عامل تنبیه دانش‌آموز گناوه‌ای عزل شد


عامل تنبیه دانش‌آموز گناوه‌ای عزل شدعامل تنبیه دانش‌آموز گناوه‌ای عزل شد
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر درمورد برخورد با عامل تنبه بدنی دانش آموز گناوه ای، اطلاعیه ای منتشر کرد.
به گزارش ملیت به نقل از ایرنا، دراین اطلاعیه آمده است: با محرز شدن تنبیه بدنی صورت گرفته روی این دانش آموز از سوی مدیر مدرسه، این مدیر از مسوولیت عزل و جایگزین وی معرفی شده است.براساس این اطلاعیه، پرونده این حادثه به هیات تخلفات اداری ارسال شده و برای صدور رای در دست بررسی است.
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در این اطلاعیه افزود: همچنین مواردی که در مورد سابقه بیماری دانش آموز شایع شده است دردست پیگیری است و با وجود تایید شفاهی برخی از پزشکان و بیمارستان، منتظر آماده شدن گزارش مستندات آن هستیم.
این اطلاعیه حاکی است، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گناوه در بخشنامه هایی که آخرین مورد آن در شهریور و آبان سال جاری به مدارس ارسال شده بود و رونوشت آن منتشر می شود، نسبت به اعمال تنبیه دانش آموزان هشدار داده است.
اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در اطلاعیه یادشده تاکید کرده است: بازیابی سلامتی دانش آموز و رسیدگی به ابعاد مختلف حادثه، در دست پیگیری است.
انتشار خبر تنبیه بدنی این دانش آموز از روز سه شنبه هفته گذشته در شبکه های اجتماعی شهرستان گناوه انتشار یافت.
در این شبکه ها عنوان شده که این دانش آموز بخاطر درس نخواندن ازسوی یکی از شاغلان درآموزشگاه محل تحصیل با استفاده لوله پولیکا تنبیه بدنی و از ناحیه دست بشدت آسیب دیده است.
در پی انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی و بین مردم این شهر اظهارنظرهای متفاوتی بیان شده است.
برخی می گویند که بخشی از صدمه ای که بر این دانش آموز وارد شده تنبیه بدنی بوده است و برخی دیگر نیز عوامل دیگری را در آن دخیل دانسته اند.


شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.سه راه آسان و موثر برای آموزش مهارت های ارتباطی به کودکان

1:

چه عجب!!!
کمی امیدوار شدیم، مخصوصأ ماها که امید خیلی وقته تو دلامون مُرده...


در فصل گرما کودک خود را داخل ماشین تنها نگذارید

2:

دو روز دیگه برمیگده سرکار

گرایش تنبیه دوطرفه بوده


گرایش به هم‌جنس در دانش آموزان

3:

خوب پس خوشحالیم که امید به شما برگشت
خدا نکنه هیچ وقت امید تون از بین بره ناامیدی خوب نیست
شما که اینهمه مطالب روانشناسی هستارت میکنین چرا ؟


68 out of 100 based on 53 user ratings 778 reviews

@