ساعت دیجیتالی عجیب که زمان را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهد


ساعت دیجیتالی عجیب که زمان را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهدساعت دیجیتالی عجیب که زمان را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهد
ژاپنی‌ها ساعت عجیبی را ابداع کرده‌اند که همراه با نشان‌دادن زمان، یک سنجش روانشناختی از کاربر نیز ارائه می‌دهد.

به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت مبتکر این فناروی به نام Tokyoflash برای ساخت صفحات ساعت عجیب مشهور است و ساعت جدید را با الهام از آزمون‌های «لکه‌ جوهر» هرمان رورشاخ ابداع کرده است.

این آزمون‌ها از مجموعه‌ای از الگوهای مرموز جوهر برای ارزیابی افکار و عواطف بیمار بهره می‌برد و همچنین از پاسخ‌های آن‌ها به آنچه این الگوها در ذهنشان تداعی می‌کند، استفاده می‌کند.

شرکت سازنده مدعی است این ساعت که «Kisai Rorschach» نام گرفته، خوانش زمان را تسهیل می‌کند.

در این سامانه، ساعت‌ در قسمت بالای سمت راست، دقایق در قسمت پایین سمت چپ برنامه دارند و مابقی صفحه انعکاسی از این ارقام است که اثر لکه جوهر را ایجاد می‌کند.

سیستم ابداعی از یک نمایشگر کاغذ الکترونیکی مشابه آنچه در کیندل آمازون به کار می‌رود، استفاده می‌کند؛ بنابراین، مصرف انرژی آن حداقل است.

عمر باتری این سامانه فناورانه دو تا سه سال گزارش شده و ساعت به کاربران امکان تغییر دادن رنگ صفحه به مشکی یا سفید را می‌دهد.

افزون بر این، ساعت ابداعی شامل امکانات صرفه‌جویی‌کننده انرژی است که می‌تواند بین آغاز بامداد تا هفت صبح به کار رود.

طی این زمان، ساعت طرح جوهر مرموز متفاوتی را برای هر یک از روزهای هفته نمایش می‌دهد.

با استفاده از این امکان می‌توان طول عمر باتری را تا سه‌سال بسط داد.ساعت دیجیتالی عجیب که زمان را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهدمی دانید چرا دزدان دریایی چشم بند داشتند؟!

1:

یک شرکت تولیدنماينده ساعت در توکیو ژاپن که به تولید صفحات ساعت مرموز و عجیب شهرت دارد به نوعی تقلید نماينده آزمونهای لکه جوهر هرمان رورشاخ هست.

ساعت دیجیتالی عجیب که وقت را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهد

آزمون لکه جوهر هرمان رورشاخ از یک سری الگوهای جوهر عجیب و غربی برای ارزیابی تفکرات و احساسات بیماران به جواب اونها به الگوها هستفاده می کرد.

ساعت دیجیتالی عجیب که وقت را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهد

این شرکت طی بیانیه ای فراخوان نمود که این ساعت مطالعهوقت را ساده تر می کند.


Jay Sankey شعبده باز کانادایی
در صفحه این ساعت ساعتها در گوشه سمت راست بالا، دقایق در گوشه سمت چپ پایین نمایش داده می شوند و مابقی صفحه نیز انعکاس این ارقام هست که تأثیر لکه و جوهر را ایجاد کرده هست.


ساعت دیجیتالی عجیب که وقت را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهد

این ساعت که از اون با عنوان " کی سای رورشاخ" یاد می شود از یک صفحه نمایش کاغذ الکترونیک شبیه کیندل فایر آمازون هستفاده می کند و این امر علتی برای حداقل بودن مصرف انرژی اون هست.

عمر باطری این ساعت به دو یا سه سال می رسد و به کاربر خورد این امکان را می دهد که صفحه نمایش خود را به صورت سیاه یا سفید تعیین کند.

ساعت دیجیتالی عجیب که وقت را با روان‌سنجی کاربر نشان می‌دهد

این ساعت همچنین بین ساعت 12 شب تا 7 صبح درحالت ذخیره انرژی کار می کند....


26 مرحله پس از مرگ...
/ mehrnews.com


طنین صدای تولد کائنات شنیده شد

2:

از مدلشون خوشم نمیاد زشتن ولی جالبن


74 out of 100 based on 59 user ratings 934 reviews

@