فروش پایان نامه صدای روحانی را هم درآورد


فروش پایان نامه صدای روحانی را هم درآوردفروش پایان نامه صدای روحانی را هم درآورد
ایرنا: رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از آنچه که تحت عنوان «پایان نامه فروشی» و یا «کپی برداری متون علمی» از آن یاد می شود، گفت: شان علمی کشور به هیچ وجه نباید زیر علامت سوال برنامه گیرد و لذا دستگاه های مرتبط باید برای مقابله با این گونه اقدامات فعال شوند.

حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» عصر سه شنبه در هفتصد و پنجاه و سومین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، پس از استماع دیدگاه های اعضای این شورا درباره موضوعات مختلف فرهنگی، علمی و آموزشی، همچنین با اشاره به ضرورت پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه ها، گفت: با توجه به اینکه فضای فیزیکی و استاد در دانشگاه ها مهیا است، پذیرش دانشجوی غیر ایرانی یک راه برای تکمیل ظرفیت های آموزش عالی است؛ کما اینکه جوانان بسیاری از کشورهای همسایه، علاقمند به تحصیل در دانشگاه های ایران هستند.

وی ادامه داد: خوب است دانشگاهی داشته باشیم که زبان تدریس در آن انگلیسی باشد تا علاوه بر ارتقای کیفیت آموزشی، پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در کشور نیز گسترش پیدا کند.

رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از دیدگاهی که هر گونه ارتباط علمی اساتید با مراجع دانشگاهی خارج را زمینه ساز جاسوسی می داند، بر توسعه همکاری های علمی و بین المللی بین دانشگاه های کشور و دانشگاه های مطرح دنیا تاکید کرد و افزود: اعتقاد داریم باید ضمن رعایت دقیق ملاحظات امنیت ملی، رفت و آمد علمی بین اساتید و دانشجویان کشورمان با خارج و بالعکس وجود داشته باشد و توجه کنیم که یکی از زمینه های توسعه منافع ملی، نفوذ علمی است.

در ادامه این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، «سیاست ها و ضوابط نام و نشان های ایرانی اسلامی» مورد بحث و تبادل نظر اعضای شورا برنامه گرفت که بخش اهداف، سیاست ها و همچنین بخشی از اقدامات در این زمینه پس از اصلاحاتی به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید و ادامه بررسی و تصویب آن به جلسه آتی شورای عالی انقلاب فرهنگی موکول شد.

همچنین سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آقایان حمید درفشی، جواد آقازاده، حسین کریم و کاظم قائمی را به ترتیب برای تصدی ریاست دانشگاه های علوم پزشکی البرز، ارومیه، کرمانشاه و بیرجند به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کرد که هر چهار گزینه پیشنهادی موفق به کسب رأی اعتماد از اعضای شورا شدند.

محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم،تحقیقات و فناوری نیز آقایان احمد معتمدی، محمود فتوحی، علیرضا کرباسی، مجتبی عباسیان، عبدالعلی بصیری، منصور غلامی، هنربخش رئوف، عزیزی و علی اکبر شیخی را به ترتیب برای تصدی ریاست دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، تربیت حیدریه، بناب، دامغان، بوعلی سینا همدان، سمنان، لرستان و هرمزگان به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کرد که همه این اساتید موفق به کسب رأی اعتماد از اعضای شورا شدند.دیدن نمره ها روی بورد در دانشگاه کمبریج سنتی 300 ساله است

1:

باسلام.
ابتدانکته ی قابل ذکری که دراین موضوع لازم دیدم ازسخنان دکترروحانی تاکیدکنم پذیرش دانشجودررشته هاومقاطع مختلف تحصیلی ازسایرکشورهاکه حالا می تونه ابتداازکشورهای همسایه آغازبشه هست.
درمرحله بعدبایدموردتاکیدمجدانه قراربدیم صحبت ایشون درموردفروش پایان نامه هاروکه واقعا وبه طورمحسوس داره تبدیل به یک منبع دآمدزائی وحتی یک کسب وکارتجاری میشه.
شمابه خوبی مشاهده می کنیدکه به وفوروبدون کمترین دغدغه ای فروش پایان نامه دررشته هاومقاطع مختلف تبلیغ میشه وتنهامونده که بصورت رسمی ازرسانه ی ملی هم تبلیغ بشه که این امرمعضل وواپسگرائی بزرگ علمی برای آموزش عالی وتکمیلی ماخواهدبود.


نحوه جذب دانشجویان خارجی غیر بورس

2:

کدام مدرک آقا؟ کدام تحصیلات خانم؟ وقتی خبر ساعت 19 کانال1 نقل تهیه میکند از روبروی دانشگاه شهرستان تهران و دانشجوی ارشد زُل میزند در دوربین و با لبخندی می‌گوید من پایان نامه ام را خریده‌ام؛ وقتی دانشجوی دکتری درب دانشگاه علم و صنعت در نقل برنامه تا ثریا عنوان میکند: اکثرا برای فرار از سربازی(بخوانید فرار از از زندگی واقعی) ادامه تحصیل می دهیم.


بیکارترین رشته‌های تحصیلی کدامند؟
انتظار داری دانش و فن و هنر در دانشگاه ها بر معرفت و بینش کسی بیافزاید؟! دیگر امروزه روز هرکه دید هیچکاری از دستش برنیامد آخرین گزینه این هست حداقل چهارسال دانشگاه پناهنده شود وگرنه از بچه قنداقه تا پدربزرگ مرحوم من میدانند مدرک تحصیلی اگر رابطه عکس نداشته باشد، کمینه هیچ رابطه ای با سطح درآمد و اهم از اون سواد و نبوغ و کارآفرینی و پشتکار و چند ده لوازم مهم بشری دیگر ندارد.«ایجاد را تقلیدشان بر باد داد/ ای دو صد لعنت بر این تقلید باد»


تفویض اختیار ترم‌بندی و برنامه‌ریزی درسی به دانشگاه‌ها

3:

واقعا" کسی که بیعرضست پایان نامشو میده مینویسن
ولی خب الان یه سری افراد میشناسم از هم دانشگاه های خودم دارم اینکارو میکنن چون بیکارن
کار بدین طبق قانون کار تا پایان نامه ننویسه
ولی کلا" اشتباهه مقابله با نوشتن پایان نامه


50 out of 100 based on 55 user ratings 130 reviews

@