ایا ارایش زیاد جذاب تر است یا کم؟


ایا ارایش زیاد جذاب تر است یا کم؟ایا ارایش زیاد جذاب تر است یا کم؟
ایا ارایش زیاد جذاب تر است یا کم؟


تحقیقات تایید کرده اند که مردان، خانم ها را با آرایش کمتر بیشتر دوست دارند ! در صورتی که اکثرا اینطور فکر نمی کنند در واقع همه ما در اشتباه بودیم.

مردان معتقدند که شما نباید از خانومی که خط چشمش را مدل گربه ای می کشد بپرسید چرا دیر کرده است . بلکه بهتر این است که سوال کنید:"چرا وقتت را هدر می دهی؟"

بر اساس some news from good ‘ol science هم خانم ها هم آقایون آرایش کمتر را برای خانم ها ترجیح می دهند.

همین اواخر، فصل نامه روانشناسی تجربی ( The Quarterly Journal of Experimental Psychology) تعدادی از شرکت کنندگان مرد و زن را جمع کردند و عکس هایی از خانم هایی با آرایش های متفاوت را به آنها نشان دادند و از آنها خواستند عکس ها را به ترتیب جذابیتی که برایشان دارند مرتب کنند. نتایج نشان داد که در کمال تعجب هر دو گروه خانم هایی با 30-40 درصد آرایش کمتر را به عکس های اولی که آرایش های غلیظ تری داشتند ترجیح می دهند.

از یک جهت این خبر خیلی خوب است. داشتن یک قیافه طبیعی راحت تر است. نه وقت زیادی می خواهد نه پول. از طرفی هم خودمان را در مضیقه برنامه می دهیم که به این توصیه گوش کنیم. می پرسید چرا؟ به این خاطر که ما از دیرباز در مورد آنچه فکر می کردیم برای جنس مخالف جذابیت دارد در اشتباه بودیم. یافته بزرگی که از این تحقیق حاصل آمد این است که نه فقط خانم ها فکر می کردند که آقایون آرایش غلیظ را ترجیح می دهند بلکه مردها هم خودشان این را باور کرده بودند. همه ما در اشتباه بودیم.

چندین سال پیش وقتی داشتم برای اولین برنامه کاری ام آماده می شدم از دو تا از بهترین دوستانم در اسکایپ خواستم همین طور که آماده می شوم و لباس های متفاوت می پوشم نظرشان را به من بگویند. آنها به اتفاق لباسی را انتخاب کردند که اصلا انتظار نداشتم. اما آنها گفتند که این خانومانه ترین لباس است و فکر می کنند برای قرارم بسیار مناسب خواهد بود.
ایا ارایش زیاد جذاب تر است یا کم؟
اعتراف می کنم که اکثر وقت ها بدون اینکه به فکر جلب نظر مردها باشم لباس هایم را انتخاب می کنم. من صرفا طبق سلیقه خانم ها لباس می پوشم. این کاریست که همه ما انجام می دهیم ، اینطور نیست؟ مدهای زود گذر هر روزه و آرایش های غلیظ ؟؟! این ها بیشتر به خاطر دوست های دختر شماس که عاشق همین کارهایتان هستند.

اما اصلا اهمیت ندارد که چه چیزی برای دیگران جذاب است. این کار می تواند سرگرمی خوشحال کننده تری برایتان باشد وقتی چیزی را می پوشید که بیشتر به شما می آید و حس بهتری هم به شما می دهد چرا که باعث اعتماد به نفس شما می شود و چه چیزی بیشتر از این دیگران را شیفته شما می کند؟

نتیجه ای که می گیریم :
خیالتان را با این واقعیت راحت کنید که اگر می خواهید به نظر دیگران جذاب باشید می توانید آرایش کمتری روی صورتتان داشته باشید. مطمئن باشید که حتی در هیاهوی لجام گسیخته رسانه ها برای بی عیب و نقص به نظر رسیدن، هرچه طبیعی تر باشید ارزشمند ترید.

اما مثل هر چیز دیگری در زندگی به یاد داشته باشید که شما باید خودتان حاکم کاری که روی صورتتان و یا لباس هایتان انجام می دهید باشید. مهم ترین نظر همانیست که خودتان می پسندید( اگر آرایش زیاد دوست دارید اینکار را برای خودتان بکنید و نه دیگران ) چرا که -بدون رودربایستی بخواهیم بگوییم- امکان دارد همیشه نظر دیگران را آنطور که باید متوجه نشویم و اگر زندگی خود را بر اساس جلب نظر این و آن بنا کنیم وقتمان را به طرز وحشتناکی هدر داده ایم !
آیا آرایش زیاد جذاب تر است یا کم ؟دلیل ارتباط زنان متأهل با پسران مجرد

1:

اصلا ارایش خوب نیس
اینایی که توی خیابونا خودشونو هفت قلم ارایش میکنن انگار میخوان برن عروسی بایدم بگن چرا امنیت نیست


۹ اشتباه زنان در روابط زناشویی!

2:

در غرب اکثر خانوم ها جز پورن هستارها تا قبل از 40 سالگی آرایش نمی نمايند.
بر این باورند جوانی خودش زیباترین ارایش هست.
و سپس اونم مقدار کمی اونم برای اینکه صورتشون زننده نباشه.


پدرشوهرم وظیفه دارد برای ما خانه بخرد


"کامنت" عامل جدید از هم پاشیدگی خانواده شد!

3:

آرایش کم و محو به نظر من زیباتر هست،همین که بعد شستن آرایش تغییر زیادی نداشته باشی خیلی عالیه


چرا زنی که به همسرش خیانت میکنه مهریه بهش تعلق میگیره ؟

4:

اینو من با یقین بهتون بگم کسی که دنبال امیال کثیفش باشه از آرایش و آرایش غلیظ خوشش میاد ولی کسی

که چشمش به دختر امت نیس همون دخترای صاف و ساده رو بیس تر دوس داره .


چرا خیانت در زندگی مشترک زیاد شده؟


موبایل همسرتان را کنترل می کنید؟

5:

چرا خانم ها برای این که وقتشان را صرف آرایش نمايند این وقت را صرف کتاب خوانی نمايند چرا در این مورد به غرب نگاه نمی کنیم


وقتی مردان بی احساس می شوند

6:

به شخصه از ارایش خودم نمیاد....
از نظر من ارایش بیشتر برای خانوم های مسن هست که زیبایی اولیشون رو از دست دادن....
سادگی بهتره تا اینکه بخوای هزار تا چیز به صورتت بزنی و پوستت رو خراب کنی به خاطر اینکه به چشم امت زیبا به نظر برسی....


50 out of 100 based on 55 user ratings 580 reviews

@