پرونده فوت دانشجوی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در دست بررسی است


پرونده فوت دانشجوی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در دست بررسی استپرونده فوت دانشجوی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در دست بررسی است
آفتاب : محمدحسین صومی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: برخی مدعی هستند که عدم وجود امکانات پزشکی از دلایل تشدید وضعیت بیماری این دانشجو بوده است که این موضوع بعید به نظر می رسد.

وی ادامه داد: کوچکترین قصوری در این مورد پذیرفته نیست و مطمئن باشید ما به دقت موضوع را بررسی و پیگیری خواهیم کرد.

وی، گفت: دانشگاه ها موظف به ارائه خدمات اولیه به بیماران هستند اما در خصوص اتفاقات خاص نمی توان انتظار تمامی تجهیزات را از دانشگاه ها داشت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار کرد: موضوع نبود آمبولانس در خصوص دانشگاه سهند نیز مطرح شده است ولی زمان رسیدن اورژانس به این دانشگاه طبق بررسی های صورت گرفته هشت دقیقه است.

صومی گفت: ریاست این دانشگاه به دنبال خرید آمبولانس جدید است و امیدواریم مشکلات این دانشگاه نیز برطرف شود.

بر اساس این گزارش؛ هفته گذشته فوت دانشجوی مقطع دکتری رشته شیمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان حرف و حدیث های بسیاری در خصوص امکانات درمانی دانشگاه و منطقه در پی داشت که امیدواریم در روزهای آینده با اتمام مرحله بررسی، شاهد روشنگری مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در این خصوص باشیم.
aftabnews.ir/fa/news/293965/پرونده-فوت-دانشجوی-دانشگاه-شهید-مدنی-آذربایجان-در-دست-بررسی-استثبت ایده ها برای پیشرفت کسب و کار لازم است

1:دستور دولت برای آموزش زبان های محلی در مدارس

2:


این پرونده فوت این دانشجو مشکوکه از بی تدبیری بوده وگرنه ربطی به تقدیرنداره!


74 out of 100 based on 29 user ratings 1054 reviews

@