آسان ترین راه درست کردن ابرو ها


آسان ترین راه درست کردن ابرو هاآسان ترین راه درست کردن ابرو ها
آسان ترین راه درست کردن ابرو ها

ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه ابرویی را دوست دارید. در زیر یک ابرو با کمان طبیعی اش که بیشتر مسیر آن مستقیم است نشان داده شده است. برای فرم دادن به ابروها باید با دقت در آینه نگاه کنید . شکل اصلی کمان ابرو را موهای بالای ابرومشخص می کند. باید این شکل را به عنوان راهنما درنظرگرفته وبراساس آن موهای زیر ابروها را بگیرد.بهتر است با کمک یک مداد سفید زیر ابرو را به شکل دلخواه رسم کنید ( که در اینجا به رنگ قرمز نشان داده شده است). همچنین می توان روی ابرو را به شکل دلخواه با پوشش دهنده پوشاند.سپس موهای زاید را در جهت خوابشان با موچین بکنید ( این کار آسان تر و درد آ« نیز کمتر است).حالا با مداد ابروی نوک تیز وهم رنگ با ابرو، قسمت هایی را که دارای جای خالی هستند با کشیدن خطوط کوتاه ونامنظم به آن فرم موهای طبیعی دهید.مدل ابرومدل ابروی دلخواه من دارای کمانی زیباست که در وسط چهارگوش بوده ودنباله آن کم کم باریک می شود وخیلی هم بلند نیست.موهای ابرو را همیشه به طرف بالا برس بزنید. اگر می خواهید که موها درجایشان ثابت باشند، روی آن ریمل شفاف، واکس سبیل ویا اسپری موی سر بزنید.چگونه از رنگ ها در آرایش استفاده کنیم ؟

1:

چه ابرویی از بالا و چه ابرویی را از پایین باید مدل داد؟
آسان ترین راه درست کردن ابرو ها

خیلی وقتها ممکن هست یک ابرو بسیار زیبا برداشته شده و فرم و شکل شیکی داشته باشد اما با همه ی زیباییش در چهره ی ما کاستی احساس می شود و با اینکه ابروی ما تمیز شده ولی احساس اخم و گرفتگی در چهره هنوز احساس می شود که این می تواند مربوط به رعایت نشدن فاصله ی بین چشم و ابرو باشد.

شما چه از اون دسته افرادی باشید که پس از مراجعه به آرایشگر و تمیز شدن ابرو پس از مدت وقت کوتاهی که دوباره اضافه ی ابروها در خواهد آمد خودشان اونها را تمیز می نمايند و یا از جمله افرادی باشید که دوست ندارند ابرویشان را دست دیگری دهند می توانید با دانستن چگونگی فاصله ی چشم و ابرو و رعایت اصول اون پس از تمیز شدن ابروها از زیبایی اونها لذت ببرید به این ترتیب که اگر فاصله ی بین ابروها تا چشم شما کم هست بهتر هست برداشتن ابروها و مدل دادن به اونها را بیشتر از قسمت زیر ابرو شروع کرده و کمتر بالای اون را خالی کنید بخصوص که اگر نمی خواهید ابرویتان نازک شود تنها کمی برای خط انداختن یک ردیف از بالا کم کنید حال اگر این فاصله بیش از حد خود بود باید این کار را از بالای ابرو اجرا کنید که این کاربه کمتر شدن این فاصله کمک خواهد کرد.

گاهی این فاصله کم هست و شما هم دوست دارید ابرویتان پهن باشد که بهتر هست برای مدل دادن تنها وتنها از زیر ابرو کم کنید واون هم در حد مدل دادن و بالای اون را زیاد دست نزنید فقط کمی تمیز کنید.

برای دوستانی هم که این فاصله زیاد هست و ابروی نازکی دارند نیز توصیه می شود تا حتی الامکان زیر ابروها را زیاد بالا نبرند و این فاصله را بیشتر ننمايند و مدل ابرو را از بالای اون دربیاورند.

برای ابروهای نازک با فاصله ی کم پیشنهاد می شود که زیاد به تاج ابرو دست نزنند و انتهای ابرویشان را کاملا تمیز کرده و به سمت بالا مدل دهند تا هم تاج ابرویشان کم و نازک نشود و هم از انتها این فاصله را بیشتر نمايند


50 out of 100 based on 35 user ratings 610 reviews

@