آرایش پوست های تیره


آرایش پوست های تیرهآرایش پوست های تیرهآرایش پوست های تیره


زنانی که دارای پوست تیره می باشند، می توانند با استفاده از چند نکته آرایشی، زیبایی طبیعی خود را دو چندان کنند.
در این پست از برخی از نکات آرایشی و پوستی را برای شما بازگو می کنیم:
- بهترین رنگ ها برای پوست های تیره، رنگ هایی هستند که با رنگ پوست، هماهنگی و سازگاری داشته باشند. سعی کنید از رنگ هایی استفاده کنید که همخوانی بیشتری با نوع رنگ پوست شما داشته باشد.
- سعی کنیم به جز برای پوشاندن لک و آکنه از رنگ های تیره آرایشی استفاده نکنیم، زیرا خود پوست رنگ تیره دارد و این کار بر تیرگی بیش از حد و مصنوعی کردن رنگ صورت می افزاید. پس سعی کنیم با استفاده از رنگ های روشن و شاد، نشاط و زیبایی خاصی را به چهره خود بیفزاییم.
- سعی کنید از رنگ های زرق و برق دار برای آرایش چشمانتان استفاده کنید.رنگ هایی مثل طلایی و نقره ای که با استفاده از آنها می توانید بدرخشید و جذابیت خود را چند برابر کنید. روشن نمودن صورت های تیره با درخشش رنگ های طلایی زیبایی خاصی به صورت و چهره شما می بخشد.
- برای انتخاب رنگ رژ لب و رژ گونه از رنگ های روشن و جیغ استفاده کنید. برای مثال صورتی و نارنجی انتخاب های خوبی برای پوست های تیره می باشند. دقت داشته باشید که استفاده از رنگ های متمایز تنها بر روی لب ها زیبایی می بخشد.
برچسب ها : آرایش آرایش صورت آرایش پوست های تیره راز آرایش پوست های تیره آرایش پوست های تیره رنگ رژ لب رنگ های تیره آرایشی زیبایی طبیعی نکته آرایشی پوست پوست تیره پوست های تیرهدختران روسی بعد از آرایش.اول لولو بعـــد هلـــو !!!

1:

عکسی ک ِ گذاشتیـد زمین تا آسمون با شیـوه یِ آرایشی ک نوشتید فرق داره :| ..


جدید ترین مدل های آرایش چشم


رژ ِ جـیغ کجـا و این رژ کجـا ؟! »»

آرایش پوست های تیره


ده تا از مهم ترین رازهای آرایشگران حرفه‌ای

2:

دیگه عکس مناسب تر پیدا نکردم ...


62 out of 100 based on 47 user ratings 172 reviews

@