روایتی از سفر مجتبی خامنه‌ای به مشهد


روایتی از سفر مجتبی خامنه‌ای به مشهدروایتی از سفر مجتبی خامنه‌ای به مشهد
به گزارش ایسنا و به نقل از جهان‌نیوز، محمدسعید احدیان، مدیر مسئول روزنامه خراسان نوشت: «پرواز که نشست، منتظر بودیم درهای هواپیما باز شود. میان مردم حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که آقای بروجردی هم کارشان بودند. میان مردم پیاده شدند. فکر کنم خیلی‌ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی به پاویون می‌روند یا نه. با شناختی که داشتم می‌دانستم جوابش چیست اما چون فاصله داشتیم این جواب را شخصا ندیدم. درهای اتوبوس که باز شد تا پیاده شویم، من و خیلی‌های دیگر جواب را دیدیم. ایشان هم بین مردم از اتوبوس پیاده شدند. حالا دیگر من هم کنجکاو شده بودم، ببینم ایشان کجا و چه خودرویی سوار می‌شود. به پائین پله‌ها که رسیدند آقای بروجردی از ایشان جدا شد چون خودروی پلاک قرمز وی پایین پله‌ها منتظر بود. از نظر من طبیعی بود که حاج آقا مجتبی هم همانجا سوار خودرو شود. یعنی اگر من جای ایشان بودم، چنین عمل می‌کردم اما دیدم ایشان رفت سمت جایی که خودروهای عادی می‌آیند، مسافرانشان را پیاده می‌کنند و مردم سوار تاکسی می‌شوند.
فردی که کنار ایشان بود و من فکر می‌کردم محافظ است با علاقه و شوری ویژه در حالی که مصافحه می‌کرد از ایشان خداحافظی کرد. تازه فهمیدم شخصی از مردم است که فرصت را غنیمت دانسته و خیلی راحت هم‌کلام فرزند رهبر انقلاب شده.
حاج آقا مجتبی بعد از خداحافظی با وی جایی که همه مسافرانشان را پیاده و سوار می‌کنند، سوار خودروی پژو 405 بدون شیشه دودی شد و رفت و من با خود گفتم بیخود نیست که هیچکس برای مردم "آقا" نمی‌شود چون هیچ‌کس مثل "آقا" و تربیت‌شدگان توسط ایشان مردمی نمی‌شود.»نتیجه حسادت

1:

ممنون


✿ همه ش به خاطر ِ خودت ِ؛توقعم کجا بود ! ✿

2:

خواهش میکنم


74 out of 100 based on 19 user ratings 394 reviews

@