لیستی از بهترین لاستیک ها دنیا برای ماشین


لیستی از بهترین لاستیک ها دنیا برای ماشینلیستی از بهترین لاستیک ها دنیا برای ماشین
بهترین لاستیک های دنیا

امروز لیستی از بهترین لاستیک های دنیارو واسه شما عزیزان برنامه داده ایم. دراین لیست به طو مختصر به شرح آنها پرداخته ایم تا مورد توجه شما عزیزان قرارا بگیرد
در ضمن این لیست تمام لاستیک هارو شامل نمیشه و فقط به برسی تعدادی از آنها پرداخته ایم
گودیر Excellence :: بزرگترین تولید کننده لاستیک دنیا با 9 شرکت زیرمجموعه. تایری که پاهای نیسان سرنا، شورلت برتا و اوپل کورسا را تشکیل داده. نکته منحصر به فرد این تایر مختص بودن هریک از چرخ ها به یک نوع آن است که این اختصاص رو جهت عاج ها و مایل بودن زاویه ی بعد تایر مشخص میکنه.تنها بدی این تایر جدا از مسائل فنی گران بودن بیش از حد آن است . اکسلنس در جتده های ناهموار بسیار نرم و قابل کنترل است.
دانلوپ SP-Sport :: دانلوپ پس از واگزاری 75 درصد سهامش به کمپانی غول پیکر گودیر توانایی بیشتری برای تولید محصولات ترکیبی پیدا کرد. این تایر اسپرت تنها تایری است که با حفظ خواص مسابقه ای ذات شهری دارد .آستون مارتین ة ونکوئیش و پورشه کاررا خودرو هایی هستند که برای صادرات خارج از کشور خود از این تایر استفاده میکنند. غیر از سنگین بودن دانلوپ ، بودار شدن آن پس از تنها چند تیک‌آف از معزلات آن به شمار می آید.

تویوتا Proxes :: این از عجایب است که در لیست متعلق به تایرهای خودروهای شهری ، یک تایرساز مسابقه ای با زیر مجموعه معروفش یعنی Nitto ظاهر شود. تویوتا مدل جدید خود را با فرمول تزریق کربن و میخ فلزی با نام CF1 عرضه کرده است . این شرکت محصول خودرا تحت شرایطی تا دوسال گارانتی کرده . مالکین خودروهای واکسهال و اوپل که این تایر را زیر چرخ های خود دارند می گویند سریع گرم شدن از مزیت ها و به سروصدا افتادن بعد از حدود 40هزار کیلومتر از مضرات آن است.
نوکیان Hakka i3 :: مشتری کالای خوب می خواهد چه تولید کننده آن معروف باشد یا نباشد. میبینیم که باز هم نوکیان فنلاندی در لیست در آمده. این بار فقط در سایز 15 تا 16 اینچی که موارد استفاده ای همچون رنو کلیو ، اشکودا فیلیپس، فورد فیستا، پژو 106 ، فیات سیمبا و دایهاتسو YRV راغ هم داشته است. یکی از ایرادات این تایر ناپایدار بودن در سرعت های بیش از 130 در محیط های مرطوب است ولی از آن طرف کارایی بسیار مطلوبی را در کویر و صحرا نشان می دهد.
گودیرHydra :: اگر این تایر سایز هایی غیر از 14 و 15 اینچ داشت حتما بیش از این مورد توجه مالکان خودرو برنامه می گرفت . اوپل آسترا، هیوندای ماتریکس و میتسوبیشی کولت خودرو هایی هستند که قرارداد های طولانی با گودیر بسته اند . هیدرای جدید عملکرد بسیار خیره کننده ای را در گل‌و‌لای دارد که شاید این نکته به خاطر کربن زیاد آن باشد. اما همین برتری روی جاده ناهموار شکل دیگری به خود می گیرد ، لیز خوردن و سائیدگی بیش از حدد معمول از نقص های گودیر هیدرا به شمار می رود .
میشلن Energy E3A :: این کاخانه در حال حاظر محصولاتش را در آلمان تولید می کند . تایر جدید ااین شرکت که انرژی E3A نام دارد در فراهم کردن تعادل بین کربن و پلاستیک توانسته به رکورد 150هزار کیلومتر و با سرعت 170 کیلومتر در ساعت دست یابد . خودروهایی که از این تایر استفاده میکنند نیسان میکرا ، شتاب ایبزیا، سیتروئن3C ، لانچیا اپیلسون ، سوزوکی سوئیفت و فیات پونتو است . اشکال عمده ای که به این تایر پرفروش وارد است سروصدای زیاد آن در سایز های بالاتر از 16 اینچ مانند 17،18 و 19 اینچ است .
نولدا Carat :: وجود این کمپانی ناآشنا در چنین لیستی غیر طبیعی به نظر می رسد اما وقتی با خبر شویم که از این زیرمجومعه گودیر خودروهایی مانند هیوندای گتز، رنو مگان نسل اول، پژو 206، دوو کالوس و والا واز استفاده کرده اند کمی داستان تغییر می کند. شاید. مهمترین عامل این تایر با کیفیت را بتوان قیمت بسیار مناسبش دانست . پایداری در سرعت های بیش از 180 از مزایای دیگر این تایر است . با اینکه این تایر یک تایر چهارفصل است و لی عملکرد خوبی در موقعت های گل‌و‌لای و مخصوصا با سنگریزه ندارد.

منبع: بخش مقالات سایت پی تی سی

اسطوره‌های ناامنی!

1:

تو ایران چه لاستیکی خوبه


خرید و فروش خودرو با اپلیکیشن های موبایل

2:

بستگی به نوع ماشینتم داره و هستفاده ای که قراره بکنی
یه سر برو قسمت مقالات سایت گروه پی تی سی (ال ال سی) فروش انواع رینگ و لاستیک اتومبیل های مختلف
قسمت مقالات لاستیک
اونجا مشکلت حل شه فک کنم
اما در کل دانلوپ عالیه و یه پیش کسوته در زمینه لاستیک


76 out of 100 based on 76 user ratings 526 reviews

@