تلویزیون های vt 60 زیباترین تلویزیون دنیا


تلویزیون های vt 60 زیباترین تلویزیون دنیاتلویزیون های vt 60 زیباترین تلویزیون دنیا
تلویزیون های vt 60 زیباترین تلویزیون دنیا

پاناسونیک به عنوان برترین تولید کننده پنل های پلاسما در دنیا، فروش تلویزیون های VT 60 را به طور رسمی آغاز نمود.
پاناسونیک به عنوان برترین تولید کننده پنل های پلاسما در دنیا، فروش تلویزیون های VT 60 را به طور رسمی آغاز نمود.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از سخت افزار، این محصول که مدل بهینه سازی شده VT50 که در سال گذشته به تولید رسید، به شمار می آید، از نظر نمای ظاهری و ساختار درونی با تمامی تولیدات نسل قبل این شرکت متفاوت بوده و به یقین حسی تازه از تماشای تصاویر با آن را تجربه خواهید کرد.
تلویزیون های vt 60 زیباترین تلویزیون دنیا

VT 60 که بر اساس آراء و نظرسنجی سایت های معتبر، لقب زیباترین تلویزیون دنیا را با خود به یدک می کشد، از نوعی پنل با نام Black Ultra بهره می برد که علاوه بر تلفیق بهتر رنگها، زاویه دید گسترده تری را نیز فراهم خواهد ساخت. همچنین با به کارگیری مواد فسفری و باریکه های نازک تر بین سلول های تامین کننده نور، شدت روشنایی و وضوح تصویر در محیط های کم نور و تاریک به میزان چشمگیری بهبود یافته است. ویژگی بارز دیگر این تلویزیون، دریافت نشان THX می باشد که در نهایت سبب ارائه بالاترین کیفیت ممکن در پخش تصاویر دو بعدی و سه بعدی می گردد.

در بخش سخت افزاری، علاوه بر بهره گیری از پروسسور مرکزی دو هسته ای، یک موتور پردازش تصویر با عنوان Hexa ( هگزا ) برای VT60 در نظر گرفته شده که اعمال مربوط به رمز نگاری، رمزگشایی، حذف نویز و تار شدگی را بهبود می بخشد.
یکی از عمده مشکلاتی که صفحه نمایش های سری پلاسما از آن رنج می برند، طول عمر پایین و مصرف توان بالای آنها نسبت به سایر پنل هاست که این محدودیت با تلاش بی وقفه مسئولان این شرکت برطرف گردیده و در صورتی که کاربران در طول روز، به میزان ۸ ساعت به تماشای تلویزیون بپردازند، عمر مفید آن در حدود ۳۰ سال خواهد بود. طبق اعلام شرکت سازنده، مدل های ۵۰، ۶۰ و ۶۵ اینچ در آمریکا و مدل های ۵۰، ۵۵ و ۶۵ اینچی در اروپا به زودی به عرضه عمومی خواهد رسید.لامپ های کنترل از راه دور در ces2014، رنگ روشنای خانه تان را تغییر می دهد

1:

عالیست


74 out of 100 based on 59 user ratings 634 reviews

@