ویژه‌نامه انتخاب رشته کنکور 93 روی دکه‌ها


ویژه‌نامه انتخاب رشته کنکور 93 روی دکه‌هاویژه‌نامه انتخاب رشته کنکور 93 روی دکه‌ها
مشاورعالی سازمان سنجش، گفت: ویژه‌نامه انتخاب رشته تحصیلی آزمون سراسری سال 93 با تمرکز بر نیازهای داوطلبان، والدین و مشاوران مدارس تهیه شده است و همزمان با نشریه پیک سنجش فردا دوشنبه سیزدهم مردادماه از طریق باجه‌های روزنامه‌فروشی سراسر کشور توزیع می‌شود.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: همچنین نرم‌افزارهای انتخاب رشته با توجه به تغییرات در نحوه اعمال سوابق تحصیلی در محاسبه نمره کل آزمون داوطلبان نسبت به آزمون داوطلبان سال قبل و سهمیه‌بندی داوطلبان آزمون سال جاری نسبت به سال گذشته تنظیم شده است.

وی ادامه داد: به منظور فراهم آوردن امکانات و تسهیلات بیشتر برای داوطلبان از ساعت 16 امروز دوازدهم مردادماه این نرم‌افزار بر روی سایت سنجش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور برنامه گرفته است.

مشاورعالی سازمان سنجش اظهارکرد: این نرم‌افزار به داوطلبان این امکان را می‌دهد که با توجه به آزمون علمی و نمره کسر شده، خود را با داوطلبان در آزمون سراسری سال 92 پس از تغییرات آزمون سال جاری مقایسه و امکان قبولی خود را مشاهده کنند.94 out of 100 based on 44 user ratings 1294 reviews

@