همه چیز درباره کاشت ناخن


همه چیز درباره کاشت ناخنهمه چیز درباره کاشت ناخن
تقریبا چندی است که در گوشه و کنار مجلات تبلیغاتی با این تبلیغ «کاشت ناخن» زیاد مواجه خواهید شد. آیا تا به حال فکر کرده اید که این کار از کجا و چگونه آغاز شد و به زندگی ما راه یافت؟

همه چیز درباره کاشت ناخن

با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و گرما که باعث افزایش تقاضا برای کاشت ناخن می شود مطمئنا تعداد زیادی از بانوان بدون دانستن جواب این سئوالات با پرداخت هزینه های بسیار سنگین ، با مراجعه به سالن های آرایشی برای کاشت ناخن اقدام می کنند. به همین دلیل بد نیست که کمی درباره تاریخچه این کار یعنی کاشت ناخن یا طراحی روی آن بدانیم.
در اوایل قرن نوزدهم میلادی بانوان یونانی با برنامه دادن پوست پسته و چسباندن آنها روی ناخن ها و رنگ آمیزی کردن آنها به نوعی آراستگی خود را به نمایش می گذاشتند اما این کار برای همه زنان آن زمان قابل انجام نبود و صرفا افراد بسیار ثروتمند و طبقه بالای جامعه این کار را انجام می دادند به همین ترتیب کم کم این روش به اروپا راه یافت.روش های زیبایی 7 آرایشگر برجسته تهران

1:

آشنایی با انواع کاشت ناخن

سلام خدمت کاربران دوست داشتنی هم میهن من در این مطلب سعی داریم شما را با انواع کاشت ناخن آشنا کنیم و اطلاعات بیشتری درباره کاشت هایی که در ایران رواج بیشتری دارد که کاشت پودری و کاشت ژله ای میباشد برای شما بیان کنیم، پس با ما همراه باشید.

انواع کاشت ناخن شامل موارد زیر میباشد:
کاشت پودری, کاشت ژله ای, کاشت قالبی,کاشت فیبر,کاشت دیپینگ، کاشت سیلک، کاشت میکس ،کاشت فرنچ ، کاشت مرمریت و سایر کاشت ها که اکثرا از کاشت پودری الهام گرفته و اسم خاصی را به خود میگیرند.

کاشت پودری ( اکرلیک )

اگر بر پايه رده بندی بخواهیم در رابطه با کاشت ها صحبت کنیم،مسلما اولین گزینه روی میز کاشت پودری می باشد.


انواع رژلبـــــــــــ هاي زیبا
به طور قطع به یقین میتوان فرمود: کاشت پودری در ایران متداولترین کاشت، میباشد که به علت دوام و هستحکام بیشتر ،طرفدار بیشتری پیدا کرده هست.


طراحی ناخن حرفه ای...
در کاشت پودری معمولا از دو روش هستفاده میشود که میتوان به کاشت باقلم و کاشت با قالب اشاره کرد که هر کدام بر حسب نیاز و معیارهای مشتری انجام میگرد و به قولی هر کدام دارای مزیـت و معایبی می باشد.


زيباترين طرح هاي لاك و طراحي ناخن
ولی اکثر ناخن کار های باتجربه با قلم این کاشت را بر روی ناخن پیاده مینمايند که از مزیت های این روش میتوان به انعطاف پذیری بیشتر در کاشت و همچنین محکم تر و مقاوم تر بودن نسبت به کاشت قالب و احتمال اینکه هوا بگیرد کمتر هست و به آسانی میتواینم بر روی شکل مورد نظر و دلخواه خود بر روی ناخن مانور بدهیم .

به طور میانگین وقت انجام کاشت کامل در حدود ۲ ساعت به طول می انجامد که این مقدار وقت با توجه به شرایط ناخن کار ( کم تجربه و با تجربه و سایر معیارها ) میتواند بالا و پایین شودو در کل وقت بیشتری برای این نوع کاشت لازم داریم و همچنین یک سوهان کشی پرفکت و عالی برای تراز و همسان بودن ناخن انگشتها.
ولی در کاشت بوسیله قالب که کمتر کسی از این روش هستفاده می کند و از اون با نام دوئال سیستم نیز یاد میشود با برعکس مطالب بالا رور به رو میشویم، یعنی وقت کمتری نسبت به کاشت با قلم لازم داریم و در کاشت قالبی بر خلاف دیگر کاشتها احتیاجی به هیچگونه سوهان کشی برای مسطح نمودن سطح مواد نخواهیم داشت ،چون با برداشتن قالب ها سطحی صاف و صیفلی بدون عیب و در عین حال شفاف و براق منتظر چشمان شماست! ، پس با حذف مرحله سوهان کشی میتوانیم وقت بیشتری داشته باشیم ولی کاشت با قالب ماندگاری کمتری دارد و در اون احتمال هواگیری بیشتر میشود.


اسراری از زیبایی بازیگران
و فقط تفاوت قابل توجه اون با بقیه کاشت ها سهولت در انجام اون و وقت کمتر انجام اون هست

پس در کل همانگونه که در بالا اشاره شد اکثر ناخن کارهای با تجربه کاشت با قلم را برتر از کاشت با قالب میدانند.

و در آخر اینکه اصولا سپس گذشت ۲ تا ۳ هفته باید ترمیم کاشت صورت بگیرد.


تصاویر:عجیب ترین مدها در آرایش


بيني سربالا چند؟!

2:

غسل و وضو قبول نمیشه با کاشت ناخن،هرچند بعضی مراجع میگن اشکال نداره ولی اصلا قبول ندارم ..
چون خود شخص داره عمدا ی مانع ایجاد میکنه برای نرسیدن اب ب ناخن ،مثل جراحت نیست ک مجبور باشیم روش رو ببندیم و
ناچارا اب نمیرسه ک!!!!


شینیون های ساده و زیبا

3:

به نظر من فلسفه غسل چیز دیگس به هرحال کاشت الان خیلی رایجه و حتی خیلی مراجعم فرمودن مشکل نداره

4:

دوستای عزیز برای مشاهده نمونه کارهام به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید


56 out of 100 based on 21 user ratings 346 reviews

@