کیوسک ها هم وای فای ارائه میدهند


کیوسک ها هم وای فای ارائه میدهندکیوسک ها هم وای فای ارائه میدهند


کیوسک‌های تلفن در نیویورک اینترنت وای-فای رایگان ارایه می‌دهند .
.
.
.
.
.
.
.
بازدیدکنندگان و شهروندان نیویورک به زودی قادر خواهند بود تا از اینترنت وای-فای مجانی در سطح شهر استفاده کنند. در این طرح که LinkNYC نامیده شده، کیسوسک‌های تلفن به ایستگاه ارائه‌دهنده‌ی وای-فای تبدیل می‌شوند.
با همگانی شدن تلفن‌های همراه، کیوسک‌های تلفن که روزی برای استفاده از آن‌ها باید صف می‌ایستادیم، بلااستفاده مانده‌اند. نیویورک از سال گذشته طرحی را آغاز کرد که در آن برنامه شد کیوسک‌های تلفن به سرویس‌دهنده‌ی اینترنتی وای-فای تبدیل شوند تا مردم بتوانند در سطح شهر از اینترنت مجانی پرسرعت بهره ببرند. این طرح LinkNYC نام‌گذاری شده است.

جالب است بدانید که علاوه بر اینترنت گیگابیت مجانی، مردم نیویورک قادر خواهند بود پس از اتصال به این شبکه‌های وای-فای، تماس تلفنی رایگان به سرویس فوریت‌های 911 و تماس داخل شهری بربرنامه کنند. پس از اتصال به این شبکه‌های وای فای، امکان دسترسی به برخی از سرویس‌های شهری و موقعیت یابی نیز میسر می‌شود.
کیوسک‌های وای‌فای فضای کمتری نسبت به کیسوک‌های تلفن‌ اشغال می‌کنند. این موضوع برای شهر شلوغی مانند نیویورک، اهمیت دارد.
برای کسب درآمد از این کیوسک‌ها، برنامه است تا بخشی از آن به تبلیغات اختصاص داده شود تا از این طریق هزینه‌های ارائه‌ی اینترنت رایگان به مردم فراهم شود.
سرویس LinkNYC بصورت محدود در برخی از نقاط نیویورک اجرا شده، اما برنامه است سال آينده، ۱۰ هزار کیوسک وای-فای گیگابیت در این شهر راه‌اندازی شود.
کیوسک‌های تلفن در شهرهای مختلف کشور خودمان نیز بلااستفاده مانده‌اند. شاید این ایده‌ی خوبی باشد که شهرداری بتواند از آن الگو برداری کرده و دسترسی به اینترنت را برای مردم سطح شهر آسان‌تر کند. حتی این طرح می‌تواند با حمایت اپراتورها یا سرویس‌دهنده‌های مطرح کشور انجام شود. از طرفی ایده‌ی ارائه تبلیغات روی نمایشگر بزرگ کیوسک‌ها نیز می‌تواند هزینه‌ی ارائه اینترنت مجانی به مردم را جبران کند.شکستن رکورد پرواز با استفاده از هاوربورد توسط مخترع کانادایی

1:

بلاده کفر دیگه همش بفکر رفاه و آسایش امت کشورشون هستن
باید یه سری به کشور جمهوری اسلامی ایران بزنن و ببینن اینترنت لاکپشتی رو با هزار منت
و فیلتر و قیمت بالا چطوری زورچپان به خورد امت میدهند.


شرط وزیر ارتباطات برای افزایش تعرفه تلفن ثابت


گیگابایت پشتیبانی از پردازنده‌های نسل پنجم اینتل را به مادربردهای خود اضافه می‌کند

2:

خداوکیل حرف از این بهتر برازنده این پست نبود.مررررررررررررررسی.حرف حق ک جواب نداره.دمت گرم:f av7:


56 out of 100 based on 51 user ratings 826 reviews

@