اکرمی: برخی از زنان آرایشگاه سیار شده اند


اکرمی: برخی از زنان آرایشگاه سیار شده انداکرمی: برخی از زنان آرایشگاه سیار شده اند
اکرمی گفت: برخی از خانم ها آرایشگاه سیار شده اند و مصرف لوازم آرایش در کشور ما 7 برابر استاندارد دنیاست، یعنی ما ارزشمندی خودمان را رعایت نمی کنیم، لذا باید با زبان منطق، استدلال، آموزش و امر به معروف و نهی از منکر حجاب و عفاف را در جامعه تعمیم دهیم.

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام اکرمی با اشاره به نشست مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌ جمهوری در خصوص عفاف و حجاب گفت: موضوع عفاف و حجاب اخیرا بیشتر از گذشته مورد توجه صاحبنظران و دلسوزان برنامه گرفته است و یکی از علت های این نگرانی شروع فصل تابستان و توسعه پیدا کردن بی حجابی ها در جامعه است؛ بطوریکه برخی از ناهنجاری ها دارد تبدیل به عرف می شود.

وی با اشاره به نامه 195 نفر از نمایندگان مجلس به رئیس جمهور، گفت: 195 نفر از نمایندگان مجلس طی نامه ای از رئیس جمهور خواستار رسیدگی به موضوع حجاب و عفاف شدند، لذا رئیس جمهور نیز این موضوع را به زیر مجموعه مربوطه ارجاع دادند و نشستی در این خصوص با حضور برخی از صاحبنظران برگزار شد.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: قانون حجاب و عفاف در سال 83 تصویب و سپس به وزارت ارشاد، وزارت کشور و 20 دستگاه مرتبط ابلاغ شد اما هنوز اراده جدی در دستگاهها برای اجرایی کردن این قانون دیده نمی شود و متاسفانه این اراده امروز هم وجود ندارد.

اکرمی گفت: برخی از خانم ها آرایشگاه سیار شده اند و مصرف لوازم آرایش در کشور ما 7 برابر استاندارد دنیاست، یعنی ما ارزشمندی خودمان را رعایت نمی کنیم، لذا باید با زبان منطق، استدلال، آموزش و امر به معروف و نهی از منکر حجاب و عفاف را در جامعه تعمیم دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که در این نشست اخیر آیا راهکارهای خاصی در خصوص عملیاتی کردن قانون حجاب و عفاف درنظر گرفته شد؟ افزود: هنوز اعلام نشده است؛ اما برای حجاب و عفاف نیاز به قانون نداریم، چراکه راهکارها را قانون مشخص کرده و تنها باید اراده برای اجرایی کردن آن به وجود آید.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری بیان داشت: مثلا داروخانه محیطی برای تهیه دارو است، اما امروز شاهدیم به فروشگاه لوازم آرایش تبدیل شده است و من این موضوع را حتی در زمان وزارت خانم دستجردی به وی تذکر داده بودم.

اکرمی خاطرنشان کرد: یکی از راههای موثر برای گسترش و تعمیم ارزشهای حجاب در جامعه امر به معروف و نهی از منکر است که این امر نیز تنها متوجه دولت نیست و وظیفه دینی تک تک افراد جامعه است که آنرا عملیاتی کنند.

اکرمی: برخی از زنان آرایشگاه سیار شده اند / برترین ها♥♥♥♥ اینجا همه چیز دخترونست ♥♥♥♥

1:

1. کسی جرئت ِ امر بِ معروف و نهی از منکر نداره »» ماشالا چشم در آوردن و کور کردن ، خوب تو جامعه رواج پیدا کرده .


عکس های دیدنی از دختران نینجای ایرانی


2. ارزشمندی ِ خانوم ها در حیطه یِ فعالیت های ِ حجت الاسلام هست ؟

3. شـرایط رو از بیخ خـراب کردند ، اون وقت دولت و سایرین میخواهند لایه روبی نمايند ..


بزﺭﮔﺴﺎﻻﻥ ﻣﺎ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﯾﻢ...
خنده داره .


آیةالله گرگانی: اجازه تک‌خوانی به زنان داده نشود


"زنان" زیر سقف شیشه‌ای

2:

دقیقا دخترایی داریم که وفتی میان کلاس صبحی بی ارایشن تو دانشگاه ارایش می کنن
نمی دونم چرا چندش نمی شن از دسشویی دانشگاه


حضور بانوان خارجي در ورزشگاه‌هاي ايران آزاد شدhdv

3:

به قول رضا مارمولک اینقدر به امت فشار میارید آخرش از اون ور جهنم میزنن بیرون...!


بررسی مزایا و معایب زایمان طبیعی و سزارین

4:

انتظار میرفت، وقتی ارزشها عوض میشن
همینطوری هم میشه.


یه هشدار برای دخترای ساده مثل من

ارزش یک خانم فقط رو زیباییشه؟


56 out of 100 based on 61 user ratings 736 reviews

@