ده راز درباره مردان


ده راز درباره مردانده راز درباره مردان
راز۱) مردان دوست دارند همیشه در ذهن همه یک قهرمان باشند. یک قهرمان بدون اشتباه. پس بهتره اگه می خوایم در مورد اشتباهاتشون حرفی بزنیم در تنهایی و با احتیاط بگیم.

راز۲) در مورد اشتباهات مردان با آنها همدردی کنید نه سرزنش. چون مردها کلا در مواجهه با مشکلات ضعیف ترند و حتی ممکن است مورد آسیب جسمی هم وارد شوند.
راز۳) مردها دوست دارند همیشه در ذهن شما باشد که همه کارها را می توانند مثل یک مرد انجام دهند. پس بهتر است حتی اگر شده به تظاهر نشان دهید که آنها هر کاری را بهتر انجام می دهند. در این یک مورد تظاهر بهتر از ایمان قلبی است.
راز۴) کمتر غر بزنید. اصل مطلب و شکایتتون رو در چند جمله بگید اگه دوست داشت که ادامه بده خودش تمایل نشون می ده و الا بقیه حرفهای شما رو مثل برنامه های رادیو فقط می شنوه و اصلا بهشون توجه نمی کنه. و این تجربه ای می شه تا دفعات بعد از ابتدای صحبت شما چنین حسی داشته باشه.
راز۵ ) هر کدام از ما نسانها دوست داریم که اطرافیانمون به ما افتخار کنند. علی الخصوص همسرمون. پس به همسرانتون افتخار کنید. پول و ثروت همه چیز نیست. اخلاق خوب و انسانیت و محبت و خیلی فاکتورهای دیگه هست که باعث بشه ما به همدیگه افتخار کنیم.
راز۶) اگر در جمع دوستانتان هستید و این شمایید که جمع را در دست دارین اجازه دهید همسرتان نیز گاهی فرد برتر جمع باشد و این شما هستید که باید همسرتون رو در جمع دوستانتان حل کنید و در بحث دخالت بدید.
راز۷) مردها کسی را که "خیلی" دوست دارند نشان می دهند که فقط " کمی" دوست دارند. اینم خصلت مردهای ایرانیه دیگه. مخصوصا در جمع انتظار نداشته باشید خیلی نشون بدن که دوستتون دارن. بیشتر از همه هم جلوی خانواده هاشون. البته به نظر من این اشتباهه.
راز۸) همه مردها یک راه ورودی به قلبشان دارند و رمز عبور مردهایی که ظاهر اخمو و خشن دارند ساده تر است و بعد از ورود می بینید که چقدر دنیای رئوف و مهربانی پشت چهره خشنشون داشتند.

راز۹) مردها کلا تصمیم گیرنده های خوبی نیستند و این مساله از ابتدا در ذهنشان برنامه داده می شود.
به همین علت است که همیشه در مواجهه با شما طوری برخورد می کنند که انگار بیشتر می فهمند.

این مساله حتی در مورد مادرهایشان هم نمود دارد. اما اشکالی ندارد و بهتر است در مورد مسایل ساده و جزیی اجازه تصمیم اشتباه و غلط را به آنها بدهیم.
این کار برای تقویت اعتماد به نفسشان خوب است. البته نباید به اندازه ای باشد که در هیچ زمینه ای حاضر به قبول حرف شما نباشند و همیشه خود را برتر و عاقلتر بدانند.

راز۱۰) بسیاری از مسایلی که از نظر خانمها یک امر معمولی است از نظر آقایون یه رازه. پس بهتره که کلا در مورد مسایل زندگی زیاد با دیگران صحبت نکنیم و اگه هم خواستیم حرفی بزنیم حواسمون باشه که از رازهای همسرمون نباشه.کارتن اسباب کشی

1:

نکات جالبی بود هستفاده کردیم احسنت .


آیا می توانید بدون ما زندگی می کنید؟

2:

سلام.
خوشحالم که کسانی هم هستندکه به خوبیهای مامردان توجه دارند(: دنیای مردانه مردان :)

3:

جل الخالق!!!!
باز میگن زن ها موجوداته پیچیده ای هستن....
مردا که خودشون یه پا پیچ گوشتی هستن ماشالا!

مرسی دوست عزیز.


تیپ های اقایان در محیط های مختلف
مفید و جالب بود
آقایون چرا به سیگار رو می آورند؟

4:


سلام و درود
ما خانوما که همیشه به خوبیهای مردا واقفیم و توجه داریم چی میشه مردا هم کمی نسبت به خوبیهای خانوما دقت نظر به خرج بدن


ریش های عجیب و غریبی که به تازگی مد شده اند+تصاویر

5:

نکات مفید بود برام ولی این موردو منم قبول ندارم اصلا

راز۷) مردها کسی را که "خیلی" دوست دارند نشان می دهند که فقط " کمی" دوست دارند.


جهان بدون مردان
اینم خصلت مردهای ایرانیه دیگه.


آیا می دانستید که آقایان هم عادت ماهیانه دارند
مخصوصا در جمع انتظار نداشته باشید خیلی نشون بدن که دوستتون دارن.

بیشتر از همه هم جلوی خانواده هاشون

6:

واقعا اینو موافق هستم ...
چون خودمم این طوریم
راز۸) همه مردها یک راه ورودی به قلبشان دارند و رمز عبور مردهایی که ظاهر اخمو و خشن دارند ساده تر هست و سپس ورود می بینید که چقدر دنیای رئوف و مهربانی پشت چهره خشنشون داشتند.


7:

اما تظاهر کار خوبی نیست :دی

8:

مرسی از نوشته ای که گذاشتید اما ای کاش اقایون احساسات بیشترخرج کنن و کارای جدید ورمانتیکتری بکنن.مثلا غافلگیری های عاشقانه


88 out of 100 based on 88 user ratings 238 reviews

@