ایرانسل ؛پاسخ به گلایه‌ها از پایان زود هنگام شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری!


ایرانسل ؛پاسخ به گلایه‌ها از پایان زود هنگام شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری!ایرانسل ؛پاسخ به گلایه‌ها از پایان زود هنگام شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری!
از سوی مدیر ایرانسل انجام شد؛


پاسخ به گلایه‌ها از پایان زودهنگام شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری


در حالی که مشترکان متعددی نسبت به پایان زودهنگام شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری خود گلایه‌هایی را مطرح می‌کنند، مدیر عامل ایرانسل در این باره خاطر نشان می‌کند: هیچ اشتباهی در محاسبه هزینه ها رخ نمی‌دهد.
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، علیرضا قلمبردزفولی درباره گلایه‌های متعدد مشترکان ایرانسل از به پایان رسیدن سریع شارژ‌ها اظهار کرد: به هیچ عنوان امکان‌ ندارد اشتباهی در محاسبه هزینه مشترکان صورت پذیرد و کاربران می‌توانند پس از برقراری هر تماس از طریق پیام خودکار رایگانی که به دست آنها می‌رسد، از مدت زمان مکالمه، هزینه‌ی آن و باقی مانده شارژ حساب خود مطلع شده و از صحت عملکرد سیستم مطمئن شوند.

وی ادامه داد: نه شرعا، نه عرفا و نه قانونا امکان ندارد حتی سرسوزنی در محاسبات ما اشتباه صورت بگیرد و همان‌طور که گفته شد مشترکان می‌توانند این مساله را آزمایش کنند.

البته دزفولی بر این نکته نیز تاکید کرد که گاهی برخی مشترکان برای پیگیری موضوع پایان زودهنگام شارژ خود با اپراتور تماس می گیرند که در نهایت مشخص می‌شود یا بحث آنها به دلیل استفاده از اینترنت به شکل آزاد و روشن بودن موبایل دیتا بوده و یا به فعالسازی خدمات ارزش افزوده پیامکی مانند ارسال اخبار یا قیمت طلا و ارز و مواردی از این دست مربوط بوده است.

مدیرعامل ایرانسل همچنین تاکید کرد: تمامی خدمات ارزش افزوده در شبکه ایرانسل منحصرا با ارسال درخواست فعالسازی از سوی مشترک بر روی خط او فعال می شود و راهنما و دستورالعمل نحوه غیرفعالسازی این خدمات نیز از طریق پیامک به مشترکین اطلاع داده می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: با این حال همچنان مجموعه تعرفه‌های اپراتور دوم نسبت به رقبای دیگر آن پایین‌تر است و برهمین اساس مشترکان ایرانسل هزینه‌های مقرون به صرفه‌تری نسبت به مشترکان سایر اپراتورها پرداخت می‌کنند.دو پیشنهاد جدید دولت برای هدفمندی یارانه ها

1:

نمیگه طرف شارژ میکنه هزارتا پیام براش میره فقط میگه سیستم درسته

بله سیستم پولگیری درسته


بزرگترین قهوه فروشی جهان چگونه به اینجا رسید؟

2:

بله نرخ تعرفه ها رو تا دلشون خواسته زیاد کردن حالا به روی خودشون نمیارن ایرانسل ؛جواب به گلایه‌ها از پایان زود هنگام شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری!
من قبلا به فرض اگه 10 دقیقه به یه ایرانسلی زنگ میزدم میشد 530 تومن ولی الان میشه 870 تومن حدودا
معلومه که شارژ زود تموم میشه


جزئیات تازه از پرداخت وام ۶۵۰۰میلیاردی به یک فرد خاص

3:

نرخ پیامکشم گرون کردن بدون اطلاع رسانی به این ملت!! کلا خیلی واسه امت ارزش قاعلن!!!


سندهای مالکیت منگوله دار به تاریخ می پیوندد

4:

من یه طرح رو چندماه غیرفعال نکردم
بلاک کردم
بعد چند ماه بلاک دراوردم غیرفعال کردم
بعد که غیرفعال کردم فرمود هر اس ام اس 200 تومان !
70/80 تومن شارژ مبارکم تو این چند ماه به باد رفت.!
دیشبم اخبار داشت راجب این مسئله همراه اول میفرمود
که زنگ بزنن 9990 (اگه اشتباه نکنم)
و یا کلمه off رو به کجا ارسال نمايند..62 out of 100 based on 17 user ratings 292 reviews

@