خانمی که از خوابیدن می ترسد +عکس


خانمی که از خوابیدن می ترسد +عکسخانمی که از خوابیدن می ترسد +عکس"کریستی کوربت" خانمی 32 ساله است که به خاطر شرایط خاصی نمی تواند از خوابیدن لذت ببرد. این خانم دچار حالتی غیرعادی است اگر بخوابد ممکن است به طور کامل فلج شود .
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، همه ما دوست داریم یک خواب آرام و راحت را تجربه کنیم و تمام خستگی های روز را در خواب خالی نماییم. خوابیدن می تواند ساعت بدن را تنظیم کرده و روز آینده را دلپذیرتر نماید از این رو پزشکان می گویند 8 ساعت خواب در شب الزامی است.

"کریستی کوربت" خانمی 32 ساله است که به خاطر شرایط خاصی نمی تواند از خوابیدن لذت ببرد. این خانم دچار حالتی غیرعادی است اگر بخوابد ممکن است به طور کامل فلج شود .

این مشکل به صورتی است که وی بعد از بیدار شدن از خواب قادر به انجام هیچ حرکتی نیست و حتی نمی تواند لب های خود را تکان دهد. این حالت عجیب و ترسناک ممکن است چند ثانیه طول بکشد یا حتی تمام روز وی را درگیر کند.

خانمی که از خوابیدن می ترسد +عکس

این بیماری باعث شده است که وی از خوابیدن ترس داشته باشد و نمی تواند خواب لازم در شب را تجربه کند. این حالت اولین بار در 12 سالگی رخ داد و پس از آن هر ماه چندین بار تکرار می شد تا اینکه وی تصمیم گرفت خوابیدن را ترک کند.

این بیماری به تنهایی خطری برای بدن ندارد اما می تواند باعث وحشت و ترس بسیاری شود که همین مهمترین دلیل خطرناک بودن آن است. پزشکان تا به حال درمان قطعی برای آن پیدا نکرده اند.سوختن یک الماس در اکسیژن خالص + فیلم

1:پرتاب با نهایت تمرکز در بازی فکری aa

2:

.

حتما همان پدیده ایست که ما به اون می گوییم بختک، البته اینقدر ها هم ترسناک نیست.....


رنگ آبی در گذشته وجود نداشته است!

3:

امکان نداره کسی بتونه خوابیدن رو ترک بکنه!
بیماری داریم که فردی نمی تونه بخوابه ، ولی با این فرق داره.

هیچ فردی نمیتونه خوابیدن و به صورت ارادی ترک بکنه!


خاطرات چگونه در مغز شکل می‌گیرند؟

4:

چه بد
امیدوارم خوب بشه


65 out of 100 based on 20 user ratings 145 reviews

@