هتک حرمت به دانشجوی چادری به بهانه تقلب


هتک حرمت به دانشجوی چادری به بهانه تقلبهتک حرمت به دانشجوی چادری به بهانه تقلب
هتک حرمت به دانشجوی چادری به بهانه تقلب

شنیده ها حاکی است که در جلسه امتحان دانشجویان، یکی از مراقبین به خاطر شائبه تقلب اقدام‌ به کشیدن چادر از سریکی از دانشجویان کرده است.


به گزارش «خبرگزاری دانشجو»، مدتی است موضوع هتک حرمت دانشجویان چادری به بهانه جلوگیری از تقلب در امتحانات در برخی از دانشگاه های زنجان به صورت ممانعت از حضور و درخواست برداشتن چادر توسط مسئولان برگزاری امتحانات مطرح شده است؛ اما اتفاقی که امروز در جلسه امتحان یکی از مراکز آموزش عالی غیرانتفاعی زنجان به بهانه جلوگیری از تقلب افتاد، حساسیت ماجرا را بر انگیخت.

شنیده ها حاکی از آن است که در جلسه امتحان دانشجویان این دانشگاه، یکی از مراقبین به خاطر وجود شائبه تقلب اقدام‌ به کشیدن چادر از سر یکی از دانشجویان دختر این دانشگاه می کند که با مقاومت وی مواجه می شود.

اخبار رسیده مؤید این موضوع است که مراقبین دانشگاه با توجه به اعتراض دختران مانتو پوش مبنی بر حمل تقلب توسط دختران چادری، اقدام به این عمل غیر اخلاقی کرده اند.

این دانشجوی دختر که بنابر شنیده ها جزو دانشجویان ممتاز دانشگاه به شمار می رود، موضوع را از مسئولان پیگیر شده و به نتیجه ای نرسید.

بر اساس گفته های دانشجویان‌ این موسسه آموزشی گاهی اتفاق افتاده است که مسئولان از مراقبین درخواست کرده اند تا در قضیه تقلب دانشجویان سخت گیری به عمل نیاید تا بر تعداد ورودی های این دانشگاه افزوده شود؛ این در حالی است که همین ماجرا در جلسات کنکور سراسری امسال و بخصوص در استان کهکیلویه و بویر احمد هم اتفاق افتاد.

لازم به ذکر است،‌در بند۴/ج آیین نامه کمیته انضباطی وزارت علوم آمده: توهين به شعائر و مقدسات اسلامي يا ملي، ادیان رسمی کشور و یا ارتكاب اعمالي برضد نظام جمهوري اسلامی(مانند تظاهر به روزه خواری، توهین به حجاب، فحاشي، شعارنويسي، پخش اعلاميه و نظایر آن) تخلف محسوب می شود و متخلف، به يكي از تنبيهات مندرج در بندهاي ۱ تا ۸ ( به جز بند ۶) آیین نامه محكوم مي شود.بررسی انحرافات زنان خیابانی

1:

تو روخدا این موضوع رو سیاسی نکنید یه عده حرمت این چادر رو با تقلب اوردن پایین از این به بعد هم خانمهای چادری رو قبل از امتحان بازرسی نمايند تا حق کسی با تقلب ضایع نشه بعد هتک حرمت معنی نمیده یه قانونه باید انجام بدن برای تقلب نکردن همه زیر چادر هم پوششون مقنعه و مانتوی بلنده بی حجابشون که نکردند ....


زندگی زنان در عربستان


عکس/ پیدا و پنهان وضعیت زنان در عربستان سعودی

2:

هتک حرمت!!!!!!!!!


مهریه چگونه باید تغییر یابد؟

3:

یه عده پشت دین قایم میشن همه کار میکنن اینم حرکت جدید


سو استفاده از دختران جوان برای جلب مشتری +تصاویر

4:

این از قضاوت جدید شما

بعد همیشه این شعار شنیده میشه زود قضاوت نکنیم


كاهش درد پريود

5:

خیلی حرکت بی معنی بوده یعنی نمیشده بدون اینکه چادر را از سرش بکشن بازرسیش کنن؟؟؟
بعضیا انتقام همه چی را از دین میگیرن وهر جور بخوان قضاوت میکنن
به بعضیا هم باید فرمود شما برو با همون رضاخانت کیف کن
نمیخواد خودتو درگیر هتک حرمت کنی وقتی هنوز چیزای که نماد پاکیه را نمیشناسی!!!!
نمیگم هرکی سر میکنه آدم خوبیه چون هر گرگی میتونه پوست گوسفند بپوشه


زنان 30 دقیقه بیشتر از مردان می خوابند

6:

من بهشون حق میدم واونا وظیفه شونه که از تقلب کردن جلوگیری نمايند
اصلا شما معنی هتک حرمت رو میدونین چیه؟میدونین کی بکار میره؟؟


عوارض سفت بستن موی سر

7:

شنیده ها ؟
یه مطلب می زنید مستند باشه آدم بتونه با خیال راحت دفاع کنه یا برعکس .


8:

احسنت به این همه غیرت مسئولین، اگر بودم که شده اخراجم بشم حال اون بابا رو جا میوردم.
ظاهرا برای بعضی عزیزان هتک حرمت فقط برای تجاوز و امثال اون بکار میره.

کاملا واضحه که یه مرض بین افرادی که این کار رو میکنن وجود داره، شیوه های مختلف تقلب به سادگی بین دخترا اجرا میشه ( چه چادری چه مانتویی) ولی چرا هیچکس دخترای مانتویی رو چک نمیکنه؟چرا دخترای چادری رو دور از چشم مردا چک نمیکنن؟
چقدر راحت به بهانه های مختلف اعتقادات ملت رو به لجن میکشن.68 out of 100 based on 23 user ratings 598 reviews

@