آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !


آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !


ساخت جالب و عجیب ترین آینه ی منگوله ای در جهان ! خصوصیات جالب این آینه را بدانید.
اگر به گالری بیتفرم در نیویورک بروید، آثار عجیب و جالبی می‌بینید که تاکنون جایی ندیده‌اید! آینهٔ منگوله‌ای Pom Pom Mirror که توسط Daniel Rozin ایجادشده، نمونه‌ای از آثار هنری عجیب‌ و غریب است.

آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !


این آینه با استفاده از منگوله‌های پشمالو، سایه‌روشنی از تصویر شما ایجاد می‌کند. شاید تا قبل از دیدن آینهٔ منگوله‌ای هرگز فکر نمی‌کردید که روزی چنین تصویر پشمالویی از خودتان در آینه ببینید!
آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !


آینهٔ منگوله‌ای ۹۲۸ منگولهٔ پشمالوی سیاه‌وسفید دارد که کنار هم چیده شده‌اند و توسط ۴۶۴ موتور حرکت می‌کنند. وقتی منگوله‌های سفید جلو می‌آیند، منگوله‌های سیاه پشت آن‌ها پنهان می‌شوند و ناحیهٔ سفیدِ تصویر شکل می‌گیرد. وقتی منگوله‌های سیاه جلو آمده و منگوله‌های سفید پشت آن‌ها پنهان می‌شوند، بخش سیاه تصویر پدیدار می‌شود.
آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !
این دستگاه می‌تواند تصاویر مختلفی را توسط منگوله‌هایش نمایش دهد اما برای نشان دادن تصویر شخص به‌صورت آینه‌ای، از Kinect استفاده می‌کند.
آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !

Daniel Rozin آینه‌های خلاقانهٔ دیگری نیز ساخته است که از چنین مکانیزمی برای نشان دادن تصویر استفاده می‌کنند. «آینهٔ پنگوئن‌ها» که بزرگ‌ترین اثر هنری این نمایشگاه است، تصویر شخص را با چرخاندن پنگوئن‌های عروسکی نمایش می‌دهد!

آینه ی عجیب و غریب منگوله ای !

آینه ی عجیب و غریب منگوله ای ! (عکس)نخستین آزمایش ژن‌درمانی برای جلوگیری از پیری روی انسان

1:

آیینه جالبی بود
واقعا یکی از آثار عجیب و منحصر به فرد


62 out of 100 based on 37 user ratings 562 reviews

@