یک نرم‌افزار برای افزایش امنیت زنان


یک نرم‌افزار برای افزایش امنیت زنانیک نرم‌افزار برای افزایش امنیت زنان
یک نرم‌افزار برای افزایش امنیت زنان

پلیس هند از راه‌اندازی یک برنامه‌ جدیدِ تلفن‌ همراه خبر داد که به زنان امکان می‌دهد در مواقع اضطراری با پلیس تماس فوری بربرنامه کنند.
این برنامه‌ نرم‌افزاری و قابل نصب روی تلفن همراه که از روز جمعه گذشته در «تریواندروم» مرکز این ایالت ارائه شده به زودی در دیگر شهر های آن نیز مورد استفاده برنامه می‌گیرد.
یکی از مقامات ارشد پلیس این ایالت گفت: این برنامه استفاده گسترده‌ به ویژه برای زنان شاغلی خواهد داشت که آخر شب ناچار به تردد در سطح شهر هستند. ماموران پلیس می‌توانند به محض ارسال علامت هشدار، خود را به فردی که نیازمند کمک است برسانند.
برنامه ی «iSafe» زنان را قادر می‌سازد با فشار دادن دکمه ترس یا فشار طولانیِ کلید مربوط به کاهش صدای گوشی هوشمند دارای سیستم اندروید هشدار فوری به پلیس شهر ارسال کنند . پس از آن نیروهای پلیس می‌ توانند به اطلاعات موقعیت فرد نیازمند کمک ، دست پیدا کنند.
معرفی این برنامه برای زنان امیدوارکننده است چرا که در سال‌های اخیر زنان این ایالت با رفتارهای خشونت‌ آمیز متعددی روبرو بوده‌اند . طبق اعلام پلیس هند تعداد موارد تجاوز ثبت شده در این منطقه از 55 مورد در سال 2008 میلادی به 176 مورد در سال 2014 افزایش یافته‌ استهاوربایک ها به ارتش ایالات متحده آمریکا می آیند

1:

یکی از مهمترین دلایل افزایش تجاوز در هندوستان، بالیوود هست که چند سال هست از اون سینمای انسانی و شرقی فاصله گرفته و ادای هالیوود را در میاورد درحالی که مولفه های فرهنگی و اقتصادی امت آمریکا با امت هندوستان به شدت متفاوت و بعضا متضاد هست.....


براساس گزارشات، اپل قصد استفاده از تکنولوژی SiP در آیفون بعدی را دارد
هالیوود با فرمول " خشونت و س ک س" به فکر منافع مادی خود هست....


گلکسی s5 دوباره مزه آب نبات چوبی را چشید، این بار با نسخه ۵٫۱٫۱
بالیوود نباید با همین فرمول در کشوری که فقر در اون بیداد میکند به فکر منافع مادی باشد....


آیا بخش پردازنده و کارت گرافیک در amd از یک دیگر جدا خواهند شد؟


56 out of 100 based on 41 user ratings 466 reviews

@