اشرفی اصفهانی خبرداد:محکومیت دو نماینده مجلس و یک مدیرارشد دولت احمدی نژاد


اشرفی اصفهانی خبرداد:محکومیت دو نماینده مجلس و یک مدیرارشد دولت احمدی نژاداشرفی اصفهانی خبرداد:محکومیت دو نماینده مجلس و یک مدیرارشد دولت احمدی نژاد
در حالی که هر روز گوشه تازه ای از فساد در دولت هاي گذشته عیان می شود، حجت الاسلام والمسلمین محمد اشرفی اصفهانی رییس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری از صدور حکم انفصال دائم از خدمت برای یکی از مدیران ارشد نهاد ریاست جمهوری در دوره احمدی نژاد خبر می دهد. کسی که با تخلفات گسترده حقوق دریاقتی خود را از 15 میلیون به چهل ميلیون در ماه رسانده بود. اشرفی همچنین در این گفت و گو از صدور حکم پنج و ده سال محرومیت از خدمات دولتی برای دو نفر از نمایندگان فعلی مجلس نیز خبر می دهد. این دو نمانیده که در حال حاضر از سرسخت ترین نمایندگان مخالف دولت هستند به گفته اشرفی پیش از دوره نمايندگی در سمت های مدیر کلی و ریاست یک سازمان مرتکب تخلفات بسیاری شدند و حالا با این حکم محرومیت از خدمات دولتی دیگر نمی توانند در پست های دولتی منصوب شوند و یا حتی در دور بعد شانس خود را برای ورود به مجلس امتحان کنند. به گفته اشرفی تا کنون 800 پرونده که عمده آنها مربوط به دولت نهم و دهم است به هیئت رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست جمهوری ارجاع شده که در حال بررسی و رسیدگی هستند.

آقای اشرفی هیئت رسیدگی به تخلفات در دولت قبلی هم وجود داشت؟ شما که وارد شدید چه شرایطی را تحویل گرفتید؟
ببینید عملکرد شخصیت های اجرایی از عالی ترین رده که شخصیت سوم کشور است یعنی معاون اول رییس جمهور تا وزرا و معاونین وزرا و مدیران کل می تواند در هیئت رسیدگی به تخلفات بررسی شود. رسیدگی به تخلفات در دولت های قبلی هم وجود داشته منتها با این کیفیت و با این حساسیت نبوده است. در دولت قبلی هم این هیئت وجود داشت و باید به تخلفات رسیدگی می کرد اما این رسیدگی ها به صورت خیلی سری و محرمانه و دور از اطلاع مردم انجام می شده است.
در دولت تدبیر و امید یکی از کارهای بزرگی که در حال انجام است رسیدگی به تخلفات اداری و مالی است. البته صرفا تخلفات اداری مربوط به نهاد ریاست جمهوری است اما تخلفات مالی مربوط به دادگاه انقلاب می شود. در واقع کار بازرسی کل کشور رسیدگی به تخلفات دستگاه های اجرایی است.
الان در خود نهاد ریاست جمهوری هم بازرسی مستقر شده است. آنها در وزارتخانه ها و سازمان های دولتی مستقر می شوند تا عملکرد دستگاه های اجرایی را بررسی کنند. اگر تخلفی صورت گرفته باشد ملزم هستند به عالی ترین دستگاه اجرایی که نهاد ریاست جمهوری است اطلاع دهند. اگر موضوع تخلف اداری باشد در خود نهاد ریاست جمهوری و در واقع در هیئت بدوی یک و دو و هیئت تجدید نظر رسیدگی می شود و اگر تخلف مالی باشد به دادگاه انقلاب ارجاع می شود. هیئت بدوی یک و دو کارشان رسیدگی به تخلفات کل دستگاه های اجرایی است. حتی تخلفات خود نهاد ریاست جمهوری هم در این دو هیئت رسیدگی می شود. یعنی حتی اگر در خود نهاد ریاست جمهوری مدیران کل و مشاورین و معاونین رییس جمهور فعلی هم تخلف داشته باشند در همین هیئت بدوی رسیدگی و با آن برخورد می شود.
تا اینجا پرونده ای از مدیران دولت فعلی به دست شما رسیده؟
خیر. پرونده هایی که تا اینجا از طرف سازمان بازرسی کل کشور به این هیئت ارسال شده است غالبا مربوط به سال های 88 به بعد است.
معمولا در این دو هیئت چه احکامی برای این تخلفات اداری صادر می شود؟
طبق قانون برای بعضی از تخلفات انفصال از خدمت از یک سال تا مادام العمر داده می شود. همینطور محرومیت از خدمات دولتی از یک سال تا آخر عمر هم ممکن است برای برخی از تخلفات داده شود. کمترین میزان مجازات هم توبیخ بدون درج در پرونده است.
تا اینجا چند پرونده به شما ارجاع شده؟
تا الان 800 پرونده به هیات های بدوی یک و دو ارسال شده است. از این تعداد بیش از صد پرونده رسیدگی شده است. حدود 50 درصد از این پرونده های رسیدگی شده با رافت اسلامی با آنها برخورد شده و برای آنها برائت صادر کردیم. یعنی تخلفات آنها در حدی نبوده است که این تخلفات بخواهد حیثیت فرد را زیر سوال ببرد.
مکن است مثال بزنید چه تخلفاتی را مورد رافت برنامه دادید؟
موارد جزئی مثلا اینکه ردیف بودجه ای جابجا شده است و یا اینکه فردی شرایط استخدامی نداشته اما او را استخدام کرده اند. از این دست موارد که خیلی مهم نبوده و یا در کارهای اداری معمولا بی توجه کاری صورت گرفته است و از روی عمد و عناد نبوده است و کاری از روی غفلت انجام شده است. به هر حال ما معصوم نیستیم در مواردی که ثابت شود تخلفات از روی عمد بوده برخورد شده اما مواردی که از روی غفلت انجام شده بوده ما آنها را بخشیدیم.
وقتی پرونده ای از شخصی به اداره تخلفات می رسد به آن فرد نامه می دهیم که از شما شکایت شده که تخلفاتی داشته اید می توانید برای دفاع از خود مراجعه کنید. آن فرد هم حضوری و هم به صورت مکتوب توضیح می دهد و از خود دفاع می کند. درصد بالایی از کسانی که تخلف داشته اند بدین ترتیب مراجعه کرده اند مراجعه کرده اند و از خود رفع اتهام کرده اند. ما هم طبق قانون شرع و اسلام و دستورالعملی که در اختیار داریم نتیجه را به سازمان بازرسی ارجاع می دهیم. البته گاهی بازرسی این موضوع را قبول نمی کند و دوباره پرونده به ما ارجاع می شود. برای اینکه این رفت و برگشت هم انجام نشود طبق مصوبه اخیر مجلس بازرسی کل کشور دو قاضی خوشنام که سابقه قضاوت طولانی داشته باشند را در هیئت های بدوی مستقر کرده است.
به هر حال این تخلفات آنقدر جزیی بوده که قانون می گوید درست نیست آبروی مدیرکلی که 25 سال در این نظام خدمت کرده به خاطر این تخلف لکه دار شود. در مورد این تخلفات مجازات هایی مثل توبیخ بدون درج در پرونده یا توبیخ با درج در پرونده صادر شده است.
در مورد 50 درصد دیگر که تخلفاتشان سنگین تر بوده چه احکامی صادر شده است؟
مثلا برای برخی محرومیت از خدمات دولتی در آینده برای پنج سال و ده سال رای داده ایم.
ممکن است جزییات بیشتری را در مورد این پرونده ها بگویید؟
دو نفراز نمایندگان فعلی مجلس که یکی قبلا مدیر کل و دیگری رییس یک سازمان بوده است تخلفات زیادی داشته اند که برای آنها پنج سال و ده سال محرومیت از خدمات دولتی صادر کردیم. البته چون الآن نماینده مجلس هستند و تا زمانی که در مجلس هستند قانون اجازه برخورد با آنها را نمی دهد، بعد از اینکه دوران نمایندگی آنها تمام شد این حکم اجرا می شود. برای این دو نفر محرومیت از خدمات دولتی داده شده است و نه انفصال از خدمت. چون نماینده مجلس برایش انفصال از خدمت معنایی ندارد برای همین حکم ممنوعیت از خدمات دولتی در آینده برای آنها داده شده است. یعنی وقتی دوره نمایندگی آنها تمام شد طبق قانون به دلیل تخلفاتی که داشته اند نمی توانند در پست های کلیدی کشور برنامه بگیرند. حتی نمی توانند دیگر نماینده شوند. چون این حکم در پرونده آنها نوعی سو سابقه محسوب می شود که طبق قانون دیگر نمی توانند نماینده مجلس شوند.
این را هم بگویم که پرونده این آقایان را بازرسی کل کشور برای ما ارسال کرده و ما هیچ وقت بدوا سراغ تخلفات کسی نمی رویم که مثلا بخواهیم برای کسی پرونده سازی کنیم. پرونده های مشخص و دقیق و حساب شده است و بازرسی برای ما فرستاده است.
تخلفات این دو نماینده در دوران مدیریتیشان چه بوده است؟
نمی شود الان مسئله را باز کرد. در آینده روشن می شود. اما مردم بدانند اینگونه نیست که اگر کسی تخلفی کرد چون فلان پست مدیریتی را دارد از رسیدگی مصون است. هرکس اگر تخلف داشته باشد باید پاسخگوی تخلفات خود باشد.
غیر از این دو حکم چه موارد دیگری حکم داده شده و در چه سازمان هایی؟
برای یکی از مدیران عالی رتبه نهاد ریاست جمهوری در دولت احمدی نژاد هم انفصال دائم از خدمت صادر شده است. حکم او صادر شده و بعید به نظر می رسد که با تقاضای تجدید نظر هم تخفیفی در مورد او داده شود. چون تخلفات او بسیار سنگین بوده است.
تخلفات او شامل چه مواردی بوده؟
این فرد تحت هر عنوانی پول هایی را از صندوق بازنشستگی نهاد ریاست جمهوری گرفته و به افرادی که شرایطش را نداشتند داده بود و یا به برخی به عنوان وام از این صندوق مبالغی را پرداخت کرده بود تا طی سی سال آن را برگردانند!. در حالی که ما اصلا چنین چیزی نداریم. به علاوه این فرد برای هر جلسه کاری که در آن حضور پیدا می کرده برای خود مبلغی را در نظر می گرفته است. گاهی ممکن است فردی ماموریتی خارج از کشور برود و مبلغی را هم در چارچوب قوانین اداری دریافت کند اما این فرد در حیطه کاری روزمره خود که در جلسه ای شرکت می کرده است هم برای خود مبلغی را در نظر می گرفته به طوری که حقوق 15 میلیونی او به چهل میلیون در ماه می رسیده است.
متاسفانه از این موارد کم نیستند. اما هنوز در این دو هیئت بدوی فرصت نکرده ایم ببینیم چند نفر دانه درشت وجود دارد. و هنوز در حال بررسی هستیم. کار ما با کندی جلو می رود . چون این مسائل حیثیتی است و آبروی یک انسان از حرمت کعبه بالاتر است باید با احتیاط و دقت لازم این بررسی ها انجام شود.
این روالی که گفتید در همه دولت ها وجود داشته یعنی سازمان بازرسی همیشه در همه دولت ها باید به تخلفات رسیدگی می کرده و پرونده ها را به هیئت رسیدگی به تخلفات و یا قوه قضاییه ارجاع می داده است. اما چه عاملی باعث شده تا این اندازه حجم تخلفات در دولت قبلی زیاد باشد؟ کدام قسمت از این زنجیره عملکرد مطلوبی نداشته است؟
مایه تاسف است که 90 درصد پرنده هایی که الان به ما رسیده است همه مربوط به دولت نهم و دهم است. در دولت های قبلی تخلفات خیلی ناچیز بوده است. مردم دنبال خلاف نبودند و جامعه ما خیلی سالم تر از چند سال اخیر بود.
متاسفانه تمام این بخور بخورها در دولت های نهم و دهم بود. در دولت اصلاحات و سازندگی با چنین مواردی مواجه نبودیم. مجلس ما هم سالم بود. همه به حق خودشان قانع بودند اما الان هیچ کس قانع نیست. وقتی اوضاع اقتصادی خراب است رانت و رشوه به میدان می آید. متاسفانه اوج این مسائل در دولت گذشته بود.
مسئله همین است که در دولت گذشته سازمان بازرسی به وظیفه خود آنطور که باید عمل نکرد یا این سازمان پرونده ها را ارجاع می داده اما رسیدگی در مورد آنها صورت نمی گرفته است؟
من یادم هست دوره ای که آقای محقق داماد رییس بازرسی کل کشور بود ایشان می گفت پرونده هایی به سمت ما می آید ولی متاسفانه این پرونده ها را نمی توانم به جایی ارجاع بدهيم که مطئن باشيم با آن برخورد می شود. این مسئله برخورد شدن مسئله مهمی است. مردم وقتی امیدوار می شوند که بدانند با فرد متخلف برخورد می شود و مجازات می شود. مردم الآن می دانند نماینده فعلی مجلس که قبل از نمایندگی مدیر کل فلان سازمان بوده به دلیل تخلفاتش با ده سال یا پنج سال محرومیت از خدمات دولت مواجه است.
بنابراین معتقدید در دولت قبلی این ها معرفی می شده اما برخوردی با آنها صورت نمی گرفته؟
معلوم نیست. آقای احمدی نژادی می گفت من پاک ترین دولت ها هستم و بعد مشخص شد آلوده ترین دولت ها در طول تاریخ بوده است، به علت فسادهای مالی گسترده ای که در دولت ایشان به وجود آمد و قبلا مطرح نبود. به هر حال اگر می خواست می توانست برخورد کند. اما او فقط با بگم بگم هایش جامعه را ملتهب می کرد. اما مشخص شد آن بگم بگم هایی که برای دولت های قبلی راه انداخته بود و واقعا چیزی برای گفتن نداشت الان همه آنها در دولت خودش نمود پیدا کرده و می بنیم پرونده هایی از دولت ایشان سرازیر می شود به هیئات های بدوی رسیدگی به تخلفات.
شما وقتی این مسئولیت را تحویل گرفتید فکر می کردید با چنین حجم عظیمی از پرونده های تخلفات و فساد مواجه شوید؟
هرگز فکرنمی کردم تا این اندازه حجم پرونده ها زیاد باشد. اما وقتی وارد شدم دیدم تخلفات بسیار است. همین الان یکی از مدیران آقای احمدی نژاد چندین خودرو بیت المال در اختیار دارد. هیچ سمتی هم ندارد حتی پرونده هم دارد و دادگاه مرتب ایشان را احضار می کند اما با این حال حاضر نیست بیاید و ماشین ها را تحویل دهد. ده ماشین بیت المال الان در اختیار ایشان است بدون اینکه پستی داشته باشد. با اینکه نهاد ریاست جمهوری پیگیر است اما باز هم حاضر نیست آنها را تحویل دهد.
از بین پرونده هایی که بررسی کردید عالی ترین سمتی که مرتکب تخلف شده چه سمتی بوده و چه حکمی برایش صادر کردید؟
معاون وزیر داشتیم و مدیر کل هم زیاد داشتیم. مدیر کل نهاد هم بود که انفصال خدمت دادیم.
این معاون وزیر چه تخلفی داشت و چه حکمی گرفت؟
تخلفش جزیی بود و توبیخ بدون درج در پرونده شد.


اشرفی اصفهانی خبرداد: محکومیت دو نماینده مجلس و یک مدیرارشد دولت احمدی نژاد به انفصال از خدمات دولتیقاطعیت رسیدگی به پرونده رحیمی را در پرونده مهدی هاشمی اعمال کنید!

1:

به به دوستان پایداری پا کج گذاشتن ؛ دو نفر از مخالفان سرسخت دولت

همون بی ادبه که کلیدو مسخره کرد؟؟


نروژ: زنجیره انسانی مسلمانان در اطراف عبادتگاه یهودیان (+عکس)

2:به نظر می رسد چنانچه اون 170 نماینده پول هم گرفته باشند،نهایت حکم و رفتاری که با اونان صورت می گیردبه همین منوال هست!
یعنی از خدمات دولتی محروم می شوند و البته تا پایان دوره ی نمایندگی می توانند به کار خود ادامه بدهند!

پ.ن:
این قانون هست یا جگر زلیخا ؟! برای نماینده انفصال از خدمت معنایی ندارد ؟! :|


ادا اصول پلیس دبی

3:

کسی که با تخلفات گسترده حقوق دریاقتی خود را از 15 میلیون به چهلمیلیون در ماه رسانده بود

چگونه اینطوری میشه
همون 15میلیون زیاد نیست

به فرموده اشرفی تا کنون 800 پرونده که عمده اونها مربوط به دولت نهم و دهم هست به هیئت رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست جمهوری ارجاع شده که در حال بررسی و رسیدگی هستند.
تبریک به دولت عدالت پرور
800تا پرونده در بلندترین مقامات دولت یعنی شاید بشه فرمود بطور میانگین برای هرنفریک ونیم تخلف

متاسفانه تمام این بخور بخورها در دولت های نهم و دهم بود.


نامه ای خانم طباطبایی مادر گرامی سید حسن خمینی 1398
در دولت اصلاحات و سازندگی با چنین مواردی مواجه نبودیم.


وقتي نماینده احمدي‌‌نژادي نگران بيت‌المال مي‌شود!
مجلس ما هم سالم بود.


علی مطهری؛ من لیبرالم!
همه به حق خودشان قانع بودند اما الان هیچ کس قانع نیست.


محمدرضا باهنر/ ١٧٠ نماینده به‌هیچ‌وجه متهم نیستند/ قضیه رحیمی را بزرگ نکنید
وقتی اوضاع اقتصادی خراب هست رانت و رشوه به میدان می آید.


محمود احمدی نژاد بزودی خبر ساز میشود
متاسفانه اوج این مسائل در دولت گذشته بود.

درست میبینید کلمه بخور بخور
یعنی چی این هیچ کس نبوده جلوشون رو بگیره اقای احمدی نژاد چکارمیکردی شما

تا الان 800 پرونده به هیات های بدوی یک و دو ارسال شده هست.

از این تعداد بیش از صد پرونده رسیدگی شده هست.

حدود 50 % از این پرونده های رسیدگی شده با رافت اسلامی با اونها برخورد شده و برای اونها برائت صادر کردیم.

یعنی تخلفات اونها در حدی نبوده هست که این تخلفات بخواهد حیثیت فرد را زیر سوال ببرد.
امیدوارم حکمها منصفانه بوده باشه نه تخفیف الکی داده باشین

موارد جزئی مثلا اینکه ردیف بودجه ای جابجا شده هست و یا اینکه فردی شرایط هستخدامی نداشته اما او را هستخدام کرده اند
بودجه رو جابه جا میکنن میخورن با پارتی هم هستخدام میشن
بله اینها جزئی بوده خدا به داد اصلیش برسه
درست دیدید جزئیدر مورد 50 % دیگر که تخلفاتشان سنگین تر بوده چه احکامی صادر شده هست؟
مثلا برای برخی محرومیت از خدمات دولتی در آینده برای پنج سال و ده سال رای داده ایم.ببینید عملکرد شخصیت های اجرایی از عالی ترین رده که شخصیت سوم کشور هست یعنی معاون اول رییس جمهور تا وزرا و معاونین وزرا و مدیران کل می تواند در هیئت رسیدگی به تخلفات بررسی شود.

یعنی رییس جمهور رو نمیشه بررسی کرد
البته که محمود پاکه
ازکوزه همون برون تراود که درون اوست
برون تراود ش رو دیدیم که همه دزدی وبخور بخور بوده
حالا منتظر توش هستیم

دو نفراز نمایندگان فعلی مجلس که یکی قبلا مدیر کل و دیگری رییس یک ساوقت بوده هست تخلفات زیادی داشته اند که برای اونها پنج سال و ده سال محرومیت از خدمات دولتی صادر کردیم.

البته چون الاون نماینده مجلس هستند و تا وقتی که در مجلس هستند قانون اجازه برخورد با اونها را نمی دهد
خوب پس ماهیت اینها که به قدم زنی ظظریف گیر میدن مشخص شد
برای انحراف افکار ازدزدی هایشان


مایه تاسف هست که 90 % پرنده هایی که الان به ما رسیده هست همه مربوط به دولت نهم و دهم هست.

در دولت های قبلی تخلفات خیلی ناچیز بوده هست.

امت دنبال خلاف نبودند و جامعه ما خیلی سالم تر از چند سال اخیر بود.

90%؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چکارمیکرده این دولت دزدپرور
حالا مشخص شده که 800میلیارد دلارنفت چی شد

من یادم هست دوره ای که آقای محقق داماد رییس بازرسی کل کشور بود ایشان می فرمود پرونده هایی به سمت ما می آید ولی متاسفانه این پرونده ها را نمی توانم به جایی ارجاع بدهيم که مطئن باشيم با اون برخورد می شود.

این مسئله برخورد شدن مسئله مهمی هست.

امت وقتی امیدوار می شوند که بدانند با فرد متخلف برخورد می شود و مجازات می شود.

امت الاون می دانند نماینده فعلی مجلس که قبل از نمایندگی مدیر کل فلان ساوقت بوده به دلیل تخلفاتش با ده سال یا پنج سال محرومیت از خدمات دولت مواجه هست.

دلیلش همون دزدها وبخوان بوده اند

ما وقتی این مسئولیت را تحویل گرفتید فکر می کردید با چنین حجم عظیمی از پرونده های تخلفشات و فسامد واجه شوید؟
هرگز فکرنمی کردم تا این اندازه حجم پرونده ها زیاد باشد.

اما وقتی وارد شدم دیدم تخلفات بسیار هست.

همین الان یکی از مدیران آقای احمدی نژاد چندین خودرو بیت المال در اختیار دارد.

هیچ سمتی هم ندارد حتی پرونده هم دارد و دادگاه مرتب ایشان را احضار می کند اما با این حال حاضر نیست بیاید و ماشین ها را تحویل دهد.

ده ماشین بیت المال الان در اختیار ایشان هست بدون اینکه پستی داشته باشد.

با اینکه نهاد ریاست جمهوری پیگیر هست اما باز هم حاضر نیست اونها را تحویل دهد.

بابا این دیگه چه جورشه
ماشین ها رو برده نمیاد تحویل بده
خوش بهش گذشته
چرا یکی نمیاد از این دزدها انتقاد کنه
طرفداران دولت دزد کجاین پس

4:

عذر می خوام ولی آدم باید خیلی احمق باشد که نفهمد قصد و غرض چیست ...به این بخش دقت کنید :
یعنی دولت های قبلی و کنونی هیچ تخلفی نداشته اند و فقط دولت نهم و دهم بوده اند که تخلف کرده اند.

ملت بفهمید...

خواهشا بفهمید...

5:

احمدی نژاد اسمش بد در رفته..
بگم بگم روش همه شده.
باور کنید اگر جای این کارها یه رییس جمهور از جای دیگه با یه هیئت همراه که مثلا علوم سیاسی دانشگاه هارواردکه فقط دانشجو هستند رو می اوردن بهتر میتونست کشور رو مدیریت کنه ..با اینکه لیبرال هستند حداقل دیگه اهانت نمیکردن
مدام میگید احمدی نژاد...خسته نشدید؟؟

6:

اگه مردین اسماشون فراخوان کنید تا همه بشناسنشون.


7:

یاد کلام نورانی قراون افتادم که میگه:تا به چیزی علم نداری دربارش حرف نزن........ما ایرانیا یاد گرفتیم درباره هرچیزی نظر بدیم عالم همه ی علوم و جاهل ب سرنوشت خودمون

8:

.

درود
چه با عذر خواهی، و چه بدون عذر خواهی، نمی توانید قبح کلامتان را بریزید.

به این بخش دقت کنید :

یعنی دولت های قبلی و کنونی هیچ تخلفی نداشته اند و فقط دولت نهم و دهم بوده اند که تخلف کرده اند.

ملت بفهمید...

[b]خواهشا بفهمید...

خب گیرم که تخلف داشته باشند، می شود "سفسطه تو هم بدی".
این دولت احمدی نژاد بود که ادعا می کرد پاک ترین دولت تاریخ ایران هست.

طرفداران رئیس جمهور پیشین هنوز هم دارند شعار های دولت احمدی نژاد را تکرار می نمايند و باور ندارند که تاریخ مصرف این حرف ها گذشته هست.

.

9:

لطفا اسامی ان 170 نماینده هم فراخوان شود تا امت اگاه شوند .


10:

با سلام.


خب گیرم که تخلف داشته باشند، می شود "سفسطه تو هم بدی".

اینجا منظور این نبود که اگر اون ها تخلف داشتند پس این جا اگر تخلفی بود اشکالی ندارد.

بلکه منظور این بود که چه طور می شود که برای دولت های پیشین این قدر دقیق و با جزییات بررسی نمی شود که اگر بررسی می شد مشخص نبود ...

! چطور می شود هیچ پرونده ای از دولت های پیشین به دست این ها نرسیده باشد!؟ بالاخره امت هم می فهمند: احمدی نژاد و دولتش باید از ذهن امت پاک شوند...

امت نباید دیگر جرات بردن نام احمدی نژاد و تفکر احمدی نژاد را داشته باشند...

!

این دولت احمدی نژاد بود که ادعا می کرد پاک ترین دولت تاریخ ایران هست.

این ادعا وقتی ثابت می شود و یا نقض می شود که برای تمام دولت های تاریخ ایران این قدر دقیق و با جزییات بررسی شود.

مرداد امسال رای دادگاه لاهه در مورد کرسنت به ضرر ما صادر شد ولی فرمودند صدایش در نیاید! (+) 30 میلیارد دلار (در برخی منابع 18 میلیارد دلار) چقدر پول هست؟ بماند...

در مسابقات فوتبال می شود با تعدادی گل خورده و حتی چند باخت، قهرمان هم شد!

11:

.

خب چرا باید تفکر احمدی نژاد را داشته باشند؟ آیا این هشت سال که تاوان شعار دولت پاک را دادیم بس نیست؟

این ادعا وقتی ثابت می شود و یا نقض می شود که برای تمام دولت های تاریخ ایران این قدر دقیق و با جزییات بررسی شود.

مرداد امسال رای دادگاه لاهه در مورد کرسنت به ضرر ما صادر شد ولی فرمودند صدایش در نیاید! بماند...

در مسابقات فوتبال می شود با تعدادی گل خورده و حتی چند باخت، قهرمان هم شد!
لازم نیست این ادعا اثبات یا رد شود! چون برنامه نیست به احمدی نژاد برای پاک ترین بودن دولتش جایزه داده شود! پاک بودن و سلامت اقتصادی، (فارغ از لفظ "ترین") وظیفه او بوده هست اما با توجه به اونچه در این جستار مطرح شد، می بینیم که به این مهم دست نیافته و فقط ادعایش را کرده هست.

و اما تخلفاتی که در وقت احمدی نژاد انجام شده هست، چیزی هست که این اواخر دارد منتشر می شود و به دلایل واضح در وقت زمامداری او نمی شد منتشر شود.

و ما هم نباید در مقابل این افشاگری ها موضع بگیریم چراکه اگر ضرری به بیت المال رسیده هست، تجاوز به حق و حقوق تمامی ما بوده هست و همه مان محق هستیم، بنابرین جواب بنده به افرادی که کاسه داغ تر از آش هستند و از احمدی نژاد حمایت می نمايند اینست که لااقل بدون توقع مادی اینکار را نکنید.

.

12:

این جایش که بماند.

نادیده می گیرم.

زیاد درگیر حواشی نیستم.با توجه به اونچه در این جستار مطرح شد، می بینیم که به این مهم دست نیافته و فقط ادعایش را کرده هست.

لازم نیست این ادعا اثبات یا رد شود!
اما چرا متناقض صحبت می کنید!؟

از طرفی بیان می کنید لازم نیست این ادعا ثابت شود و از طرفی اثباتی خودساخته برای این ادعا مطرح می کنید! بالاخره ثابت شود یا نشود!؟

این که شما شخصا بر پايه یک سری مسائل در مورد یک چیزی قضاوت کنید زیاد ارزشی ندارد.

این مساله وقتی قابل هستناد هست که به طور دقیق و همه جانبه بررسی شود.

این که شما بگویید احمدی نژاد به ادعای پاک ترین دولت دست نیافته فقط نظر شماست و البته محترم ولی وقتی قابل هستناد هست که همون طور که فرمودم قضیه ی بررسی تخلفات برای تمام دولت های تاریخ ایران به همین شکل بررسی شود و تا وقتی نشده نه می توان اون را رد کرد و نه می توان اون را اثبات کرد.

کرسنت را مثال زدم برای همین.


13:

این دو نگون بخت نیز از بخت بدشان رسوا و فدایی باندبازی شدند و اگر در طیف مخالف نبودند
همچنان جایشان گرم و نرم بود ...


14:

.

اتفاقا در فصل تابستان در این باره به قدر کفایت سخن رفت و نیازی به تکرار نیست

http://forum.hammihan.com/post4699218-38.html


اما چرا متناقض صحبت می کنید!؟
متوجه نشدید، اینکه احمدی نژاد پاکترین هست یا نیست یک بازی کلامی هست و مارا از مقصود اصلی دور می کند.

به این صورت که:

احمدی نژاد می تواند ناپاک باشد اما چون ادعای پاک ترین بودنش رد نشده شما بخود اجازه می دهید از او حمایت کنید!

اما سخن من اینست:
احمدی نژاد وظیفه داشته هست که پاک باشد و حال اینکه ناپاکی دولتش معلوم شد نباید از او حمایت کرد.

.

15:

همون طور که فرمودم زیاد درگیر حواشی نیستم. اگر کمی جرات داشته باشید و واضح صحبت کنید اون وقت شاید ما هم وارد حواشی شدیم ولی فعلا خیر.

تا وقتی با بحث منطقی می شود صحبت کرد چرا حواشی.

حاشیه برای کسی هست که منطقی ندارد یا اصلا حرفی برای فرمودن ندارد.

چون ادعای پاک ترین بودنش رد نشده
همین برای سکوت شما و حمایت ما کافی هست.احمدی نژاد وظیفه داشته هست که پاک باشد و حال اینکه ناپاکی دولتش معلوم شد نباید از او حمایت کرد.

پاکی یا ناپاکی یک چیز نسبی هست.

مسئولین معصومین نیستند! تخلف در هر دولتی ممکن هست و ما پاک مطلق نداریم.


16:

.

اگر برگه پیشین را ریفرش کنید متوجه خواهید شد که بنده چیزی ندیده بودم که از اون بترسم.
در ضمن یادتان نرود که در همان برگه پیشین من فبح کلامتان را نادیده گرفته بودم و از این بابت تقدم دارم

همین برای سکوت شما و حمایت ما کافی هست.

اگر متوجه کلام بنده شده بودید اینرا نمی فرمودید.

پاکی یا ناپاکی یک چیز نسبی هست.

مسئولین معصومین نیستند! تخلف در هر دولتی ممکن هست و ما پاک مطلق نداریم.

توجیه کردن اختلاس های میلیاردی با همین دو جمله.

.

17:

بنده به خوبی متوجه صحبت های شما شدم که تناقض هایش را درآوردم و شما هم وادار به بیان حقیقت شدید.

فکر می کنم خود شما هم متوجه ادعای نادرستی که کردید شدید.

اجازه بدید بحث رو همین جا خاتمه بدیم و قضاوت در مورد این چند سطر رو به خواننده ی احتمالی واگذار کنیم.در حاشیه: راستی اینجا بعضا از جنایت کار امریکایی و اسراییلی هم حمایت می شود! از احمدی نژاد که خادم ملت بوده حمایت نشود؟ چرا ؟ احیانا به خاطر این نیست که شما خوشتان نمی آید؟

18:

.

می بینم که اونقدر ها هم که ادعا می کنید از حاشیه بدتان نمی آید، بنده نظرم را در مورد این حمایت ها در برگه پیشین فرموده بودم و نیازی به تکرار نیست.

نوشته اصلي بوسيله follower نمايش نوشته ها
بنده به خوبی متوجه صحبت های شما شدم که تناقض هایش را درآوردم و شما هم وادار به بیان حقیقت شدید.

فکر می کنم خود شما هم متوجه ادعای نادرستی که کردید شدید.

اجازه بدید بحث رو همین جا خاتمه بدیم و قضاوت در مورد این چند سطر رو به خواننده ی احتمالی واگذار کنیم.

واقعا فکر نمی کنم نقطه ابهامی باقی مانده باشد.

اگر با این همه توضیح هنوز هم واقعا متوجه نمی شوید، ایرادی به من وارد نیست؛ من به هیچ وجه مشکلی با قضاوت خوانندگان حس نمی کنم
+
بسیار خب، اگر شما ادعا می کنید که احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ ایران هست، پس بطور غیر مستقیم به شهید رجایی تهمت زده اید.

آیا فکر می کنید که در وقت ایشان اختلاس های میلیاردی از وقت احمدی نژاد هم بیشتر بوده هست؟

.

19:


فرار رو به جلو رو کنار بگذارید و قضاوت رو به خوانندگان بسپارید.بسیار خب، اگر شما ادعا می کنید که احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ ایران هست، پس بطور غیر مستقیم به شهید رجایی تهمت زده اید.

آیا فکر می کنید که در وقت ایشان اختلاس های میلیاردی از وقت احمدی نژاد هم بیشتر بوده هست؟
باز هم اشباهی دیگر! از مقدمه ی غلط به نتیجه غلط رسیدید! شما ادعا کردید احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ ایران نیست (بدون دلیل و بعد هم تلویحا به اشتباه خودتون اعتراف کردید).

ما فرمودیم باید بررسی شود تا بتوان اون را اثبات یا رد کرد.

ما نه این گزاره را رد می کنیم و نه تایید می کنیم.خدا روشکر که اینجا فرمود و گوی کتبی هست و همه چیز ثبت می شود :

این که شما بگویید احمدی نژاد به ادعای پاک ترین دولت دست نیافته فقط نظر شماست و البته محترم ولی وقتی قابل هستناد هست که همون طور که فرمودم قضیه ی بررسی تخلفات برای تمام دولت های تاریخ ایران به همین شکل بررسی شود و تا وقتی نشده نه می توان اون را رد کرد و نه می توان اون را اثبات کرد.

در ضمن هیچ کدام از اعضای هیات دولت در وقت مسئولیت در این اختلاس ها نقشی نداشتند.

پس سعی نکنید این اختلاس ها رو به دولت ربط بدید!

20:

.

سفسطه حرف در دهان گذاشتن
نشان دهید در کجا ادعا کردم؟

تلویحا به اشتباه خودتون اعتراف کردید
باز هم تکرار همان سفسطه
نشان دهید در کجا اعتراف کردم

.

21:

وزیر متقلب معاون مفسد فسادهای چندمیلیاردی رو شده و اون هایی که هنوز رو نشده اند
ایراد صرفا از احمدی نژاد نیست چه که این شخص زود آمد و زود تمام شد
این خانه از پای بست ویران هست

22:

قدرت مباحثه ی یک فرد به ادعای سفسطه کردن و این که من می دانم سفسطه چیست، نیست گرامی.

ظاهرا عجله در جواب قدرت مباحثه را از شما گرفته! اینجا ادعا کردید :

این دولت احمدی نژاد بود که ادعا می کرد پاک ترین دولت تاریخ ایران هست.

طرفداران رئیس جمهور پیشین هنوز هم دارند شعار های دولت احمدی نژاد را تکرار می نمايند و باور ندارند که تاریخ مصرف این حرف ها گذشته هست.

ضمیر «این حرف ها» به ادعای دولت احمدی نژاد مبنی بر پاک ترین بودن، برمی گردد.

از دستتان در رفته بود؟! اگر فکر می کنید این همان نیست...

بسیار خوب ...

این جا را هم به عهده ی همان خوانندگان می گذاریم...

نظرتان ؟


باز هم تکرار همان سفسطه
نشان دهید در کجا اعتراف کردم
این هم اعتراف تلویحی شما به اشتباهتان:

احمدی نژاد می تواند ناپاک باشد اما چون ادعای پاک ترین بودنش رد نشده شما بخود اجازه می دهید از او حمایت کنید!

اما از این ها که بگذریم...

به سوال شما می رسیم که این دو ادعای شما مبنی بر سفسطه بودن صحبت های بنده هم از ان جایی ناشی می شود که پاسخی برای حرف بنده نداشتید و با زیرکی سعی کردید اون رو به حاشیه ببرید و به نوعی جبران کنید. عامیانه ی اون می شود سرپوش گذاشتن!


سوال شما :

بسیار خب، اگر شما ادعا می کنید که احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ ایران هست، پس بطور غیر مستقیم به شهید رجایی تهمت زده اید.

آیا فکر می کنید که در وقت ایشان اختلاس های میلیاردی از وقت احمدی نژاد هم بیشتر بوده هست؟
جواب ما :

باز هم اشباهی دیگر! از مقدمه ی غلط به نتیجه غلط رسیدید! شما ادعا کردید احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ ایران نیست (بدون دلیل و بعد هم تلویحا به اشتباه خودتون اعتراف کردید).

ما فرمودیم باید بررسی شود تا بتوان اون را اثبات یا رد کرد.

ما نه این گزاره را رد می کنیم و نه تایید می کنیم.حتی اگر ما سفسطه کرده باشیم و حرف شما هم صحیح باشد اون ها در حاشیه ی بحث برنامه می گیرند نه متن بحث! و این هم به خاطر علاقه ی خاص شما به حاشیه هاست.

شاید اگر به توصیه ی بنده برای واگذار کردن قضاوت در مورد بحث به خوانندگان احتمالی گوش می کردید بیشتر به نفعتان می شد!

23:

آقای فولوور
آرکیموند ادعایی نکرد
بلکه ادعای دولت احمدی نژاد و طرفدارانش رو بازنشر کرد

شما حداقل های منطق رو نمی دونید

24:

نظر شما هم محترم.

احتمالا آرکیموند خودشون از پس این بحث برخواهند اومد...

بعید می دونم نیازی به یار کمکی داشته باشند.

البته ما از نظرات شما هم هستقبال می کنیم.این دولت احمدی نژاد بود که ادعا می کرد پاک ترین دولت تاریخ ایران هست.

طرفداران رئیس جمهور پیشین هنوز هم دارند شعار های دولت احمدی نژاد را تکرار می نمايند و باور ندارند که تاریخ مصرف این حرف ها گذشته هست.

کسی که کوچکترین آشنایی با منطق داشته باشد والبته حب و بغض شخصی هم نداشته باشد (و پستش اخیرا حذف نشده باشد و با همیار سایت به خاطر یک مساله ای در همین چند ساعت پیش جدل نکرده باشد و نخواهد به نوعی جبران کند) نتیجه گیری برایش سخت نیست.


25:

مبلغ اصلی 18 میلیارد دلاره/ملبغیه که تو ویکی پدیا ذکر شده به عبارتی پولی که رحیمی خورده در مقابل قرارداد کرسنت مثل قطره ای هست در مقابل دریا/ 25 سال هم محبوریم گاز 17.5 دلاری به مدت 7 سال و گاز 38 دلاری به مدت 18 سال به شکل انحصاری بدیم به امارات ولی تعدادی هم به غیر از اماراتیا سود میبرن
روحانیه ام شاهکار میکنه زنگنه را میکنه وزیر/این هم از درایت رئیس جمهور
اینکه دقیقا کیا با امارات ساخت و پاخت کردن برا خوردن پول بیت المال واگذار میکنم به عقل خوانندگان

26:

.

ادعایی پوچ که هیچگاه ثابت نشد و شما به پشتوانه اثبات نشدن و ابطال نشدن این ادعا در این جستار دارید پست می زنید.

بله حق ماست که با وجود این همه فساد و افشاگری در مورد این ادعا شک بکنیم و از دولت بخواهیم ادعایش را یا اثبات کند و یا لا اقل به هوادارانش بوید که این شعار های تاریخ مصرف گذشته را زمزمه ننمايند.اما هنوز نشان ندادید که بنده در کجا ادعا کردم که دولت احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ نیست؟ اونطور که یادم می آید بنده از همان برگه پیشین فراخوان نمودم که این بازی ترین یک بازی کلامی برای انحراف از موضوع اصلیست و اصلا وارد اون نمی شوم.

این هم اعتراف تلویحی شما به اشتباهتان:
ذهنتان درگیر مچ گیری از من شده هست (که برایتان زود هست) و نکته اصلی را نفمیدید، این در واقع فرض من از موضع خودتان بوده هست که در بهترین حالت تنها کاری که می توانید بکنید اینست که اونرا انکار کنید.

اگر نگاه کرده بودید می دیدید که من کلام خودم را بصورت جداگانه در سطر زیر اون نوشته بودم.باز هم اشباهی دیگر! از مقدمه ی غلط به نتیجه غلط رسیدید! شما ادعا کردید احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ ایران نیست (بدون دلیل و بعد هم تلویحا به اشتباه خودتون اعتراف کردید).

ما فرمودیم باید بررسی شود تا بتوان اون را اثبات یا رد کرد.

ما نه این گزاره را رد می کنیم و نه تایید می کنیم.

بنابر اونچه در این ارسال خود ارائه کردم، اتهام سفسطه حرف در دهان گذاشتن از شما رفع نشده هست، بنابرین تکرار کردن این بخش از سخنانتان سودی برایتان ندارد.

حتی اگر ما سفسطه کرده باشیم و حرف شما هم صحیح باشد اون ها در حاشیه ی بحث برنامه می گیرند نه متن بحث!
این ممکن هست اعتراف تلویحی شما به سفسطه باشد پس این همه قلم فرسایی در رد سفسطه چه می شود ؟

نوشته اصلي بوسيله follower نمايش نوشته ها
قدرت مباحثه ی یک فرد به ادعای سفسطه کردن و این که من می دانم سفسطه چیست، نیست گرامی.

ظاهرا عجله در جواب قدرت مباحثه را از شما گرفته!
این جایش که بماند.

نادیده می گیرم.

اصلا درگیر حواشی نیستم

و این هم به خاطر علاقه ی خاص شما به حاشیه هاست.

کاملا واضح هست که چه کسی سعی در گریز زدن به حواشی دارد

نظر شما هم محترم.

احتمالا آرکیموند خودشون از پس این بحث برخواهند اومد...

بعید می دونم نیازی به یار کمکی داشته باشند.

البته ما از نظرات شما هم هستقبال می کنیم.

آیا این خود شما نبودید که ادعا می کردید قضاوت با خوانندگان باشد؟

.

27:

قطره ای در مقابل دریا بسیار واژه ی به جایی بود.

احسنت به شما و تشکر بابت نظرتون.

و این رو هم اضافه کنم که مسببین این خیانت بزرگ هنوز که هنوزه محاکمه نشده اند و رحیمی در عرض کمتر از یک سال شرش کم می شود.

این ها اصلا سیاسی نیست...

!

28:

مدیری که در حوزه ی هستحفاظی اش این همه خلاف ریز و درشت رخ دهد،قطعاً مقصر هست!
شاید بگویید مدیران سطح پایین و غیره چه ربطی به ایشان دارد؟ بله! درست می فرمائید! اما تخلف در سطح معاون اول و مدیران ارشد،قطعاً به شخص ایشان بر می گردد!
اگر از هیچ یک از این تخلفات متنفع هم نشده باشند،حداقلش این هست که ایشان صلاحیت تصدی این پست را نداشته و ندارند!

29:

اختیار دارید گرامی.

ما بحث و فرمود و گو زیاد کردیم.

برایمان عادی شده!
به نظر کمی عصبی شدید.

صحبت جدیدی در حرف های شما ندیدم! البته حاشیه زیاد داشت و شما هم که هستاد حاشیه اید.

شب عالی متعالی.


30:

خیر اگر شما اینطور شخصی هستید که عقده در دل نگه میدارید و بعدا تسویه حساب می کنید
بنده اینطور نیستم و به اندازه موهای سر شما سابقه فعالیت در اینترنت رو دارم
و به اندازه موهای سرتان با تفکرات مختلف بحث داشته ام و این کنش ها و واکنش ها رو بارها دیده ام
حتم بدانید که اینطور آدمی نیستم وگرنه خیلی وقت پیش از خجالتتان درآمده بودم


ادعا:
حسن : پیامبر هستیم

بازنشر ادعا
علی : حسن فرموده پیامبر هست.


ادعا:
احمدی نژاد : پاک ترین دولت تاریخ

بازنشر ادعا:
آریکموند:این دولت احمدی نژاد بود که ادعا می کرد پاک ترین دولت تاریخ ایران هستدر ثانی شما چه طور طرز فکری دارید که به بنده یار کمکی می گویید؟
من به عنوان یکی از همان " قضاوت رو به خوانندگان بسپارید." برداشتم رو بیان کردم


امیدوارم این هستدلال های بنده مشمول قوانین شما نشود و ویرایش نگردد وگرنه
این بار دیگر در حضور رایان می بایست توضیح دهید

31:


حتی نتونستید صورت مساله رو متوجه بشید! ولی قطعا نظر شما هم محترم هست...

شب شما هم خوش.


32:

.

جمع بندی من از سخنانی که در برگه پیشین انجام شد:

1.

دولت احمدی نژاد به ادعای خودش، پاک ترین دولت تاریخ ایران بوده هست.
2.

اگر جمله 1 غلط هست، پس نتیحه می گیریم: احمدی نژاد دروغ می فرمود.
3.

اگر جمله 1 درست هست، پس نتیجه می گیریم: دولت شهید رجایی ناپاک تر بوده هست.

والسلام علیکم برحمه الله و برکه

.

33:

اگه مهدی هاشمی رو فاکتور بگیریم + یزدان پناه که خیلی مشکوک کشته شد تا بعضیا آبروشون از این بیشتر نره میمونن یه عده که فعلا نمیشه کاریش کرد
رحیمی اگه زود محاکمه شد بخاطر این بود که دولت هیچ اطلاعاتیو از ساوقت بازرسی و وقوه قضاییه مخفی نگه نداشت ولی بعضیا اینو متوجه نمیش
اینم اضافه کنم که رحیمی به جایی وصل نبود نه به احمدینژاد نه به کس دیگه ای برا همین روی قوه قضاییه فشاری نبود برای ممانعت از محاکمه
ولی بعضیها هستن با وجود اینکه شریکاشون چندین سال پیش در نروژ توسط نروژ محاکمه و توسط امریکا جریمه شدن هنوز بخاطر آقازادگی محاکمه شون به اتمام نرسیده جالب اینجاست عده ای میگن اتهامش سیاسیه
احتمالا هر وقت وضعیت بررسی اموال مسئولین از تشخیص مصلحت اومد بیرون حکم مهدی هاشمی هم صادر میشه

34:

حالا این نماینده های پاک و هستریلیزه تا تمام شدن مدت خدمتشان
باید برای ما تصمیم بگیرند و سخنرانی های قرایی هم تحویلمان دهند...


35:

ممون از توصیه ی اخلاقی حضرتعالی و این که اخلاقیات برای شما این قدر مهم هست.

ولی برخی مدیران دیگر بودند که در تالارهای زیر مجموعه ی خودشان به دیگران توهین می کردند و رسما به دیگران می فرمودند دروغگو و عذرخواهی هم نمی کردند.
فکر نمی کنید این مدیران عزیز فاقد جایگاهی باشن که بتونن دیگران و ارشاد کنن؟


36:

درود بانو...

اتفاقاً قسمت مد نظر بنده این بود که در متن هم اون را برجسته کردم.
اما متاسفانه بحث به حاشیه رفت.
واقعاً ضعف قانون را می رساند و اینکه چطور فردی که برنامه هست صلاحیتش برای احراز پست های دولتی رد شود،باید تا پایان دوره ی نمایندگی خود در این پست باقی بماند و خدا می داند که در این مدت چه خواهد کرد! تا پایان دوره هم خدا بزرگ هست! ;-)

37:

درود widow عزیز
کاملا درسته
اینجاست که باید فرمود:
هر چه بگندد نمکش می زنند
وای به روزی که بگندد نمک

38:

باید به فسادهای دولتهای قبل از نهم هم رسیدگی نمايندوهم چنین دولت فعلی هم همین طوروهمچنین رسیدگی به فساد وتخلفات نمایندگان مجلس وسایر ادارات وساوقتها، باید حتما" رسیدگی کامل به عمل آید.
دراین مدتی که کشور اداره می شد بیشتر قوانین کمونیستی حاکم بوده تا قوانین اسلامی.

چرا چون به امت وحقوق امت ظلم شده هست .

حق وحقوق امت به درستی داده نشده هست از اون همه سرمایه ومنابع ملی.

اگر داده می شد دیگر امت کشوررفائ زندگی اجتماعی واقتصادی و....

کاملی داشتند.

اگر داده می شد این همه معضلات ومشکلات را امت وجامعه ما نداشت.چراباید یک عده مال یک عده ای را بخورند ویک عده از حق وحقوق خود محروم باشند؟راه امام رحمه الله علیه درمورد خارج از مرزها شاید کمی عمل شد اما درمورد داخل و بخصوص حقوق امت به درستی عملی نشد.

یعنی از راه امام انحراف پیداکردند.اگر حقوق امت را از منابع ملی ندهید ظلم کردید وظلم ظالم تیشه به ریشه خودزدن وآتش زندن خودشان هست.شماها فقط درحرف از امت داد زدیدولی درعمل نه، رعایت حقوق امت را نکردید.واسه جندرقاز پول نقدی که از مال خودامت هست هزاران نقشه وقاعده وقانون طرح می کنیدوتصویب می کنید اماهزارن هزاران پول امت را می خوردید اختلاس می کنید ومی برید خارج ولی برای اونها وبازگردان اونها هیچ قاعده وقانونی را طرح ریزی نمی کنید.وهیچ کاری نمی کنید.بترسیداز وقتی که بین امت وشما ها فاصله بیافتد بخاطرظلمی که نسبت به حقوق امت وحق الناس می کنید.
یاحق

39:

دروغ
از سال 88 پرونده ایشان رو شد
اما به خاطر خط قرمز دولت پیشین محاکمه با 5 سال تاخیر به سرانجام رسید

40:

اینهم جواب روزنامه جمهوری اسلامی برای بعضی ها


روزنامه جمهوری اسلامی:محکومیت رحیمی برای جناح راست گران تمام شد/به قاضی پرونده مهدی هاشمی فرمودند...
سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود نوشت:
از دو هفته قبل، فشارها در مورد پرونده مهدی هاشمی فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی زیاد شده و افرادی از جناح معروف به راست و تشکل‌های وابسته به اونها با اظهارنظر، صدور بیانیه، نطق‌های میان دستور مجلس و انتشار مقاله و مصاحبه در رسانه‌ها خواستار صدور حکم محکومیت برای متهم این پرونده می‌شوند.

اخیراً نیز بعضی نمایندگان مجلس با مطرح کردن مجدد بعضی پرونده‌های مختومه شده، تلاش کردند اتهامات این پرونده را حجیم‌تر نمايند و مسیر رسیدگی به اون را طولانی و پیچیده نمایند.
تشدید فشارها در دو هفته اخیر،‌ دو علت دارد یکی نزدیک شدن دادگاه مهدی هاشمی به صدور حکم و دیگری رسوائی بزرگ محکومیت محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد برای تمام کسانی که در دوران دولت‌های نهم و دهم از رئیس این دولت و همکاران او که به فرموده خودش خطوط قرمز او بودند حمایت می‌کردند.
در مورد دادگاه مهدی هاشمی نیز دو نکته وجود دارد.

یکی اینکه خبرهائی که در اختیار حضرات برنامه گرفته ظاهراً اونها را به خواسته‌هایشان نمی‌رساند و دیگر اینکه مطرح نگهداشتن این پرونده در آستانه اجلاس خبرگان رهبری در اسفند ماه آینده با توجه به احتمال حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست مجلس خبرگان برای کسانی که نمی‌خواهند ایشان به ریاست این مجلس باز گردند، بسیار حیاتی هست.
محکومیت محمدرضا رحیمی نیز از اونجا که برای جناح راست بسیار گران تمام شده و حواشی این محکومیت از جمله پول‌های اخذ شده توسط 170 نماینده مجلس هشتم دامن‌گیر اعضاء این جناح هست و مسائلی از این دست درحال دامنه‌دار شدن می‌باشد، باید هر طور شده به فراموشی سپرده شود و از نظر زیان دیدگان این ماجرا، بهترین راه برای سرپوش گذاشتن بر اون، سروصدا به راه انداختن درباره پرونده مهدی هاشمی هست.

مهم‌تر اینکه پرونده‌های دیگری از مقامات بالاتر از محمدرضا رحیمی نیز در راهند.
در کنار این حاشیه پردازی‌ها،‌ توجه به چند نکته کلیدی بسیار حائز اهمیت هست.
اول اونکه دستگاه قضائی با صدور حکم محکومیت قطعی محمدرضا رحیمی، خوش درخشید و امت را به خود و اجرای عدالت امیدوار ساخت.

طولانی شدن پرونده معاون اول احمدی نژاد به ویژه با توجه به اخبار مفصلی که از این پرونده‌ها بر سر زبان‌ها بود و در رسانه‌ها مطرح می‌شد، بدبینی‌هائی را ایجاد کرده بود که بهیچوجه مناسب شان قوه قضائیه نبود.

فراخوان محکومیت قطعی محمدرضا رحیمی که با عنوان معاون اول رئیس‌جمهور در دولت‌های نهم و دهم حضور داشت، براین بدبینی‌ها خط بطلان کشید و نشان داد که قوه قضائیه وام‌دار کسی نیست و با تخلفات، از هر کسی و با هر جایگاه و عنوان که باشد، برخورد می‌کند.

این نقطه قوت باید برای قوه قضائیه محفوظ بماند و مسئولین قضائی در برابر فشارها و فضاسازی‌هائی که %د پشیمان کردن اونان از این اقدام قانونی برآمده‌اند مقاومت نمايند.

این مقاومت برای حفاظت از جایگاه دستگاه قضائی در نظام جمهوری اسلامی لازم هست.
دوم اونکه انتظار از دستگاه قضائی اینست که برخورد قانونی و فارغ از ملاحظات را درباره سایر پرونده‌های مطرح و متهمان معروف و مشهور از جمله مهدی هاشمی، اعمال نماید.

اعمال قانون در مورد این پرونده به اینصورت خواهد بود که قاضی دادگاه تحت تاثیر فشارها، از هر کس و هر جمع و به هر شکل که باشد برنامه نگیرد.

شنیده شده هست که بعضی افراد، به قاضی پرونده مهدی هاشمی فرموده‌اند از اونجا که این پرونده سال‌هاست در جریان هست و اتهامات زیادی درباره اون مطرح شده،‌ اگر حکمی در محکومیت متهم صادر نشود به حیثیت نظام لطمه وارد خواهد شد به همین دلیل هر طور شده باید حکمی علیه او صادر شود.

این خبر، چه درست باشد و چه نباشد، چنین توقع و نگاهی به موضوع قطعاً غلط هست.

حیثیت نظام جمهوری اسلامی فقط با اجرای عدالت حفظ می‌شود.

اجرای عدالت نیز در صورتی محقق می‌شود که قاضی برپايه قانون و اونچه خود به اون می‌رسد حکم صادر کند و هیچ توقعی و انتظار و فشاری را در انشاء حکم دخالت ندهد.
سوم اونکه برخلاف تمام متهمان دانه درشت که تلاش می‌نمايند از محاکمه و مجازات فرار نمايند، مهدی هاشمی داوطلبانه خواستار تشکیل دادگاه برای رسیدگی به اتهامات خود شد و در تمام جلسات دادگاه شخصاً حضور یافت و به اتهامات جواب فرمود.

ما از وضعیت پرونده و اینکه قاضی دادگاه تاکنون به چه نتیجه و نظری رسیده هست خبر نداریم ولی این را می‌دانیم که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به مسئولین قضائی و خود دادگاه فرزندشان مهدی هاشمی تاکید کرده‌اند که هیچ انتظاری غیر از صدور حکم برپايه اونچه خود قاضی به اون می‌رسد ندارم.

ایشان در توضیح این خواسته خود فرموده‌اند اولاً من غیر از اونچه اقتضای قانون هست را نمی‌خواهم و ثانیاً اصرار دارم اگر فرزندم مرتکب خلافی شده در همین دنیا طبق قانون مجازات شود تا وزرووبال این دنیا را با خود به آخرت نبرد.
از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با توجه به نقش مهمی که در پیروزی انقلاب اسلامی و برپائی نظام جمهوری اسلامی دارد، انتظاری غیر از این نمی‌توان داشت.

از مرد بزرگی که در کوران حوادث نیم قرن اخیر همواره برای حاکمیت اسلام و اجرای احکام خدا مبارزه کرد و سختی‌ها را تحمل نمود و خدمت کرد و ملامت‌ها شنید و بی‌مهری‌ها دید ولی مقاوم و هستوار به راه خود همچنين گفت و نام خود را در فهرست برجسته‌ترین رجال افتخار آفرین ایران و جهان اسلام به ثبت رساند، انتظار همین هست که خواستار اجرای حکم قانونی و شرعی درباره فرزندان و نزدیکان خود باشد و از دستگاه قضائی بخواهد اجازه هیچگونه اعمال نظر و فشار بر روی قاضی دادگاه به هیچ مقام و جریان و فردی چه در جهت مثبت و چه منفی داده نشود.
و چهارم اونکه مسئولان محترم قوه قضائیه به این نکته توجه نمایند که جریان‌های سیاسی چپ و راست و افراد مختلف که با انتشار بیانیه‌ها و انجام مصاحبه‌ها و اظهارنظرهای گاه و بیگاه انتظاری را درباره پرونده‌های مختلف مطرح می‌نمايند، به دنبال اغراض سیاسی و منافع جناحی یا فردی خود هستند و برای نظام جمهوری اسلامی و کشور و ملت اهمیتی قائل نیستند.

به همین دلیل، به خواسته‌های جناح‌ها و جریان‌ها و اشخاص اعتنا نکنید و به قضات پرونده‌های مهم و پر سروصدا اطمینان بدهید که اگر به قانون و شرع تکیه نمايند و زیر بار فشارها و خواسته‌ها نروند از اونها حمایت خواهید کرد و با حمایت عملی خود از اونها زمینه را برای تحقق هرچه بیشتر عدالت قضائی فراهم نمائید و در این راه از ملامت هیچ ملامت نماينده‌ای نهراسید.


41:

مایه تاسف هست که 90 % پرنده هایی که الان به ما رسیده هست همه مربوط به دولت نهم و دهم هست.

در دولت های قبلی تخلفات خیلی ناچیز بوده هست.

امت دنبال خلاف نبودند و جامعه ما خیلی سالم تر از چند سال اخیر بود.
متاسفانه تمام این بخور بخورها در دولت های نهم و دهم بود.

در دولت اصلاحات و سازندگی با چنین مواردی مواجه نبودیم.

مجلس ما هم سالم بود.

همه به حق خودشان قانع بودند اما الان هیچ کس قانع نیست.

وقتی اوضاع اقتصادی خراب هست رانت و رشوه به میدان می آید.

متاسفانه اوج این مسائل در دولت گذشته بود.

این قسمت از حرفهای ایشان برایم جالب بود .


42:

بنظر میرسد یک آوانسی برایشان در نظر گرفته اند ! به هر حال زندگی بخور و نمیر ! اونان سپس پایان دوران نمایندگیشان ادامه دارند و به هر حال خودشان و آقازاده های گرامیشان خرج دارند ! لذا تا پایان دوره فعلی مجلس به انان موقعيت داده شده که همچنان به جمع اوری مبالغ ادامه دهند !

43:

بعد دوستان شاکی هستند چرا پرونده اون موقع بررسی نمیشه
به این آقایان باید فرمود که پاک ترین دولت تاریخ اگر آتویی از اونها داشت ساکت میشد؟
اون کاغذی که تو جیب احمدی نژاد بود و هیچ وقت بیرون نیامد معلوم نشد بالاخره داستانش چه بود

44:

تا اون حدی که من خاطرم هست هرکس در این مملکت خواست مظلوم نمائی کند از کاغذ محتوی لیست افراد صحبت کرد که البته هیچگاه هم از جیبها بیرون نیامد ! مثلا در وقت انتخابات ریاست جمهوری سال 80 شورای نگهبان در اقدامی که تا ان وقت کم سابقه بود صلاحیت گروه زیادی از نفرات را برای انتخابات ریاست جمهوری تائید کرد .

این افراد عموما در سخنرانی های انتخاباتیشان مرتب از لیستهایی حرف میزدند که همراه دارند و نام مفسدان و غارتگران بیت المال ! در اون هست .

یادم هست برخی روزنامه های اون وقت به طنز خطاب به انان مینوشتند : آقایان مواظب جیبهایتان باشید !

و البته طبق معمول این لیستهای ادعایی هیچگاه بیرون نیامد و فقط کاربرد تبلیغاتی و ژست انتخاباتی داشت .


45:

در اين مورد يه تحقيق تو نت كردم ظاهرا قضيه رحيمي برميگرده به پيش از اين حرفا
ولي من اينو ميذارم به حساب خوش باوري احمدين‍ژاد در باره معاون اولش چون اگه پاي خودش گير بود پشت رحيميو گرم ميكرد تا پاي خودش گير نيفته
حالا كه اينو فرمودين در مورد بقيه صحبتام هم شهامتشو درارين نظر بدين
پرونده ما تو دادگاه لاهه بازه چرا روحاني زنگنه را مكنه وزير؟نكنه خداي نكرده عمدا ميخواستن ما شكست بخوريم
اگه اين نبوده دليلش چي بود?
اگه هم پرونده اي در كار نبود چرا كسيو كه يه پرونده نگين مثل كرسنت را منعقد كرده ميكنه وزير نفت/ جالبه كه روحاني خودش با زنگنه به مشكل خورده بود وقتي دبير شواري عالي بود جوريكه زنگنه نذاشت معاوناش به دفتر روحاني برند بخاطر همين قضيه كرسنت

46:

ایراد شما به روحانی وارد نیست
به نمایندگان مجلس بگید چرا به ایشان رای دادند و تاییدش کردند

47:

شما يا نميدوني يا خودتو به ندونستن ميزني
وزيرو كي معرفي ميكنه ؟كسي غير از روحانيه
خود نماينده هام جاي سواله ولي قبل از نماينده ها درايت روحاني كجا رفته بود؟كه اين وزيرو انتخاب كرد؟

48:

لابد زنگنه مقصر اصلی نیست
وگرنه قوه قضاییه جمهوری اسلامی که تعارف ندارد، دارد ؟

49:

براي قوه قضاييه هنوز فرض خوشبينانه كه قرارداد كرسنت حماقت بوده مطرحه ولي همه اينا بعد دادگاه مهدي هاشمي مشخص ميشه خلاصه بسته به اعترافات آقازاده هاشمي داره
برا همين قوه قضاييه نميتونست جلايشان روحاني بگيره يعني قوه قضاييه كارش اينه كه كسي مجرمه رو مجازات كنه نه انتخاب وزير براي رييس جمهور
اين برميگرده به نماينده ها و رييس جمهور
ميدوني ادعاي شكرت كرسنت چي بود تو لاهه
فرمودن اگه زنگنه كه منعقد كننده قرارداد بود تباني كرده يا صلاحيت نداشته
بخاطر اينكه بايد دو دو تا چهار تا ميكرده كه ببينه اين قرارداد به نفعشون هست يا نه پس چرا همچنان وزيره
روحاني بايد حواسش ميبود كه گاف دست امارتي نده يا خير؟نماينده ها بد روحاني كه نبايد رو هوا وزيرش انتخاتب كنه بازم اين برميگرده به مسئله درايت

50:

این از گاف دوستان مجلسی بود
و وقتی اونها شروع کردن به اراجیف فرمودن توی مجلس آقایان اماراتی با هستناد به حرفهای اونها رفتن شکایت کردن نه انتخاب وزیر
درست مطالعه نکردید

51:

احسنت ...

به این حرف شما ااضافه کنم که در وقت دولت احمدی نژاد، رای دو نوبت دادگاه به سود ما صادر شد ولی دوباره وقتی این آقا وزیر شد همین موضوعی پیش اومد که شما فرمودید و رای به ضرر ما صادر شد...


52:

خب ديگه سوال اينجاست كه چرا پاي اين وزيرو روحاني كشيد وسط لابد اگه نماينده ها چونه نميزدن همون اول انتخابش ميكردن امارات ادعاشو پس ميگرفت.درسته؟ي خورده فكر كن
هنوز جواب سوال منو ندادي چرا روحاني انتخابش كرد ديگه موضوع رو از اين بازتر نميشه كرد

53:


54:

چون این آقا هیچ محکومیتی نداره
هیچ مشکل قانونی نداره
و در شرایط بحرانی کنونی تصور روحانی این بوده که بهتره یه نفر بیاد که وضعیت نابسامان تولید
رو جهش بده

55:

البته طرف مقابل بحث شما جواب شما رو می دند و بنده یک گریزی این وسط بزنم.

شما این حرف صحیح تون رو داشته باشید فعلا.نمی دونم در بحث با شما بود یا با کاربر دیگه ای بود.

ولی تا الان چند بار فرمودم که در مورد آقای رحیمی هم وضع دقیقا به همین شکل هست.

در وقتی که آقای رحیمی به عنوان معاون اول انتخاب شدند که نه محکومیتی داشتند تا مشکل قانونی بوده.

تازه 215 نفر از نمایندگان هم از این انتخاب رییس جمهور تشکر کردند.

ممکنه شما بگید ولی حرف و حدیث در موردش زیاد بوده.

اول این که اون قدرها زیاد نبوده و همون تشکر خودش بیان گر این مطلب هست.

ولی خوب الان هم در مورد آقای زنگنه حرف و حدیث زیاد هست! دقیقا شرایط یکسانه ولی نمی دونم چرا احمدی نژاد اون جا مقصر می شه ولی اینجا خیر ! هنوزم به حرف صحیح تون اعتقاد دارید؟

56:

در صورتی که ارگان قضایی در مورد فساد هشدار داده باشه و روحانی نشنیده گرفته باشه
حتما کار غلطی کرده
باید دید اتهامی متوجه زنگنه در مورد فساد هست یا نه

57:

عزیز شما چرا انقدر طفره میری؟
اصلا آقای زنگنه پاک ولی همین آقای پاک بخاطر انتخاب شدنش توسط روحانی باعث خسارت هنفرمود به بیت المال شد
حالا شما نمیخوای قبول کنی که انتخاب و نمدونم کاری روحانی باعث باعث خسارت به بیت المال شده خب قبول نکن
خوش باش

58:

بسیار خوب.

در این مورد بعدا بهتر می توان قضاوت کرد و ما فعلا اطلاعات کاملی نداریم ولی مگر ارگان های قضایی در سال 88 و قبل از انتخاب رحیمی هشداری داده بودند که احمدی نژاد بی توجهی کرده باشد؟
باید دید اتهامی متوجه زنگنه در مورد فساد هست یا نه
صحیح.

باید بررسی شود و این هم وقت دیگری می طلبد.

وقتی که شاید دولتی دیگر بیاید.


59:

آذر 89 اژه ای به صورت رسمی فراخوان نکرد؟

60:

رحیمی در سال 88 انتخاب شد!

61:

فعلا هیچ سخن راستی ما ندیدیم
همه هم رو محکوم می نمايند
باید استقامت کرد و دید
یکی از راههای فهمیدن برگزاری علنی دادگاه م.ه بود
که این کار رو نکردند
علی رغم درخواست خود م.ه

62:

قبل از اون هم زمزمه ها بود
اما نهایتا در این وقت به صورت رسمی فراخوان شد
اما واکنش رسمی دولت چه بود؟
فراخوان خط قرمز!!

63:

ببين شهمات اعتراف و تعصب نداشتن بجاي خود
ولي حداقل شرط انصاف اينه اگه جوابي نداري سكوت كني
آقا مهدي هاشمي پاك
زنگنه هم پاك اوكي
فرض بر اين ميگيريم كه از رايشان حماقت اين قراردادو بستن
عزيزم خوب فكر كن حالا كه ايران پروندش تو دادگاه لاهه بازه
بازم ميگم خوب فكر كن من دقيقا جواب اين سوالو ميخوام وقتي پرونده ما تو دادگاه لاهه بازه كار روحاني درست بود زنگنه را معرفي كرد يا نه
يعني روحاني نبايد ي ذره از فكرش هستفاده كنه نبايد ي خورده قدرت تحليل داشته باشه كه مثلا اين گاف ميشه پيش اماراتيا
يا خيلي گيراييت پايينه اگه متوجه سوال من نميشي يا خيلي متعصبي

64:

آرامش خودت رو حفظ کن و ببین داری چه کلماتی به کار می بری

قبل از معرفی زنگنه حکم به سود ایران صادر شده بود
این رو که می فهمید ؟
موقع فراخوان وزیر اگر میر کاظمی و دوستان هوچی گری نمی کردند
طرف اماراتی بعید بود به این سرعت دست به کار بشه


در ثانی شما اینجا ادعایی کردی که منبعش معلوم نیست

براي قوه قضاييه هنوز فرض خوشبينانه كه قرارداد كرسنت حماقت بوده مطرحه ولي همه اينا بعد دادگاه مهدي هاشمي مشخص ميشه خلاصه بسته به اعترافات آقازاده هاشمي داره
برا همين قوه قضاييه نميتونست جلايشان روحاني بگيره يعني قوه قضاييه كارش اينه كه كسي مجرمه رو مجازات كنه نه انتخاب وزير براي رييس جمهور
اين برميگرده به نماينده ها و رييس جمهور
ميدوني ادعاي شكرت كرسنت چي بود تو لاهه
فرمودن اگه زنگنه كه منعقد كننده قرارداد بود تباني كرده يا صلاحيت نداشته
بخاطر اينكه بايد دو دو تا چهار تا ميكرده كه ببينه اين قرارداد به نفعشون هست يا نه پس چرا همچنان وزيره
روحاني بايد حواسش ميبود كه گاف دست امارتي نده يا خير؟نماينده ها بد روحاني كه نبايد رو هوا وزيرش انتخاتب كنه بازم اين برميگرده به مسئله درايت

65:

من آرومم وا‍ي وا‍ژه تعصبو درست بكار بردم وگرنه تا الان جواب سوال منو در رابطه با انتخاب زنگنه و روحاني داده بودي
اگر منبع حرف من مشخص نيست پس از كجا ميگي كه اماراتيا اگه هوچيگري نماينده هارو نميديدن زود دست به كار نميشدن اين يك
دوم جواب اين حرفتو دادم يعني اگه بعض نماينده ها مخالفت نميكردن اماراتي ها ادعايي نميكردن
عراق با اون وضعيت اسفناكش مملكتيش و اداريش بازيكن دو كارته ما رو شناسايي كرد بدون اينكه فدراسيون حواسش باشه
يعني فكر كردي امارات دفاع زنگنه رو از كرسنت تو مجلس نمبينه و مخالفت نماينده رو ميبينه
به شكلي ميگي هوچيگري كه انگار وكيل كرسنت بيرون در مجلس وايساده بعد ديده سرو وصداي زياد شده فرمودم برم تو ببينم چه خبره
بعد ديده زنگنه داره از كرسنت دفاع ميكنه نماينده ها هم بهش راي ميدن خداييش خود شما از اين حرفتون خندتون نيمگيره
چهارم واقعا توقع داشتي هيچ نماينده اي در رابطه با كرسنت هيچ موضوعي رو مطرح نكنه و به اين وزير راي بده
اصلا چرا روحاني پاي اين وزيرو كشيد وسط تا اينكه نماينده اي بخواد باهاش مخالفت كنه كه بعد وزير بياد از كرسنت دفاع كنه يعني كسي غير از ايشون نبود براي تصدي اين پست
خب پس با نماينده مذكور و ايذا مجلس بصورت پشت پزده اي هماهنگ ميكردن از قبل ولي يه ضمانت هم به مجلس ميدادن كه اگه دادگاه لاهه به ضرر ما شد مني كه زنگنه باشم از جيب خودم و آقاي روحاني خسارت كرسنتو به عهده ميگيريم
برو ايشانكي پديا رو بخون تا متوجه شي كه ايران تو خرداد 93 جريمه شد به پرداخت 18 ميليارد دلار چرا قبل از اون جريمه نشد؟
برخي از منابع داخلي اذعان كردن كه سپس انتخاب زنگنه و با هستناد به حرف زنگنه كه اين قرارداد سالمه
وكيل شركت كرسنت تونست دادگاه لاهه رو به نفع خودشون تموم كنه
خب دادگاه هم ديد كه اين وزير اومده از كرسنت تو مجلس دفاع كرده بعدشم نماينده ها هم بهش راي دادن رييس جمهور هم كه قبل از همه مهر تاييد بهش زده بدين شكل كه معرفي كردش
پس در نتيجه فرضيه تباني يا حماقت و ساده لوحي باطله
واقعا فهميدن و درك اين قضيه منبع ميخواد يا قدرت تحليل و فكر؟
ديگه اينكه وزير فعلي نفت اومد از كرسنت تو مجلس دفاع كرد منبع ميخواد؟
اگه منبعشو ميخواي يه سري به آرشيو صدا و سيما بزن
يه سوال چرا دولت در باره دادگاه لاهه شفاف سازي نميكنه؟چرا سكوت كردن؟

66:

نه دیگه ...

نشد! زمزمه الان هم در مورد زنگنه و حتی قبل از انتخابش بود! زمزمه که نشد حرف! شما از هشدار قوه قضاییه حرف زدید و درست هم فرمودید.

زمزمه ها زیاد مهم نیست.

شاید گروه های سیاسی بدخواه شما حرف هایی بزنند.


67:

عزیزم
حرف تو درست
89 که رسما فراخوان شد
خوب؟
اونوقت ایشان چه کار کرد؟
نفرمود خط قرمز من کابینمه ؟

68:

به هر حال وقتی ربطی به احمدی نژاد و دولتش نداشته، شائبه ی سیاسی بودن پیدا می کند.


69:

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس ساوقت بازرسی کل کشور از اعتراض حمید رسایی به نتیجه بررسی‌های هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست‌جمهوری خبرداد.


ناصر سراج در فرمود‌و‌گو با میزان با اشاره به رای هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری در باره حمید رسایی و محرومیت این نماینده از مسئولیت های دولتی به مدت پنج سال اظهارکرد: پرونده حمید رسایی نماینده امت شهرستان تهران در مجلس شورای اسلامی، در هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری ریاست جمهوری بررسی شده هست.

وی اضافه کرد: رسایی به تصمیم هیئت رسیدگی اعتراض کرده و پرونده در حال رسیدگی هست.

برپايه این گزارش، رییس هیئت بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری روز قبل فرمود: نتیجه بررسی‌های هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد این شد که حمید رسایی متخلف و ۵ سال از مسئولیت‌های دولتی محروم هست.
حجت‌الاسلام محمد اشرفی اصفهانی در واکنش به سخنان اخیر نماینده شهرستان تهران اضافه کرد: ساوقت بازرسی پرونده تخلفات وی را در دورانی که مدیرکل ارشاد اسلامی قم بوده هست، به هیأت تخلفات ارسال کرده و مرتب هم پیگیر موضوع هست.

وی اضافه کرد: آقای رسایی دارای پرونده هستند و ساوقت بازرسی کل کشور پرونده وی و برخی دیگر از مدیران و مسئولان عالی‌رتبه دولت قبل چه مدیران، چه وزرا و چه معاونان را به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری ارسال کرده هست.

مشاور نهاد ریاست جمهوری اضافه کرد: آقای رسایی بداند رأیی که به وی داده شده، بدون ملاحظه مسائل سیاسی بوده هست، اونچه از ساوقت بازرسی به هیأت تخلفات ارسال شده هست، کارشناسانی با ۳۰ سال سابقه حقوقی در نهاد ریاست جمهوری، بررسی کرده‌اند و در ‌‌نهایت رأی اون‌ها منتج به این شد که وی دیگر صلاحیت داشتن مسئولیت در آینده را ندارد و رأی ۵ سال محرومیت از پست‌های دولتی را داده‌اند.

وی مسئولیت خود در هیأت تخلفات نهاد ریاست جمهوری را سخت و دشوار توصیف کرد و فرمود: اگر آقای رسایی ادعا و اعتراضی دارد، باید به دیوان عدالت اداری شکایت کند و به ساوقت بازرسی مراجعه کند که چرا برای وی پرونده فرستاده هست.


70:

مطابق فرموده های مسئولین این هیات بدوی، منظور این ها از این دو نماینده ی مجلس رسایی نبوده.


71:

اتفاقا صریحا نامش رو بردند


88 out of 100 based on 68 user ratings 1318 reviews

@