شارلاتانها و ترمیم پرده بکارت با رژیم غذایی


شارلاتانها و ترمیم پرده بکارت با رژیم غذاییشارلاتانها و ترمیم پرده بکارت با رژیم غذایی
من پزشک و مقیم آمریکا هستم. مدتی قبل که برای سفری به ایران آمده بودم چیزهایی در مورد آقایی به نام خورسند شنیدم و ادعای عجیب و غریب ایشان که همه بیماری های شناخته شده و حتی ناشناخته رو با رژیم غذایی درمان می کنه. کنجکاو شدم و در برگشت تصمیم گرفتم که در مورد کارهای ایشون تحقیق کنم.
این سایت ایشان است. khorsand.org
لطفا روی سایت بروید و مطالعه کنید.
روی وب سایت آقای خورسند اغلب لینکها کار نمی کرد یا یک سری اطلاعات عوامفریبانه مانند درمان جو بایدن معاون رییس جمهور آمریکا- اسامی دانشگاهای ایران و چیزهایی دور عقلی یا خیلی احمقانه وجود داره.
لطفا روی لینک زیر در سایت آقای خورسند کلیک کنید.
Explorer

در این مسیر توانستم با چند نفر از بیماران صحبت کنم و روشهای درمانی ایشون رو با جزییات بشتری پیدا کنم. بیماران و در مواردی والدین بچه ها اسکرین شاتهای پرونده ها و درمانهای آقای خورسند را برای من فرستادند.

کارهای ایشون تقریبا همگی یک نوع عوامفریبی و بزرگنمایی و غلو در مورد بیماری هایی بود که قبلا درمان لازم را دریافت کرده بودند و یا خود به خود خوب می شدند. البته مواردی که آقای خورسند باعث مرگ بیمار هم شده بود وجود داشت. از جمله این لینک که مربوط به یکی از بیماران مرکز بیماران سرطانی محک است و بیمار به علت کارهای آقای خورسند فوت کرده. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.
پاسخ محک

همانطور که بیشتر تحقیق می کردم متوجه شدم که ایشون دختران جوانی که به هر دلیلی پرده بکارتشون رو از دست دادند با قول ترمیم پرده بکارت با رژیم غذایی هدف برنامه داده و متاسفانه تعدادی زیادی از این دختران رو هم جذب کرده. این لینک مبلغهای درخواستی آقای خورسند برای ترمیم پرده بکارت با رژیم غذاییه. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.
khorsand/taereif
آقای خورسند برای به دام انداختن دخترهای جوان چند نمونه به قول خودشان شفایافته گان رو روی وب سایتش برنامه داده که اگر کمی با دقت مطالعه کنید همگی تقریبا یک انشاء‌ و توسط یک نفر نوشته شده.

لطفا روی لینک زیر که مثلا بیماری هایست که آقای خورسند درمان می کنند کلیک کنید و قسمت ترمیم پرده بکارت را انتخاب کنید.

بیماریها

این یک نمونه از روش درمانی آقای خورسند برای ترمیم پرده بکارت با رژیم غذایی.
قبل از هر چیز ایشون به اینها می گوید علت آنکه پرده بکارت این دختران جوش نمی خورد بخاطر وجود سم در بدنشان است.
به عنوان شروع درمان بعد از گرفتن پول، چند روز دختران رو با داروی دینه روی اسهال می اندازد تا سموم از بدنشان دفع شود.
در همان زمان از آنها می خواهد که انجیر و آب انجیر بخورند و چیزهایی که با هیچ منطق تغذیه و غیر تغذیه ای سازگار نیست. مثلا موز خوب!! کیوی آب دار!! نان داغ و پنیر با صبحانه- آجیل زرتشت که همان آجیل معمولی با قیصی است و امثالهم. از جمله چیزهایی که این دختران باید انجام بدهند گذاشتن پوشک با دستمال کاغذی در قسمت تناسلشان است.

از جمله چیزهای عجیبی دیگری که آقای خورسند از این دختران می خواهد اندازه گیری مقدار ادرار و گزارش به ایشان است. تمامی این مطالب از پرونده دخترانی است که مثلا برای درمان به آقای خورسند مراجعه کرده اند.

از تقاضاهای کاملا غیر عادی و غیر اخلاقی و به عقیده من مجرمانه آقای خورسند این است که دختران عکس از هیکل خودشان بیاندازند و هر دو هفته یک بار با دوربین چهار عکس از چهار جهت از تناسل خود (اصلاح شده‌)‌ بگیرند و برای ایشون بفرستند تا ایشون مثلا بهبود پرده بکارت رو ببیند. پرده بکارت در قسمت ورودی واژن بعد از لبهای بزرگ و لبهای کوچک برنامه دارد. دیدن پرده بکارت نیاز به شرایط و امکانات خاصی دارد که فقط توسط پزشک متخصص زنان یا پزشک قانونی قابل تشخیص است. سوال بزرگ این است که این آقا این عکسها که در واقع عکس پرده بکارت نیست بلکه عکس تناسل دختران جوان است را برای چه منظوری درخواست و جمع آوری می کند.

این یک کپی از درخواست نوع عکسهایی است که ایشون از دختران می خواهد کپی شده از روی سایت آقای خورسند.
لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.
https://www.flickr.com/photos/8984909@N08/shares/eG3H23
از شکردهای به عقیده من کثیف این آقا این بود که به دختران می گوید که نباید به تناسل خود دست بزنند و حتی ببینند چون پرده که در حال ترمیم است ممکن است باز شود. البته به این بهانه دختران به دفعات مجبورند که مثلا دوره درمان را از اول شروع کنند.

من بعضی از دخترانی که با من تماس گرفتند را متقاعد کردم که به دکتر متخصص زنان در تهران مراجعه کنند تا اطمینان پیدا کنند که واقعا ترمیم انجام نشده و تمام اینها کلاه برداری بوده. بعضی از دختران مراجعه کردند و همانطور که انتظار می رفت هیچ اتفاقی نیافتاده بود و هیچ ترمیم ایجاد نشده بود. این دختران به دلیل نوع مشکلی که دارند و عکسها و اطلاعاتی که به آقای خورسند دادند جرات هیچ اعتراضی ندارند و وحشت زده و نگران که اگر آقای خورسند ناراحت بشود چه اتفاقاتی ممکن است بیافتد.

آقای خورسند در سایتش تقریبا نام تمامی دانشگاه های ایران به عنوان تاییده کارهای ایشان گذاشته شه که البته هیچ یک کار نمی کند مگر یک عکس از سردر داروخانه بیمارستان امام خمینی ولی هیچ نشانی از محلی که ایشون تحصیل کردند- مدرک تحصیلی و مجوز و چیزهایی که مانند آن باشد وجود ندارد. چند گواهی شرکت در دوره هایی که در کشورهای اروپایی و آمریکا با چند دلار می شود شرکت کرد را برنامه داده و خود را دکتر و پرفسور معرفی که تماما جعلی و دروغ است. آنطور که بیماران برای من نوشتند ایشون حتی اسم بیماری ها را نیز نمی شناسد و اطلاعاتی در مورد داروها ندارد و بدون انقطاع به پزشکان- فلمینگ و سایر بزرگان طب فحاشی و بد دهنی می کند.

آقای خورسند نه دکتر است و نه هیچ مرجعی به ایشان عنوان پروفسوری داده و تمامی این عناوین جعلی و دروغ محض است. ایشون هیچ آدرسی نه در ایران و نه در خارج از ایران از خود بجا نمی گذارد هر چند می گوید که در هلند اقامت دارد. من رد ایشان را تا یک آپارتمان در هلند گرفتم ولی ایشون تمام سعی خودش را می کند که هیج رد پایی از خودش بجا نگذارد.

بدبختانه گروهی را آقای خورسند هدف برنامه داده دختران جوانی هستند که به دلیلی که نه به من و نه هیچ کس دیگر ارتباطی ندارد را هدف برنامه داده و با براه انداختن کمپینهایی در سایتهای اجتماعی با فریب و تبه کاری به دنبال آنهاست و با کمال تاسف آنها را هم پیدا می کند.

به عقیده من قضاوت در مورد اینکه این دختران جوان به چه دلیل پرده بکارتشان را از دست داده اند کار ما نیست- آنچه در حال حاضر اهمیت دارد وجود مرد شیطان صفتی است که از اینها سوء‌ استفاده می کند.غذاهای کربوهیدرات دار و بیماری های قلبی

1:

این مطلب هم راجع به ترمیم پرده بکارت هستش شاید در این زمینه بتونه اطلاعات بهتری به خانم هایی بده که قصد همچین عملی رو دارن تا عواقب و اینهاش رو بدونن.


چگونه استخوان‌ها را تقویت و از پوکی استخوان پیشگیری کنیم؟


76 out of 100 based on 46 user ratings 1246 reviews

@