تفاوت دانشجو های جهان..بخونی ضرر نمیکنی


تفاوت دانشجو های جهان..بخونی ضرر نمیکنیتفاوت دانشجو های جهان..بخونی ضرر نمیکنی
هند: او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختر خوشگلی می شود و همزمان برادر دوقولویش که سالها گم شده بود را پیدا می کند. سپس ماجراهای عاشقانه و اکشنی(ACTION) پیش می آید و سرانجام آندو با هم عروسی می کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود!تفاوت دانشجو های جهان..بخونی ضرر نمیکنی

عراق: مدام به تیر ها و خمپاره های تروریست ها جاخالی می دهد ودر صورت زنده ماندن درس می خواند!چین: درس می خواند و در اوقات فراغت مشابه یک مارک معروف خارجی را می سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد!


رژیم اشغالگر صهیونیستی: بیشتر واحدهایی که او پاس کرده، عملی است او دوره کامل آموزشهای رزمی و تروریستی و کماندویی را گذرانده! مادرزادی اقتصاد دان و نزول گیر و ربا خوار به دنیا می آید!گینه بی صاحاب!: او منتظر است تا اولین دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبیله ای درس بخواند!کوبا: او چه دلش بخواهد یا نخواهد یک کمونیست است و باید باسواد باشد و همینطور باید برای طول عمر فیدل کاسترو و جزجگر گرفتن جمیع روسای جمهوری امریکا دعا کند!


پاکستان: او بشدت درس می خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!اوگاندا: درس می خواند و در اوقات بیکاری بین کلاس؛ چند نفر از قبیله توتسی را می کشد! تفاوت دانشجو های جهان..بخونی ضرر نمیکنیانگلیس: نسل دانشجوی انگلیسی در حال انقراض است و احتمالا تا پایان دوره کواترناری!! منقرض می شود ولی آخرین بازماندگان این موجودات هم درس می خوانند!


آفریقا: فکر نکنم تو آفریقا هم با وجود فقر و گرسنگی که بیداد میکنه سلف دانشگاهاشون کنسرو لوبیا و جوجه ی نپخته بده .


ایران:
! سرکلاس عمومی چرت می زند و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسد! سیاسی نیست اما سیاسی ها را دوست دارد. معمولا لیگ تمام کشورهای بالا را دنبال می کند! عاشق عبارت «خسته نباشید» است، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس! هر روز دوپرس از غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می گوید! او سه سوته عاشق می شود! اگر با ااما ازدواج کرد که کرد، و الا سیکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار می شود! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شود ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائیل می دهند ولی خانه به دانشجوی پسر نمی دهند! (فهمیدین به منم بگین) او چت می کند! خیابان متر می کند، ودر یک کلام عشق و حال می کند! همه کار می کند جز اینکه درس بخواند نسل دانشجوی ایرانی درسخوان در خطر انقراض است! از من می شنوین بی خیال دانشگاه بشین بهتره (تفریحات بهتر و کم دردسر)نظرتون راجب رامسر و دانشگاهش چیه؟

1:

نکات جالبی بود ممنون


کمکم کنید تو روخدا .......بچه های کنکور 92 بیان تو

2:

خیلی جالب بود


بيا رتبه ي کنکورتو بگو!

3:

در مورد ِ من بعضی جاهاش خیلی صادق بود :دی


به نظر شما بهترین دانشگاه ایرانی کدام است؟؟؟

4:

وای!
این دانشجوی کوبایی وایرانی راچه خوب فرمودی...
ایرانیه که به هر حال بیشترمون تجربهش کردیم و واقعا خوب اومدی ولی ندید می گم این کوباییه هم درسته .


17مرداد، آغاز انتخاب رشته مجازین/ امکان انتخاب رشته به دو شیوه

5:

در یک کلام دوران دانشجوویی مارو یه ورق زدی


جزییات انتخاب رشته کنکوری‌ها/ نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

6:

جالب بود


رتبه‌های برتر کنکور کجا درس خواندند؟

7:

من در تعجبم چرا ما همیشه شاکی هستیم اما هیچوقت اقدام نمیکنیم .تو سایتها حرف میزنیم مینالیم غر میزنیم اما دریغ از یک عمل .چرا یک بار هم که شده از خودمون شروع نمیکنیم .هزاران بار فرمودم و دوباره هم میگم .امت ما تنبلن .تن به کار نمیدن خداییش .بعد ازکشورهای دیگه هم که میان اینجا کار میکنن و درس میخونن کلی شکایت و گریه و زاری که اینا اخ هستند و فلان هستند .


سوالات کاردانی به کارشناسی 92

8:

عاشق عبارت «خسته نباشید» هست، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس

تازه كمتر از يك ساعتم داشتيم....74 out of 100 based on 29 user ratings 1204 reviews

@