اینگونه عاشق همسرتان شوید


اینگونه عاشق همسرتان شویداینگونه عاشق همسرتان شوید

اینگونه عاشق همسرتان شوید


خوشبختانه چند راه ساده وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید هر روز عاشق همسرتان شوید و عشق خود را زنده نگه دارید.

معمولا" وقتی مدت زیادی از ازدواج یک زوج می گذرد ، آنها به شدت درگیر شغلشان ، فرزندانشان و وظایف بیشمار خود می شوند بطوریکه از اهمیت عشق مشترکشان غافل می شوند و آن را بطور کل از یاد می برند. اما خوشبختانه چند راه ساده وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید هر روز عاشق همسرتان شوید و عشق خود را زنده نگه دارید.

_ هر روز حداقل ۱۵ دقیقه از وقتتان را فقط به خود و همسرتان اختصاص دهید و با او تنها باشید
اگر در طول روز چنین فرصتی نمی یابید می توانید صبح ها ۱۵ دقیقه قبل از فرزندانتان بیدار شوید و یا شبها ۱۵ دقیقه بعد از آنها بخوابید تا بتوانید در این مدت با همسرتان تنها باشید در کنار او بنشینید . در این مدت به هیچ وجه درباره کارهای روزانه و یا فرزندانتان با او صحبت نکنید و فقط به خودتان دو نفر و احساساتتان به یکدیگر توجه کنید. این کار باعث می شود که هر روز چیزهای کوچکی که باعث شده عاشق همسرتان باشید را به یاد بیاورید.

_ گاهی اوقات همان کارهایی که در روزهای اول آشنایی برای همسرتان انجام می دادید را تکرار کنید
مثلا" مثل همان روزهای اول که سعی داشتید قلب او را تسخیر کنید ، برایش گل بخرید ، هدیه های کوچک برای او بخرید ، او را بخندانید یا مهارتهای آشپزی خود را به او نشان دهید. در هر حال باید کاری کنید که آن لحظه های خوش هرچند وقت یکبار برای شما و همسرتان دوباره تکرار شوند. یادداشت های عاشقانه برای او بگذارید و در این یادداشتها از نوشته های خودتان یا نوشته های افراد مشهور استفاده کنید و یا مثل روزهای اول آشنایی از بشقاب خودتان لقمه ای بردارید و در دهان او بگذارید و منتظر عکس العمل او باشید. مطمئنا" وقتی عکس العمل او را می بینید به یاد روزهای گذشته می افتید و به یاد می آورید که چرا عاشقش شدید و با او ازدواج کردید.

_ تصویری زیبا از همسرتان را روی میز کار و یا دیوار دفتر کارتان نصب کنید
یکی از تصاویر دو نفره ای که در دوران نامزدی گرفته اید را اسکن کنید و از آن به عنوان اسکرین سیور در کامپیوتر و موبایل خود استفاده کنید. یک تصویر از همسرتان در کیف پولتان هم داشته باشید . در طول روز هر بار که شما این عکسها را می بینید مطمئنا" به یاد لحظه ای می افتید که این عکس را گرفته اید و احساس خوبی در شما ایجاد می شود.

_ در طول روز آهنگهایی را گوش کنید که شما را به یاد همسرتان می اندازد
مثلا" آهنگ عروسی خود را به عنوان زنگ موبایل خود انتخاب کنید تا هربارکه موبایلتان زنگ می خورد این آهنگ را بشنوید. یک مجموعه از آهنگهای عاشقانه ای که در طول این سالها به یاد همسرتان گوش کرده اید را در یک سی دی جمع آوری کنید و در راه خانه آنها را گوش کنید.
چه کنیم که در همه حال عاشق همسرمان باشیم؟

هیچ جواهرات گرانبهایی نمیتواند باعث شود كه صورت یك زن آنچنان بدرخشد مگر معجزه عشق.
میتوانیم خود را در آینه ببینیم و متوجه شویم كه در دل ما چه میگذرد! چهره و چشمان ما حرف میزنند و هرگز هم دروغ نمیگویند. وقتی ما زنها زن دیگری را ببینیم قلب او را هم میبینیم و انگار سالهای سال است كه او را میشناسیم و میفهمیم كه آیا او در حسرت عشق است ویا محبوب و شریك زندگیش.
بسیاری از زنان و مردان در حسرت عشق به سر میبرند ولی از آن خبر ندارند.

وقتی زن با یك مرد ازدواج میکند و به او علاقه دارد و در عین حال گرسنه عشق است، احساس امنیت ،ارزش و ارتباط نمیكند و در درون خود خلائی حس میكند. اغلب زنها این خلأ را با مشروبات الكلی، دخانیات، كار كردن (گاهی بیش از حد)، خرید كردن، مراقبت از دیگران، علاقه به غذا، علاقه افراطی به بعضی از اشیاء و گاهی مواد مخدر، جبران میكنند.
اما وقتی یك مرد مورد عشق و علاقه همسرش نیست، ممكن است یكی از این راهها را به عنوان راه دوم انتخاب كند. اغلب مردان رفتارهای دیگری را به عنوان راه اول انتخاب میكنند، كه این به نوع خود، در روابط عاطفی، رفتاری غیر قابل جبران محسوب میشود.
حقیقت این است كه اگر خودتان را دوست بدارید و مرتباً با مردم و اطرافیان خود در ارتباط باشید هم قلب شما با عشق تغذیه میشود، ولی آنچه من به آن اشاره میكنم در یك رابطه صمیمانه رخ میدهد و اگر بخواهید پیوند شما محكم شود باید عشق را در رابطه خود جاری كنید. وقتی قلب خود را با عشق همسرتان تغذیه میكنید سرشار از هیجان و تازه میشود، اما وقتی آن را از عشق محروم كنید عشق و شور و اشتیاق از بین میرود.
وقتی از نظر احساسی همسرتان را گرسنگی میدهید، او بد اخلاق، كم حوصله، پرخاشگر و بسیار حساس میشود. در حقیقت او را به كسی تبدیل میكنید كه بیشترین تنفر را از شما دارد وشما نیز بیشترین تنفر را از او دارید!!
نكاتی كه سبب محرومیت از عشق میشود:
فاصله گیری احساسی
انتقاد
لاس زدن با دیگران
غفلت كردن از همسر
سخت كار كردن
رنجش داشتن و تلنبار كردن رنجشها
منزوی بودن و صحبت نكردن
مقصر دانستن همسر
نكاتی كه عشق را تغذیه میكنند:
برقراری ارتباط
تحسین
وفاداری
قدردانی
با هم وقت گذراندن
تشریح كردن مشكلات
تماس گرفتن و گروهی عمل كردن

همه ما قسمت بزرگ عادات عشقی خود را از پدر و مادر خود یاد گرفته ایم، یعنی آن عادات از تماشای رفتار پدر و مادرمان و ارتباط با آنها بدست آمده است. این اولین دلیلی است كه ما بدون آنكه بدانیم همسر خود را از عشق محروم میكنیم. هیچكس به مااهمیت احساسات را به همان روشی كه بچه ها را با گیاهان یا هر چیز دیگر آشنایی میدهیم یاد نداده است. حتی اگر اهمیت این مسئله را هم بفهمیم، احتمالاً نمیدانیم چطور این كار را بكنیم.
دومین دلیل آن است كه شاید به عنوان یك كودك از عشق محروم بوده ایم. اگر یاد گرفته ایم كه با كمی عشق زندگی كنیم به همسرمان هم یك ذره از آن را میدهیم چون نمیدانیم چطور عشق بیشتری بدهیم. سومین دلیل اینكه بعضیها همسر خود را از عشق و محبت محروم میكنند تا به نوعی اعمال قدرت كنند. شما احساس میكنید برای آنكه همسرتان را تنبیه كنید باید او را از محبت خودتان محروم كنید. وقتی به میل شما رفتار میكند به او محبت میكنید وقتی هم نه، بدون جستجوی دلیل از او فاصله میگیرید. این طرز رفتار نه تنها سالم نیست بلكه از آن نتیجه ای هم نمیگیرید. نهایتاً زن یا مردی كه به این شكل با او رفتار شود خسته میشود و شما را ترك میكند!پشت ظاهر آرام و مهربان مردان چی می‌گذره؟

1:

_ تصویری زیبا از همسرتان را روی میز کار و یا دیوار دفتر کارتان نصب کنید
یکی از تصاویر دو نفره ای که در دوران نامزدی گرفته اید را اسکن کنید و از اون به عنوان اسکرین سیور در کامپیوتر و موبایل خود هستفاده کنید.


ترس‌های ازدواج از کجا می‌آیند؟
یک تصویر از همسرتان در کیف پولتان هم داشته باشید .


در حسرت روابط قبل و اوایل ازدواج
در طول روز هر بار که شما این عکسها را می بینید مطمئنا" به یاد لحظه ای می افتید که این عکس را گرفته اید و احساس خوبی در شما ایجاد می شود.
اوووف چ خبره دیگه


اینجا «دیزین» است؛ بدون هیچ قید و بند ! + تصاویر

2:


انقد خوبه

خدا قسمت کنه


3 راز ازدواج پایدار

3:


خدا از دهنت بشنوه خواهر


دارو درمانی برای زوج‌های ناموفق

4:

آخی خجالت نداله که
فقط ببین تو کیف پولت نذار
من گذاشتمو ولی وقتی میرم بیرون کیفمو باز میکنم هم خیلی نگاه میکنن هم عکس شوهرمو میبینم انگار هی بهم میگه انقد ولخرجی نکن


مدیریت توقعات در ازدواج و روابط عاشقانه

5:

باصدای گرفته مینویسم

گوشهایت را بگیر و بخوان
امشب
تورا به وسعت تنهایی ام کم دارم
کاش بودی و پشت سایه ات پنهان میشدم
زندگی من
هیچکس نمیداند پشت من به نبودنت گرم هست
سرم را بالا میگیرم
اشکهایم را پاک میکنم
روی کاغذ مینشینم
مرا بخوان


شوهرتان را خانه دارکنید

6:


7:


لیستو بدم؟

8:

خب فعلا که نه شوعر دارم نه عکس شوعر
اول خدا قسمت کنه بعد ایششششالا

9:

ایشالا

10:

لیستو بده به دوس دخترت دادا
برو اونور بذار باد بیاد

11:

برای عاشق موندن لازم نیس خودمونو خفه کنیم باعکس و گل و کادو اینا هم خوبه.

ولی مهم ی درک متقابله.

مهم اینه که از نگاه همسر بخونی چرا خسته س چرا دلتنگه.

اگه همسرا بدون رودربایستی بشینن مشکلات و توقعاتشونو بب هم بگن خیلی ازمشکلات حل میشه

12:


من دوس دختر ندارم


50 out of 100 based on 45 user ratings 670 reviews

@