اگر می‌خواهید جزو 100 ساله‌ها شوید حتماً بخوانید


اگر می‌خواهید جزو 100 ساله‌ها شوید حتماً بخوانیداگر می‌خواهید جزو 100 ساله‌ها شوید حتماً بخوانید

طول عمر بالا همراه با سلامت آرزوی هر فرد است که می‌تواند با رعایت نوع خاصی از رژیم غذایی با درصد بالایی به آن دست یابد.
اگر می‌خواهید جزو 100 ساله‌ها شوید حتماً بخوانیدبه گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، پژوهشگران راز داشتن یک زندگی سالم و طولانی را در مصرف غلات و حبوبات می‌دانند.

بر اساس جدیدترین تحقیقات صورت گرفته توسط محققان دانشگاه هاروارد خوردن غلات سبوس دار در روز با کاهش 17 درصدی خطر مرگ زودرس در افراد همراه است و همینطور می‌تواند خطر مرگ ناشی از سرطان و دیابت را تا 34 درصد کاهش دهد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، علاوه بر کاهش اثرات انواع بیماری‌ها مصرف غلات به دلیل دارا بودن فیبر در آنها می‌تواند نوعی حالت ضد التهابی در بدن افراد ایجاد کند و نقش نوعی مسکن را ایفا کند.

پژوهشگران انواع غلات سبوس دار و دانه‌های غنی از فیبر را برای مصرف هر روزه توسط افراد توصیه اکید می‌کنند.

این نتایج از بررسی بر روی 367 هزار و 442 فرد داوطلب در این تحقیق و مطالعه رژیم غذایی آنها در طول 14 سال به دست آمده است.

نتایج این تحقیق در مجله BMC پزشکی به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/رفع تشنگی در ماه رمضان با خوردن تخم خرفه در افطار و سحر

1:

انسان به طور طبیعی میتواند سالهای طولانی در کمال سلامت زندگی کند به شرط اینکه اصولی را رعایت کند.یکی از مهمترین نکات داشتن تغذیه سالم هست و در اصول طب سنتی ما به این مقوله بسیار توجه شده هستخوبه که از دانش افراد حاذق هستفاده کنیم.امیدوارم همه شما عمری طولانی در کمال سلامت و شادی داشته باشید.اگه دوست داشتین میتونید یه سر به این ادرس بزنید.
سیب دایت - سیب دایت


56 out of 100 based on 21 user ratings 796 reviews

@