فناوری جدید ژاپنی ها برای مسابقات / عکس


فناوری جدید ژاپنی ها برای مسابقات / عکسفناوری جدید ژاپنی ها برای مسابقات / عکسژاپنی‌ها که همواره در ارایه تکنولوژی جدید پیشرو هستند این بار در مسابقات والیبال جام قهرمانان قاره‌ها با ارایه یک فناوری جدید همه بیننده‌های تلویزیونی را انگشت به دهان گذاشتند.


مسابقات والیبال جام قهرمانان قاره‌ها در حالی صبح امروز در کیوتو ژاپن آغاز شد که برگزار کنندگان این رقابتها جدیدترین فناوری را برای تصویربرداری این مسابقات به کار گرفتند تا بینندگان تلویزیونی در سراسر جهان از دیدن تصاویر جادویی لذت ببرند.
شبکه تلویزیونی NTV که پخش انحصاری این مسابقات را بر عهده دارد از مدتها قبل بر سر به کار گیری یک تکنولوژی جدید با FIVB به توافق رسیده بود آن را برای نخستین بار در دیدار ایتالیا برابر روسیه به کار گرفت. بر این اساس چهار کمک داوری که در کنار زمین حضور دارند دوربین‌های پیشرفته‌ای را روی سر خود نصب کرده‌اند که تصاویر را از زوایایی استثنایی به ببینندگان ارایه خواهد کرد تا جایی که آنها خود را در داخل زمین حس کنند.
فناوری جدید ژاپنی ها برای مسابقات / عکس
تصاویر این دوربین‌ها البته برای داوران بررسی اینکه توپ در داخل زمین فرود آمده یا خارج از آن به کار گرفته خواهد شد ولی کارگردان تلویزیونی این اجازه را دارد در هر لحظه از بازی با این دوربین‌ها تماشاگران را به وجد آورد.


منبع: فناوری جدید ژاپنی ها برای مسابقات / عکس68 out of 100 based on 43 user ratings 1018 reviews

@