اطلاع رسانی خیلی مهم:از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟


اطلاع رسانی خیلی مهم:از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟اطلاع رسانی خیلی مهم:از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟
������������ از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟

اطلاع رسانی خیلی مهم:

بسم الله الرحمن الرحیم
بهائیان و عده ای از زرتشتیان مدتی است بشدت فعال شده اند و خوراک تبلیغاتی خویش را از یگان نظامی 8200 در اسرائیل دریافت می کنند..
ماموریت این یگان که متعلق به ارتش اسرائیل بوده و صددرصد نظامی است برپایی جنگ روانی و ایجاد اختلاف بین عرب و عجم و شیعه و سنی و نابودی انقلاب شکوهمند اسلامی می باشد متاسفانه در درون کشور عده ای جوان نا آگاه فریب سخنان بظاهر زیبای نیروهای ورزیده و آموزش دیده این یگان شوم را خورده اند و منتشر کننده پیام های این یگان شده اند.
لازم بذکر است در این یگان حدود پانصد زن و مرد که همگی به زبان فارسی کاملا مسلط بوده و در زمینه علوم کامپیوتری نیز بین آنان هکرهای ماهری وجود دارد روزانه فقط پشت کامپیوتر می نشینند و به تولید اینگونه پیامها و ارسال آن به مرتبطین خود در داخل و خارج کشور می پردازند.
تمام پیامهایی که در آن سخن از کوروش و داریوش و نژاد آریایی و عرب ملخ خور و برتری ایرانی به عرب شده و نیز پیامهای بظاهر مقبول و کذبی از مرحوم شریعتی و دیگر روشنفکران، تهمت زدن به نظام و نسبت دادن اخبار غیر واقعی مثل اعدام دختران برای بدبین کردن مردم به نظام نسبت دادن امور بی پایه و اساس به اسلام و.... توسط کارکنان این یگان است.
������مواظب باشیم سرباز مجانی اسراییل نشویم..
سرباز امام زمان باشیم و مدافع وحدت...

خب از اینجا به بعد هم به پست اضافه میشه برای اطلاع کامل دوستان از این یگان که بحث اصلیه:

يگان 8200؛ مرکز فرماندهي خرابکاري سايبري رژيم اسرائيل


اطلاع رسانی خیلی مهم:از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟


اطلاع رسانی خیلی مهم:از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟
مشرق/ متن پيش رو در مشرق منتشر شده و انتشار آن به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست.

تمام مکالمات جهان را شنود مي‌کنند؛ با طراحي يک بدافزار سعي مي‌کنند برنامه هسته‌اي ايران را متوقف کنند؛ سيستم پدافند هوايي ارتش سوريه را از کار مي‌اندازند تا جنگنده‌هاي اسرائيلي با خيال راحت تأسيسات هسته‌اي اين کشور را با خاک يکسان کنند. اين تنها بخشي از اقدامات مرکز فرماندهي خرابکاري سايبري اسرائيل موسوم به يگان 8200 است.
دولت‌ها نه فقط براي مديريت شهروندان خود، بلکه براي گسترش منافع خود در جهان نيازمند اطلاعات هستند، اطلاعاتي از همه مکان‌ها، همه رخدادها، همه اقدامات و تصميمات و نهايتاً همه انسان‌هاي روي کره زمين. شايد 99% از اين اطلاعات هيچ‌گاه به درد نخورد، اما همين که دولتي به آنها دسترسي داشته باشد، احساس قدرتمندي مي‌کند زيرا مي‌داند هر تهديدي را مي‌تواند در نطفه خفه کند. با اين حال اقداماتي اين چنين با چند دهه پيش تفاوتي فاحش پيدا کرده و آن بهره‌گيري از ارتباطات راه دور و فضاي مجازي توسط مردم و توسط مراکز اطلاعاتي است. مردم اطلاعات خود را در فضاي مجازي وارد مي‌کنند، در همان جا گفتگو کرده و تصميم مي‌گيرند و اصلاً شايد در همان فضاي مجازي نيز اقدام کنند: مانند امضاي يک طومار اعتراضي يا اعلام حمايت در يک موضوع خاص. اين وضعيت، سازمان‌هاي اطلاعاتي يادشده را مجبور مي‌کند تمرکز خود را بيش از پيش بر فضاي مجازي برنامه داده و از هر راه ممکن، حداکثر داده‌هاي اينترنتي را جمع آوري و رمزگشايي نمايند.

رژيم اسرائيل نيز در راستاي منافع خود بيش از 60 سال است که از هر راه ممکن جاسوسي کرده و اطلاعاتي را از تمام نقاط دنيا گردآوري مي‌کند. از آنجا که بيشتر تهديدات ضداسرائيلي از منطقه خاورميانه بلند مي‌شود و تاريخِ اين 60 سال نيز مؤيد آن است، قطعاً يکي از مهمترين حوزه‌هاي فعاليت جاسوسي اين رژيم، همين منطقه است. در حدود سه دهه اخير نيز ايران به عنوان محور مقاومت عليه گسترش رژيم صهيونيستي نقش مؤثري ايفا نموده و قطعاً هدف اقدامات اطلاعاتي اسرائيل برنامه گرفته است. از اين رو بد ندانستيم همان گونه که آنها ما را جدي گرفته‌اند، ما نيز آنها را شناخته و تصوير دقيق‌تري از اين‌گونه فعاليت‌هاي اسرائيل داشته باشيم، فعاليت‌هايي که عمدتاً در يگان 8200 برنامه ريزي و اجرا مي‌شود.

سابقه اداري و جايگاه علمي يگان 8200
جمع‌آوري داده‌هاي مجازي، جاسوسي از ايميل‌ها و اطلاعات اينترنتي در کنار رمزگشايي از کدها، وظايف اصلي اين واحد نظامي-اطلاعاتي را تشکيل مي‌دهد. نام‌هاي ديگر اين يگان مانند «واحد مرکزي ارتش اطلاعاتي» به همين وظايف اشاره دارد. اين واحد در سال 1952، يعني تنها چهارسال پس از تأسيس اسرائيل با استفاده از تجهيزات آمريکايي راه‌اندازي شده و دو سال بعد در مقر دائمي خود در Glilot، منطقه‌اي واقع در شمال تل آويو مستقر شد. گفته مي‌شود يگان 8200، بزرگترين واحد در وزارت دفاع رژيم صهيونيستي از نظر تعداد نيروها است.

به ادعاي رژيم صهيونيستي، سربازان يگان 8200 در علوم رايانه و فناوري اطلاعات در جهان سرآمد هستند

پايگاه بيزينس اينسايدر مدعي شده است يگان 8200 به تربيت نيروهايي مي‌پردازد که از نظر تخصص، سرآمد علوم رايانه در جهان هستند تا جايي که مي‌توان گفت اين يگان، «پيشگام جهش در فناوري اطلاعات» است. اين پايگاه مهارت نيروهاي يگان 8200 را قابل استفاده در دنياي مجازي عادي دانسته و از آگهي‌هاي استخدامي خبر داده که مخصوصاً در آن اشاره شده صرفاً به فارغ التحصيلان يگان 8200 نياز دارند.

شرکت‌هاي غيرنظامي مانند Nokia و Disney World به فعاليت‌هايي روي آورده‌اند که بازار کار خوبي براي اين افراد است. اين‌گونه فعاليت‌هاي شبه‌نظامي که از مکان‌يابي مشترک مورد‌نظر شروع شده ولي خيلي از آن فراتر رفته است، متخصصاني را نياز دارد که با توجه به تجربيات نظامي و اطلاعاتي خود قادر به نوشتن الگوريتم و مديريت پروژه آن باشند. پروژه‌هاي يادشده به ويژه شبيه به الگوريتم‌هايي است که متخصصان يگان 8200 مي‌نويسند تا جرائم و خرابکاري‌هاي احتمالي را پيش‌بيني و رديابي کنند.

کدام يک از اقدامات يگان 8200 فاش شده است؟

دولت‌ها از مراکز اطلاعاتي خود استفاده‌هاي فراواني مي‌کنند، که برخي از آنها از نظر اخلاقي و انساني محکوم است اما به هر حال هدف همه اين اقدامات، گسترش قدرت دولت متبوع‌شان است. هانس مورگنتا نظريه‌پرداز رئاليست روابط بين‌الملل از مفهومي به نام «اخلاق سياسي» در کتاب مشهور خود با نام «سياست ميان ملت‌‌ها» نام مي‌برد که به باور وي جاي اخلاق ديني را ميان دولت‌ها گرفته است. بر اساس اين مفهوم، هر اقدامي که براي افزايش قدرت دولت متبوع فرد انجام شود و موفقيت‌آميز باشد، اخلاقي است و هر گاه فردي با کارهايش به کاهش اقتدار دولت خود در جهان ياري رساند، از نظر اخلاق سياسي محکوم است حتي اگر کار او از نظر اخلاق ديني ستوده باشد. ظاهراً دولت‌ها دنياي خود را دارند. کتاب مورگنتا به «انجيل سياستمداران» مشهور است.

بر اين اساس مراکز اطلاعاتي در هر کشور، تلاش مي‌کنند از هر راه ممکن به افزايش قدرت دولت خود کمک کنند. اين مراکز شايد به زندگي خصوصي مردم سرک بکشند، يکي دو نفر از مخالفان سرسخت را بي سروصدا ترور کنند، محدوديت‌هايي براي اتباع کشور خود در سرزمين‌هاي ديگر ايجاد کنند، اخبار دروغي را از طرق ناشناخته در فضاي عمومي منتشر کنند، جلوي موفقيت اقتصادي و رشد ثروت برخي افراد را بگيرند يا اصلاً آنها را ورشکسته کنند، سياستمداران مشهور را حتي از طريق همسران جعلي تحت کنترل خود درآورند، با فرستادن پيام‌هاي تهديدآميز (مانند تهديد به قتل خانواده) از اقدامات يک فرد مشهور و اثرگذار جلوگيري کنند و ... .

يگان 8200 نيز اگر چه در وزارت دفاع رژيم صهيونيستي برنامه دارد ولي مأموريت آن اطلاعاتي است. تا به حال برخي اقدامات اين يگان رسانه‌اي شده است که در ادامه به برخي از آنها مي‌پردازيم. اما ابتدا بايد متذکر شويم که مراکز اطلاعاتي گاهي خودشان به انتشار داده‌هايي پيرامون عمليات‌ها و اقدامات خود مبادرت مي‌ورزند و هدف آنها نشان دادن قدرت خود و افزايش جايگاه خود در افکار عمومي است. اين کار به ويژه زماني صورت مي‌گيرد که يک دولت با کاهش محبوبيت يا افزايش نارضايتي ميان مردم خود يا در جهان مواجه مي‌شود و تلاش مي‌کند از اين طريق بر ناتواني‌هاي خود سرپوش بگذارد.

بسياري از رسانه‌ها خبر از دخالت مؤثر يگان 8200 در شيوع ويروس استاکس نت در صنايع حساس کشورمان به ويژه صنايع هسته‌اي در سال 2010 داده‌اند. ايراني‌ها نيز هر گاه خبر از فعاليت‌هاي اطلاعاتي اسرائيل مي‌شنوند، ياد موساد مي‌افتند در حالي که بسياري از اين اقدامات توسط يگان 8200 انجام مي‌شود. روزنامه تلگراف انگليس درباره نقش يگان 8200 در خرابکاري برضد برنامه هسته‌اي ايران مي‌نويسد: «متخصصان رايانه پس از بررسي کدهاي ويروس استاکس‌نت، در رمزنگاري‌هاي آن به کلمه‌ myrtus رسيدن که نام گياهي به نام «مورد يا مورت» است و در زبان عبري به آن «هدسه Hadassah» مي‌گويند. هدسه نام اصلي ملکه استر دخترک يهودي و ملکه ايران در دوران خشايارشاه است.»


تلگراف در ادامه مي‌نويسد: «همانطور که در کتاب استر، يهوديان حمله‌اي پيشدستانه به تحريک ملکه استر برضد ايرانيان انجام دادند، اسرائيل نيز ايران را بارها به انجام چنين حملاتي برضد تأسيسات هسته‌اي اين کشور تهديد کرده است. رالف لانگنر (Ralf Langner) محقق آلماني مي‌گويد يگان 8200 اسرائيل با نفوذ به کامپيوترهاي نيروگاه اتمي بوشهر، بدافزار استاکس‌نت را وارد اين سيستم‌ها کرده است. کارشناسان پس از ماه‌ها تحقيق بر روي اين بدافزار که سيستم‌هاي ساخت شرکت زيمنس آلمان در سراسر جهان را آلوده کرده بود، اين احتمال را مطرح کرده‌اند که اين ويروس از طريق يک فلش مموري Memory stick توسط يکي از مهندسان روس شاغل در نيروگاه بوشهر به اين سيستم‌ها وارد شده است.»

روزنامه لوموند ديپلماتيک در سال 2010 فاش ساخت يگان 8200 در صحراي جنوبي اسرائيل موسوم به نگب، پايگاه عظيمي را استبرنامه داده است. مسئوليت اين شبکه وسيع اطلاعاتي، شنود و مانيتورينگ تماس هاي تلفني، ايميل‌ها و مانند آن است، از هر جا که باشد، آفريقا، آسيا، خاورميانه و حتي اروپا. حتي کشتي‌ها در دريا نيز از دسترس اين پايگاه خارج نيستند. يگان 8200، همه سفارت‌خانه‌هاي اسرائيل در کشورهاي مختلف جهان را رصد مي‌کند و از جت‌هاي مجهز شرکت آمريکايي گلف استريم براي عمليات‌هاي جاسوسي خود بهره مي‌گيرد.

پايگاه شنود يگان 8200 در صحراي نگب

روزنامه نيويورک تايمز نيز در همان سال مطلب ديگري را پيرامون اقدامات اين يگان در عمليات بمباران منطقه ديرالزور در سوريه فاش کرد. اين بمباران در سپتامبر سال 2007 توسط اسرائيلي‌ها انجام شد، به اين دليل که با توجه به تصاوير هوايي و اطلاعات به دست آمده، مشکوک به تأسيس يک مرکز هسته‌اي در ديرالزور شده بودند. روزنامه يادشده فاش کرد يگان 8200 توانست سيستم ضدهوايي سوريه را با موفقيت از کار بياندازد.

يگان 8200 از جت‌هاي گالف استريم براي انجام عمليات جمع‌آوري اطلاعات استفاده مي‌کند

در نيمه شب 5 سپتامبر 2007 آموزش‌هاي لازم براي حمله به تاسيسات در حال ساختمان دير الزور به يکي از پايگاه‌هاي نظامي هوايي اسرائيل داده شد و در تاريخ 6 سپتامبر 2007 ده جنگنده اسرائيلي از نوع اف 15 براي حمله، به سمت منطقه دير الزور پرواز کردند.

به گزارش اشپيگل، جنگنده‌هاي نظامي اسرائيل بعد از 18 دقيقه به پايگاه هسته‌اي در حال ساخت سوريه در منطقه دير الزور رسيدند و با موشک‌هاي هوا به زمين از نوع " 65 – A G M " و بمبي نيم تني اين پايگاه را بمباران کردند.

در سال گذشته ميلادي يکي از افتضاح‌هاي تاريخي براي اسرائيل به وقوع پيوست. داستان از اين برنامه بود که 33 سرباز و 10 افسار يگان 8200 در نامه‌اي سرگشاده اعتراض خود را نسبت به جمع‌آوري برخي اطلاعات شخصي شهروندان فلسطين مانند مسائل جنسي و مشکلات جسمي ابراز کردند چرا که به نظر آنها جمع آوري اين اطلاعات قدم اول براي اجبار اين شهروندان به خبرچيني از هموطنان يهودي خود براي يگان 8200 است.

اين نامه خطاب به چندين نفر نوشته شده بود: نتانياهو نخست وزير، بني گانتز رئيس کارکنان وزارت دفاع و نفر سوم نيز رئيس شاخه اطلاعاتي وزارت دفاع که نام وي محرمانه است. در بخشي از نامه آمده است: «اطلاعاتي که در کرانه غربي جمع‌آوري مي‌شود، به مردم بيگناه صدمه مي‌زند و براي اهدافي چون تعقيب سياسي و نقش حريم خصوصي شهروندان فلسطيني استفاده مي‌شود... ما از روي وجدان خود اعلام مي‌کنيم قادر به ادامه خدمت در اين سيستم نيستيم.» در آخر نامه، امضاکنندگان نامه آمادگي خود را با خدمت در ديگر حوزه‌هاي مرتبط با دولت‌هاي متخاصم اعلام کرده‌اند.

يکي از افسران معترض، در گفتگو با مجله سيها موکميت در اينباره گفت «ما مي‌فهميم که بايد از از خودمان دفاع کنيم و اينکه کار اطلاعات بنا به تعريف خود امر کثيفي است و حتي اينکه اسرائيل در مقايسه با ساير کشورها واقعاً کمتر مي‌تواند از ديگران براي دفاع از خود کمک بگيرد، اما متأسفانه هدف اصلي از فعاليت‌هاي يگان در مورد فلسطيني‌ها، تداوم نوعي حکومت نظامي در کرانه غربي است.»

البته سرويس اطلاعاتي وزارت دفاع اسرائيل بلافاصله دست به کار شد و از 200 افسر ديگر، امضا جمع کرد که ابراز بيزاري از اقدام همکاران خود کرده بودند. آنها ورود اين مسائل امنيتي به فضاي سياسي را کاري نادرست دانسته بودند. وزارت دفاع در اولين اعتراض خود به نامه 43 افسر اطلاعاتي، اعلام کرد «اين يگان با استفاده از ابزار گوناگون در عرصه‌هاي مختلف استفاده مي‌کند و تکنيک‌ها و قواعد خود را صرفاً بر مبناي اهداف اطلاعاتي تنظيم کرده است. کساني که در اين يگان خدمت مي‌کنند، در فرآيندي طولاني و دقيق به مهارت‌آموزي پرداخته و تحت برنامه‌اي برنامه مي‌گيرند که در هيچ مرکز اطلاعاتي اسرائيلي يا حتي مراکز ديگر در جهان، نظير ندارد. در طول مهارت آموزي، تأکيد ويژه‌اي در حوزه اخلاق، اصول اخلاقي و قواعد کارکردن گذاشته مي‌شود.»

نامه 43 افسر و سرباز يگان 8200 نشان مي دهد جبهه جديدي در جنگ عليه فلسطينيان گشوده شده است

موشه يعلون وزير دفاع به شدت از نامه 47 افسر يگان 8200 ابراز نگراني کرد و آن را نوعي کمک به کساني دانست که در جاي جاي دنيا براي کاهش مشروعيت دولت اسرائيل تلاش مي‌کنند. البته در اين سخن وي، حقيقتي تلخ براي اسرائيلي‌ها نهفته است چرا که نوعي اعتراف به اعمال خلاف اخلاق و عرف بين المللي توسط يگان 8200 است. وي همچنين خبر از نقش پررنگ اين يگان در حفظ امنيت و حتي موجوديت اسرائيل داد و اقدامات آن را «خدايي» توصيف کرد!
رئيس پارلمان اين رژيم نيز با اعتراف به بحراني بودن امنيت اسرائيل، نامه 47 افسر يگان 8200 را «خدمتي بزرگ» به کساني دانست که «از اسرائيل نفرت دارند».
وزارت دفاع اسرائيل نهايتاً در بيانيه‌اي از برکناري 43 امضاکننده نامه اعتراضي خبر داد و علت آن را عدم تناسب فعاليت سياسي با وظايف نيروهاي امنيتي دانست. IDF اعلام کرد ترديدهاي اخلاقي در جمع‌آوري هر‌گونه اطلاعات براي حفظ امنيت شهروندان اسرائيلي، همواره وجود داشته و هر کس که دچار چنين ترديدهايي شود، به فرمانده خود ارجاع داده مي‌شود تا اقناع گردد. اما هيچ‌گونه مخالفت با دستورات پذيرفته نمي‌شود.

هاآرتص اقدام افسران يگان 8200 را امري بديع خواند از آن نظر که تا اين زمان، هيچ خط روشني ميان جمع‌آوري داده‌هاي سايبري و جاسوسي عليه دشمنان اسرائيل از طرفي و جاسوسي عليه شهروندان عادي اسرائيل کشيده نشده بود. به قول اين پايگاه، اين اقدام يک تفاوت واضح با اقدام اسنودن دارد: اين افسران هرگز از کشور نگريخته‌اند و گفته‌اند حاضرند هزينه اقدام خود را بپردازند. هاآرتص خبر از سربازان وظيفه و سربازان ذخيره‌اي مي‌دهد که پيش‌تر مخالفت خود را در نامه‌هايي سرگشاده عليه خدمت در سرزمين‌هاي اشغالي اعلام کرده‌اند، اما اين نامه اخير را از همه مهمتر مي‌داند.


نظارت بر مسائل خصوصي زندگي فلسطينيان، بُعد جديدي از آپارتايد اسرائيلي را تکميل مي‌کند

گاهي رژيم‌هاي سياسي نياز به دشمن ندارند زيرا خود عليه خود اقدام مي‌کنند. يک سازمان يا ارگان عليه سازماني ديگر بيانيه مي‌دهد و گروهي سياسي عليه گروهي ديگر. تا جايي که اين انتقادات، سازنده باشد، موجب رشد نظام سياسي مي‌شود و آنجا که آبروي يک کشور را به خطر مي اندازد، مقدمه زوال دولت است. رژيم صهيونيستي هم از اين قاعده مستثني نيست و شرايط فعلي آن در بيشتر بخش‌ها اعم از کابينه يا رده‌هاي نظامي يا حتي اجتماعي، چيزي شبيه به اتفاقي است که در يگان 8200 به آن اشاره شد.

در آخر چند جمله‌اي هم در مورد نتانياهو بشنويم. در دوره نخست وزيري وي افتضاحاتي به بار آمده است که برخي از آنها کم نظير و برخي بي نظير بوده‌اند. سياست هاي تندروانه وي و دولتش موجب شده بسياري از افراد زيردستش به رسانه‌ها پناه ببرند و از اين همه ظلم و ستم بر فلسطيني‌ها شکوه کنند. به قول معروف، آش آن قدر شور شده است که... . به نظر مي‌رسد اقداماتي چون نامه اعتراضي 43 سرباز و افسر يگان 8200، نشان دهنده ترک‌هايي است که روز به روز دهان باز مي‌کند و ممکن است به زودي مسببان خود را ببلعد.کیم جونگ اون برنده ی جایزه ی صلح بین المللی

1:

توی اینجا هم هستند کسانی که بازی خوردن و پست های اخبرشون بوی این چیزا رو گرفته
من اصلا قصدم تخریب ،حمله و همچین چیزایی نیست
وفقط میخوام به این فکر کنن که چرا شدن بلندگوی دشمن
به اشتباهشون پی ببرن و برگردن
بقیه رو هم مطلع کنن
همین
این رو نوشتم که کسی فکر نکنه من دنبال کل کل و اینجور چیزام


سرنخ تجارتخانه کاسبان تحریم

2:

از قبل از ولادت پیامبر اکرم ص ،یهود میدانست پیامبری خواهد آمدکه تنها راه نجات بشر ،تمسک به دین اوست.
پس منتظر بود.


احمدی‌نژاد و راست‌آزمایی «انتخابات آزاد»
از بعداز بعثت پیامبر ،طبق آیات قراون ، یهودیان مدینه ،
تا توانستند به ایشان آزار رسانند و خون دل دادند.

یهود و البته شاخه ی افراطی اون (صهیونیزم ) بزرگترین دشمن اسلام بوده و هست و خواهد بود.

اسراعیل بزرگترین دشمن امام وقت روحی فداه هست.

علت اینکه حضرت امام خمینی ،یکی از شعارهایی اولیه و اصلیشان ،
نابودی اسراعیل بود" فقط صرفا" همدردی با فلسطینیان نیست..
فراتر از این حرفهاست..

اونقدر که اسراعیل دنبال امام وقت میگردد و روی ابعاد آخرالوقت و ظهور مطالعه دارد!! شیعیان یک هزارمش را ندارند!!
اسراعیل ، به دنبال قتل آخرین منجی هست.

⛔دروغ میگوید کسی که فکر میکند منتظر امام هست " و نسبت به بزرگترین دشمن امام وقت عج هیچ حس تنفر و انزجاری ندارد..!!


مسئولینی که با مشتهای گره کرده انقلاب کردن ! امروز با مشتهای باز گدایی میکنند

3:

وقتی اینهمه داد میزنن که تریبون دشمن نشید برای همینه


پدر نوزاد فلسطینی به فرزند شهیدش پیوست

4:

وقتی این مطالب سراسر کذب رو می خونی که هی به عرب و فارس توهین میشه و هی نزادپرستی رو رواج می ده کاملا مشخصه که دارن از یه جایی تغذیه می شن


واکنش روستاییان به توهین هاشمی + تصاویر

5:

بله منبع اصلیشون یه جاهای خاصیه
البته یه عده ای هم هستند که از روی نادانی این مطالب رو بازنشر میدن
و خودشون هم بهش اعتقاد پیدا میکنن
به این افرا باید کمک کرد
و حواسمون هم باید جمع باشه ما هم نیفتیم تو چاه
تو این دور و زمونه خیلی باید حواست جمع باشه تا بتونی دین و ایمون و اون دنیات رو از دست ندی
مصداق همون تعبیر پیامبر:
نگه داشتن آتش در کف دست!
من به شخصه خیلی وسواس در بازنشر دادن مطالب دارم
چون ممکن با یه کار اشتباه من حتی شده یه % در ذهن کسی شک و تردید بوجود بیاد


اوباما نگران شد/ سلیمانی با قایق‌هایش ناوهای ما را منفجر می‌کند!

6:

بنظر پشت این قضایا هم جورج سوروس جنیایتکار هست!


تسبیح جان کری +عکس

7:

بله هیچوقت نباید چیزی رو بدون دلیل و مدرک قبول کرد و حتما باید منبع رو چک کرد تا اطمینان حاصل کرد بعضی اوقات دقیقا مصداق این جک هست که خدابیامرز دکتر شریعتی و اقای پناهی میان اینترنت رو چک می کنن تا ببینن جدیدا چیه جمله ایی فرمودن

8:

بله زنده باد همه نژاد ها
به غیر از نژاد پرست ها!
تنها دلیلی که باعث شد از این نظر شما نقل قول بگیرم این قسمتیه که فرمودید
مرگ بر کودک کش و مرگ بر نژاد پرست که این دو هردو در یهودی ها صدق می کند

9:

- البته به وجود چنین یگانی در منابع مختلف اشاره شده (مثال) .

اما بطور کلی، قابل تائید هست که گروهی از افراد خواسته و ناخواسته بطور کامل برای واکشنها و اطلاع رسانی های مشخصی "برنامه ریزی" میشند.فرضاً اگر "نیاز هست" که یک خبر خاص پررنگ بشه (مثلاً شلیک سه موشک از داعش به اسرائیل؛ که لازمه خبرش پررنگ بشه تا کمکی باشه برای تطهیر اسرائیل) ، این افراد در اینکار ایفای نقش خواهند کرد.اگر "نیاز هست" که یک موفقیت داخلی یا یک جریان به نفع ایران، کمرنگ بشه یا نوعی "ضربه گیر" برای اون خبر لازم باشه، این دوستان در اینکار فعال هستند.بهمین علت هم، براحتی میشود قدم بعدی این افراد رو پیش بینی کرد، لازمه فقط نگاهی به نیازمندی های امریکا و اسرائیل بکنید و مثلا ببینید در مذاکرات فعلی تبلیغ چه چیزی به نفع غرب هست.

این عزیزان حتماً همون راستا فعالند.

به قولی نام بعضی گروه های داخلی ما در زمینه شستشوی مغزی و ..

بد در رفته، داریم گروه هایی که بسته به نیازمندی های امریکا و اسرائیل، میشود تا 7 روز بعدشون رو که سهل هست تا آخر عمرشون رو پیش بینی کرد که چه خواهند کرد و چطور کنترل خواهند شد؛ من رو همیشه یاد این تصویر می اندازند.


اطلاع رسانی خیلی مهم:از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟

10:

باید مقابله به مثل کرد

11:

این صهیونیستها و مغز متفکرشان ماسونها واقعا طراحان زبده ای هستند که طراحی هایشان ردخور نداره .
ببین تو خاورمیانه چه غوغایی برپا کرده اند( طراحی کرده اند ) .

گروههایی را به جان هم انداخته اند که شعار یکسانی را سر میدهند و اداب و رسوم و دین و منافع مشترکی دارند .


12:

هدف این فراماسون ها تغییر نقشه خاورمیانه و ایجاد کشورهای جدید با نقشه های جدید می باشد .

مثل وقایعی که در سوریه و عراق می افتد .

یعنی تجزیه سوریه و عراق و ...

13:

توی همین توهمات بسوزید !

بسیاری از افرادی که اینگونه مطالب رو درست مینمايند افراد عادی هستند ! حالا شما چون دوس داری همرو به اسرائیل و اینا ربط بدید (اونم حتی بدون ارائه ی یک سند معتبر) خوب میتوانید به حماقتتان ادامه دهید ! :)

اما خب در وجود جریاناتی که اهداف خاصی رو دنبال میکنه شکی نیست ! اما شما یکم پیازداغشو زیاد کردید !

14:

بر پايه طرز تفکر who is not with us is against us

15:


شما اطمینان دارید این افراد زرتشتی هستند؟؟؟ بعید میدانم زرتشتی های ایران چنین آدم هایی باشند.

بهاییان چون کلا منحرف هستند و از بیگانه کمک میگیرند شاید چنین باشند اما زرتشتی های ایران ضد ایران کاری نمی نمايند.

من کاملا باور می کنم بهایی ها به رژیم صهیونیستی وابسته باشند اما زرتشتی ها را فکر کنم جو گیر شدید و به این لیست اضافه کردید!

16:

مرگ بر کودک کش و مرگ بر نژاد پرست که این دو هردو در یهودی ها صدق می کند
جستار و هستارتر دیدی نژادگرایانه نسبت به یهودیان، زرتشتیان و بهائیان دارد و صفت/عمل بدی را
بدون مدرک و سند به همه اونها تعمیم داده هست....

گیریم %ی از یا اکثریت این گروهها بد باشند آیا باید این بدی رو به اون اقلیت ِ باقیمانده هم
تعمیم بدیم؟

17:

بهایت ورژن ایرانی وهابیت می باشد که توسط انگلیسی ها ترویج داد شده و میشود
این رو جهت اطلاع تون فرمودم
پیشنهاد می کنم پست رو کامل بخونید بعد اظهار نظر بفرمایید
من نفرمودم همه
در وجود این یگان شکی نیست و با اندکی تحقیق می توانید به وجود اون پی ببرید
در مورد نژاد پرست بودن یهودیان هم با سند و مدرک فرمودم
بر پايه فرموده های خودشان
ما نمی توانیم یهودی شویم میدانید چرا؟
چون مادر ما یهودی نیست!
پس یهودیت از یک دین یه یک چیز موروثی تبدیل شده
به این می گویند نژاد پرستی

18:

جو گیر!
اگر یک نگاه به فعالیت های زرتشتیان در نت بیندازید متوجه خواهید شد
توجه کنید که من نفرمودم همه شان
البته در هم میهن هم وجود دارند و من هم پست هایشان را دیده ام

19:

این قسمت ها را کمتر دوستان دقت کرده اند
لطفا با دقت بخوانید
من فرمودم که بعضی ها هم واقعا فریب خورده اند

20:

مرتد فطری، کسی هست که در خانوادۀ مسلمان متولد وتربیت شده ونخست مسلمان بوده واون گاه از دین برگشته و کفر ورزیده هست،دراین صورت همسرش فوراً از او جدا ‌شده ومالش نیز مانند مال شخصی که از دنیا رفته بین ورثه تقسیم می‌شود.توبه مرتد فطری پذیرفته نمی‌شود.21:


من اصلاح بکنم وشته شما رو.

باید اینجوری میفرمودید که جریانی در کشور با دست مایه قرار
دادن تفکرات باستان پرستی دنبال ایجاد جریان تغییر دین از
اسلام به زرتشتی هستند.
نکته:اونهایی که از قبل زرتشتی بوده اند تفکرات مثبتی نسبت
به اسلام دارند.

اما کسانی که از اسلام به سما زرتشت میروند به خاطر افکار
رادیکال این مسیر را لانتخاب مینمايند که بالطبع میشوند منشا
مشکلات خاص.


در مورد واحد مذکور در اسراییل غاصب من قصد اطلاع رسانی
داشتم ولی چون میدونستم گروهی جو ایجاد مینمايند و انرژی
پاسخگویی به کل کل های اونها نداشتم میفرمودم سپس رمضان
هستارت کنم تاپیکشو.

هرسال حدود 50 نفر از طریق شین بت برای این واحد جدا وآموزش
داده میشن(در مورد عدد 50 شک دارم ولی...)
یکی از گروه هایی که ابزارهای این تیم رو مینویسه hacked team
ایتالیا هست که ...و.....

ممنون از اطلاع رسانی شما

22:

دوست عزیز توهم زدی؟
مگه من خواستم یهودی بشم!
من فقط تفسیر کردم
شما حالت خوبه؟
من فقط توضیح دادم که یهودیت چی شده
بنده مسلمانم و شیعه اثنی عشری و تا دنیا دنیاست خواهم بود
لطفا قبل از نظر دادن به نظری که ازش نقل قول می گیرید فکر کنید!

23:

باورش سخته برای دوستان متاسفانه
ممنون از توضیحات صحیح شما

24:

ما نمی توانیم یهودی شویم میدانید چرا؟
چون اسلام را به ارث بردیم !

25:

چه ربطی داشت
شما رو نمیدانم اما من فقط به ارث نبردم
در ضمن در اسلام به روی همه بازه
اما یهودیت اینطور نیست!

26:

شاید هم به ارث نبردی
نکنه یهودی زاده-ی تازه مسلمان هستی ؟

27:

چقدر آدم سطحی نگری هستید دوباره تکرار میکنم:
نوشته اصلي بوسيله roga نمايش نوشته ها

لطفا قبل از نظر دادن به نظری که ازش نقل قول می گیرید فکر کنید!
من مسلمان زاده هستم اما فقط به ارث نبردم شما اون مغزت رو حین خوندن نظرات من به کار بنداز تا اینطور اشتباه خنده دار در خوندن نداشته باشه
من از کلمه ی فقط هستفاده کرده بودم
در ضمن به جای کری خوندن به این قسمن نظر من باید جواب میدادید که جوابتون بود-صدالبته جوابی وجود نداره از جانب شما!
نوشته اصلي بوسيله roga نمايش نوشته ها
در ضمن در اسلام به روی همه بازه
اما یهودیت اینطور نیست!

28:

درِ یکطرفه البته حتی برای مسلمانان ارثی

29:

کسی که خواب باشه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده رو هرگز...
شما نمیبینید که در جهان هر روز تعدا زیادی مسلمان می شوند
وتهداد زیادی هم نامسلمان
این چیز واضحیه اما همون جمله ی اولم دلیل این حرف شماست

30:

آره میبینم چه تعداد اسلام میارن (مگه کورم مثل بعضیا) اما معلوم نیست چه تعداد برمیگردن

31:

ایران ستیزی بعدی داخلی ها .
تهمت به مذهب زرتشتیان (احتمال می خواهند انان را سرکوب نمايند که مقدمه چینی می نمايند !!)اخر ما نفهمدیدم مشکل این عده با تاریخ ایران چیست ؟
چرا ملیت خود را تغییر نمی دهند ؟
از ایران ستیزی و نابود کردن ایران چه سود می برند ؟
تنهایی اینکار را می نمايند یا از جایی و مکانی فرمان می گیرند ؟

32:

در اسلام یکطرفه نیست.

هر کس بخواهد میتواند اسلام را ترک کند و کافر شود.

قراون کریم میفرماید: لااکراه فی الدین
ولی لازم نیست که جار بزند و به همه بگوید.

دین چیزی هست که در ذهن امت هست.


مگر این که کسی بخواهد کار سیاسی ضد نظام انجام بدهد و یک جنبش سیاسی راه بیندازد که در اینصورت با او برخورد میشود که این ربطی به دین و عقیده ندارد.


دین و عقیده عمدتا ذهنی هست و هر کس میتواند هر دینی داشته باشد.

و نیازی هم به فراخوان اون به دیگران نیست.

البته شاید یک دینی جنبه ها و اعمال اجتماعی هم داشته باشد ولی اگر کسی احساس خطر کرد میتواند اونها را انجام ندهد.


در ایران اگر کسی که مسلمان هست تصمیم بگیرد که مثلا زرتشتی یا یهودی بشود و بطور خصوصی اسلام را کنار بگذارد چه کسی کاری به او دارد؟ اصلا دیگران یا مثلا پلیس نمفهمد که کاری به او داشته باشد.

البته کارهای سیاسی بر علیه نظام جمهوری اسلامی که هدفش براندازی نظام هست قضیه اش فرق دارد.

بعضی ها کار سیاسی برای بر اندازی انجام میدهند و نوکر و جاسوس اسرائیل و بهائی ها هستند و وقتی که لو میروند و دستگیر میشوند شروع مینمايند به مظلوم نمایی که بله به خاطر عقیده من را دستگیر کردن.

آره جون عمت.

این همه بهایی در ایران آزاد هستن و دارن زندگی میکنن کسی کاری به اونها نداره.

پس چرا اونها را دستگیر نمیکنن؟ مشکل مال اونهایی هست که جاسوسی و کارهای سیاسی ضدنظام مینمايند.


33:

بهائیت هر چی میخواد باشه بازم بهائی خوب و بد داریم...

حالا بهائیت به کنار چون بحثمون به نتیجه ای نمیرسه.در مورد زرتشتیها هم در همون ابتدای پست اینطور نوشتی:
بهائیان و زرتشتیان مدتی هست بشدت فعال شده اند و خوراک تبلیغاتی خویش را از یگان نظامی 8200 در اسرائیل دریافت می نمايند..

این ینی چی؟ حتی ننوشتی عده ای از زرتشتیان...

که تازه اینم درست نبود ولی باز بهتر بود.


کدام سند و مدرک؟ فک کنم فراماسونها این اسناد و مدارک از دید ما پنهانش کردن...ما نمی توانیم یهودی شویم میدانید چرا؟
چون مادر ما یهودی نیست!
پس یهودیت از یک دین یه یک چیز موروثی تبدیل شده
به این می گویند نژاد پرستی
یاوه هست.


کی فرموده غیریهودی نمیتونه یهودی بشه و این مذهب رو انتخاب کنه؟ نشون بده که همه
یهودیها این عقیده نژادپرستانه و بد رو دارند وگرنه ادعات رو پس بگیر...


جالب اینجاست که مسلمانان وقتی نوبت قضاوت در مورد دین خودشون میشه داد و فریاد راه
میندازن که چرا بدون تحقیق و مطالعه انتقاد میکنید ولی خودشان غیرمنصفانه ترین و سطحی
ترین انتقادات(!) رو نثار دیگر عقاید و ادیان مینمايند.


34:

شما چرا توهم توطئه گرفتی؟
کی تهمت زد
من برای بار هزارم دارم میگم
همه بدونن
توی متن نفرموده همه ی زرتشتیان
برید یه مقدار پست های همینارو توی همین هم میهن ببینید تا بفهمید من چی میگم
شما چرا نمی فهمید
یه عده می دانند دارن چی کار می نمايند
یه عده ای هم فریب خوردن
وگرنه همه ی ادیان برای ما محترمند
چرا خودزنی مینمايند یه عده
یه عده می خوان با خودزنی کردن اصل مطلب رو منحرف و کتمان کنن
با تحریف نوشته ی حاظر!سعی در لاپوشانی اون دارند...


35:

درود
نفرموده اید همه زرتشتیان.
ولی در عوض اینرا هم نفرموده اید که منظورتان بعضی ز زرتشتیان هست.
ضمن اینکه این موضوع واقعا اثبات نشده هست که زرتشتیان چنین فعالیتهایی در ایران انجام داده باشند، انها یکی از اقلیتهای پذیرفته شده در قانون پايه ی و محترم در جامعه ایران هستند که دارای اصالت و غیرت ایرانی اند و انها را با دشمن مقایسه کرده اید.36:

حرف های شما یاوه گویی ست
من حرفم رو تایید هم میکنم دوباره
شما هستید که بدون اطلاع حرف من رو رد می کنید
همینطوری بادی به هر جهت نظر مرا رد میکنید خنده دار هست
اگر سند و مدرک ندارید برای رد کردن سکوت برای شما بهترین گزینه ست

بفرمایید اینم منبع حرفم

بر پايه حالاخا یک فرد یهودی باید از مادری یهودی به دنیا آمده باشد.

همچنین تنها قبول کردن قوانین یهودی باعث یهودی شدن فرد نمی‌شود.

همانگونه که کسانی که یهودی به دنیا آمده‌اند با توقف اجرای شریعت یهودی و یا تغییر دین همچنان یهودی محسوب می‌شوند.

یهودیان رفرم معمولاً اعتقاد دارند که یهودی بودن از طریق پدر منتقل خواهد شد.
یهودی زاده

بر پايه حالاخا، برای تعیین وضعیت فرزندان باید به وضعیت والدین نگاه کرد.

اگر هر دو والد یهودی باشند، فرزند نیز یهودی هست و فرزند می‌تواند وضعیت پدر را نیز به دست آورد (مثلاً کوهن باشد).

اگر یکی از والدین مشکل ژنتیکی داشته باشد (که از رابطه‌ای که بر پايه شریعت یهودی مورد قبول نیست به دنیا آمده باشد) اونگاه اون فرزند نیز این مشکل را خواهد داشت.

از این رو برای کوهن بودن هر دو والد باید یهودی بدون مشکل ژنتیکی باشند.

اگر یکی از دو والد یهودی نباشد، فرزند وضعیت مادر را خواهد داشت.

از این رو اگر مادر یهودی باشد، فرزند یهودی هست و اگر مادر یهودی نباشد، فرزند نیز یهودی نیست.

فرزند ممکن هست بتواند با تغییر دین یهودی شود.(صورتی هست که پدر یهودی باشد)

تمامی یهودیان ارتدوکس و محافظه کار این قوانین حالاخایی را قبول دارند.

یهودیان رفرم و لیبرال این قوانین حالاخایی را تعیین نماينده نمیدانندو اعتقاد دارند در صورتی که یکی از والدین یهودی باشد و فرزند را یهودی تربیت کند او یهودی محسوب می‌شود.

اونها برای این مطلب داستان یوسف و موسی را از تورات ذکر می‌نمايند که هر دو با غیر اسرائیلی ازدواج کردند.

از این رو روحانیون یهودی رفرم معمولاً اگر یکی از والدین یهودی باشد و در طول بزرگ شدن فرزند قوانین و جشنهای یهودی نظیر بار میتزوا و بت میتزوا انجام شده باشد او را یهودی میدانند.

از این رو یهودیان رفرم بیشتر تاکید بر یهودی بزرگ شدن دارند.
یهودیان کارائی که یکی از شاخه‌های بسیار قدیمی یهودیت هستند نیز تاکید بر یهودی بودن از طریق پدر دارند و اشاره می‌نمايند که نام دوازده قبیله اسرائیل نامهای مردانه‌است و شخصیتهای تورات اکثراً بر پايه نام پدر مورد اشاره برنامه می‌گیرند.
این نوع قوانین دوگانه بین گروههای رفرم و ارتدوکس مشکلات زیادی ایجاد کرده‌است.

از این رو ممکن هست یک فرد به دلیل داشتن پدر یهودی از طرف یهودیان رفرم یهودی تلقی شود ولیکن از طرف یهودیان ارتدوکس یهودی نباشد.

این مساله در اسرائیل مشکلات بیشتری ایجاد کرده‌است زیرا اهمیت یهودیت ارتدوکس در اسرائیل بیشتر از آمریکا هست.

منبع ویکی پدیا
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87...88%D8%AF%DB%8C

37:

درود
ویرایش شد
اما اصرار روی این موضوع فقط برای از بین بردن ماهیت اصل موضوع می باشد
اینکه دارای اصلت ایرانی اند رو منکر نشده ام و محترم بودنشان را هم به عنوان اقلیت های دینی کشور
این موضوع چند جهت دارد
یک عده ای از زرتشتیان که ناخواسته این فعالبت ها را دارند
عده ای که فریب خورده یا نخورده این فعالیت ها را دارند
وعده ای که زرتشتی نبوده و خود را اینگونه معرفی کرده اند
که حساب هر کدام شان جداست
بله
و همینطور
خیلی از سخنانی که از بزرگانی نقل میشود هم مورد تایید هیچ منبعی نیست
سخنان کوروش و خیلی ها
و حتی مرحوم شریعتی

38:

حالا چرا جبهه گیری میکنی؟ من مگه چی فرمودم.
علاقه ای به مچ گیری و امثالهم هم ندارم.

قربونت برم همین متن که از ویکی فارسی گذاشتی میگوید امروزه چنین چیزی ممکن
هست(قسمت قرمز رنگ شده).

قبلا فرموده بودی:
ما نمی توانیم یهودی شویم میدانید چرا؟
چون مادر ما یهودی نیست!
پس یهودیت از یک دین یه یک چیز موروثی تبدیل شده
به این می گویند نژاد پرستی
https://www.google.com/webhp?sourcei...ile+be+jewish?

39:

من این همه دارم جوش میارم که اصل مطلب رو بگیرید شما چرا چسبیدید به یه تیکه از متن
حتی اسم شیعه و سنی هم در این بین آمده
این تقصیر شیعیان یا اهل سنت یا زرتشیتیان نیست
این کار دشمن هست و خیلی ها هم ناخواسته تریبون دشمن می شوند(یه عده هم از روی قصد)
اصل موضوع در مورد اختلاف افکنی ها و همچنین جنگ نرم دشمن می باشد
اینکه داره مارو به جون هم میندازه و کنار می ایسته و به ریش ما میخنده
هدف این مطلب جلوگیری از این امره نه ایجاد اختلاف بیشتر
دوستان چرا به هم حمله میکنید
هدف ایستادن مقابل دشمن نه مقابل هم

40:

توهین شما باعث شد یه مقدار تند حرف بزنم
عزیزم همش رو خوندی؟
از این رو یهودیان ارتدوکس تنها تغییر مذهبی را قبول دارند که توسط یهودیان ارتدوکس انجام شده باشد
این برای کسانیه که پدر یهودی دارند نه همه ی دین ها

41:

از ایرانستیزان داخلی هم بگید .

اونها هم مشکوکند !

42:

توی ویکی پدیا در اینمورد چیزی از ترویج آریایی گری و کورش پرستی توسط اسرائیل فرموده نشده ولی در کل قضیه ترویج روزافزون بی وطنی و ایرانستیزی و قوم گرایی یکم مشکوک میزنه.
https://en.wikipedia.org/wiki/Unit_8200

43:

یادم نمیاد توهینی کرده باشم..
تو فرمودی: ما نمی توانیم یهودی شویم میدانید چرا؟
چون مادر ما یهودی نیست!


این چه ربطی داشت الان؟ اولا فرموده یهودیان ارتدوکس تغییر مذهبی رو قبول دارند که بدست
خودشون انجام شده باشه.

مثل اینه که علمای شیعه بگن ما تنها تغییر مذهبی رو قبول داریم
که با راهنمائی ما و تبعیت از اصول ما انجام شده باشه و اگه یه غیر مسلمون این کار رو نکرد از
نظر ما مسلمون نیست.

حالا این چه ربطی به بحث ما داره؟

حالا باز از شما میپرسم:
آیا کسی که مادرش یهودی نیست نمیتونه یهودی بشه؟
آیا همه یهودیان و فرقه های یهودی همچین عقیده ای دارن که فقط کسانی که مادرشان یهودی
هست میتواند یهودی شود؟

برپايه فرموده متنی که برنامه دادید ما میتوانیم یهودی شویم.

ولی ممکن هست بعضی فرقه های
یهودی ما را یهودی ندانند.

پس سخن شما نادرست هست و ما میتونیم یهودی بشیم.

طبق سیاست دولت اسرائیل هر انسان زنده ای میتواند یهودی شود و به اسرائیل مهاجرت کند.


اونوقت تو این حرفها رو میزنی که کسی که مادرش یهودی نیست نمیتونه یهودی بشه...


44:

آره باو همه ی این ها توطئه ی آمریکاست ...!
توهم توطئه

45:

چرا سطح درک خیلی ها اینقدر پایینه؟
دارم با یه عده بچه مدرسه ای بحث میکنم؟
چرا همه فکر میکنن من قصد حمله به ایرانی ها رو دارم!
با اینکه من نسل اندر نسلم ایرانی بودن خودم هم هستم و عاشقشم
دوستان برای کتمان اصل موضوع سعی در انحرافش دارن
اصلا نگرفته اند که موضوع در مورد چیه

46:

شما یهودی ارتودوکس خواهی شد
اما اکثریت شما را قبول نخواهند داشت
اکثریت
و گروه های دیگر که دارای اکثریت هستند

47:

دوروغ دوروغ دوروغ د و ر و غ

48:

عجب !!!
این هر دو در یهودیها صدق میکنه !!!!!
یهودیها ؟؟؟؟؟؟؟
بهتر نبود بگویید رژیم صیهونیستی اسراییل ؟

49:

فک کنم بحث چیز دیگه ای بود.

فرمودم برای یهودی شدن نیازی نیست مادرت یهودی باشه.

ولی بازم حرفت نادرسته..

کی میگه اکثریت قبول نخواهند داشت؟
بعدشم مگه حتما مجبورم یهودی ارتودکس بشم؟
مثلا یهودی سکولار هم داریم..

واقعا عجب گیری کردیم.


50:

کشکی ترین تاپیک هم میهن
هیچ کس به اندازه داعشیای وطنی درراه ضربه زدن به ایران وتاریخ شکوهمندش کارنمیکند
اگرقراربرتوطئه باشد
توطئه گرترین افرادهمین داعشیان وطنی هستند


51:

مگه من فرمودم فقط یهودی ارتودوکس داریم!؟
عزیز من همونطوری که منبع آوردم و شما هم ازش نقل قول گرفتید و یه قسمت رو که مربوط به این بود که فقط ارتودکس ها تغییر دین به یهودیت رو قبول دارن( اون هم با شرایطشون) هستفاده کردید
چرا برگشت به عقب میکنید؟
بله واقعا گیر کردیم از دست این منطق های اعجوبه ای در هم میهن!

52:

کشکی ترین نظر هم میهن گرچه نظر های کشکی و کیلویی زیاده در هم میهن(+ذهن های کشکی)
شما اصلا متوجه نشدی موضوع در چه مورده بعد نظرمیدی؟

53:

دروغ چیه؟
فتوشاپه

54:

متاسفانه بسیار از یهودی ها اینطوری می باشند در پست های قبیلم دلیل آوردم

55:

به نقل گرداب به نقل از "روزنامه الرای"، از وقتی که ایران فراخوان نمود، تلاش دارد به دانش و فناوری هسته‌ای دست یابد تلاش‌های بسیاری صورت گرفت تا به هر طریق ممکن ایران را از اجرای برنامه‌ هسته‌ایش بازداشته شود که از اون جمله ارسال ویروس در سیستم‌های کامپیوتری بود که تاسیسات و راکتورهای هسته‌ای ایران از جمله راکتور غنی سازی اورانیوم نطنز را اداره و راه‌اندازی می‌کرد.

توصیه جان بولتون
به این ترتیب اگرچه تاسیسات هسته‌ای ایران در برابر حملات موشکی در امان می‌نمودند، اما در برابر نوع دیگری از حملات باید خود را ایمن می‌کردند و این نکته‌ای هست که "جان بولتون"، سفیر سابق آمریکا در ساوقت ملل متحد چند هفته پیش از افتتاح نیروگاه اتمی بوشهر بر اون تاکید ویژه داشت و فرمود که اگر تاسیسات هسته‌ای ایران در برابر حملات موشکی و نظامی در امان هستند، در برابر نوع دیگری از حملات که به سیستم‌های کامپیوتری و اداری این نیروگاه‌ها و تاسیسات ضربه وارد می‌کند و اونها را از کار می‌اندازد، چندان ایمن به نظر نمی‌رسند.

یگان سری 8200
هموقت با این اظهارات ماهنامه فرانسوی "لوموند دیپلماتیک" مقاله‌ای را چاپ و منتشر کرد که در اون به یک پایگاه جاسوسی سری صهیونیستی در منطقه نقب غربی اشاره و تاکید شده بود که این پایگاه بزرگ‌ترین پایگاه جاسوسی جهان به شمار آمده و در کنار "کیبوتس صهیونیست نشین اوریم" برنامه داشته و وابسته به یگان 8200 دایره اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل یا همان "امان" هست.

فعالیت‌های یگان سری 8200
این ماهنامه فرانسوی درباره این پایگاه سری تاکید کرد که فعالیت این پایگاه بر هستراق سمع تلفنی و نفوذ به پست‌های الکترونیک دولت‌ها و ساوقت‌ها و شرکت‌های خارجی و ساوقت‌های سیاسی و همچنین افراد و همچنین کنترل پیام‌های ارسالی از کشتی‌هایی هست که در دریای مدیترانه تردد دارند و به عنوان پایگاهی برای یک شبکه جاسوسی به ویژه در دریای مدیترانه که اسرائیل را به اروپا مرتبط می‌سازد،‌ مورد هستفاده برنامه می‌گیرد و بالطبع با مراکز سری بی‌شماری در مناطق مختلف در ارتباط هست.

به عبارت دیگر از وقت اجرای برنامه هسته‌ای ایران شاهد دو نوع فعالیت سری در رژیم صهیونیستی بودیم که یکی از اونها در انداختن ویروس به داخل سیستم‌های کامپیوتری ایران و برخی دیگر از کشورها نمود پیدا کرد که ویروس مربوطه به "استاکس‌نت" شهرت یافت.

اما فعالیت دیگر سری رژیم صهیونیستی همین فعالیتی هست که از گذر پایگاه جاسوسی وابسته به یگان 8200 دست به اون می‌زند.‌
به ویژه اون که اگر سخن از جنگ الکترونیک به میان آید، حملات این پایگاه به دلیل سری بودنش به هیچ وجه آشکار نیست، اگرچه مهمترین وظیفه این پایگاه کمک به ادای هرچه بهتر وظایف میدانی محوله به ارتش اسرائیل هست.

مهمترین وظیفه یگان 8200
جدای از موارد فوق این پایگاه جاسوسی و اطلاعاتی دارای یک وظیفه بسیار مهم نیز هست که رمز گشایی و ترجمه از پیام‌هایی هست که از طریق امواج رادیویی و تلفن‌ها و دستگاه‌های فاکس و پست الکترونیک و همچنین دستگاه‌های مختلف نظامی مانند رادارهای نظامی ارسال می‌شود.

برملا شدن فعالیت چنین یگانی در رژیم صهیونیستی شاید بیانگر آغاز دوره‌ای جدید از نزاع‌ها و درگیری‌ها باشد، جنگ‌ها و درگیری‌هایی که در اونها حتی یک قطره خون هم بر زمین ریخته یا حتی گلوله‌ای شلیک نمی‌شود.‌ جنگ‌هایی که ثابت خواهند کرد، تکنولوژی نیز تیغ دو لبه‌ای هست که هم می تواند، در خدمت بشر و هم جهت نابودی اون مورد هستفاده برنامه گیرد.

آغاز درز اطلاعات میدان‌های جدید جنگ‌های رژیم صهیونیستی
در ابتدای سال‌ جاری میلادی به نظر می‌رسید، ارتش رژیم صهیونیستی شاهد تغییر و تحولات خاصی هست، اما این تغییر و تحولات خرید تسلیحات جدید یا انجام ماموریت‌های خاص و ویژه علیه غیرنظامیان یا نیروهای مقاومت را دربرنمی‌گرفت.

در واقع درست بود که ارتش رژیم صهیونیستی خود را به تجهیزات جدیدی مجهز می‌کرد،‌ اما این تجهیزات تسلیحات نظامی نبودند، بلکه تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای را شامل می‌شدند که تنها به نیاز به مغزهایی متفکر جهت به خدمت گرفتن اونها بود.

در این جنگ نیازی به توپ و تانک و جنگنده‌های پیشرفته نبود، بلکه کفایت می‌کرد، در عقل و فکر طرف مقابل رسوخ نمود.

از اونجا که رژیم صهیونیستی به اهمیت این جنگ به سرعت پی‌برده بود، سریع‌تر از اون به اختصاص یگانی ویژه به اون اقدام کرد که مسئولیت اون را افسری با رتبه سرتیپی بر عهده دارد.

ارتش رژیم صهیونیستی به شدت از ذکر نام او ابا دارد و تنها با حرف "ن" از اون یاد می‌شود.


یگان 8200 یا ناسای رژیم صهیونیستی
این یگان به سرعت جای خود را در ارتش رژیم صهیونیستی باز کرد تا هنوز چند ماه از تشکیل اون نگذشته مقامات این رژیم اون را برابر با ساوقت "ناسا" در آمریکا بدانند و اولین وظیفه اون را "جنگ کامپیوتری" یا جنگ شبکه فراخوان نمايند.

از اون جا مقامات نظامی صهیونیستی نتوانستند، نام مناسبی برای این یگان و فعالیت‌های به زبان عبری بیابند اون را "ارتش الکترونیکی اسرائیل" نامیدند و دستور ویژه صادر شد تا این یگان و بعدها یگان‌های وابسته به اون مخفیانه و سری به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

حتی به "آموس یادلین"، رئیس دایره اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی نیز دستور داده شد،‌ به هیچ‌وجه و در هیچ‌یک از سخنرانی‌هایش نامی از این یگان نبرد،‌ چرا که یادلین تمایل بسیار داشت تا تاسیس این یگان به نام وی ثبت شود.

ستون پنجم رژیم صهیونیستی
طی دوره کوتاهی دستگاه نظامی رژیم صهیونیستی با همکاری اطلاعات نظامی، به ویژه یگان 8200 که به این موضوع اختصاص یافته بود، ساختار اصلی این یگان جهت توسعه و گسترش اون را ترسیم کرده و اون نه تنها کمکی برای ادای وظایف هرچه بهتر نیروهای هوایی و دریایی و زمینی اسرائیل عنوان کردند،‌ بلکه از اون تحت عنوان "ستون پنجم" یاد کردند و به این ترتیب "نیروی شبکه اینترنت" به یکی از یگان‌های پايه ی و ویژه ارتش رژیم صهیونیستی تبدیل شد.

موفقیت‌های ادعایی این یگان
در سال 2004 هفته نامه آمریکایی "نیویورکر" پژوهشی از "سیمور هرش" درباره موفقیت یگان سری وابسته به سرویس اطلاعات اسرائیل درباره گشودن رمزی که فرموده می‌شد،‌ از اون ایران و پیچیده هست،‌ پرده برداشت و ادعا کرد،‌ با این رمزگشایی اسرائیل موفق شده طی سال‌های گذشته از طریق شنود مکالمات مربوط به برنامه هسته‌ای تا حدودی از برنامه‌های ایران در این‌باره مطلع شود.

"هرش" در ادامه تحقیق خود ذکر کرد که این موفقیت از سوی یگانی به نام یگان 8200 وابسته به اطلاعات نظامی اسرائیل حاصل شد و این یگان موفق شده، تماس‌های صورت گرفته میان ایران و پاکستان درباره برنامه هسته‌‌ای‌اش را شنود کند.

سپس این پژوهش ذکر می‌کند که یگان 8200 در واقع یگان جمع‌آوری اطلاعات هست و این شماره کد اون طی دوره پس از جنگ 1973 اکتبر بود و یکی از بزرگترین یگان‌های ارتش اسرائیل را تشکیل داده و مقر اصلی و مرکز فنی و تکنولوژیک اون در "جلیلوت" در شمال اسرائیل هست، اما پایگاه بزرگی در جنوب یعنی نقب و در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین اوریم دارد.

پس از جنگ عراق این یگان برنامه بود، به سرویس اطلاعات و جاسوسی رژیم صهیونیستی ملحق شود، اما این اتفاق هرگز حادث نشد تا افراد این یگان به سرعت شهرت یافته و مناصب مهمی را در موسسات تکنولوژیک سراسر جهان به دست آورند.

فرموده می‌شود، این یگان پیش از این موفق به شنود فرمودگوی تلفنی "جمال عبد الناصر"، رئیس جمهور وقت مصر با "ملک حسین"، پادشاه اردن در سال 1967 شده بود.

شاخه‌های دیگر یگان 8200
از یگان 8200 یگان دیگری منشعب می‌شود که "یگان حتساف" نامیده شده و وظیفه اون گردآوری اطلاعات از منابع غیر سری و علنی مانند رادیو و تلویزیون و سایت‌های مختلف اینترنتی هست.
همچنین یگان دیگری به نام "یگان عمیحای" نیز از یگان 8200 منشعب می‌شود که در سال 2007 تاسیس و تنها وظیفه اون جمع‌آوری اطلاعات از لبنان هست و اکثر عناصر فعال در اون را دروزی‌ها تشکیل می‌دهند.

ایران و هستاکس نت
در 26 سپتامبر گذشته مسئولان نیروگاه اتمی بوشهر از ویروسی شدن سیستم‌های کامپیوتری نیروگاه سخن فرمودند،‌ اما تاکید کردند، این موضوع موجب از کار افتادن کامل سیستم‌های کامپیوتری نیروگاه نشده و در این‌باره به خود تردید راه ندادند که این اقدامی صهیونیستی – آمریکایی هست.‌ پس از اون یک پایگاه اطلاع رسانی روسی به نقل از "یوگنی کاسپرسکی"، کارشناس روس و یکی از معروف‌ترین دانشمندان علوم کامپیوتری جهان فراخوان نمود که دنیا وارد عرصه جدیدی از جنگ‌ها شده که تسلیحات به کار رفته در اون ویروس‌ها هستند.به این ترتیب وی فراخوان نمود که قرن بیست و یک بیش از هر چیز با اصطلاحات و واژه‌هایی همچون "تروریسم الکترونیکی" و "سلاح الکترونیکی" و "جنگ‌های الکترونیکی" مواجه خواهد بود.

سپس این پایگاه اطلاع رسانی روسی تاکید کرد که نفوذ چنین ویروس‌های پیچیده‌ای جز با حمایت‌های دولت‌ها و حکومت‌ها امکان پذیر نبوده و اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد، ایجاد نمايندگان چنین ویروسی آشنایی کامل و جامعی به سیستم عملکرد شرکت آلمانی "زیمنس" داشته و به این ترتیب ویروس "استاکس نت" توانسته وارد سیستم‌های الکترونیکی و کامپیوتری نیروگاه بوشهر شود.

چین و هستاکس نت
این درحالی هست که کارشناسان امور امنیت کامپیوتر چین نیز فراخوان نمودند، این ویروس %د نفوذ به سیستم‌های اصلی کامپیوتری اقتصادی این کشور بوده که بی‌شک امنیت ملی اون را به خطر می‌انداخت و یکی از این کارشناسان تاکید کرد که ویروس "استاکس نت" فقط به اطلاعات دسترسی پیدا نمی‌کند، بلکه اونها را تخریب هم می‌کند و اگر چنین امری در چین حادث می‌شد، بی‌شک کل نظام را ساقط می‌کرد.

با توجه به ساختار این ویروس به راحتی می‌توان دریافت که طراحان اون فقط %د دستیابی به اطلاعات نبودند، بلکه خواهان تخریب و از بین بردن اطلاعات نیز بودند.

منبع: فارس

56:

داداش چه حوصله ای داری با این جماعت نفهم حیله گر بحث میکنیا
اجرت با خدا

57:

اشتباه برداشت کردی.

نفرموده فقط ارتودوکس ها قبول دارن.

ارتودوکس
ها که اتفاقا جزو قشر محافظه کار محسوب میشن...

یکبار دیگه میگم.

شما فرمودی برای یهودی شدن یک فرد باید مادرش
حتما یهودی باشه.

حالا همون لینکی که خودت گذاشتی چیز دیگه ای میگه:

در یهودیت امروزی

بر پايه نظر امروزی یهودیان، یک فرد یا بر پايه به دنیا آمدن از مادری یهودی و یا بر پايه تغییر دین یهودی محسوب می‌شود. بر پايه حالاخا یک فرد یهودی باید از مادری یهودی به دنیا آمده باشد.

همچنین تنها قبول کردن قوانین یهودی باعث یهودی شدن فرد نمی‌شود.

همانگونه که کسانی که یهودی به دنیا آمده‌اند با توقف اجرای شریعت یهودی و یا تغییر دین همچنان یهودی محسوب می‌شوند.

یهودیان رفرم معمولاً اعتقاد دارند که یهودی بودن از طریق پدر منتقل خواهد شد.


یهودی شدن

بیشتر گروههای یهودی امروز، تغییر مذهب را راهی برای یهودی شدن میدانند. ولیکن بعضی از این تغییر مذهبها از نظر بعضی شاخه‌ها درست محسوب نمی‌شود.
از این رو یهودیان ارتدوکس تنها تغییر مذهبی را قبول دارند که توسط یهودیان ارتدوکس انجام شده باشد.

به دلیل اینکه یهودی شدن در بقیه شاخه‌ها آسانتر هست و نیازی به پابندی به قوانین ارتدوکس ندارد یهودیان ارتدوکس تغییر مذهب توسط بقیه یهودیان را قبول ندارند.

هویت یهودی

58:

دوست عزیز توهمات توطئه در کشور ما زیاد هست

از همه مهمتر کشور های خلیج فارش و عرب هستند که می خواهند ایران تجزیه شود
و اولین شرط تجزیه ایجاد نفاق بین ادیان و اقوام ایرانی هست .

در طول سال ها بار ها چنین ادعا هایی مطرح شده هست و بار ها اقوامی و مذاهبی را
متهم کرده اند تا شاید جنگ داخلی را در ایران شعله ور نمايند .

اما این گونه طرح ها دیگر شکست خورده هست و پیروز نخواهد شد .


اسرائیل هم توان امنیتی قدرتمندی دارد و از حمایت های بزرگترین سرویس های امنیتی
و جاسوسی شرق و غرب بهرمند هست و نیازی به کمک گرفتن از عده ای ایرانی ندارد .

همانطور که جاسوس های اسرائیلی نااشنا به راحتی در تور امنیتی کشور گرفتار شدند
و نقشه بیگانگان به نتیجه نرسید .


59:

اتفاقا اسراییل علاوه برداشتن این تان امنیتی احتیاج به مهره هایی در داخل کشور داره
من قصد اتهام زنی ندارم
فقط میخوام حواستون باشه اگه مطالبی از دکتر شریعتی ای کوروش یا بزرگان می بینید
به این راحتی قوبلش نکنید
این اصل مطلب بود
و اینکه همچین یگای هست و فعالیت هاش ایناست
من قصدم اطلاع رسانی این دو موضوع بود در اصل

60:

درک پایین؟؟ کاملا جدی فرمودم .

جریان ایران هراسی در داخل کشور و رشد تفکر تجزیه طلبی واقعا مشکوکه .


61:

کلا ادم کشکی ترازتو نیست
فعلا وایسا وتوافق روبنگر
نه تونه هیچ داعشی تروریست دیگری نمیتوانید علیه تاریخ ایران نفرت پراکنی کنید

62:

کنار وایسا که خودت یکی از کسایی هستی که متهم به ایجاد تفرقه هستی
کنار وایسا و حرف صد من یه غاز نزن
من با منبع فرمودم
حال تو برو از اون عقده های قبلیت بسوز

63:

شماکه بادولت همزبان نیستین
شماکه باداعش وطالبان وکره شمالی یکی شدید
کنار وایسا و حرف صد من یه غاز نزن
مرغ تاحالادیدی
من با منبع فرمودم
منبعت روبردارببربده تروریستهای موردحمایتتون یعنی اسدوحوثی ها
شاید جایزه بهت دادن
قراره وام بهشون بدید بروازاونجاسهمت روبگیر
اینهامزخرفات تروریستوارانه دیگرجواب نمیدهدوبه کوه الموت رفت
حال تو برو از اون عقده های قبلیت بسوز
توافق
ننگ تاریخی
تجمع
اینهاعقده هستند
حماس روهم اضافه کنین که داره میره سمت السعودیه

64:

مواظب باشید به بهانه دشمن شناسی، دشمن هراسی نشود.......
اگر رژیم صهیونیستی اینقدر توانمند و خوفناک بود از پسِ حزب‌الله لبنان و فلسطینیان بر میامد.......
البته هوشیاری لازم هست اما ترس، نه......


65:

بله درسته

این رژیم منهوس در جنگ های چند سال اخیر مشخص شد که بسیار متزلزل هست
به تعبیری از خانه ی عنکبوت هم سست تر هست

66:

در دنیای فیزیکی و جنگ های رودرو دیگر تابوی شکست ناپذیری
اسراییل شکسته شده توسط حزب الله و مقاومت و ...

اما در فضای مجازی صهیونیزم رفتارهای پیچیده ای داره که یکیش رو
خودشون چند ماه پیش شرح دادند:
به طور مثال در ماجرای انتشار پیامک هایی تحت این پیام (حاوی دعا)
که برای 10 نفر بفرست و تا آخر روز یک خبر خوب خواهی شنید یکی
از سران شاباک فرموده که این پیام ها را ما میسازیم تا ایرانیان بعد از
ارسال 10 پیام و دیدن اینکه هیچ اتفاق و خبر خوبی در راه نیست از
دینشان نا امید شوند.

در هر صورت وضعیت گروه های تحت نظر شاباک و شین بت و این
اسامی در فضای مجازی ایران قابل مشاهده هست.

همین امروز مطالب انتشاری اون گروه ها در فضازی رو شاید دیده
باشید که ....(تولید محتوای تخصصی برای لایه های فکری ایران
در هر سطحی تخصص اونها شده)


82 out of 100 based on 52 user ratings 952 reviews

@