ماده مخدر «کروکدیل»


ماده مخدر «کروکدیل»ماده مخدر «کروکدیل»
[IMG]http://**************/Images/News/Smal_Pic/25-3-1391/IMAGE634752835872559594.jpg[/IMG]
ماد مخدر« کروکدیل» به ایران رسید؟

«کروکودیل» ماده مخدر نسبتا جدید و خطرناکی است که مرگ به عنوان اصلی عوارض آن برشمارده می شود.بنابر گزارش‌های غیررسمی این ماده اکنون وارد بازار مصرف کشور شده است و اگرجه هنوز تائیدی از سوی مسئولان صورت نگرفته است اما تهدید جدی به نظر می رسد.
علی علی‌اکبریان ـ مدیرکل مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر ـ درباره ورود و مصرف مخدر جدید «کروکودیل» به کشور به ایسنا گفت:"ورود این مخدر به کشور را نه تائید می‌کنیم و نه رد".
وی تاکید کرد: شنیده‌ایم چنین مخدری وارد بازار شده، اما وجود آن را نه تائید می‌کنیم و نه رد و این موضوع در دست بررسی و تحقیق است.

علی‌اکبریان افزود: شنیده‌ایم این مخدر جدید از دسته آمفتامین‌هاست، اما اینکه از کجا وارد کشور شده و آیا صحت دارد یا خیر؟ در دست بررسی است و بزودی جزئیات آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.
همچنین فرید براتی‌سده ـ مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور ـ با اعلام دریافت گزارش‌های غیررسمی از مصرف ماده مخدر جدید کروکودیل، گفت: هنوز از مراکز درمانی اعتیاد سازمان بهزیستی گزارش رسمی در این زمینه دریافت نکرده‌ایم.
بی خبری مسئولینی که در صدر سازمان هایی برنامه دارند که می تواند نقش موثری در اطلاع رسانی و انجام اقدامات ژیشگیرانه با این موضوع داشته باشند ،موضوعی که ابهامات بسیاری را در ذهن بر جای می گذارد.
خرده ای که صدا و سیما را هم به عنوان رسانه ملی در برمی گیرد.این درحالی است روز پیش معاون فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه از اقدامات پیشگیرانه در خصوص مسئله اعتیاد در کشور سخن گفت.
این ماده جدید در روسیه ساخته می شود و اکنون گزارش هایی در اروپا مبنی بر فروش و استفاده از این ماده مخدر وجود دارد. این ماده بسیار خطرناک در درون بدن افراد معتاد به صورت عمقی نفوذ کرده و باعث به وجود آمدن زخم هایی شبیه به قانقاریا می شود .
گفته می شود افرادی که از این ماده مخدر استفاده می کنند ظرف مدت یکسال جان خود را ازدست می دهند.
ماده مخدر کروکودیل از ترکیب "قرص کدئین" با "بنزین"، "تینر"، "ید"، "اسید کلریدریک" یا همان "جوهر نمک" و "فسفر قرمز" تولید می‌شود.


بررسی افراد معتاد به این ماده مخدر نشان داده است که مخدر کروکودیل باعث می‌شود تا "پوست بدن" به رنگ سبز درآید و پس از مدتی گوشت بدن به طور کامل پوسیده شده و از بین برود.


تولیدکنندگان این ماده مخدر، از بنزین به عنوان ماده حلال و از سایر مواد ترکیبی به عنوان واکنش دهنده استفاده می‌کنند تا قرص دارویی کدوئین به این ماده مخدر تبدیل شود.
مهمترین دلیل گسترش تولید و توزیع این ماده مخدر در روسیه، دسترسی آسان افرد به قرص کدوئین بدون نیاز به نسخه پزشک، گزارش شده است.آیا پسر زا ها طول عمر کمتری دارند؟

1:

هردم از این باغ بری می رسد .........


نكات طلایی برای فرار از استرس

2:

قربان این برادران متخصص در "پترو پزشکی"
«من طرفدار آدم‌های باهوشم.


۹ واقعیت درمورد عطسه
از شلاق‌زدن روستاییان دست کشیده‌ایم، خیلی باهوش شده‌ایم، اما اونان به شلاق‌زدن خودشان ادامه می‌دهند، که این‌هم چیز خوبی هست.» ص 190 برداران کارامازوف


10 نشانه اصلی بارداری

3:

چه جلب :دی


مشكلات بارداري ( اقايان بخوانند)

4:

من ازاین دستمون تشکر مکنم.
شاید بعضی از دوستان از دیدن این عکس ناراحت بشن.
ولی من بادیدن این عکس از خدا تشکر مکنم که من به چنین روزی نیفتادم.
چون منهم روزی مصرف نماينده بودم


توصیه ای برای انواع مزاج ها

5:

واقعا وحشتناکه...!


با روش آتش زدن صورت در چین جوانی وزیبایی را پیگیر می شوند

6:

ما هم براي تو دوست عزيز خوشحاليم
و اميدواريم سالهاي سال زندكي سالم رو تجربه كني
كذشته در كذشته دوست خوب حتما اينده ي بهتري بيش رو خواهي داشت


میگرن چرا ایجاد میشود

7:

میخوامت هوارتا....

8:

بعضی وقتها ما درد جامعه خودمونو به مسغره وشوخی مگیریم.
ولی فردا رو چه کسی تضمین مکنه که بچه برادر وخواهر ما مواد مصرف نکنه پس هرکس اندازه خودش مسوله که به جامعه خدمون خدمت کنه چون در اصل داره به خودش کمک مکنه من بحث سیاسی مکنم نه جامعه شناسی فقط دوستان بهکودکانمان از الان اموزش بدیم.
از همتونم تشکر مکنم


68 out of 100 based on 23 user ratings 598 reviews

@