مشكل حاد كشور فعلا سگ‌ گرداني است!


مشكل حاد كشور فعلا سگ‌ گرداني است!مشكل حاد كشور فعلا سگ‌ گرداني است!
گروه مقالات: برخی نمایندگان مجلس با ارائه طرح‌هايي چون مبارزه با پديده سگ و ميمون گرداني توسط برخي شهروندان، حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و ... چنان نسبت به مسائلي خاص (كه عمدتا ريشه‌هاي اجتماعي و نه سياسي و امنيتي دارند) حساس و نکته سنج شده‌اند که گویی در اين همه سال چنين مشکلات حادي! اصلا وجود نداشته و چند صباح کوتاهی است که با ورود دولت يازدهم، فرهنگ کشور ره به ترکستان رفته است و اكثر مردم سگ بدست شده و بانوان كشور هم بي حجاب شده، لذا باید با تصویب قوانینی ملت و دولت منتخب مردم را به راه راست از پیش تعیین شده سیاسی، هدایت کرد.

در این بین آنچه در افکار عمومی مورد پرسش قرا گرفته است سماجت و اصرار بی حد و حصر برخی از این مجلس نشینان است که چه اتفاقی در طی این یک سال و اندی رخ داده است که مجلس این چنین نسبت به سگ گرداني و يا حجاب و پوشش بانوان حساس شده است در حالی که در گذشته هیچ صدای "وا اسلاما " نسبت به وجود سگها و ميمون ها در شهر و يا پوشش بانوان از سوی مجلس شنیده نمی شد! از نمایندگان مجلس این سئوال مطرح است که مگر مي‌شود باور کرد در طی یک سال پوشش یک ملت تغییر کنند و از اخلاق به ابتذال کشیده شود؟

آیا مجلس نشینان نمی‌دانند که مسائلي چون نگهداري حيوانات و نوع پوشش، رفتاری اجتماعی‌ست، خصوصا اينكه آيا مي‌توان پذیرفت که در دو سال پیش فرهنگ، پوشش و حجاب در کشور و نگهداري سگ و ميمون مورد تائید بوده است اما در طی این چند ماه از خطوط قرمز عبور کرده است؟

اگر مجلس نشینان پذیرفته‌اند که چنين رويكردهايي توسط برخي شهروندان، با عقایدشان هماهنگ نیست باید به ملت پاسخ دهند که چرا در دوران مدیریت یک دست سیاسی خود هیچگاه در تریبون های رسمی نسبت به پوشش و حجاب يا سگ‌گرداني و ... اعتراض نکردند تا آن را با همفکری و در کمال آرامش برطرف کنیم و اگر اعتراضی بود بنا به مصلحت خود ساخته همیشگی بیان نکردند؟

اگر اعتقاد دارند تغییر ذائقه‌هاي اين شهروندان در مقوله هاي حجاب و يا نگهداري حيوانات برگرفته از تغییر و رفتار مسئولین جدید است؛ بر اساس کدام فهم و منطق علمی در جامعه شناسی و رفتار شناسی استناد مي‌کنند که با تغییر مسئولیت و سیاست‌ها آن هم در کشوری که مبنای ایدئولوژیکی دارد و خطوط قرمز فرهنگی آن از پیش تعیین شده است مي‌توان زیر ساخت های فرهنگی را در کمتر از دو سال تغییر داد؟

در حالی که بر اساس منطق علمی جامعه شناسی برای تغییر یک فرهنگ نیاز به تغییر یک نسل وجود دارد؛ اما گویی در ایران و در نگاه برخی مدعیان این زمان تغییر به صورت جهشی به چند ماه تغییر یافته است. اگر مدعیان اصول و اخلاق مجلس عقیده دارند کشور با بی حجابی و يا مشكلي حاد همچون سگ و ميمون گرداني مواجهه است آیا نباید در برابر وجدان های به خواب رفته خودشان این پرسش را پاسخ دهند که آنچه امروز برداشت مي‌شود حاصل کنش های مدیریت یک دست آنان در گذشته بوده که با رفتار ها، برخورد ها، سیاست های که دیروز اعمال کردند جامعه به این سمت کشیده شده است؟

این چه تعریفی از منکر است که در گذشته به رفتار های بحث برانگیز هم‌پالكي‌هاي خود بی تفاوت بودند و به راحتی از آن عبور می‌کردند اما این روزها به کوچکترین رفتار رقیب سیاسی خود واکنش شدید نشان مي‌دهند؟ اگر مدعیان اصول و اخلاق نگران گسترش منکر بودند چرا در گذشته آن را بیان نمی کردند؟ چرا از گسترش آن احساس شرمساری نکردند؟

آیا مدعیان اصول مي‌پذیرند اگر امروز منکری هست ریشه در گذشته دارد؟ آیا مي‌پذیرند اگر پوشش و حجاب امروز مورد تائید آنان نیست ریشه در سیاست و رفتارهای نادرست مدیریت یک دست سابق آنان دارد که درمانی برای آن نیافتند و زمینه آن را بسط دادند؟ این چه اندیشه‌ایست که به اسم و بهانه دین مرزهای شخصی و خصوصی انسان‌ها را یکی پس از دیگری رد مي‌کند و کار را تا جايی مي‌کشاند که حتی انسان‌ها دیگر در اتومبیل شخی خود نیز احساس مالکیت و حریم شخصی نمی‌کنند و گویی باید همیشه یک همراه ناخوانده و بی‌دعوت را در کنار خود احساس کنند؟

ترس از روزیست که حتی اتاق‌های خواب‌ مردم نیز از دسترس مدعیان اصول و اخلاق نیز در امان نباشد و آن را محفلی برای دید و بازدید عمومی برنامه دهند و یا شاید آن روز به موزه معاصر مبدل کنند! لذا باید هوشیار بود و نسبت به تفسیرهايی که از دین بیان مي‌کنند حساس و دلواپس! شد تا به بهانه دین اما در حقیقت برای پیشبرد اهداف سیاسی و حزبی خود، کلام و اندیشه حق را ماجراجو و بد چهره جلوه ندهند و برای نظام هزینه تراشی نکنند و سیمای آن را در جهان بد جلوه ندهند.آیا روحانی سپاه را متهم کرد؟

1:

از وقتي كه وزير فرهنگ اين كشور سگ هاي زرد رو از لس انجلس اورد و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا خاك كرد كلا همه رو سگ حساس شدند ....

آره ...


سازمان ملل مجازات عاملان شکنجه در سیا را خواستار شد


از وقتي اين سگهاي زرد مفت و مجاني تو قطعه هنرمندان خاك شدند و خانواده شهيد امر بمعروف داشتند دنبال قبر خالي براي شهيدشون ميگشتند فرهنگ اين كشور رفت جز مسائل حاد !


ایرانیان در دولت​ آمریکا /تصاویر

2:

مشکل اصلی این مملکت اینه که همه ی مسائلش رو (عمدتا فرهنگی و مرتبط با جامعه) همین رجل مردانه اصطلاحا سیاسی چنان بغرنج و فجیعو پیچیده نشون میدن که به عنوان یک اصله پايه ی و سرطانی بین همه جا میوفته...
شیوه ی برخورد با این مسائل اصلا قیلو قالو جوگیر شدن جلوی دوربین های مجلس نیست
اصلا چرا دولت مردان فکر میکنن که نحوه ی مملکت داری زیر نظر گرفتن تک تک رفتار های افراد جامعست؟
جامعه ی ایران در وهله ی اول نیاز داره تا اداب هم زیستی مسالمت آمیز رو کنار هم نوعان خودش ، با هر سلیقه و عقیده ای ،یاد بگیره نه این که از نوع پوشش تا نوع خوراکو فعالیت های امتی یکی پس از دیگری توی مجلس سرو صدا کنه و ابروی کشور رو در سطح جهانی هم ببره دست اخر هم نتیجه بگیرن راهش اعمال زورو ارشاده :|||||


افشاگری کارمند سابق ناسا و حیرت جهانیان

3:

آخه حل بیکاری و تورم و رکود اقتصادی و فساد اداری و نابرابریهای اجتماعی و فاصله طبقاتی و اینجور چیزها خیلی دشوار هست و دوستان یک موقع خسته میشوند و در زحمت می افتند و به قول معروف :" النگوهایشان میشکند!!!".....


مقامات ایرانی الاصل دولت آمریکا را بشناسید + عکس

فلذا گیر دادن به مشکلات کوچک جهت فراخوان زنده بودن و همچنین حلال شدن حقوق میلیونیشان را در دستور کار برنامه داده اند تا چراغ مجلس خاموش نشود !!!!!! :-)


برای همیشه از سیاست کنار کشیدم/ اشتباه کردم کاندید ریاست جمهوری شدم

4:

منظور از سگ های زرد چیست؟


بخشش اعدام در ایران عکس سال آسوشیتد پرس (+عکس)

5:

مشكل حاد كشور فعلا سگ‌ گرداني هست!خلاصه بيو گرافي :

يه گروه موسيقي 4 نفره در لس انجلس كه يكي از اعضاي گروه خر ميشه ميزنه 3 نفر ديگه رو ميكشه ...
مشكل حاد كشور فعلا سگ‌ گرداني هست!


زنان کماندو شیعه پاکستان+تصاویر

6:حالا اگر بگیم اسلام گرایان با واژه ی "شهدا" به افرادی که علاقمند به ارمانهای اجباریشون نیستن تو سری میزنن فتنه گرو وطن فروشو شیطان پرست لقب میگیریم :|

7:

لقب چيه بابا ...

به يكي ديگه هم حضوري صحبت ميكردم فرمودم سگهاي زرد فرمود توهين نكن

اسم گروهشون سگهاي زرد بوده به من چه ...

اصلا طرف مقابل شهيد هم نباشه يه شخص عادي ...

اين سگهاي زرد به انسان عادي شرف نداره ؟كسي به كسي تو سري نزد ....

بنظرت جاي اين سگهاي زرد كنار منوچهر نوذري و خسرو شكيباييه ؟

اين فرهنگ ماست ؟
نبايد براي اين وزير فرهنگ حساس شد ؟

8:

منظور من اسم گروهشون نبود ، اون قسمتی رو فرمودم که فرمودی این افراد لیاقت هم جوار بودن با سایر اهل قبور و "شهدا" رو ندارن!


كسي به كسي تو سري نزد ....

بنظرت جاي اين سگهاي زرد كنار منوچهر نوذري و خسرو شكيباييه ؟

اين فرهنگ ماست ؟
نبايد براي اين وزير فرهنگ حساس شد ؟
چه تفاوتی بین خسرو شکیبایی و اعضای این گروه هست؟

9:

البته قبلا راجع یه مشکل بزرگ و حاد مملکت هم در مجلس صحبت شده بود و نمیدونم چرا مبارزه با این مشکل اصلی مملکت نیمه کاره موند و اونم مبارزه با کراوات بود !

نمایندگان مجلس توانائی و اجازه حل و یا حتی صحبت راجع مشکلات اصلی کشور روندارند و اگر بخاند مثلا در مورد فساد عظیم و گسترده که در تمام رده ها عمومیت پیدا کرده و همینطور بسیاری دیگه از مصیبتهای کشور حرفی بزنند و طرحی بدند در انتخابات بعدی رد صلاحیت میشند ! لذا برای خالی نبودن عریضه و اینکه بگند بالاخره ما هم که سالهاست کرسی های مجلسو اشغال کردیم یکاری انجام میدیم میاند و اینجور طرحها رو عنوان مینمايند .


10:

حیف شد من یه گله میمون داشتم که هر روز با خودم میاوردمشون تو خیابون با هم گشت میزدیم.

الان باید چکار کنم با این قانون؟

خودمونیم، آخه کی تو خیابون میمون گردانی میکنه؟


پ.ن: خدا رو شکر که اگه تو کتابهای تاریخی از سگ بازی و میمون بازی و ...

بعضیا اسم بردن، دستکم اسمی از گربه بازی اونا نیومده.
ضمنا میگن یزید باز هم داشته.

باز بازی هم باید ممنوع بشه.


11:

اين مجلس خودش نياز به خود تحقيق و تفحصي دارد چه رسد بيايد و ريشه فساد رو پيدا كند! به حدود خودشون واقفا
ما هستيم كه انتظار زيادي داريم.


12:

هیچ شکی نیست که وقتی کفایت کافی نباشد ولی در مقابل حمایت کافی باشد و برای اینده دغدغده زندگی و محتاج رای امت نباشند

بجای حل مسائل کشور

بدنبال حل مشکل دکمه مانتو و سگ و گربه میگردند

والا در کشوری که در سراسر بحران اقتصادی و سیاسی و معیشتی و غیره بسر میبرد انقدر قضایا برای حل کردن هست که کسی وقت حل قضیه سگ هم نمیکند

13:

منظورت از این جمله "پیشبرد اهداف سیاسی و حزبی خود" رو متوجه نشدم...

14:

مشکل این کشور اخلاق هست
نه مسائل اقتصادی

15:

درود

شما اخلاق میخورید؟

16:

سلاملکم.خوبین؟

خیر نون میخوریم
ولی نونمونو آدمهای بدون اخلاق میبرن که اگه اخلاق داشتن نمیبردن

17:

معمولن آدم های پولدار اخلاقی تر رفتار میکنن

حدیث از یکی از بزرگان هست که میگه آدم فقیر دین ندارد و این حرفا..

کسی که فقیر باشه پتانسیل بالایی برای بی اخلاق شدن هم داره

پس مشکل ما بی اخلاقی هست که راه درمانش در اقتصاد نهفته هست
و اقتصاد خراب هست که جامعه را به بی اخلاقی میکشاند

18:

چگونه فردی اقتصاد رو درست میکنه؟فرد با اخلاق
درسته فقر پتانسیلش رو بالا میبره ولی همه بد نمیشن

19:

من با حرف sun boy موافقم.

مشكل اخلاق هست.كسي كه ادم باشه دزدي نميكنه.

ادم پولدار هم بدون دزدي پولدار نميشه.

همونطور كه حضرت علي ميگن.هيچ مالي يك جا جمع نميشه مگر اين كه حق مظلومي پايمال شده باشه.

اينا همشون با هم مرتبط هستن.

نماينده هاي ما نمايندهاي امت نيستن .نماينده هايي كه تايشان مجلس يا خوابن يا اينقدر از لحاظ اگاهي پايين هستن كه نميتونن نظري بدن يا فقط بلدن به جاي حمايت از امت خودمون از امت فلان كشور يا بهمان كشور حمايت كنن.نماينده اي كه اين همه هزينه ميكنه نماينده بشه بايد تايشان اين 4 سال خون امتو تايشان شيشه بكنه تا بتونه چند برابر هزينه هاشو جبران كنه.

اي بابا.

حرف زياده.بيخيال

20:

منم همینو فرمودم
اونا که بد نمیشن باید اول از همه چیز اقتصاد رو درست کنن نه اخلاق!

21:

خوب با این شرایط که شما فرمودین (وضع مجلسو...)
و اینکه فرمودین "آدم" دزدی نمیکنه

براتون آرزو میکنم که لااقل از گرسنگی نمیرین و همچنان با اخلاق بمونید چون اقتصاد خیلی هم مهم نیست گویا

22:

smaking.

من نفرمودم اقصاد مهم نيست.خيلي هم مهم هست.اما چه فرقي ميكنه اقتصاد شكوفا باشه و يكي مثل بابك زنجاني و امثالهم همشو ببلعه.بازم اينجا مساله همون اخلاقه كه وجود نداره.


23:

اتفاقن وضع خراب اقتصادیمون بود که سبب شد یه عده از برخی رانت ها برخوردار بشن و به فساد کشیده بشن
اگر اقتصاد بیمار نبود چنین تخلفات عظیمی رو شاهد نمیبودیم

24:

اين جريان شده مثل( اول مرغ بود يا تخم مرغ ).

شب شده ستاره ها دراومدن.و ماه هم با روحو روانمون بازي ميكنه.

بريم بخوابيم.

فردا دوباره باز مياييم يه تاپيك ديگه پيدا ميكنيم سر به سر هم ميذاريم.

با اين پستهاي ما هم نه اقتصاد مملكت درست ميشه نه اخلاقش.به قول شاعر كه ميگه( عز خود ميبري و زحمت ما ميداري) فدايت

25:

هم اقتصاد مهم هست وهم اخلاق.

اما کدام اقتصاد؟ وکدام اخلاق؟ اقتصاداسلامی یا اقتصادسرمایه داری یا کمونیستی؟اخلاق اسلامی یا اخلاق غیراسلامی؟فرض کنیم اخلاق اسلامی هست .

اما جزئیاتش چی؟ اخلاق سیاسی یا اخلاق عمومی ، اخلاق اقتصادی یا اخلاق ...
یک مثال :آب باید از سرچشمه زلال باشدنه از اطراف چشمه ، یعنی آب پاک وزلال از سر چشمه بچوشد فوران کند و سرازیرشودبه اطرافچشمه.


یا علی

26:

سلام علیکم ....اجرکم عندالله برادر

27:

در مورد این موضوع که چند روز پیش دعوا کردین :)

28:

به قول مقام معظم رهبری و امضای تیمسار دادبین
فرهنگ
از اقتصاد هم مهم تر هست
چون مانند هوایی هست که تنفس می کنیم
مشكل حاد كشور فعلا سگ‌ گرداني هست!


29:

عزیز فک کنم تو اشتباه اومدی.اینا دارن صحبت ایران رو میکنن.


30:

میشه بجای سگ از گرگ هستفاده کرد
فعلا در مورد گرگ نگه داشتن قانونی وجود ندارد
چند وقت پیش تو شهرستان تهران توله شیر هم مد بود
وقتی بزرگ میشد و نمیشد تحملش کرد مینداختنش تو اتوبان

31:

ریشه اخلاق در اقتصاد هست.....

پدر و مادری که صبح تا شب، در محیط کار با بیشترین فشار عصبی و کمترین دستمزد کار میکند، معلمی که لنگ کرایه خانه و قسط ماشین و نداشتن بیمه درمان هست، صداوسیمایی که برای تبلیغ یک برنج یا روغن، بدون در نظر گرفتن مستضعفان، اونچنان تبلیغ میکند و قرعه کشی راه می اندازد اما برای برنامه های آموزنده کمبود وقت و منابع دارد! و ....

چه کسی باید کودکان را تربیت کند؟ ماهواره؟ اینترنت؟....
جامعه نیازمند تربیت صحیح کودکان برای رسیدن به آینده مطلوب هست....

کودکی که در فقر مادی و فرهنگی بزرگ شود جامعه را تباه میکند.....


مولا علی میفرماید: فقر از هر دری بیاید، ایمان از همان در خارج میشود

32:

سلاملکم.خوبین؟
یعنی اگه مشکل فقر حل بشه دیگه ما مشکل اخلاقی نداریم؟

33:

خیر.....

مگر آمریکا و اروپا که مشکلات اقتصادی بسیار کمتری نسبت به ما دارند خوش اخلاقند؟؟
اونچه منظور من بود، اصلاح اقتصاد هست....

اقتصادی که در اون، دلالی و قاچاق، یک ارزش هست و کار و تلاش یک امر اشتباه تلقی میشود چطور میتواند یک ملت با اخلاق و متدین تربیت کند؟ اقتصادی که در اون هرکس رابطه داشته باشد پولدار میشود و هرکس صادقانه تلاش کند ورشکست میشود چطور میتواند چنان کند؟ اقتصادی که در اون رانت و پارتی بازی و فساد دولتی باشد چطور میتواند چنان کند؟ اقتصادی که موسسه ماليداریش ربوی هست و مال ربا، خواسته یا ناخواسته به لقمه امت سرایت کرده چطور میتواند؟ ریشه تمام مفاسد کشور ما از اقتصاد فاسد هست....

اگر اقتصادمان سالم شود بخدا بیشتر مشکلات جامعه حل میشود....


34:

خب اینا همه اخلاقیه دیگه
اینا کار افراد بی تربیت و بی اخلاقه

35:

نه دیگه....

ریشه در اقتصاد هست...

اگر اقتصاد سالم و عادلانه شود، کار و تلاش ارزشمند میشود....

وقتی تلاش ارزشمند شد آدمها میروند به سمت کسب روزی حلال....

وقتی اینطور شد، آرام آرام شکمها از مال حرام خالی میشود و سخن از دین و خدا و پیغمبر را به راحتی می پذیرند....

وقتی پذیرفتند اونوقت فرزندانی تربیت مینمايند که خداشناس باشند....

جامعه که فرزندانش از بچگی خداشناس باشند در آینده از انواع انحرافات در امان هست....

اقتصاد مثل موتور و لاستیک ماشین هست....

اگر ماشین را از جنس طلا با صندلی چرمی و بهترین امکانات تزیین کنی اما موتور و لاستیکش خراب باشد یک کیلومتر هم راه نمیرود....

ریشه در اقتصاد هست

36:

از کجا میدانید مشکلات اقتصادی اونها بسیار کمتر از ماست؟!!!

اینها هم مشکلات اقتصادی خاص خودشان را دارند که داد امتشان در آمده و به خیابانها هجوم آورده اند

میدانید همین آمریکا چقدر بدهی دارد؟17 تریلیون دلار

اوضاع اقتصادی اروپا هم که مشخص هست

37:

درود

هر كاري جاي خود دارد و هر كسي وظيفه اي .
شما مسئول كشور ؛ مادران شهدا وقتي به شما بگايشانند
پسر من رفت شهيد شد براي دفاع از ناموس آخر بشود
اين ! چه براي فرمودن داريد ؟ به او حق ميدهيد يا نه ؟

اقتصاد دان كار اقتصادي ميكند
پزشكان كار پزشكي
معلمان كار تعليم
نيرايشان انتظامي حفظ ارزش
و ...
فقط وضعيت فوتبال ناجور شده ...

كشتي ...

مدير باشگاه ...

برنامه هم نيست همه چيز را (دين و ارزشها) را فداي پيشرفت كنيم

38:

عظما به شعاری حماسیش مشهوره کلا

39:

منطقتون برای برخورد با مخالفانتان زبان درازی و فحاشیست..

در اکثریت امثاله شما چیزی غیر از این ندیدم
حالا بزار ببینیم ناظرین به پی امی که بهم دادن پای بند هستن یا نه

40:


بحران اقتصادی روی کشور ایران که هم از سو مدیریت و هم از فشار های خارجی رنج میبره چند برابر خارج اثر میزاره
واقعا اوج وقاحته که حتی صدا و سیمای ایران هم برای تبرئه ی خودش با پخش تصاویر اعتراض امت اروپا سعی دارن بگن که مشکل اقتصادی برای همگان هست..
اولا حدعقل اون کشورها در زمینه ی تظاهرات و تحسن امتشون رو بسان ایران با پلیس "رعب و وحشت" یا ترساندن از وزارت اطلاعات مهار نمیکنن و اجازه ی تظاهرات رو بهشون میدن..

توی ایران چند مورد تلاش برای برقراری تظاهرات اعتراض امیز شد که قبل از شکل گیریش با برخورد بسیار خشن حکومت سرکوب شد.
دوما اون تظاهرات مال گذشته بوده و کشورهای اروپایی تا حدود زیادی اوضاع بدخیمشان را سروسامان دادن..

بطور کلی بجز چند مورد ،مثل یونان یا اسپانیا، بقیه این قدری که رسانه های ایرانی سیاه نمایی کردن بدخیم نبودن
امریکا با توسل به نفوذی که داره خیلی راحت تر میتونه با بدهیش کنار بیاد !

41:

دوست عزیز وقتی نقل قول میگیرید نام کاربری بنده را هم بگذارید تا متوجه شوم از بنده نقل قول گرفته اید

یه سوال دارم

باشه قبول

در آمریکا و اروپا راحت میزارند امت راهپیمایی نمايند و اعتراضات خود را بیان نمايند

آیا در اونجا اجازه ی راهپیمایی بر ضد رژیم اسرائیل داده میشود؟

اگر میشود که هیچ حرفی نیست و دموکراسی اجرا میشه(همه ی ما میدانیم که اجازه داده نمیشه)

ولی اگه اجازه داده نمیشه پس همه ی اینها بازی با افکار من و شماست که بگن دیدی در کشور ما آزادی هست ولی آزادی ای که فقط ما میخواهیم و این مغایر با دموکراسی هست

البته در خود آمریکا هم کم امت و تظاهراتشان را سرکوب نمینمايند

نمونه اش تظاهرات جنبش وال هستریت و سرکوب امت

تظاهرات امت شهر فرگوسن و سرکوب اونها

و...........


42:

سلام

نمایندگان فعلی متاسفانه در تعداد بالا درگیر فساد هستن ! مسائل مهم رو بیخیال .

دلواپس هستن .

چشمک

**مراجعه شود به سند منتشره از ساوقت تامین اجتماعی که اسامی نمایندگانی که ......

رو فراخوان نمودن

43:

نوشته اصلي بوسيله lucifer نمايش نوشته ها
عظما به شعاری حماسیش مشهوره کلا
خوبه خودت جواب خودتو دادی ...

منطق شما کاملا مشخصه ...

44:

درود
من هرگز عنوان نکردم که ازادی بیان در همه جای دنیا تمامو کمال رعایت شده!
من در حقیقت فرمودم جمهوری اسلامی که تا این حد ادعا داره و در طی دوران رکود اقتصادی با به تصویر کشیدن اعتراضات امته غرب میخواد عنوان کنه که بحران مطعلق به همه جاست،چرا به امت خودش اجازه ی اعتراض نمیده؟چرا برخورد بسیار تندی با کسانی که قصد اعتراضه بهش دارن میکنه؟
چرا تصور میکنید برخورد و ضدیت با اسرائیلو عملکردش همواره نتايج سنگینی داره و حرف زدن راجبش قدقنه؟؟
همین چند ماه پیش بسیاری از افراد شدیدا به اسرائیل حمله کردن، از برخی سیاسیون و دیپلمات ها گرفته تا بازیگرانو ورزش کاران! یکیش موگرینی مسئول سیاست خارجه اروپا بود ! تعدادی بازیگر با سابقه ی هالیودی هم بودن که توی تعدادی از سایت های ایرانی عنوان شد که بخاطر اعتراضشون به اسرائیل ممنوع التصویر شدن که همچین چیزی رو حتی توی سایت هالیوود هم نمیتونستین پیدا کنین !
حالا یک هنرمند ایرانی یا ورزشکار رو تصور کنین که از حزب الله انتقاد کنه..

اون وقت چه بلایی سرش میاد!!؟
شایعات رو به این راحتی باور نکنید دوستان !
برخورد با معترضانه حاضر در وال هستریت این چنین هم نبوده اولا معترضان با تحسن طولانیه چندین روزه باعث ایجاد مشکل در عبورو مرور شدن، دوما در این بین هستن افرادی که اقدام به سو هستفاده از شرایط بزنن و دست به تخریبو اشوب بزنن ، سوما لازمه ی این که بتونیم در این باره نظر بدیم، اشنایی جامع با موضوعه مورد اعتراضه.

در این صورته که میشه نظر داد..
من اگاهی کاملی از ماجرای وال هستریت ندارم و نمیتونم نظر خاصی در این باره بدم اما این رو میدونم که برخورد پلیس در همان اول کار نبوده.

هموقت توی انگلیس هم یه اعتراضاتی رخ داد که اون هم با سرکوبه همه جانبه ای روبرو نشد
ولی در ایران ، مسئولین حتی از اسم تظاهرات و تحسن هم میترسن و شدید ترین سرکوب رو براش در نظر میگیرن

45:

حرف من این بود که فرد مذکور به دادن شعارهای حماسی شهرت داره و همین طور هم هست!
یک نمونه اش اینه که همه ساله با شعارهای ادبیش سال جدید رو مزیین میکنه..
شعارهای رنگارنگی که برابر معضلاته کشور مطرح شدن و در حد همون شعار باقی موندن..
اگر احتیاج به توضیح بیشتر داشتی باید میپرسیدی
برخی از شماها اما جز با مغالطه و تند مزاجی حرف دیگه ای برای فرمودن ندارین و فقط با توسل به توهین کار خودتون رو پیش میبرین...

که خب بحث با این افراد هم اب در آوَن کوبیدنه

46:

مدارک توهین موجوده ...


از سخنان من هستفاده می کنی ...

مغالطه می نمویی :)
پیامبر (ص) می فرمایند إنّما الأعمال بالنیّات ...
شعار هایی که ایشان انتخاب می نمايند ...

شعار های بسیار مناسبی هستند ...
اما هستند کسانی که فقط چشم به دست و پای کدخدا ها دوخته اند تا اندکی به اون ها کمک نمایند ....
فرهنگ
از اقتصاد هم مهم تر هست
چون مانند هوایی هست که تنفس می کنیم
چیزی که در بسیاری مشاهده میشود همین بی فرهنگیست ...
فرهنگ شنیدن حرف حق را ندارند و با بی فرهنگی خود توهین می نمايند :)
اتکا به درون نیز از شعار ها و برنامه های رهبر معظم انقلاب هست اما باز عده ای تنها راه پیروزی را چشم دوختن به دست کسانی می دانند که به خون ما تشنه اند ....
هوشیاری رهبر ایران بر تمام امتان جهان آشکار هست اما چه کنیم که عده ای خود را به خواب زده اند و نمی خواهند ببیند ...

شاید اندک جیره ای که از دست دشمنان ایران و اسلام دیده اند مقابل چشمانشان را گرفته و به مصادق آیه ...
بسم الله الرحمن الرحیم ...
صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ (سوره : البقرة آیه : 18)
شده اند
در ضمن مجبور نیستید به طوری سخنان من را در نقل قول انتقال دهید که مجبور شوم بعدا خودم بگردم که آیا از سخنان من نقل قول گرفته اید یا نه ...
« وَ عِبادُ الرَّحْمنِ الَّذينَ يَمْشُونَ عَلَى الْأَرْضِ هَوْناً وَ إِذا خاطَبَهُمُ الْجاهِلُونَ قالُوا سَلاماً »
والسلام


47:

مشکل در بی مشکل بودن هست !

این مربوط به مسئولین ما نمی شود ،
جامعه ی ایرانی کلا" اینگونه هست ...
مسئله هایش را در شبکه های مجازی مشاهده کنید ،
نحوه ی تعاملش را با دیگران و ...

تورم که تقریبا" تک رقمی شده،
پرونده کرسنت حل شده ، قیمت ها با
شیب ملایم کاهش می یابد ، قیمت
سوخت شیب نزولی داشته ، یارانه
متناسب با تورم طی سه سال افزایش یافته و ...
کنتورهایتان را اگر قطع کنید به اندازه ی سه سال پیش
(نه سی سال پیش) باید هزینه ی آب/برق/گاز بدهید ...


حال که تمام معضلات حل شده هست ،
عده ای اینطرف به مسئله ی "سگ و میمون" می پردازند،
در اونطرف هم تمام تلاششان را می نمايند که یک فقره
"ریحانه" ی دیگر پیدا نمايند و با تمام قوا بالای دارش بفرستند!

فعلا" پاچه خاری کدخدا را می نمايند ،
ببینند ، چند روز دیگر چه می شود!
پاچه را بی درد می خاراند او اونگونه که
بر لب خارش شده ، لبخند جاری می کند
پاچه خاری پیش او اسباب رشد و توسعه هست
روی این موضوع خیلی پافشاری می کند
جد و آبادش ، تمام از پاچه خاران بوده اند
درحقیقت او فقط ،میراث داری می کندخدا عاقبت این ملت را ختم به خیر کند ...


48:

درود بر اعترافتان
معذرت خواهیتو قبول میکنم :)

49:

تا اون جایی که من می دانم رهبری اصلی ترین و مهم ترین مشکلات کشور را اول فرهنگ و دوم اقتصاد می دانند .


حال نمی دانم کسانی که جلو تر از رهبری حرکت می نمايند چه می بینند .94 out of 100 based on 54 user ratings 754 reviews

@