فواید مشاجره با شوهر برای سلامتی زنان!


فواید مشاجره با شوهر برای سلامتی زنان!فواید مشاجره با شوهر برای سلامتی زنان!
باشگاه خبرنگاران جوان: دعوا نمک زندگي است! حتما شما هم بارها و بارها اين جمله را شنيده ايد، اما آيا واقعا دعواي ميان زن و شوهرها به معناي عدم تفاهم در ميان آنهاست؟

براساس نتايج اخير، پژوهش محققان انگليسي، جر و بحث نشان دهنده سلامت زندگي مشترک است، البته به شرطي که هميشگي نباشد و به دعوا و کشمکش منجر نشود.

بررسي ها نشان مي دهند، به گفته متخصصان ۶۰ درصد زوج هاي جوان در يکسال اول زندگي مشترک دست کم ۲ بار در هفته بر سر مسائل مختلف با هم بگو مگو مي کنند و بيشتر اختلاف ها در ۶ ماهه نخست زندگي اتفاق مي افتد، به طوري که بيش از ۳۰ درصد زوج ها به اين نتيجه رسيده اند که زندگي شان به بن بست رسيده است.

به همين دليل به زوج ها توصيه مي شود در چنين شرايطي با يک مشاور مشورت کنند، چرا که در ۹۰ درصد موراد بحران جدي نيست و با گفتگو حل مي شود.

براساس پژوهش ها، خانمهايي که در جريان اختلافات خانوادگي با شوهرشان وارد گفتگو و بحث مي شوند، کمتر از ساير خانمها در معرض بيماري هاي قلبي برنامه مي گيرند، اما خانمهايي که هنگام دعوا سکوت مي کنند، ۴ برابر بيشتر از سايرين با بيماري هاي قلبي مواجه مي شوند.


فواید مشاجره با شوهر برای سلامتی زنان!رازهایی درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند

1:

خیلی هم خوب دستت درد نکنه دیگه فهمیدم چه کار کنم که ناراحتی قلبی نگیرم فقط یه مشکلی هست که طرف مقابلمون ناراحتی میگیره اون وقت باید چه کار کنیم؟


82 out of 100 based on 72 user ratings 622 reviews

@