افزایش سرعت اینترنت


افزایش سرعت اینترنتچگونه طراحان وب سایت می توانند با استفاده از قالب های ارجینال در وقت و هزینه صرفه جوی
امروزه هر شرکت یا بنگاه اقتصادی به منظور حضور بهتر و موثر در بازار و جذب بیشتر مشتری نیاز به یک وب سایت برای معرفی محصولات و ارتباط مستمر با مشتریان دارد. وب سایت ها در واقع ویترین این مشاغل در فضای مجازی محسوب می شوند.

در این راه، طراحان وب سایت به کمک مشاغل مختلف آمده اند و به آنها در تحقق اهدافشان یاری می رسانند. طراحان وب سایت در هنگام ساخت و توسعه وب سایت از قالب های آماده که امکانات زیادی را در اختیار آنها برنامه می دهند استفاده می کنند. این قالب با توجه به زبان برنامه نویسی و روش طراحی سایت متفاوت است. ممکن است طراح از قالب های ساده و رایگان HTML در وب سایت استفاده کند و یا از قالب های CMS مانند جوملا، وردپرس، پرستاشاپ و... بهره جوید، اما همه طراح ها بر این نکته اتفاق نظر دارند که قالب ها بخش جدایی ناپذیر در طراحی هر وب سایت هستند.

قالب هایی که بر روی وب سایت مختلف برنامه دارند به سه دسته تقسیم می شوند:

قالب های رایگان: این قالب ها طراحی بسیار ساده ای دارند و امکانات بسیار محدودی را به طراح ارائه می دهند.همچنین این قالب ها از نظر امنیتی در سطح پایینی برنامه دارند. بیشتر طراحان تازه کار و مبتدی در کارهای خود از این قالب ها استفاده می کنند. قالب های رایگان معمولا از طرف سازنده قالب به روز نمی شوند و در صورتی که در استفاده از آنها دچار مشکل شوید، نمی توانید از خدمات پشتیبانی استفاده کنید. از دیگر مشکلات این قالب های رایگان می توان به عدم سازگاری با مرورگرهای مختلف اشاره کرد.

قالب های کرک شده: بسیاری از سایت های غیر مجاز قالب های شرکت های معتبر در زمینه طراحی قالب را کرک می کنند. این سایت ها با خرید یک نسخه از قالب های حرفه ای اقدام به شکستن قفل آنها می کنند و نسخه کرک شده را در وب سایت خود منتشر می کنند. این قالب های کرک شده مشکلات فنی بسیاری دارند، چرا که کد های آنها دستخوش تغییرات زیادی شده است. یکی از این مهمترین مشکلات این قالب های کرک شده، امنیت پایین آنها است. بسیاری از سایت های غیر مجاز با برنامه دادن کدهای مخرب در قالب های کرک شده، اقدام به هک کردن سایت ها می کنند. این کد ها اطلاعات سایت و پایگاه های داده سایت قربانی را برای هکرها ارسال می کنند. از دیگر مشکلات این قالب های کرک شده می توان به عدم پشتیبانی و به روز رسانی قالب اشاره کرد.

قالب های اصل(ارجینال): این قالب توسط تیم برنامه نویسی حرفه ای و بر اساس استاندارهای رایج در طراحی قالب نوشته می شوند. این قالب ها از نظر امنیت در سطح بالایی برنامه دارند و شرکت و یا فرد سازنده قالب های وب سایت ملزم به ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان خود هستند. این قالب ها همواره در حال به روز رسانی هستند تا بتوانند خود را با تغییرات مرورگرها سازگار سازند. اگر شما قالب وب سایت مورد نظر خود را خریداری کنید می توانید مطمئن باشید که همه امکانات قالب در اختیار شما خواهد بود و بدون هیچ مشکلی می توانید وب سایت خود را طراحی کنید.

ممکن است طراحان وب سایت برای صرفه جویی در هزینه ها و یا دریافت سود بیشتراز مشتریان تمایلی به استفاده از قالب های اصل نداشته باشند، اما با نگاهی دقیق تر به این موضوع می توان دریافت که با استفاده از قالب های اصل می توانند توسعه و ساخت وب سایت را سریع تر به پایان رسانند و صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه های جاری کنند. همچنین استفاده از قالب های اصل اعتبار بیشتری به کار آنها می دهند و به عنوان یک طراح حرفه ای شناخته می شوند. طراحانی که به کیفیت کار خود اهمیت می دهند هیچ گاه از قالب های کرک شده و یا رایگان استفاده نمی کنند.

حال سوال این جا است که با توجه به محدودیت هایی که در کشور ما برای خرید از سایت بین المللی وجود دارد، چگونه می توان این قالب ها را خریداری کرد؟

وب سایت امانکش به این سوال شما به خوبی پاسخ داده است.

در وب سایت امانکش شما می توانید انواع کارت های اعتباری مجازی را مانند ویزا کارت یا مستر کارت را به صورت آنلاین خریداری کرده و در همان لحظه اطلاعات کارت را بر روی ایمیلتان دریافت کنید. خرید از سایت های خارجی هیچ گاه این قدر ساده نبوده است.

کارت های اعتباری با قیمت های 25، 50 ، 100 و 200 دلاری در سایت برنامه دارد که شما می توانید آنها را به صورت اینترنتی خرید کرده و اطلاعات کارت خریداری شده را در وب سایتی که می خواهید از آن قالب مورد نظر خود را خریداری کنید وارد کنید.استفاده از فناوری نانو در تصفیه آب آشامیدنی

1:

لینک جالبی در مورد دانلود در اینستاگرام:


راه میانبر دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام | به روز آی تی62 out of 100 based on 37 user ratings 862 reviews

@