دو طراحی زیبا برای آلاچیق


دو طراحی زیبا برای آلاچیقدو طراحی زیبا برای آلاچیق
همه ما از این که ساعاتی را در فضای سبز و در دل طبیعت بگذرانیم لذت می بریم. البته خوشحال تر خواهیم شد که بتوانیم چنین فضایی را در حیاط خانه ( آپارتمان ) و یا ویلای خود داشته باشیم. در این مواقع داشتن آلاچیق شیشه ای و چوبی و سایه بانی که بتواند ما را از تابش مستقیم نور خورشید و یا بارش باران و برف در امان نگه دارد لازم به نظر می رسد. با این شرایط هر گاه که بخواهیم با هر وضعیت آب و هوایی می توانیم از فضای سبز لذت ببریم. در این مطلب شما را با ایده هایی برای طراحی آلاچیق آشنا می کند، با ما همراه باشید.
ایده هایی برای طراحی آلاچیق ها
آلاچیق های بدون سقف
با انتخاب چارچوب و دیواره های ساده و تغییر کف پوش ها نسبت محیط اطراف خود می توانید حدود آلاچیق را تعیین کنید. نیازی به داشتن سقف نیست.
مبلمان متفاوت برای آلاچیق ها

دو طراحی زیبا برای آلاچیق

به جای استفاده از مبلمان های معمول می توانید از تاب های بزرگی که به زیبایی با پارچه ها و کوسن ها تزئین شدند استفاده کنید. لذت تاب سواری زیر چنین سقف زیبایی را از دست ندهید.
آلاچیق ها با تکیه بر دیوار خانه
آلاچیق ها را در مجاورت دیوار خانه برپا کنید تا بتوانید علاوه بر دسترسی سریع به آن، سقف را نیز به دیوار تیکه دهید. مجاورت این آلاچیق با خانه به زیبایی نمای خارجی ویلای شما کمک می کند.شرکت های دانش بنیان در فناوری

1:

اینا رو خود شما اجرا میکنید یا صرفا بازگو نماينده خبر هستید ؟


68 out of 100 based on 23 user ratings 148 reviews

@