مخالفت شگفت انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری


مخالفت شگفت انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبریمخالفت شگفت انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
مخالفت شگفت انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری

بخش داخلی الف، 6تیر 94

تاریخ انتشار : شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۶
حجت‌الاسلام ری‌شهری در کتاب خاطرات خود به نامه‌های سه‌گانه رهبر انقلاب به احمدی‌نژاد اشاره کرده و از نا امیدی رهبر انقلاب برای توجه احمدی‌نژاد به دستور ایشان می‌نویسد.

به گزارش مشرق، موضوع جنجالی الحاق سازمان حج و زیارت به سازمان میراث فرهنگی توسط دوقلوی دولت نهم و دهم یعنی احمدی‌نژاد – مشایی و مخالفت بعثه مقام معظم رهبری و همچنین شخص رهبر انقلاب با این اقدام نسنجیده و انحرافی، یکی از حاشیه‌هایی بود که جریان انحرافی در دولت نهم پیگیری می‌کرد.

حجت‌الاسلام ری‌شهری نماینده سابق ولی‌فقیه در امور حج و زیارت که آن روزها درگیر مخالفت با اقدام غیرقانونی اشخاص حاشیه‌ساز دولت نهم بود، در خاطرات خود به نامه‌های سه‌گانه رهبر انقلاب به احمدی‌نژاد و خود اشاره‌کرده و می‌نویسد: در تاریخ ۸۸/۲/۱۸ آقای حجازی را هنگام نماز جماعت در حسینیه کوثر دیدم، پرسیدم چرا قضایا این‌طور شد، گفت: گویی مشایی آقای احمدی‌نژاد را سحر کرده و همه دوستانش هم از ایشان ناراحت هستند و ما نمی‌دانیم چرا این‌طور می‌کند.[۱]

مخالفت شگفت انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبریایشان اضافه کرد: وقتی نامه مشایی به ذی‌حسابی سازمان مبنی بر مسدود کردن حساب این سازمان به دست ما رسید، آقا ناراحت شدند و بعد ماجرای نامه سوم پیش آمد.

گفتنی است نامه اول، از دفتر مقام معظم رهبری به آقای احمدی‌نژاد نوشته‌شده بود که در آن مخالفت معظم‌له به اطلاع ایشان رسیده بود. البته این نامه پس از یک هفته مجدداً به صورت "آنی " نیز برای ایشان ارسال گردید.

نامه دوم را مقام معظم رهبری با دست خط خودشان برای رییس‌جمهور نوشته بودند. بعدازاین دو نامه و هنگامی‌که مشاهده شد دولت همچنان در پی عملی ساختن تصمیم خود است و ضمناً حکم آقای لیالی توسط آقای مشایی صادر گردید و به ذی‌حسابی هم دستور مسدود کردن حساب سازمان حج ابلاغ گردید، آیت‌الله خامنه‌ای دستور می‌دهند نامه سوم خطاب به من نوشته شود.

آقای حجازی دراین‌باره توضیح داد: "به آیت‌الله خامنه‌ای عرض کردم: «چرا این مطلب را به آقای ری‌شهری نوشته شود؟ آن را به خود آقای احمدی‌نژاد بنویسم.» ایشان فرمودند: نه، دیگر به او نمی‌گویم و به آقای ری‌شهری نوشته شود. البته نمی‌خواستم کار به اینجا بکشد، ولی به‌هرحال کشیده شد."

در واقع آقای احمدی‌نژاد تا قبل از اینکه شرایط به این صورت درآید، حاضر نبود دستور مقام معظم رهبری را بپذیرد، این‌گونه موضع‌گیری ایشان برابر رهبری تا آن تاریخ، بی‌سابقه و شگفت‌انگیز بود.

توضیح اضافه: منظور حجت‌الاسلام ری‌شهری درباره نامه سوم که رهبر انقلاب خطاب به ایشان نوشتند، نامه‌ای بود که بعد از دخالت مشایی در تعیین رییس سازمان حج و زیارت و مسدود شدن حساب‌های سازمان حج، به دستور دفتر مقام معظم رهبری در رسانه‌ها منتشر شد و در آن نامه به نقل از رهبر انقلاب نوشته‌شده بود:

جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمین ری‌شهری دامت توفیقه نماینده محترم ولی‌فقیه و سرپرست حجاج ایرانی

سلام‌علیکم

مقام معظم رهبری خطاب به جنابعالی فرمودند: جناب حجت‌الاسلام ری‌شهری دامت افاضاته درباره جابجایی سازمان حج و زیارت به جناب آقای رییس‌جمهور مؤکد تذکر داده شد که الحاق این سازمان به مجموعه گردشگری شایسته نیست مقرر گشت وضعیت به شیوه سابق باقی بماند لذا مقتضی است جنابعالی برنامه‌های خود را طبق روال سابق ادامه دهید. وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس محترم سازمان حج و زیارت در جریان امر برنامه گیرند. مراتب برای اطلاع و اقدامات لازم اعلام می‌گردد.

دفتر مقام معظم رهبری[۲]

الف - مخالفت شگفت انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبریعلم‌الهدی کمتر از گل به احمدی‌نژاد نمی‌گفت

1:

پس مشایی هری پاتری بوده واسه خودش!


پرچم‌های فلسطین این بار در دست فرانسوی‌ها

2:

مگر نمیدونستی دکتر
میرزا بنویس مشائی بوده


علم الهدی: نمی‌توان تلاش تیم مذاکره‌کننده را به خاطر حضور یک جاسوس نادیده گرفت

3:

یک رابطه مستقیمی بین هستقبال امتی از دکتر احمدی نژاد و سیل توهین و تخریب ها ی سایت های مخالف ایشون وجود داره .

همین چند روز پیش ایشون برای سخنرانی برنامه بود بره ورامین و دیروز ظاهرا این سخنرانی انجام شده و میگن پر شور هم بوده .
تعجب نمیکنم که مطابق روال گذشته این موج را نبینم .


از منطقه مستقل کرد در شمال سوریه حمایت نمی کنیم


ایتالیا برای گرامیداشت یاد قربانیان زلزله یک روز عزای عمومی اعلام کرده است

4:

اخیرا نقلی از کتاب خاطرات حجت الاسلام ری شهری در رسانه ها منتشر شده که با اندکی تامل بر روی اون، با واقعیت فاصله ی زیادی دارد.


کاخ سفید: روسیه با ما در مورد سرنوشت اسد هم‌عقیده است
حجت الاسلام ری شهری به هستناد خاطره ای مجهول، دولت سابق را متهم به سهل انگاری می کند.


ایرانی ها از جلبک نفت و گاز تولید کردند
وی در جلد پنجم کتاب خاطره اش که دقیقا همین امسال (سال 94) منتشر شده آورده هست: به‌ هرحال در وضعیت جدید با پیشنهاد آقای مشایی و پذیرش اون از سوی آقای احمدی‌نژاد، دولت به فکر ادغام کل ساوقت حج و زیارت در ساوقت میراث فرهنگی و گردشگری افتاده بود و در تاریخ شنبه 29 فروردین 88 نیز فراخوان شد که در شورای اداری دولت، ادغام این دو ساوقت مورد تصویب قرارگرفته هست.


چرا ایران با جهان در ستیز است؟
بلافاصله سپس فراخوان این خبر، طی تماس تلفنی با آقای حجازی، ماجرا را پرسیدم.

ضمناً من شنیده بودم جلسه مزبور به ریاست آقای احمدی‌نژاد برگزارشده بود اما آقای حجازی فراخوان نمود: سه‌شنبه هفته قبل ( سه شنبه 25 فروردین 88) در جلسه شورای اداری به ریاست آقای دکتر داودی معاون اول رییس‌جمهور، ادغام این دو ساوقت با یکدیگر به تصویب رسید که به دلیل مخالفت آیت‌الله خامنه‌ای با اون، برنامه شد این مصوبه فراخوان نشود ولی آقای احمدی‌نژاد برخلاف نظر قبلی، امروز دستور فراخوان این خبر را داد.

پس‌ از اون در تاریخ جمعه 4 اردیبهشت 88 اطلاع دادند آقای بقایی قائم‌مقام آقای مشایی در ساوقت میراث فرهنگی، پیگیر ملاقات اینجانب برای برکناری آقای قهرودی بودند که من به ایشان پیغام دادم: با توجه به نظر مخالف مقام معظم رهبری با ادغام، ما نمی‌توانیم اقدامی دراین‌باره اجرا کنیم.

بقایی نیز فرموده بود: نظر مقام معظم رهبری به ما ابلاغ نشده هست.

اتفاقاً اون شب آقای حجازی را دیدم و جواب آقای بقایی را با ایشان در میان گذاشتم و ایشان فرمود: هفته قبل نظر مقام معظم رهبری طی نامه‌ای به‌صورت کتبی به رییس جمهوری ابلاغ‌شده و فردا هم مجدداً نسخه‌ای از این نامه را ارسال خواهیم کرد.

من تا اون موقع از این موضوع بی‌اطلاع بودم و لذا برایم سؤال شد که چگونه علی‌رغم ابلاغ نظر رهبری، آقای احمدی‌نژاد دست به چنین اقدامی زده هست؟! البته پیش از اون‌هم سابقه داشت که وقتی ایشان با نظری مخالف بود، بعضی از نامه‌ها گم می‌شد! (کتاب خاطره‌ها، محمدی ری‌شهری، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، ۱۳۹۴، صص ۷۵۶-۷۵۷) تناقض اول: جلسه شورای اداری در تاریخ مذکور در خاطره انجام نشده هست! اونچه که حجت الاسلام ری شهری در خاطرات خود مدعی شدند در نقل روزانه سایت رسمی نهاد ریاست جمهوری وجود ندارد.

با رجوع به تاریخ سه شنبه 25 فروردین 88، جلسه ای از هیات دولت یا شورای اداری چه به ریاست شخص رئیس جمهور و چه به ریاست معاون اول رئیس جمهور ثبت نشده و و دکتر احمدی نژاد نیز مشغول شرکت در همایش ایرانیان مقیم خارج از کشور و هستقبال از رئیس جمهور ارمنستان بوده اند.

(+) همچنین بنابر نقل پایگاه اطلاع رسانی دولت و خلاف اونچه که آقای ری شهری در خاطره خود ذکر کرده اند، مصوبه مذکور شورای اداری به ریاست دکتر پرویز داودی معاون اول رئیس جمهور با اختلاف چند روزه از تاریخ شنبه 29 فروردین که آقای ری شهری ذکر کرده، در تاریخ پنجشنبه 3 اردیبهشت 88 برای اجرا ابلاغ شده و در پایگاه اطلاع رسانی دولت برنامه گرفته هست.

(+) در ضمن اینکه این خبر، صبح شنبه 5 اردیبهشت 88 به هستناد نقل پایگاه اطلاع رسانی دولت توسط رسانه ها منتشر شده هست.

(+) ری شهری خطاب به قهرودی: بر پايه نظر نماینده ولی فقیه به کار خود ادامه دهید حجت الاسلام ری شهری در شنبه 5 اردیبهشت 88 و پس از فراخوان خبر توسط رسانه ها، نسبت به مصوبه دولت واکنش نشان داده و دفتر وی که نظر حجت الاسلام ری شهری را به رئیس ساوقت حج و زیارت ابلاغ کرده از مصطفی قهرودی خواست بر پايه نظر نماینده ولی فقیه با جدیت به کار خود ادامه دهد.

(+) این در حالیست که وی در خاطرات خود فرموده در رور شنبه 29 فروردین این مصوبه از سوی دولت ابلاغ شده بوده هست!.

تناقض دوم: 20 روز اختلاف با ادعای ری شهری! اما جالب اینجاست که تنها نامه “دفتر مقام معظم رهبری” که اونهم خطاب به حجت الاسلام ری شهری و نه رئیس جمهور سابق می باشد، در تاریخ 13 اردیبهشت 88 به ایشان ابلاغ شده هست.

ضمن اینکه هیچ نامه ای در تاریخ ادعا شده ری شهری به رییس جمهور سابق در سایت رسمی دفتر مقام معظم رهبری موجود نیست که بتوان ادعای آقای ری شهری را ثابت کند که اصلا آیا نامه ای کتبی هم از جانب مقام معظم رهبری وجود داشته یا خیر.

دفتر مقام معظم رهبری طی نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام ری شهری می نویسد: حجت الاسلام و المسلمین ری شهری دامت توفیقه نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی سلام علیکم مقام معظم رهبری خطاب به عالی فرمودند: حجت الاسلام ری شهری دامت افاضاته درباره جابجایی ساوقت حج و زیارت به آقای رییس جمهور موکد تذکر داده شد که الحاق این ساوقت به مجموعه گردشگری شایسته نیست مقرر گشت وضعیت به شیوه سابق باقی بماند لذا مقتضی هست عالی برنامه های خود را طبق روال سابق ادامه دهید.

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس محترم ساوقت حج و زیارت در جریان امر برنامه گیرند.

مراتب برای اطلاع و اقدامات لازم فراخوان می گردد.

دفتر مقام معظم رهبری(+) اتهام سهل انگاری قبل از دریافت نامه از سوی رهبری!/ دولت نامه فرستاده نشده را گم کرده! حجت الاسلام ری شهری با نقلی از سوی مهندس بقایی مبنی بر اینکه نامه مقام معظم رهبری به دولت گم شده هست، دولت را متهم به سهل انگاری و مفقود شدن نامه رهبری می نمايند.

این در حالی هست که هیچ نامه ای مکتوبی در اون تاریخ از سوی مقام معظم رهبری خطاب به دولت و رئیس جمهور منتشر نشده که بتوان ادعای ایشان را به وسیله اون اثبات کرد.

تنها نامه ای که به صورت رسمی و مکتوب در این خصوص از ناحیه ی مقام معظم رهبری منتشر شده، همان نامه ای هست که خطاب به حجت الاسلام ری شهری و با اختلاف 20 روزه با تاریخ قید شده در خاطره ی ایشان می باشد.

اونچه که واضح هست این می باشد که بر فرض ارسال نامه ای از سوی رهبری به رییس جمهور در این خصوص، که دور از انتظار نبوده و روالی عادی بین شخص اول و دوم مملکت می باشد، در تاریخ مذکور در خاطرات نبوده هست.

به همین دلیل اتهام “سهل انگاری” در نگه داری نامه ها یا اتهامات دیگر از پایه سست و بی ارزش می باشد.

چه بسا پس از تاریخ مذکور نامه ای ارسال شده و بدست رئیس جمهوری رسیده و ایشان هم طبق اونچه که رهبری در نامه خود به آقای ری شهری نوشته اند عمل کرده هست.

چرا که طبق متن نامه ی رهبری به آقای ری شهری و بر پايه تذکر رهبری به آقای رئیس جمهور، مقرر شده که وضعیت به شیوه ی قبل باشد.

در واقع رهبری تلویحا در این نامه خبر از برنامه بین خود و آقای رئیس جمهور داده که انجام خواهد شد.

اما این تذکر و برنامه بین رهبری و رئیس جمهور، لزوما نمی تواند در تاریخ مذکور در خاطرات آقای ری شهری اتفاق افتاده باشد.

و هیچ سندی هم برای اثبات نقل ایشان وجود ندارد.

و وقتی در تاریخ قید شده در خاطرات نبوده باشد، “گم شدن نامه رهبری” یک اتهام بزرگ به دولت زنده نماينده ارزش های انقلاب اسلامی می باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهور سابق ادعای حجت الاسلام ری شهری را تکذیب کرد/ ادعای مذکور عاری از حقیقت هست عبدالرضا شیخ‌الاسلامی رئیس دفتر رئیس جمهور سابق در سال 88 در تاریخ 2 تیر 1394 با صدور اطلاعیه‌ای ادعای گم شدن نامه رهبر انقلاب در دفتر دکار محمود احمدی‌نژاد را تکذیب کرد.

متن این تکذیبیه به شرح ذیل هست: پیرو انعکاس مطلبی با عنوان “گم شدن نامه رهبر انقلاب در نهاد ریاست جمهوری” که به نقل از آقای ری‌شهری در برخی پایگاه‌های خبری بازتاب یافت، به اطلاع می‌رساند که همه کسانی که اندک آشنایی با سیستم مکاتبات اداری دارند، می‌دانند که پايه اً مفقود شدن مکاتبات رسمی و اداری در دفتر رئیس جمهور وجود ندارد چرا که همه نامه‌های اداری ابتدائاً در سیستم دبیرخانه ثبت می‌شود و هرگونه اقدام بر روی نامه‌های واصله پس از ثبت در سیستم به عمل می‌آید.

بنابراین ادعای مذکور عاری از حقیقت می‌باشد.

کما اینکه ما تاکنون هیچ گزارشی از مفقودی نامه‌ها در این سیستم نداشته‌ایم.

بدیهی هست که اینگونه اظهارات که موجب تشویش اذهان عمومی هست، قابل پیگیری و تعقیب قضایی می‌باشد.

شایسته هست تمامی افراد به ویژه افراد صاحب نام و متشخص در بیان مطالب، موازین اخلاقی را رعایت نمایند.

عبدالرضا شیخ‌الاسلامی رئیس دفتر رئیس جمهور در سال 88 هستعفای قهرودی و ری شهری، موافقت سریع رهبر انقلاب خاکسار قهرودی در تاریخ 12 دی 88 از سمت خود هستعفا داده و وزیر ارشاد ضمن پذیرش هستعفای ایشان، طی حکمی علی لیالی را به سمت معاون وزیر و رئیس ساوقت حج و زیارت منصوب کرد.(+) همچنین دو روز بعد در تاریخ 14 دی 88 حجت الاسلام ری شهری از نمایندگی اما فقیه در ساوقت حج و زیارت هستعفا داده و رهبری هم بدون هیچ درنگی هستعفای ایشان را می پذیرند.(+) و چند روز پس از هستعفای حجت الاسلام ری شهری، در تاریخ 20 دی 88، رهبری عزیز حجت الاسلام قاضی عسکر را به سمت نماینده خود و سرپرست حجاج ایرانی منصوب می نمايند.(+)

5:

نقل تصویری از حضور دکتر احمدی نژاد در مراسم یادواره شهدای خیبر در ورامین

مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
دکتر احمدی نژاد، 5 شنبه بیستم اسفند 94 با حضور در مراسم یادواره شهدای عملیات خیبر که در شهر ورامین و در جمع پرشور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، عاشقان راه ایثار و شهادت و آحاد مختلف جامعه در شبستان گلزار شهدای سید فتح الله ورامین انجام شد، سخنرانی کرد.
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
انتظار امت در خیابان، قبل از رسیدن دکتر احمدی نژاد
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
استقبال پرشور امت ورامین از دکتر احمدی نژاد
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
ازدحام جمعیت، مانع ورود خودروی دکتر احمدی نژاد
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
امت، در انتظار خادم امت
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
امت، در انتظار خادم امت
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
امت، در انتظار خادم امت
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
دکتر احمدی نژاد، پیش از سخنرانی، در هنگام مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س)
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
جمعیت، بیش از ظرفیت بود و متاسفانه بسیاری از امت امکان ورود نداشتند
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در حضور دکتر احمدی نژاد
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در حضور دکتر احمدی نژاد
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در حضور دکتر احمدی نژاد
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
احمدی نژاد: امت ورامین برای من به اینجا نیامده اند.

امت برای انقلاب اینجا هستند
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
احمدی نژاد: اولین کار شیطان این هست که بگوید من دوست شما هستم!
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری

6:

‌ آقای احمدی نژاد و بقایی در ورامین اما آقای خاتمی در خانه !! ؟؟ ‌

در دولت آقای احمدی نژاد اختلاس ها و .

.

.، انجام می شد از صندوق تامین اجتماعی تا بابک زنجانی ها تا رحیمی معاون اول تا آقای بقایی تا خرافه گرایی مذهبی، در دوران آقای خاتمی هیچ کدام از این اتفاقات نیفتاده بود و حتی کشور در مسیر پیشرفت برنامه گرفت و هر ایرانی به عزت خود می بالید.متاسفانه آقای احمدی نژاد با اون همه تخریبی و اختلاسی که از جنگ
۸ ساله خساراتش بر کشور بیشتر هست هستان به هستان سفر می کند اما سید محمد خاتمی با محبوبیت میلیونی و پاکدستی نمی تواند در خیابان حضور فیزیکی داشته باشند، خود قضاوت کنید.


7:

انقدر هم اسم این ملعون و فتنه گر رو نیاورید
این خاتی همونی هست که حالا داره از تمام مواضع قبلیش عدول میکنه
و می خواد خودش رو تتهیر کنه
حکم حصر خانگی این ملعون هم امضای شخص رئیس جمهور فعلی رو پای خودش داره
.
مردکی که در دولت بابک زنجانی و شهرام جزایری و زنگنه، مهدی هاشمی و...
ماجرای کرسنت و هستات اویل از دولت اصلاحات نبود؟!
ماجرای همایت از فتنه گران
.
طبق حکمی که یکی از امضا نمايندگان شخص رئیس دولت یازدهم بوده
در حصر خانگی هست
شما مشکل داری برو خر رئیس جمهور دولت یازدهم رو بگیر
.
این مردک دیگه به تاریخ پیوست
.
و امثال شما هم بهتره از قانون پیروی کنید نه مثل فتنه 88 مثل وحشی ها مملکت رو به آشوب .....


8:

احمدی نژاد هم گند زد
و دیگه کسی ازش حمایت نمیکنه
.
مگر طرفدارانش
مانند سران فتنه

9:

سید خاتمی عزیز روشنفکر و اسلام شناس بزرگ قرن ماست، متحجر و قشری و عوام فریب نیست، او خود بهتر از من و شما می داند که کجا باشد و کجا نباشد.

همانطور که می دانید، سید محمد خاتمی دکتر روحانی را رئیس جمهور کردند، آیت الله هاشمی رفسنجانی را نفر اول خبرگان و آقای عارف را نفر اول مجلس و ذره‌ ای نه منت نهاد، نه سر سوزنی سهم خواهی کرد و نه خود را به رخ هیچ کس حتی اونهایی که نهایت ظلم و جفا را در حقش نمودند، کشید و در وجنات و حرکات و سکنات انسانی اش کوچکترین تفاوتی دیده نشد و فقط بر تواضع و افتادگی اش در برابر انسان اضافه کرده شد.

او نماد انسان بودن در روزگار قحطی زده ماست، او هنوز نقش های بزرگتری در تقدیر این ملت دارد.سید محمد خاتمی در قلب ملت ایران حک شده هست و هیچگاه فراموش نخواهد شد.

10:

هرگز جمله ی فیلسوفانه و سراسر تدبیر و منطق ایشان را فراموش نخواهم کرد:
"من کسانی را سراغ دارم که چهل ساله میوه نخورده اند"

11:

فتنه گری نمیکرد .


12:

سردار کشتار در کهریزک رو کرد مدیرعامل تامین اجتماعی وایشون داشت دو دستی اموال این ساوقت رو تقدیم بابک زنجانی میکرد !!!!

13:

خوب دادگاه بابک زنجانی که بر قراره .

یک طرف مدعیان اونهم دولت یازدهم هستش که عزیز و مقبول شماست .


ببینیم .

چیزی علیهش ثابت میشه ؟

14:

ایا دادگاه محترم کسانی که بابک زنجانی رو به وجود اوردن محاکمه کرد؟؟
بهتر بگم باعث تغییر مسیر بابک زنجانی از تجارت به کاسبی تحریم شدند

15:

خوب بوجود اورنده بابک زنجانی که دولت هاشمی و خاتمیه .

حتی ایشون از رییس دولت یازدهم جایزه هم گرفته .


حلقه بسته مدیریتی دولت های هاشمی و خاتمی در رشد ایشون نقش داشتن .


اگر هم کسی جلوی افشا گری دادگاه زنجانی را گرفته همین دولت یازدهمه .

و الا احمدی نژاد که قدرتی نداره

اگر قدرتی داشت از بازداشت بدون سند و مدرک بقایی جلو گیری میکرد .همین اقا سعید هم که به هر حال مبغوض اقایون دولت یازدهمه .

اگر سندی بود رو میکردن .

حتی شده برای خنک کردن دل هوادارانشون این کار را میکردن .رییس قوه قضاییه و ایضا برادرشون هم همچین دل خوشی از دکتر احمدی نژاد ندارن .

به اینهم توجه داشته باش .م به هر حال در این شرایط که دیوار دکتر احمدی نژاد کوتاهه منتظر اسناد قابل قبول هستیم .اون چیزی که تا الان مشخصه .

چهار دیواری احمدی نژاد گنجایش اینهمه تهمت دزدی و اختلاس را نداره

چرا : اگر مثلا نعمت زاده بود و یا مثلا اخوندی یا خود روحانی یا جهانگیری با اون ثروت های افسانه ای بله

ولی در مورد دکتر باید سند قوی باشه .


16:

عجب دولت یازدهم جدیدا قوه قضاییه شده
در وقت خاتمی ورفسنجانی کارش درست بوده وتمام خلاف ها در دولت احمدی نژاد بوده وکاسبی تحریم
ضمنا دولت یازدهم به محض اومدن از زنجانی شکایت کرده جایزه کجا بود چرا چرند میبافی

17:

یک بار هم فرمودند دختر بچه ای 16 ساله در خونشون انرژی هسته ای ساخته
روایت احمدی نژاد از دختر ۱۶ ساله ای که انرژی هسته ای کش

18:

دولت یازدهم قوه قضاییه نشده ولی بعنوان شاکی در این پرونده مطرحه .تصاویر/ تقدیر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی از بابک زنجانی
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبریخخخخخخخخخ من چرند میگم ؟

19:

جدیدا هم فراخوان نمودن در وقت بنی عباس چندین پیامبر کشته شدند!!!!!!!!

20:


21:

مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبری
حجت‌الاسلام ری‌شهری در کتاب خاطرات خود به نامه‌های سه‌گانه رهبر انقلاب به احمدی‌نژاد اشاره کرده و از نا امیدی رهبر انقلاب برای توجه احمدی‌نژاد به دستور ایشان می‌نویسد.
مخالفت احمدی‌نژاد با دستور مقام معطم رهبریگروه سیاسی مشرق - موضوع جنجالی الحاق ساوقت حج و زیارت به ساوقت میراث فرهنگی توسط دوقلوی دولت نهم و دهم یعنی احمدی‌نژاد – مشایی و مخالفت بعثه مقام معظم رهبری و همچنین شخص رهبر انقلاب با این اقدام نسنجیده و انحرافی، یکی از حاشیه‌هایی بود که جریان انحراف در دولت نهم پیگیری می‌کرد.

حجت‌الاسلام ری‌شهری نماینده سابق ولی‌فقیه در امور حج و زیارت که اون روزها درگیر مخالفت با اقدام غیرقانونی اشخاص حاشیه‌ساز دولت نهم بود، در خاطرات خود به نامه‌های سه‌گانه رهبر انقلاب به احمدی‌نژاد و خود اشاره‌کرده و می‌نویسد: در تاریخ 88/2/18 آقای حجازی را هنگام نماز جماعت در حسینیه کوثر دیدم، پرسیدم چرا قضایا این‌طور شد، فرمود: گویی مشایی آقای احمدی‌نژاد را سحر کرده و همه دوستانش هم از ایشان ناراحت هستند و ما نمی‌دانیم چرا این‌طور می‌کند.[1]

مخالفت شفرمود انگیز احمدی‌نژاد با دستور رهبریایشان اضافه کرد: وقتی نامه مشایی به ذی‌حسابی ساوقت مبنی بر مسدود کردن حساب این ساوقت به دست ما رسید، آقا ناراحت شدند و بعد ماجرای نامه سوم پیش آمد.

فرمودنی هست نامه اول، از دفتر مقام معظم رهبری به آقای احمدی‌نژاد نوشته‌شده بود که در اون مخالفت معظم‌له به اطلاع ایشان رسیده بود.

البته این نامه پس از یک هفته مجدداً به صورت "اونی" نیز برای ایشان ارسال گردید.

(اینجا)

نامه دوم را مقام معظم رهبری با دست خط خودشان برای رییس‌جمهور نوشته بودند.

بعدازاین دو نامه و هنگامی‌که مشاهده شد دولت همچنان در پی عملی ساختن تصمیم خود هست و ضمناً حکم آقای لیالی توسط آقای مشایی صادر گردید و به ذی‌حسابی هم دستور مسدود کردن حساب ساوقت حج ابلاغ گردید، آیت‌الله خامنه‌ای دستور می‌دهند نامه سوم خطاب به من نوشته شود.

آقای حجازی دراین‌باره توضیح داد: "به آیت‌الله خامنه‌ای عرض کردم: «چرا این مطلب را به آقای ری‌شهری نوشته شود؟ اون را به خود آقای احمدی‌نژاد بنویسم.» ایشان فرمودند: نه، دیگر به او نمی‌گویم و به آقای ری‌شهری نوشته شود.

البته نمی‌خواستم کار به اینجا بکشد، ولی به‌هرحال کشیده شد."

در واقع آقای احمدی‌نژاد تا قبل از اینکه شرایط به این صورت درآید، حاضر نبود دستور مقام معظم رهبری را بپذیرد، این‌گونه موضع‌گیری ایشان برابر رهبری تا اون تاریخ، بی‌سابقه و شفرمود‌انگیز بود.

توضیح اضافه: منظور حجت‌الاسلام ری‌شهری درباره نامه سوم که رهبر انقلاب خطاب به ایشان نوشتند، نامه‌ای بود که سپس دخالت مشایی در تعیین رییس ساوقت حج و زیارت و مسدود شدن حساب‌های ساوقت حج، به دستور دفتر مقام معظم رهبری در رسانه‌ها منتشر شد و در اون نامه به نقل از رهبر انقلاب نوشته‌شده بود:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ری‌شهری دامت توفیقه نماینده محترم ولی‌فقیه و سرپرست حجاج ایرانی

سلام‌علیکم

مقام معظم رهبری خطاب به عالی فرمودند: حجت‌الاسلام ری‌شهری دامت افاضاته درباره جابجایی ساوقت حج و زیارت به آقای رییس‌جمهور مؤکد تذکر داده شد که الحاق این ساوقت به مجموعه گردشگری شایسته نیست مقرر گشت وضعیت به شیوه سابق باقی بماند لذا مقتضی هست عالی برنامه‌های خود را طبق روال سابق ادامه دهید.

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس محترم ساوقت حج و زیارت در جریان امر برنامه گیرند.

مراتب برای اطلاع و اقدامات لازم فراخوان می‌گردد.دفتر مقام معظم رهبری[2]

22:

نه دیگه واقعا دلمون از دکتر احمدی نژاد برگشت خخخخ

23:

باید چشمتون به حقیقتها باز شه ..
که متاسفانه شما چشم بسته از یه نیمچه سیاستمدار نادان حمایت میکنید ...
اگه این مخالفت با امر رهبری رو مثلا بچه همسایه ی روحانی کرده بود ..

الان همین شما کرده بودینش توی بوق و کرنا ...


24:

دیگه بنا نشد توهین کنید .

برام سوواله شما ها واقعا دغدغه رهبری و ولایت فقیه دارین ؟اگه واقعا اینجور باشه الان باید سر روحانی بریزین .

نکته بعدی اینکه ولایت مداری به معنای سرکوب اصالت نفس نیست .ما خودمون شاگرد رهبری هستیم .

خود رهبری توقع اینچنینی از هیشکی نداره .
بین رهبری و صدام و قذافی و غیره تفاوته.

اونایی که اینجور ولایت مداری را معنی میکنن که شما باهاش دکتر را تخریب میکنید .

مثل خودتون منافقند و نفاقشون روی ادمای متحجر و بی مایه اثر میکنه .
الان هستارتر این تایپیک که یک عمریه و حبه انگور این تالارم هست واقعا درد ولایت فقیه داره ؟یعنی خودشم باور داره کسی باورش کنه ؟یا خود حضرت عالی را چند تا نقل قول بیارم که مطالبی عنوان کردی که با چهارچوب معنایی ولایت فقیه مغایره .


بعد اونوقت شما میخوای چشم ما را باز کنی ؟
دکتر احمدی نژاد اتفاقا ولایت مدار ترین شخص درون حاکمیته که بفرمایش رهبری ارمان های امام و انقلاب را سردست گرفت .
همین الانم از طرف رهبری مامور تبیین ارمان های امام و انقلابه .و شهر به شهر و مسجد به مسجد این وظیفه را انجام میده .

ولی واقعا فارغ از اینا اصلا دلمون از دکتر برگشت و سرخورده شدیم خخخخ

25:

ینی یه کلمه ی نادان توهینه ...
اونوقت سگ و پدرسگ و ...

( بلانسبت شما) که همفکران شما و طرفدارای احمدی فرمودن توهین نیست ؟!!!
ینی چی ولایت مداری به معنای سرکوب اصالت نفس نیست ؟!!!!!!
میشه این جمله رو برام معنی کنید ؟میخوام ببینم مخالفتای احمدی در مورد مصلحی و مشایی و ...

با رهبری چه ربطی به اصالت نفسش داشته ؟!
و یه سوال دیگه که امیدوارم واسه یه بارم که شده جبهه نگیرید و منطقی جواب بدین ...
اگه این مخالفت رو با همین سبک و سیاق روحانی انجام داده بود بازم به اصالت نفسش ربطش میدادین ؟!!!!!
و اینکه چرا فرمودین باید بریزیم سر روحانی؟!!!!!
چرا فکر میکنید چشمتون خیلی بازه و با تمسخر میگید "اونوقت شما میخواین چشم مارو باز کنید ؟" "البته از طرفداران احمدی هستین دیگه روشتون اینه "
و یه چیز دیگه این سفرای شهر به شهری که احمدی میره ربطی به انتخابات و تبیغات نداره نه ...؟ واسه ارمان های امام و انقلابه که توی این شهر و اون شهر میچرخه و جنگولک بازی در مییاره ؟!!!!! جزو آرمانهای امام و انقلابه که توی سفراش از دولت خودش تعریف کنه و دولت فعلی رو تخریب؟!!!!

26:

خوب شما که منتقد احمدی نژاد و احمدی نژادی ها هستی که احتمالا شانتون اجل بر این توهین هاست .

شما چرا توهین میکنید؟خخخخ
هرچند اهل سند نیستی و نیستید .

بسیار مایلم سندی که دکتر در فرمود.و با امت از دولتش تعریف کرده ببیم؟
در مورد ولایت مداری دکتر و اینکه شما از این طریق میخواهید ایشونو تخریب کنید .
بهتره اول ولایت مداری خودتونو ثابت کنید .گمون نکنم یه عمری هوادار بهاییت پلید واقعا دغدغه رهبری و ولایی داشته باشه


ولی واقعا امان از این احمدی نژاد که شما را رنگ برنگ میکنه خخخ

27:

این مطلب 100 بار تو انجمن گذاشتن

28:

نه این دو تا کمر همت بستن ما را از احمدی نژا د جدا کنن خخخخخ
چشمامونو روی حقایق باز کنن هههه

29:

شما که اهل سند هستی و هستید ..
""تمامی ثروت این افراد( افراد دولت‌های نهم و دهم) یک صدم یک نفر از افراد دولت جدید نمی‌شود! این موضوع مشخص می‌کند چه کسی برای خود تلاش می‌کند و چه کسی تمامی تلاش خود را برای امت دارد".
اینا سخنان احمدی توی یکی از این سفرایی که برنامه بوده واسه آرمانهای انقلاب انجام بشه فرموده ...
وقتی جوابی ندارید بدید ..

به جاده خاکی نزنید لطفا ...


اگه میتونید توضیح بدید که مخالفتای احمدی با رهبری چه ربطی به اصالت نفس داره ..اگرم نمیتونید لزومی نداره مثل دکتر بیسوادتون زمین و وقت رو بهم بدوزید ...


وقتی آخر جمله هاتون " خخخخخ" مینویسید من کاملا درک میکنم که جوابی واسه فرمودن ندارید و از در تمسخر به سبک اربابتون وارد شدین ...
به همین دلیله که از خنده هاتون از صمیم قلب خوشحال میشم ...
ضمنا " این " به درخت میگن ...

منظورم این جملتونه ..

پس بهتره درست صحبت کنید لطفا
نه این دو تا کمر همت بستن ما را از احمدی نژا د جدا کنن خخخخخ
چشمامونو روی حقایق باز کنن هههه
کسی که خوابه رو میشه بیدارش کرد ..

ولی کسی که خودشو به خواب زده نه ...
شماها الان توی خواب خرگوشی تشریف دارید
منتظرم جواب سوالای پست قبلیمو بدین ...


30:

خوب دکتر این صحبت را دقیقا کجا فرموده؟هرچند واقعا منقلب شدیم هههه

31:

اینو بگم و دیگه بحثی باهاتون ندارم ...
این اراجیف و چرت و پرتا رو توی سفر مشهد مقدسش فرموده ...
اینا رو نفرمودم که منقلب شید ...

فرمودم که متوجه بشید ما اگه بحثی میکنیم فقط اختلاف عقیده داریم دشمن همدیگه نیستیم ...
البته من از سطح درک طرفدارن احمدی توقع بیشتری ندارم ..
که اگه سطح درک بالایی داشتن اصلا جزو طرفدارای یه نیمچه سیاستمدار حراف و عوامفریب نبودن ...


32:

با رفتار های احمدی نژاد در این موارد کاملا مخالفم.


33:

اجرشون با نتانیاهو

34:

خوب سفر مشهد مقدس ایشون سخنرانی امتی نبوده .

این صحبت را هم در جمع مدیران خودش فرموده .

دیدی حالا ؟
ضمن اینکه شما اصلا بدون توهین نمیتونی دیالوگ کنی .از کدوم دشمنی حرف میزنی .

من بعنوان یکی از احمدی نژادی های تالار هیچ دشمنی با هیچ کس و البته شما ندارم .

فکر هم نمیکنم کسی هم داشته باشه .
من نمیدونم شما برای چه این توهم دشگنی راالقا میکنید ؟ باور کن مظل وم نمایی جواب نمیده .
کار دکتر هم از این تخریب ها گ ذشته .

روحانی دیروز اخرین میخ را برتابوت ریاست جمهوریش کوبید.


35:

این صحبت را در جمع امت نفرموده .اینا مثل کنه بهش چسبیدن هرچی را هرجا میگه بخودشون میارن .ضمن اینکه مگه دروغ فرموده؟

36:

اگه شما سخنرانیای دکترتون رو دنبال نمیکنید تقصیر من چیه ؟
محمود احمدی‌نژاد در راستای سفرهای انتخاباتی خود برای سخنرانی در جمع امت و زوار در شهر مقدس مشهد مقدس به اونجا سفر کرد و فرمود: "در حال حاضر به خاطر مصلحت کشور سکوت می‌کنیم و بنده خود را فدای انقلاب می‌کنم" و سپس در ادامه همان سخنرانی فرمود که: "تمامی ثروت این افراد( افراد دولت‌های نهم و دهم) یک صدم یک نفر از افراد دولت جدید نمی‌شود! این موضوع مشخص می‌کند چه کسی برای خود تلاش می‌کند و چه کسی تمامی تلاش خود را برای امت دارد".
نکته ی جالب شما میدونید چیه ؟ اینکه همه چی میگید بعدم میگید من کی فرمودم ؟
مظلوم نمایی ؟!!!!! که چی بشه ؟
فکر نکنید یادم رفته که از زیر جواب دادن سوالهام فرار کردین ...


یه کم توی رفتارتون تجدیدنظر کنید ادیبدان ...


37:

مگه شما سووال های منو جواب میدید ؟این سخنرانی در راستای تبیین انقلاب نبوده .

دعوت هم نشده بوده .

حالا شما چرا ناراحتی ؟چون راست فرموده ناراحتی؟
شما حالا کی را تبلیغ میکنی ؟روحانی را؟

38:

یه دور از اول پستهای این تاپیک رو مرور بفرمایید تا ببینید من سوال پرسیدم یا شما ؟
چند تا سوال دیگه به انضمام سوالات قبل ...
ینی چی این سفرش در راستای آرمانهای انقلاب نبوده ؟ خب اینم مثل بقیه چه فرقی داشته مگه ؟
توی سفرای قبلش چطوری انقلاب و آرمانهاشو زنده و یادآوری کرده ؟
من ناراحت نیستم ...

اتفاقا خیلی هم خوشحالم ...


ولی فکر میکنم شما یه ریزه ناراحتین ..


بحثی روی راست یا دروغ حرفاش ندارم الان ..

حرف من اینه چرا توی سفری که هدفش آرمانهای انقلاب به حمایت از دوران ریاست جمهوری خودش و تخریب دولت فعلی پرداخته ؟
باز که از بحث اصلب منحرف شدین ..

چه ربطی داره که من واسه کی تبلیغ میکنم ؟
الاون بحث و سوالات من درباره ی مخالفتای احمدی با امر رهبریه ...

برنامه شد توضیح بدین مخالفت با رهبری چه ربطی به اصالت نفس احمدی داره ؟!!!
برنامه شد بگید
ینی چی ولایت مداری به معنای سرکوب اصالت نفس نیست ؟!!!!!!
میشه این جمله رو برام معنی کنید ؟میخوام ببینم مخالفتای احمدی در مورد مصلحی و مشایی و ...

با رهبری چه ربطی به اصالت نفسش داشته ؟!
و یه سوال دیگه که امیدوارم واسه یه بارم که شده جبهه نگیرید و منطقی جواب بدین ...
اگه این مخالفت رو با همین سبک و سیاق روحانی انجام داده بود بازم به اصالت نفسش ربطش میدادین ؟!!!!!
و اینکه چرا فرمودین باید بریزیم سر روحانی؟!!!!!
و یه چیز دیگه این سفرای شهر به شهری که احمدی میره ربطی به انتخابات و تبیغات نداره نه ...؟ واسه ارمان های امام و انقلابه که توی این شهر و اون شهر میچرخه و جنگولک بازی در مییاره ؟!!!!! جزو آرمانهای امام و انقلابه که توی سفراش از دولت خودش تعریف کنه و دولت فعلی رو تخریب؟!!!!
امیدوارم ایندفعه دیگه جواب بدین ..


39:


سلام گرامی


ولایت فقیه را قبول دارید ؟

40:

سلام بزرگوار

بله

41:

من سووالات شما را جواب دادم .

شما توقع داری من مستقیم سوالات شما را جواب بدم و من راستش الان حوصله پرچونگی ندارم .
شما با تخریب قزن قورتکیتون هههع مثلا میخواین ما را منقلب کنید و از دکتر جدا کنید خخخخ .

خوب ما هم شدیم دیگه
دیگه چی میخوای .

؟؟؟؟؟
خوب حالا بدویم بریم بروحانی رای بدیم ؟لابد روحانی ولایت مداره ؟هاها
یا نه خلاصه بکی رای بدیم ؟بگو دیگه؟
راستی شما اصلا ولایت مداری خودتونو ثابت کردین؟دم از ضد ولایت بودن دیگران میزنید؟
الان ما از کجا بفهمیم شما صادقی؟

42:


منظورم ولایت فقیه تعریف شده توسط امام خمینی ره هست ا .

اگر بازم جواب بله هست.

پس چطور سخن ولایت فقیه را حجت نمیدانید ؟ چرا سخن ایشان فصل الخطاب برای شما نیست؟

43:

من صادق نیستم ...

مریمم ...
الکی مثلا از جوابتونم قانع شدم ..
به هرکی میخواین رای بدین ..
من تخریب نکردم ..
اگه شما معتقدین یادآوری رفتارهای بی خردانه ی احمدی ، به نوعی تخریب حساب میشه ..

اون دیگه تقصیر من نیست ...
خدا شما رو واسه دکترتون و دکترتون رو واسه کلاه گذاشتن سر شما حفظ کنه ان شالله

44:

مطمئن بودم که میخواین به این موضوع اشاره کنید ...
اگه منظورتون سخنان رهبری در خصوص اختلاف با احمدیه ..

بحثی توش نیست ..
رهبری برای حفظ وحدت و جلوگیری از ایجاد تفرقه و بستن دهان رسانه های خارجی باید چنین حرفی رو میزد
حتی خود رهبری هم اشاره میکنه "مساله ای وجود داشته که از اهمیت چندانی برخوردار نبوده "
و این اصل موضوع مخالفتهای احمدی با رهبری رو از بین نمیبره ..
چرا از اصل و ابتدا باید مخالفتی میشد که بعد رهبر بخواد با این سخنان قضییه رو سروسامون بده ؟

45:


خوب تصور شما اشتباه بوده من اصلا نمیخواستم درمورد احمدی نژاد صحبت کنم.
فقط میخواستم بدونم سخن قاطع و غیرقابل تفسیر رهبری برای شما حجت هست یا نه ؟ برای موضوع دیگری که به این تاپیک مربوط نمیشه و انشالا درجای خودش صحبت میشه.

ولی حالا که صحبت از احمدی نژاد کردید مطمئن باشید بنده اگر این تصور را داشته باشم که احمدی نژاد ذره ای از ولایت فاصله دارد در همینجا جلو همه از احمدی نژاد دست میکشم و میشم طرفدار سرسخت دشمن احمدی نژاد.

مطمئن باشید برای تمام عملکردهایی که در ذهن شما هست حداقل برای خودم جواب دارم.


46:

منم احتمالا حسینم
نه واقعا به ولایت مداری شما ایمان اوردم هههه
بابا احمدی نژاد کیه؟هاها
موضوع اینه که حتی اگه احمدی نژاد بصراحت با رهبری مخالفت میکرد که نکرده باز هم نمیشه ایشونو ضد رهبری نامید .

دلیلش خیلی سادس
جدای از اختلاف سلیقه که پذیرفتنیه .


ملاک ارمان ها و خطیه که رهبری ترسیم میکنه که دکتر دقیقا داخل اونه .
بصیرت یعنی تشخیص همین .


و الا یک دختر خانمی خاله زنک واربشینه و پشت سر کسی بدگویی و زیراب زنی بکنه .

دلیلی بر ضد ولایت فقیه بودن کسی نیست .
مهم اینه که دکتر دقیقا ارمان های رهبری را دنبال میکنه .

و البته شخصیتش متعلق بخودشه و رهبری روبات بله قربان گو نمیخواد .
زیبایی کار و عملکرد دکتر همینه .

و زشتی روحانی همین بله قربان گویی و برعکس عمل کردنشه .


47:

من میرم به محسن رضایی رای میدم.
اگه جای رهبری بودم من،احمدی نژاد و روحانی رو جفتشونو زنده به گور میکردم خیال همرو راحت میکردم

48:

یه موقع هوادارای روحانی بهت نگن داعشی؟نمیترسی؟

مطمئنا دکتر کاندید نمیشه .

شما هم به حاج محسن رای بده

49:

نه،ترس چرا،از خدا میترسیم،بنده ی خدا چکارس مگه
اینهمه طرفدارا محمود بهمون فرمودن آمریکا پرست و مفسد فی الارض و کافر و...

مگه چطور شد
اونام بگن داعشی...


50:

من فکر نمیکنم من یا مثلا پارس گرامی یا دیگران که بسیار گرامی هستن به شما از گل نازک تر فرموده باشیم .
در واقع امریکا که پرستیدنی نیست .

هرچند بعنوان کشوری که خیلی جلوور از ما جمهوری شده و تجربه سیاست داخلی و خارجی مستقل را داره .

متوجهید دیگه ؟مستقل
مطالب و حرکت های زیادی برای اموختن داره .

که متاسفانه ما فقط نگاه سلبی را یاد گرفتیم .

یا یه عده نگاه حبی محض
در صورتیکه به نظر من نگاه سلبی ما باید در راستای هستکبار ستیزی باشه .و نگاه حبی ما باید درس اموزی از سیاست های درستش باشه .
کار درست کار درسته و باید مورد توجه باشه
بزرگترین درسی که باید از امریکا گرفت .چیدن ارکان قدرت روی هستعدادهای ملیه .

یعنی امریکا قدرتش از ظرفیت های ملیش سرچشمه میگیره

51:

جالبه که امثال خاتمی و روحانی بارها و بارها علنا در برابر خواست رهبری سخنرانی کردن ولی هیچکس نفرمود مخالفت...

اما برای مخالفتی که رهبری صداشو در نیورده و اون رو بخشیده (مخصوصا با صحبت هایی که درباره محمود کرده) باز کاسه داغتر از آش شدن.
خوبه که نظر رهبری درباره این دو رئیس جمهور و احمدی نژاد مشخص هست و یه عده اینجوری خودشون رو به اب واتیش میزنن.
حروم اگر ذره ای درد رهبری داشته باشید.


52:

دستور اقای خامنه ای وحی منزله ؟

53:

همینه دیگه ..
کار به اینجا که میکشه یه عده میشن خس و خاشاک یه عده میشن خاله زنک..
چه جالب ..

این یه تعریف جدید بود ...
"من رهبری را قبول دارم ولی با نظرات رهبر مخالفم "
ما نفرمودیم روبات بله قربان گو ...

هرچند همین رو هم شماها میگید ...


ولی قهر 11 روزه و مخالفت شدید با حرف رهبر تا حدی که به 3 نامه ی رهبر اهمیت نده و ...

بحثش جداست ..


احمدی همیشه دنبال جلب توجه بوده و هست ...


چون میدونه سوای از این مسخره بازیاش اصلا به چشم کسی نمییاد ..
وقتی این بحث به رسانه های خارجی راه پیدا میکنه و بقول رهبر از اینکه بین رهبر و رئیس جمهور اختلاف پیش اومده ..

خوشحال میشن ...

سیاست حکم میکنه که رهبر در غالب سخنرانی این اخنلافات رو ناچیز و کم اهمیت بخونن ...
"ملاک ارمان ها و خطیه که رهبری ترسیم میکنه که دکتر دقیقا داخل اونه ." این حرفتون خیلی خنده دار بود و اصلا تابلوئه دارید توجیه میکنید ...

مگه میشه من دقیقا داخل محدوده ی آرمانهای رهبری باشم ولی سخنان و نظراتشون برام اهمیت نداشته باشه ؟!!!
خب اگه اینطوریه که میشه فرمود هرکسی میتونه با نظرات رهبری مخالفت کنه چون اصالت نفس داره و هرکسی شخصیتش متعلق به خودشه و رهبر روبات بله قربان گو نمیخواد ...درسته ؟!!
یا اینکه این قانون فقط واسه احمدی صادقه ..

اونم چونکه گند زده و باید به یه روشی حتی شده سفسطه بافی کارشو توجیه کنید دیگه ...
موفق و موید باشید

54:

شما هم چشمتون را رو به حقایق باز کنید و بفهمید روحانی و خاتمی بدتر از اینها نباشن بهتر هم نیستند! :))

55:

حساب خاتمی رو فعلا و تا اطلاع ثانوی از روحانی و احمدی جدا میکنم ..
ولی روحانی و احمدی جفتشون سر و ته یه کرباسن ...


56:

بزار خیالت رو راحت کنم از بالا تا پایین همشون یه کرباسن :))

57:

واقع ماجرا اینه که اون شدت و حدت را شما پرو بال میدید .و از سر کینه هواهای نفسانیتون را برهبری نسبت میدید .
احمدی نژاد کارگزار رهبریه و همیشه هم توی خط رهبری کار کرده.

حالا فرضا که یه جا تخلفی هم کرده باشه .خود رهبری میگه مسائل را اصلی فرعی کنید .
بقول معروف .

حکایت شاه میبخشه شاه قلی نمیبخشه هست .

طرف از رهبری حکم داره .

صورت وضعییت رد میکنه .

مشاوره میده .

رفت و امد داره.
اینور یه عده دارن خود کشی میکنن ثابت کنن رهبری مخالف دکتره .

مگه خودش زبون نداره .
حالا شما هم زیاد عجله نکن .

شما روی سکوت دکتر و عدم صراحت رهبری سرمایه گزاری کردید .
چیزی نمیگزره سرمایتون بباد بره .
رهبری همین امروز و فردا سرمایتونو اول بباد میده .
میخوام ببینم .

اون موقع چی دارن بگن .؟
همون موقع که رهبری کد را داد .

سکوت دکتر هم میشکنه .
فعلا که نه دکتر و نه رهبری هیچکدوم بنا ندارن فضا را انتخاباتی کنن .


58:

نه وحی منزل نیست .

اونیکه میگه وحی منزله و افراط میکنه میخواد رهبری را از این راه تخریب کنه .


اونی هم که شان رهبری را رعایت نمیکنه هم بحث خودشو داره .

رهبری خودش بارها به اشتباهاتش اشاره کرده .

و اوناییکه بدنبال ترسیم معصومییت رهبری هستند .

حتما خورده شیشه دارن.


59:

اولا اصلا بحث سر کاندید شدن یا نشدن احمدی نبود ...
دوما تخلف تحلفه ..

جزئی و کلی نداره ...
سوما مهم اینه که اگه کاندید هم بشه رد صلاحیت میشه ...
چهارما منظور حرفتون اینه که رهبری واسه انتخابات از کاندیداتوری احمدی حمایت میکنه ..؟ این حرفتون سنگینه ..

منتظر اثباتش میمونیم ..


60:

شخصا علاقه ای به بازی انتخاباتی ندارم .

و شخصیتم را در این بازی هزینه نمیکنم .
مطمئنا اگر تخلفی هم باشه رهبری خودش تشخیص میده .


تا اونجاییکه من در جریانم دکتر کاندید نمیشه .

ولی این به معنای عدم دخالتش نیست .
رهبری هم بارها از دکتر و دولتش تعریف و تقدیر کرده .

و حالا عجله هم نکن .
بدبخت کسایی هستن که سرمایشون سخن چینی و اختلاف اندازیه .در کلیت داستان اشخاصی که دنبال تخلف دیگران میگردن تا اونو تخریب کنن .

ادم حسابی نیستن .


هرچند ادای سوپر ولایت مداری در بیارن .

که البته اینروزا بدجور بی ابرو شدن .
خوب حالا استقامت میکنیم .


61:

در جریان شناسی دشمنان نظام و ولایت فقیه در سال های اخیر اتفاقاتی افتاده که موضوع را گسترده تر کرده .
اوایل انقلاب دو تا جریان وجود داشت .

یکی علنا موافق بود .

یکی مخالف .بتدریج با نفوذ جریان های مخالف مطابق معمول خط نفاق شکل گرفت .
خصوصییت خط نفاق تایید در ظاهر و تخریب در باطنه .
تایی که به هر حال تاییده .

منتها تایید بر پايه حقیقت و نه غلو و زیاده روی .
کسانیکه رویکرد غلو امیز نسبت به نظام و رهبری دارن .

دنبال دو چیز هستند .

یکی اینکه میخوان بعنوان تایید رد صلاحییت نماينده افراد و مریان های انقلاب شناخته بشن و از این طریق دور رهبری حصاری بکشن و ایشونو محدود کنن و از اون طرف با هجمه های نفاق الود .

جریان های انقلابی را سرکوب کنن .
دوم اینکه ظرف رهبری و لایت فقیه را اونقدر ترد شنماينده نمايند .

که فردا روز انچنان بشنمايند که جمع کردنش نا ممکن باشه .

همین الان کسانیکه هجوم به دکتر میارن دو دسته هستن .

یه دسته که همون مخالفین سنتی انقلابن .

که خدا پدرشون را هم بیامرزه .

حداقل منافق نیستن
دوم اشخاصی هستن که ادای سوپ ر انقلابیگری و ولایت مداریگری در میارن .
اینها میدونن که دکتر به هر حال ظرفییت کنشگری بالایی داره و نمیخوان کنشگری دکتر خرج انقلاب ا رهبری بشه.
اونهاییکه نگاه معصومییت و غیر قابل دسترسی برهبری را تبلیغ مینمايند .دقیقا خط نفاق را پیگیری میکنن .
رهبری نه معصومه .

و نه بی اشتباه .
ایشون منتخب امته و رزومه کاریش زیر نظر خبرگان رهبریه .

نه خودش و ن خبرگان رهبری هیچوقت مدعی معصومییت و بی اشتباهیشون نبودن و نیستن .
از سوی مقابل دکتر و دیگران هم همین وضعییت را دارن .

بنا بر این نسبت این دو یک نسبت انسانی و امام و مامومه .دکتر احمدی نژاد در نزد رهبری بعنوان یک کارگزار مخلص و پر تلاش مطرحه .

و عصبانیت خط نفاق از اونجاست که رهبری به جریان نفاق به ظاهر سوپر انقلابی اهمییتی نمیده .


62:

احم...ی نژاد


63:

یک سووال پايه ی که مطرحه اینه که نسبت روحانییت اشرافی و اشرافییت طلب با رهبری چیه ؟ایا واقعا رهبری که خودش جزو روحانیته اصالتی برای روحانی اشرافی قائله؟
این را باید در سخنان و سبک زندگی رهبری جستجو کرد.
جواب این سووال علت مخالفت روحانییت اشرافی چسبیده بقدرت با دکتر احمدی نژاده
خطی که منافقانه در پی کشیدن حصار بدور رهبریه و میخواد شان رهبری را با معصوم و غیر قابل انتقاد و دسترسی نشان دادن ایشون بوسیله بوق های رسانه ای خودش مغشوش کنه و ادای انقلابیگری در میاره دقیقا جزو مخالفین سنتی دکتر احمدی نژاده.
ایا عقل و نقل کاسبکاری اینها را میپذیره ؟

64:

حالا به هزار راه و روش و هزار حدیث و آیه و هزار ترفند و حقه دست میزنند تا مخالفت احمدی با رهبری رو عادی جلوه بدن و بعد هم ماجرا رو بچرخونن و بچسبوننش به بقیه ...
حق کلام اینه ...
احمدی با نظر رهبر مخالفت کرد ..


هم تو جریان مشایی و هم تو جریان مصلحی ...


اگه روحانی با این صراحت با رهبر مخالفت کرده بود الان حکم اعدامش از طرف همین ان صادر شده بود ...
ولی احمدی کماکان در دایره ی آرمانهای اتقلاب و اهداف رهبری قدم میزنه

65:

چرامسائل گذشته را پیش رو می کشید و وقت خودرا بیهوده هدر می دهید؟ حیف نیست؟یک عده همین طوری شرایط وقته را درنظرنمی گیرندبحث می نمايند ، کار می نمايند، حکم صادر می نمايند.

این چه منطقی؟ چه علمی؟ چه عقلی؟

66:

درامضائ شمابهتر هست بجای کلمه عشق، کلمه دیگری بگذارید.


67:

آفرین به موضوع خوب اشاره کردید.


68:

ما هم انتقاد به بعضی از عملکردهای احمدی نژاد داشتیم.

ولی احمدی نژاد منافقانه عمل نمی کرد و رک بود(هرچند همیشه رک گویی عاقلانه نیست - بیان نظر اشتباه خود و اصرار بر اون در مقابل نظر صریح ولی فقیه اصلا صحیح نیست) اما بعضیا در ظاهر و زبان ، دم از رهنمود های مقام معظم رهبری می زنند ولی در عمل ، هزاران برابر بدتر از احمدی نژاد ، با رهبری ، زاویه پیدا می نمايند و در عمل ، رفتاری 180 درجه مخالف رهنمودهای ولی فقیه دارند.

از یک طرف (بخ بخ لک یا علی) می گویند ولی از طرف دیگر (سقیفه) تشکیل می دهند.


69:

تخلف بزرگ قطعا با تخلف کوچک خیلی فرق داره.

تخلف زیاد با تخلف کم تفاوت داره.

(مثلا نیم ساعت سپس ساعت کلاس به کلاس رفتن یه جور تخلفه ولی بدتر از اون توهین به هستاد کلاس و به هم زدن نظم کلاس با شلوغی و سر و صدا و وووو.

قطعا تخلف با تخلف فرق دارد.) از طرف دیگه از کجا میگین احمدی نژاد رد صلاحیت میشه؟ چه سندی دارین که از دلایل رد صلاحیت توسط شورای نگهبان حساب میشه؟

70:

ما که توی این سی و چند سال زندگیمون از عشق چیزی جز اینها ندیدیم.


71:

بارها مقام معظم رهبری مسایلی را در مورد صیانت ارکان نظام در مورد فلسفه نظام اسلامی فرمودن و مسوولان را از اشرافییت و رفتار های اشرافی منع کردن .

اشرافییت موضوعییه که به پوشش روحانییت کار نداره و مثل موریانه ای میمونه که نظام اسلامی را از درون پوک میکنه و باور های امت را هم نسبت به دین و هم به کشور از بین میبره .


در مورد حقوق های نجومی اخیر مقام معظم رهبری باز هم نسبت به این موضوع تذکر دادن و خواستار برخورد جدی با شرایط فاسد این موضوع شدن .

خوب حالا چه اتفاقی افتاد ؟
دیروز نوبخت معاون اول رییس جمهور روحانی اقای صفدر حسینی را ذخیره و امانت دار نظام نامیدن .

این دقیقا یعنی چی ؟
این چیزی جز تخلف و مقابله با سلامت نظام و رهبری نیست .

و دقیقا این سووال را شکل میده که واقعا باند بازی و اشرافیگری کار را به جایی رسونده که در مورد فلسفه تشکیل نظام با رهبری مخالفت میشه .

و دقیقا صدایی از جماعت دلواپس و مخالف دکتر احمدی نژاد که ادای ولایت مداری در میارن در نمیاد.


72:


73:

تا باشه از این گافها باشه!

74:

لااقل کلمه عشق را خراب نکنید.70 out of 100 based on 60 user ratings 910 reviews

@