بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟


بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟

کارمندان سابق FDA (سازمان غذا و دارو امریکا که مسئولیت تائید داروها و محصولات غذایی در سطح جهانی را دارد) که بنا به دلایل مختلف از آنجا بیرون آمده‌اند یا اینکه اخراج شده‌اند، اطلاعاتی مبنی بر این که FDA برای شرکت های داروسازی و تحقیقاتی کار می‌کنند و چک‌های حقوق توسط آن شرکت‌ها پرداخت می‌شود را افشا کرده‌اند. اما بدتر از این مورد، این موضوع است که FDA تیم کارشناسان و مشاوران خود را از میان کسانی انتخاب می‌کند که پیوند‌های مالی عمیقی با شرکت‌های داروسازی دارند.
FDA has become a servant of the drug industry


تشکیل سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)
اداره مواد غذایی و دارویی FDA)Food and Drug Administration) در دهه ۱۹۳۰ آغاز به کار کرد و به مردم آمریکا به عنوان سازمانی معرفی شد که از منابع غذایی و دارویی آنها محافظت می‌کند. زیرا در اوایل این قرن مشکلات بهداشتی زیادی در صنعت بسته بندی (به خصوص گوشت) و همچنین در ثبت اختراع داروهایی که در آنها مواد اعتیاد آوری مانند هروئین و کوکائین، مرفین… به کار رفته بود، وجود داشت. خلاف‌های زیادی در صنعت غذایی صورت می‌گرفت و FDA برای تصحیح آن مشکلات تأسیس شد؛ آنها کار خود را با کنترل قانونی دارو و تجهیزات پزشکی ادامه دادند و بعد به کنترل تقریبا هر چیزی که به بدن انسان مربوط می شد، رسیدند. این سازمان در سال ۱۹۳۸ دیگر به یک قدرت بزرگ تبدیل شده بود و از آن نقطه به بعد به سرعت تغییر کرد تا سال‌های دهه ۱۹۶۰ که اختیار قانونی ایمنی و همچنین اثربخشی داروها را به دست آورد.

FDA، ضابط اجرایی سود‌آوری شرکت‌های داروسازی
اداره مواد غذایی و دارویی، آزمایش کلینیکی از داروها ندارد و به طور کامل متکی به اظهاراتی است که شرکت‌های داروسازی از داروها می‌کنند. این یک تناقض جدی در کسب منافع مردم با منافع شرکت‌های داروسازی می‌باشد؛ به عنوان نمونه این اداره قصد دارد تمام مکمل‌های غذایی جدیدی را که بعد از ۱۵ اکتبر ۱۹۹۴ معرفی شده از بازار حذف کنند. از زمانی که پیشرفت‌های چشمگیری در کیفیت مکمل‌های غذایی صورت گرفته است، شرکت‌های داروسازی آن را به مثابه یک تهدید می‌نگرند زیرا که این مکمل‌ها دارای فایده بیشتر و بدون خطر اثرات جانبی برای مردم می‌باشد و آنها می‌توانند بدون نسخه پزشک آنها را تهیه کنند.
حالا FDA تعریف خود را از ترکیبات مکمل‌های غذایی جدید گسترش داده و یک سطح دُز بیشینه تعریف کرده تا تمام مکمل‌های غذایی بالاتر از آن دُز فقط با نسخه پزشک قابل دسترس باشد. مقصود ظاهری این کار فراهم آوردن امنیت بیشتر برای مصرف‌کنندگانی است که از مکمل‌های غذایی استفاده می‌کنند، اما این کار موجب افزایش بیکاری و به تعطیلی کشیده شدن صنعت تولید مکمل‌های غذایی ‌گردیده و فضا برای شرکت‌های داروسازی که انحصار داروهای ثبت اختراع شده را در اختیار دارند، خالی ‌شده است. لابی‌کنندگان دارو نمی‌خواهند مردم آمریکا به مکمل‌های غذایی کم‌هزینه و کاملا ایمن دسترسی داشته باشند تا این مکمل‌ها را از عرصه رقابت با شرکت‌های دارویی بزرگ خارج کنند؛ برای این کار نیز از اداره مواد غذایی و دارویی کمک می‌گیرند.

بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟

FDA از تاکتیک‌هایی شبیه به گشتاپو (سازمان امنیتی مخوف هیتلر) استفاده می‌کند
FDA نیز ادعاهای حقیقی در مورد ارزش مکمل‌های غذایی را سانسور و رد می‌کند و حتی در بسیاری از موارد از تاکتیک‌هایی شبیه به گشتاپو (سازمان امنیتی مخوف هیتلر) علیه شرکت‌های تولید مکمل غذایی استفاده می‌کند. برای این کار نیز از هزاران مأمور مسلح فدرال بهره می‌گیرد.

حمله به لبنیات محلی و میوه‌های ارگانیک

قانون مدرنیزه کردن ایمنی غذای FDA در سال ۲۰۰۷، به آنها قدرتی بی‌سابقه داد تا تجارت بین ایالتی هر غذایی را که برای استفاده پزشکی مورد مطالعه برنامه گرفته، ممنوع کنند. این قانون به FDA قدرت و پول بیشتری می‌دهد تا مأمورانی را استخدام کند تا به تمام مناطق روستایی در سراسر ایالات متحده شبیخون بزنند و شروع به دستگیری باغ‌داران کوچک ارگانیک و ارعاب مزرعه‌داران لبنیات محلی (پاستوریزه نشده) کنند و حتی مردمی را که در حیاط خانه یا باغ خود غذا پرورش می‌دادند، بترساندند. مردمی که برای بازار محلی غذا تهیه می‌کردند در شرف آزار و اذیت توسط موج جدیدی از ارعاب و سرکوبی‌های قانونی بودند و همه این آزار و اذیت‌ها علیه کسانی هدف‌گیری شده بود که غذای واقعی در آمریکا تولید می‌کردند. در واقع این سازمان در دفاع از منافع شرکت‌های بزرگ لبنی بیش از حد سخت‌گیرانه عمل می‌کند. FDA حتی به شما اجازه نمی‎‌دهد در مورد غذاها، مکمل‌ها غذایی و حتی میوه‌ها به مردم توضیح دهید که چطور آنها از بیماری جلوگیری می‌کنند! آنها هر حرفی درباره سلامتی را در نطفه خفه می‌کنند.

بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟

FDA با باغ‌داران کوچک ارگانیک و مزرعه‌داران لبنیات محلی برخورد قهرآمیز دارد
پرورش‌دهندگان گیلاس یک نمونه از هزاران نمونه برخورد قهرآمیز FDA به حساب می‌آیند. داستان از این برنامه است که در وبسایت یک گروه از پرورش‌دهندگان گیلاس، یک لینک به وبسایت دانشگاه هاروارد و تحقیقات آنها در مورد مزایای گیلاس از نظر درمان صفرا وجود داشت. FDA تشخیص داد این لینک به یک وبسایت تحقیقات علمی دیگر، یک ادعای غیرقانونی سلامتی محسوب می‌شود! بنابراین آنها با تفنگ به پرورش‌دهندگان گیلاس یورش بردند و آنها را مجبور کردند تا تعهد بدهند که هرگز دوباره اطلاعاتی در مورد مزایای گیلاس به اشتراک نمی‌گذارند. همین قضیه در مورد بسیاری از انواع دیگر مواد غذایی هم صدق می‌کند؛ آنها اقامه دعوی به جرم تبلیغات فریب‌آمیز علیه یکی از تولیدکنندگان انار کردند؛ زیرا آنها یک مقاله درباره اثرات سلامتی بالقوه انار منتشر کرده بودند. پرورش‌دهندگان گردو، حق ندارند به شما در مورد مزیت‌های گردو حرفی بزنند؛ کسانی که مواد مغذی تولید می‌کنند، حق ندارند به شیوه‌ای روشن، بدون ابهام و صادقانه به شما بگویند که این مواد غذایی چه کارکردی دارند. FDA حق ادعاهای درمانی در مورد هر محصول غیردارویی را به طور کامل ممنوع کرده و به این شیوه مردم را موقع خرید تا حد زیادی بی‌اطلاع نگه می‌دارد؛ بنابراین مردم برای رسیدن به یک نتیجه درمانی صرفا به داروها متکی هستند. FDA نمی‌خواهد شما بدانید که غذاهایی مثل پرتقال و کرفس، دارای عناصر ضدسرطان هستند و یا اینکه عصاره کلم بروکلی از وقوع سرطان پستان یا سرطان پروستات جلوگیری می‌کند.

کُدکس، نظام‌نامه‌ای برای ترویج بیماری

سازمان غذا و داروی آمریکا در بیشتر موارد سیاست‌ها و قاعده‌های خود را هماهنگ با کُدکس ابلاغ و اجرا می‌کند و تبعیت زیادی از این نظام‌نامه دارد. اما کُدکس چیست؟ کُدکس المنتاریوس (Codex alimentarius) واژه لاتین برای نظام‌نامه جهانی غذا می‌باشد. این نظام‌نامه در اصل بخشی از نظام‌نامه ناپلئونی بوده که مربوط به تجارت غذا می‌شد. کُدکس المنتاریوس در اوایل دهه ۱۹۶۰ به وسیله سازمان ملل به وجود آمده و انگیزه ایجاد آن مردی به اسم “فریتس تر مییر” رییس شرکت آلمانی آیجی فاربین بود. او بعد از شکست آلمان‌ها در جنگ جهانی دوم به جرم جنایت علیه بشریت به زندان افتاد اما پس از مدتی از زندان آزاد شد و تصمیم گرفت رؤسای شرکت‌های داروسازی را که با آنها کار کرده بود، دور هم جمع کند. “فریتس تر مییر” به همراه گروهش از سازمان ملل خواستند تا منابع غذایی جهان را در اختیار بگیرد تا آنها به این طریق بتوانند اهداف تسلط بر جهان را به پیش ببرند که با موافقت سازمان ملل همراه شد.

بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟

کُدکس در جهت ترویج و تحمیل محصولات دستکاری شده ژنتیکی و مواد غذایی آلوده عمل می‌کند
دستور کار کدکس ترویج جهانی تجارت و ایمنی غذا می‌باشد اما در واقع حرکت کدکس برای برنامه دادن حداکثر حد مجاز برای مواد غذایی که می‌توانند به صورت بین‌المللی مبادله شوند، یک مانور نسل کشی است. زیرا این سطوح پایین‌تر از سطوح لازم برای جلوگیری از بیماری‌های کمبود ویتامین‌های مزمن می‌باشد که همه ما به آنها نیاز داریم. کُدکس چیزی را می‌خواهد که صنایع بزرگ کشاورزی، شیمیایی، داروسازی و بیوتکنولوژی و پزشکی می‌خواهند. این نظام‌نامه جهانی غذا در جهت ترویج و تحمیل محصولات دستکاری شده ژنتیکی و مواد غذایی آلوده شده با آنتی‌بیوتیک‌ها، سموم ملامین، راکتوپامین، فلوراید و … تلاش و حرکت می‌کند.

نگه‌داشتن مردم در جهل برای استفاده از محصولات اصلاح شده ژنتیکی با کمک FDA
ارگانیسم‌های اصلاح شده ژنتیکی (Genetically Modified Organism) GMO ما را با خطری بی‌سابقه مواجه می‌کنند؛ در کل تاریخ حیات بر روی این سیاره هرگز هیچ چیز مشابه با آنها وجود نداشته است. هر مطالعه مستقلی که تا به حال بر روی اثرات غذاهای اصلاح شده ژنتیکی انجام شده، نشان داده که این غذاها موجب آسیب به اندام‌های بدن می‌شود و همچنین ناباروری را افزایش و باعث نارسایی سیستم ایمنی بدن می‌گردد. این یک بازی با آتش ژنتیک است.

FDA با یک سیاست رسوایی آمیز اعلام کرد که غذاهای اصلاح شده ژنتیکی از لحاظ ذاتی، معادل با غذاهای عادی و اصلاح ژنتیکی نشده است و نیازی به برچسب‌گذاری برای تشخیص مشتری ندارد. فردی به نام تیلور در آن زمان مسئول برچسب‌گذاری غذاها بود که قبل از آن به عنوان وکیل و لابی‌کننده برای شرکت مونسانتو کار می‌کرد. شرکت Monsanto بزرگترین شرکت چند ملیتی در آمریکا در زمینه بیوتکنولوژی کشاورزی می‌باشد که اصلی‌ترین تولید کننده دانه‌های اصلاح ژنتیکی شده در جهان است. بعد از اینکه تیلور در اوایل دهه ۱۹۹۰ از FDA کناره گیری کرد، به مونسانتو برگشت و بعد دوباره به FDA بازگشت.

بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟

مونسانتو یکی از مخوف‌ترین شرکت‌های تولید مواد شیمیایی و ژنتیکی در جهان است
به همین دلیل است که اکنون ۱۷۰ میلیون جریب (هر جریب معادل ۴۰۴۶ مترمربع است) زمین در ایالات متحده زیر کشت ذرت، سویا، پنبه، روغن کانولا و نیشکر اصلاح شده ژنتیکی رفته است. استانداردهای غذای اصلاح شده ژنتیکی (GMO) در سطح کدکس تصویب شدند و چون کدکس این محصولات زراعی را ایمن معرفی کرد، FDA نیز نیازی به برچسب گذاری برای این نوع محصولات مخرب ندید.

یک نمونه جنایت
شرکتی در کالیفرنیا به نام اپیسایت محصولی (ژن) را ثبت اختراع کرد که اگر یک مرد این ژن اپیسایت را به شکل هر محصولی می‌خورد، علیه اسپرم‌های خودش آنتی‌بادی تولید می‌کرد و آنها را به شکل بازگشت ناپذیری عقیم می‌کرد و اگر زنان ژن اپیسایت را می‌خوردند، در هنگام آمیزش بدن آنها علیه اسپرم‌هایی که وارد بدن‌شان می‌شد، آنتی‌بادی تولید می‌کرد و از طریق نابودی اسپرم‌ها باعث عقیم شدن آنها می‌گردید. اکنون شرکت دوپان و مونسانتو یک سرمایه‌گذاری مشترک انجام دادند و شرکت اپیسایت رو خریداری و ژن اپیسایت را تجاری کردند. آیا می‌خواهید بدانید که غذایی که می‌خورید محتوی ژن اپیسایت هست؟ البته که مایل هستید اما FDA که یک سازمان فریبکار و مرگبار است، اطمینان حاصل کرده که تحت قوانین کنونی داشتن این اطلاعات برای شما غیرقانونی محسوب ‌شود.

خدمت به شرکت‌های داروسازی، خیانت به مردم
کارمندان سابق FDA که بنا به دلایل مختلف از آنجا بیرون آمده‌اند یا اینکه اخراج شده‌اند، اطلاعاتی مبنی بر این که FDA برای شرکت های داروسازی و تحقیقاتی کار می‌کنند و چک‌های حقوق توسط آن شرکت‌ها پرداخت می‌شود را افشا کرده‌اند. اما بدتر از این مورد، این موضوع است که FDA تیم کارشناسان و مشاوران خود را از میان کسانی انتخاب می‌کند که پیوند‌های مالی عمیقی با شرکت‌های داروسازی دارند.

ابعاد تلخ دیگری نیز این ماجرا دارد؛ شرکت‌های داروسازی به FDA پول می‌دهند تا این اداره داروهای آنها را بررسی و تأیید کند. برای شرکت‌های داروسازی هر روزی که یک دارو دیرتر به بازار وارد شود، از نظر آنها یک ضرر یک تا دو میلیون دلاری وارد گردیده، بنابراین FDA انگیزه دارد که داروها رو تا حد ممکن سریع بررسی کند تا مانع سودآوری آنها نشود. نتیجه آن که داروهایی تأیید می‌شوند که اکثر مواقع بر اساس داده‌های علمی تأیید نمی‌شوند؛ بلکه بر این اساس تأیید می‌شوند که کدام شرکت یا فرد رابطه‌های سیاسی عمیق‌تر و پول بیشتری دارد.

بازی کردن fda امریکا با سلامتی مردم؟

شرکت‌های داروسازی روزانه شش میلیون دلار فقط صرف لابی‌کردن در واشنگتن می‌کنند
به عبارت بهتر به جای اینکه از ایمن و مؤثر بودن داروهایی که FDA تایید کرده، خیال آسوده وجود داشته باشد، حالا باید منتظر ماند تا میلیون‌ها نفر این دارو‌ها رو مصرف کنند تا اثرات واقعی این دارو‌ها مشخص شود. در حدود نیمی از کل داروهایی که برای توزیع عمومی تأیید می‌شوند، در طی پنج سال بدون سر و صدا جمع‌آوری می‌گردند زیرا بیش از حد خطرناک هستند و موجب مرگ صدها نفر و تحمیل بیماری‌های خطرناک با هزینه درمان گزاف می‌شوند.

به عنوان نمونه داروی وایاکس که برای بیماری آرتروز تجویز می‌شد، حداقل ۶۰۰۰۰ نفر آمریکایی را به کشتن داد و باعث حدود ۱۳۰۰۰۰ مورد حمله قلبی و سکته شد. این رقم با کشته شدگان جنگ ویتنام برابری می‌کند! با این حال کارخانه‌ای که وایاکس را ساخته بود، بر روی این اطلاعات سرپوش گذاشت. در تمام طول مدتی که وایاکس مجوز فروش داشت، فروش کل آن به بیش از یازده میلیارد دلار رسید و بابت این جنایت مجبور شدند به دولت ۹۵۰ میلیون دلار جریمه و حدود ۴ میلیارد دلار برای غرامت به قربانیان وایاکس پرداخت کنند؛ اما با این حال این شرکت در این بازاریابی متقلبانه وایاکس، سود خیلی زیادی کرد.

در حالی که مدیران شرکت‌های دارویی فعالیت‌های مجرمانه‌ای انجام می‌دهند و به معنای واقعی کلمه قتل انجام می‌دهند، اما همیشه با پرداخت یک جریمه همه چیز تمام می‌شود و هیچ خللی نیز در کار شرکت به وجود نمی‌آید. آنها روزانه شش میلیون دلار فقط صرف لابی‌کردن در واشنگتن می‌کنند. FDA چهل درصد از بودجه خود را از طریق شرکت‌های دارویی تأمین می‌کند و بدین جهت با خیانت به مردم، به دنبال برآوردن منافع این شرکت‌ها هستند.

منبعبیماریهای تیروئید

1:

الان باز یه عده میان می گن توهم توطئه :|


تفاوت دیدگاه های دختران و پسران در روابط دوستی امروزی

2:

منبع مشرق نیوز
تاریخ انتشار 1393
دنباله پست و مقام میگردی با نشر این اراجیف؟


زمانی كه والدینتان ازدواج شما را قبول ندارند...

3:


- تشریف آوردند! :)

نوشته اصلي بوسيله moshref نمايش نوشته ها
منبع مشرق نیوز
تاریخ انتشار 1393
دنباله پست و مقام میگردی با نشر این اراجیف؟

- اگر برنامه بر بحث در فضای اتهام باشد، من هم میتوانم ذکر کنم حتی بخاطر پست و مقام هم
باشد، از مزدوری کشورهای اجنبی و تطهیر هر کار غلطشان، خیلی بهتر هست!

اما بحث اتهامی صحیح نیست و بطور دقیق میتوانید ذکر کنید کدام قسمتهایش اراجیف هست؛
فارغ ازینکه منبع کجاست.


خيانت ،آخر رابطه با همسر؟
بعنوان مثال، بحث ارتباط شرکت سم سازی مونسانتو با FDA
مدتهاست که وجود دارد.

بازی کردن fda امریکا با سلامتی امت؟اگر زیاد عرق می‌کنید،این مطلب را بخوانید!

4:

سلام.

ممنون از اطلاعات مفیدتون، اینها هیچکدوم توهم توطئه نیستن مسائل معمولی تجارت کثیف هستند، اتحامات خیلی سنگین تری مانند ساختن بیماری های جدید وجود داره که ساختگی بودن چندین نوع بیماری ثابت هم شده اما اینکه کی و چطور ساخته شده نه.

برای مثال ....
وارد کردن بیماری ایدز که اصلاً در ایران وجود نداشت یکی از این مثال هاست
اینها اراجیف یا توهم توطئه نیستند دنیای واقعی هستند به قول معروف حق جو و حق طلب باشیم.

یکی میاد میگه منبع : مشرق نیوز
خب عقل کل تو فکر کردی مشرق نیوز منبعش کجاست؟ خخخخخ نکنه فکر کردی خبرنگار داره اونجا!
اگه نمی دونستی بدون که خود مشرق نیز هم از رسانه های همونجا نقل میکنه
بی بی سی نیست که همه جای دنیا خبرنگار داشته باشه!

-
-


اب درمانی

5:

از نظام لیبرالی، توقع دیگری داشتید؟؟؟؟!!!!! در نظام لیبرالی، امت و خصوصاً مستضعفین، همانند برده برای سرمایه داران هستند و در چنین جامعه‌ای، پول= شرافت، انسانیت، خدا و....!!!!.


سلامت آب تهران

در چنین سیستمی (که تداوم تفکرات دوران غرب وحشی در جامعه هست) فقط پول مهم هست و برای بدست آوردن اون هر راهی ( ولو ترویج فحشا یا سوءاستفاده از انسانها یا روشهای کثیف دیگر) مجاز هست!!!!!!!......


روشهای شگفت انگیز برای افزایش قدرت یادگیری
در چنین جامعه‌ای صحبت از صداقت و انسانیت و شرافت، یکجور طنز محسوب میشود و اگر کسی از این ارزشها دفاع کند میگویند دیوانه شده اما اگر کسی به هر روش کثیفی، پولدار بشود میگویند زرنگ بوده!!!.....


در جامعه لیبرال، انسان = کالا!

6:

آمریکا خاریست برچشمان مسوولین بی عرضه والبته بهانه خوبیست برای شانه خالی کردن از مشکلات و بحرانهای و کمبودها و نقایص کشور!

7:

2؛ سه سال پیش مستند 4(شبکه چهار) مستندی درباره تولید و گسترش بیماری ها توسط شرکتهای دارو سازی بزرگ..و روانه کردن داروها درمانی سپس مدتی..جهت سود اوری

جالب بود ک ارتش امریکا هم در مواردی جهت ازمایش های مواد بیو شیمیایی و تاثیر ان بر روی امت همکاری میکرد و ساخت سلاح های مورد نظر

کشور های افریقایی و فقیر بیشترین موارد اینگونه ازمایشهای و سودجویی های برنامه میگرفتن و میگیرند


یه مستند دیگه هم بود درباره پخش سرنگ های الوده جهت بیمار کردن امت توسط شرکتهای دارو سازی...و سود جویی های این شرکتها

8:

فکر نکنم ایالات متحده به ملت خودش ضربه بزند .

چیزی که مهم هست این خواهد بود که ابرقدرتی ایالات
متحده وقتی ادامه پیدا میکند که نسلی کارآمد داشته باشد تا جای مقامات کنونی را بگیرند و به قدرت
ایالات متحده اضافه نمايند .

اینکه امریکایی ها بخواهند به امت خودشان ضربه بزنند یک نوع خودزنی احمقانه هست که در نهایت جایگاه
ابرقدرتی امریکا را به خطر می اندازد و این عمل از سوی لابی های سیاسی و فکری ایالات متحده بعید
هست .

لابی هایی که حاکمیت ها را در جهان به انواع مختلف تغییر میدهند !

ممکن هست که ازمایشاتی انجام شود ولی هرحرکتی ، ویروسی ، بیماری و یا حتی ازمایشی در نهایت
روی سایر ملت ها امتحان خواهد شد .

مثلا عده ای معتقداند که بیماری زیکا ساخته ازمایشگاه های
امریکاست که در امریکا جنوبی ازمایش شد یا بیماری مانند ابولا که در افریقا امتحان شد .

فرضا نوشابه کوکاکولایی که در ایالات متحده توزیع میشود با نمونه های تحت لیسانس ان در سراسر جهان
متفاوت هست .

میگویند در نوشابه کوکاکولای اصل که بین امریکایی ها صرفا توزیع میشود مواد سرطان
زای کمتری وجود دارد در حالی که برای سایر کشور ها این مواد سمی و سرطان زا بیشتر هست .

امریکایی ها بسیار باهوش اند و هیچ وقت کاری نمینمايند که ملتشان و نسل اینده و قدرتشان تضعیف شود
و کسی دیگر جای انها را بگیرد .

به همین دلیل هر بلایی که هست از جنگ داخلی تا تروریسم و بیماری های
ناشناخته و ازمایشگاهی را روی سایر ملت ها انجام میدهند که هم نتیجه کار را ببینند و تجربه کسب نمايند
و هم اینکه یک ملتی را تضعیف نمايند .
9:

ازمایشگاه های بیولوژیک امریکا از چند سال یک بار با کشت و پرورش انواع ویروس ها که در یکی از کشورهای مورد نظر ازمایش میکند و میزان اسیب و قدرت ان را نیز می ازماید و با قرارداد با شرکتهای داروسازی و از فروش واکسن این بیماری ها سودکلانی به جیب میزنند.

و درنهایت خطرناک ترین ان را جزو سلاح بیولوژیک خود مینمايند.


10:

اعمال نفوذ بروی ساوقت غذائی و دارویی FDA مورد توجه بیشتر سازندگان دارو بوده
اما به هیچ وجه نمیشه از خدمات این ساوقت در چند دهه گذشته چشم پوشی کرد

11:

کم کم همه زوجا دارن نابارور میشن همشم بخاطر این محصولات قضاییه

12:

شما از من نقل قول گرفته بودید؟
پاک شده و چیزی نمیبینم.


13:

اشتباه شد

14:

توهم توطئه

15:

سلام کمونیست جان

کمونیست فقر و فلاکت می اورد
بدبختی می اورد
در جا زدن می اورد
پیشرفتی نیست
کارگر و دکتر یک حقوق برابر میگیرند
کجاست ان شعار های زیبای توخالی که باید طبقه کارگر در راس امور باشد ؟
اخر کدام عقل سلیمی میپذیرد که راس امور یک کارگر باشد ؟ مثلا یک فرد ریش دار که از ورزش چیزی نمیفهمد باید رییس فدراسیون ورزش شود ؟
شعار های توخالی در باره رهبران کشور های کمونیستی که حتمی باید کشور تک حزبی باشد و توسط یک رهبر هدایت شود
و صدای مخالف در نطفه خفه شود
و برای برکناری سرمایه داران باید دست به اسلحه برد و در جنگی خفغان اور امت کشور را به زور کمونیست کرد؟
ای مارکسیس بیچاره
ای انگلس بی چاره نیستند تا دست پخت فیلسوفانه بی مزه اشان را در خاورمیانه و کره شمالی و چین ببینند
چین که برای کومکنیست شدن دست به ادم خواری زد ؟
امروز همه هستالین ها و نازیسم ها و مائو های چینی سقوط کرده اند و بزودی تفاله های انها یعنی رهبر چین و کره شمالی سقوط مینمايند

16:

سلام.

سلاح های بیولوژیکی همین حالا هم در حال ساختن هستن و این توهم توطئه نیست همین ها بودن که سلاح های شیمیایی رو ساختن، بمب اتم رو ساختن و هستفاده هم کردن، اینکه کسی فکر کنه دنبال سلاح های بیولوژیکی نیستن تفکری بسیار ساده انگارانه احمقانست.

یادتون نره وارد کردن بیماری ایدز به ایران توهم توطئعه نیست. ایدز که بیماریی فوق العاده خطرناک هست، حالا چرا باید تعجب کنید که اینها دنبال سلاح های بیولوژیکی هستن؟!
حقیقت رو بپذیریم، که همان کسی که بیماری ایدز را وارد ایران کرد نه تنها محاکمه نشد بلکه امروز یکی از وزیرهای فرانسه هست! (فابیوث که من بهش میگم دیوث بیشتر بهش میاد )


درسته که حقیقت تلخه اما باید مردانه پذیرفت و باهاش مقابله کرد، در ایران خودمون محصولات تراریخته داره وارد میشه و مسئولین نمی خوان حقیقت خطر اونها رو قبول کنن نباید این روند ادامه پیدا کنه چون کسانی که قانون همجنس بازی تصویب می کنن شما انتظار فهمیدن خوب از بد رو نداشته باش در دنیای سکولاریسم و ...

(بی دینی و بی اخلاقی و اصالت اباهه که خوب و بد در اون معنا نداره) انتظار زیادی نداشته باشید راه اون ها همین هست.


جنگ جهانی دوم و آزمایش هایی که انجام دادن رو فراموش نکنید ژاپن هم یه آزمایش هایی انجام داد اینها توهم توطئه نیست واقعیت دنیاست.


لینک جنایات جنگی و آزمایشات عمل جراحی و امتحان کردن سلاح های بیولوژیکی بر روی انسان


لینک بدترین آزمایشات انسانی تاریخ (البته فقط اونهایی که لو رفته اند نه مخفی ها که جای خود دارند)کسی احمق نیست که بیاد و واضع و روشن جلو چشم جهانیان آزمایشات رو انجام بده و بگه ببینید من آدم بده هستم!


یاحق زیاد خودتون رو با این خل و چل ها درگیر نکنین، خوش باشید

-
-


68 out of 100 based on 33 user ratings 358 reviews

@