کرایولیپولیزچیست؟


کرایولیپولیزچیست؟کرایولیپولیزچیست؟


کرایولیپولیز جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیر تهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند. نتایج برجسته و قابل توجه حاکی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی در منطقه تحت درمان می باشد. آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما جهت کاهش سایز، حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم (یک و حداکثر دو جلسه)، برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است.

در واقع کرایولیپولیز یک فرآیند حذف سلولهای چربی بدون صدمه به پوست و سایر بافتهای بدن است. سلولهای چربی سرمادیده دستخوش پدیده آپپتوزیس می گردند. در واقع آپپتوزیس مرگ برنامه ریزی شده سلول چربی است که ضخامت لایه چربی به طور موثری کاهش می یابد. سلولهای چربی مرده شکسته شده و بوسیله سیستم لنفاوی جذب و توسط مایع لنفاوی حداکثرتا 2 ماه تخلیه سلولهای چربی انجام میپذیرد و اینگونه لاغری و کاهش سایز بوجود آمده و در این بین پوست بدن زمان کافی دارد تا خودش را جمع کند و کمتر دچار شلی و افتادگی شود. کرایولیپولیز روشی ایمن و بدون عارضه بوده و تحمل آن برای اکثر بیماران راحت می باشد.

منطقه تحت درمان ممکن است قرمز شده و گاهی این قرمزی چندین دقیقه و یا حتی چندین ساعت طول می کشد. بعضی بیماران اندکی درد را در طول درمان تجربه کرده ولی این درد در زمان کوتاهی فروکش می کند. این روش جدیدترین و بی عارضه ترین درمان لاغری موضعی در ناحیه شکم، پهلوها، باسن، ران، بازو، ساعد، ساق پا و حتی ناحیه صورت می باشد. استفاده همزمان و ترکیبی با سایر دستگاه های لاغری در کلینیک ایرانیان نتایج را به طور چشمگیری افزایش داده است. کرایولیپولیز در کشور های ایالات متحده آمریکا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه به طور وسیع استفاده شده و تاکنون بیش از 140 هزار نفر در سراسر جهان تحت درمان با این روش قرارگرفته اند، این روش مورد تایید FDA و CE اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

کرایولیپولیزچیست؟مزایای کرایولیپولیز :

کرایولیپولیزچیست؟ راحت و بدون عارضه

کرایولیپولیزچیست؟ غیر تهاجمی بودن این روش

کرایولیپولیزچیست؟ بدون از کار افتادگی و استراحت

کرایولیپولیزچیست؟ ایمن برای تمام افراد

کرایولیپولیزچیست؟ برگشت ناپذیری و دوام نتایج درمان

کرایولیپولیزچیست؟ کاهش قابل توجه سایز منطقه مورد نظر

کرایولیپولیزچیست؟ تعدادجلسات کم (1 تا 2 جلسه )

کرایولیپولیزچیست؟ بدون افتادگی و شلی پوست

کرایولیپولیزچیست؟ هزینه نسبتا پایین درمان

کرایولیپولیزچیست؟ مورد تایید مجامع علمی و پزشکی دنیا

کرایولیپولیزچیست؟زنبورهایی که مین ها را از پنج کیلومتری پیدا می کنند!

1:

تایید .


ادعای یک محقق:خوردن مخاط بینی، مفید است!

2:

یعنی جدا 2 روزه این تاپیک کسی تایید نکرده ؟؟؟


دختری که در حال تبدیل شدن به مجسمه است +عکس

3:

شرمنده
اگر توی زیر تالار های بخش پزشکی تاپیک بزنید دیگه نیاز به تایید نداره .


50 out of 100 based on 25 user ratings 400 reviews

@