چپاول نجومی دیگر : رونمایی از تخلف بزرگ 22 میلیارد دلاری!


چپاول نجومی دیگر : رونمایی از تخلف بزرگ 22 میلیارد دلاری!چپاول نجومی دیگر : رونمایی از تخلف بزرگ 22 میلیارد دلاری!
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از تخلفی به بزرگی ۲۲ میلیارد دلار پرده برداشت.
به گزارش ایسنا، کاظم پالیزدار در بخشی از گفت‌وگوی خود با ماهنامه صنعت‌ و توسعه می‌گوید: اواخر سال 1389 و اوایل سال 1390، بحران ارزی در کشور شکل گرفت و این بحران تقریبا تا آغاز به کار دولت آقای روحانی ادامه پیدا کرد. در این دوره قیمت ارز نوسان زیادی داشت و اتفاقی افتاده است که می‏‌شود گفت از بسیاری از تخلف‏‌های موجود بزرگ‏‌تر است؛ یعنی اتفاق‏‌هایی رخ داده‌اند که معلوم نیست منابع ارزی کشور در اثر آنها چه شده است؟
وی توضیح می‌دهد: در این سال‏‌ها بانک مرکزی 22 میلیارد دلار ارز مداخله‏‌ای در بازار داشته است. آقای دکتر جهانگیری در کرمانشاه به این موضوع اشاره کردند و ما هم در حال بررسی آن هستیم. می‏‌گویند که این ارز توزیع شده است و صرافان در خارج از کشور، در امارات، در عراق و ترکیه توزیع کرده‌اند تا به قول خودشان در بازار تهران تعادل ایجاد کنند. ارزهای کلانی در مدتی که به آن اشاره شد به نرخ مرجع در اختیار واردکننده‏‌هایی برنامه گرفته که پس از بررسی ما مشخص شده است برخی از آنها صوری هستند؛ یعنی وجود خارجی ندارند. یعنی ارز به نرخ مرجع آن هم به مبلغ کلان دریافت کرده‌اند تا کالاهای اساسی یا کالاهای مرتبط وارد کنند اما نه‌تنها این کار انجام نشده بلکه متوجه شده‌ایم این شرکت‏‌های وارد‏کننده اصلا وجود خارجی و حقیقی ندارند!
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار می‌کند: معلوم نیست این ارزها به کجا رفته است. از سوی دیگر برخی شرکت‏‌ها هم وجود دارند که ارز به نرخ مرجع یعنی دلار 1226 تومان دریافت کرده‏‌اند تا کالاهای اساسی وارد‏ کنند اما هنگامی که کالا را وارد کرده‌اند آنها را به نرخ بازار آزاد فروخته‏‌اند. این شرکت‏‌ها سود صد درصدی یا حتی بیشتر از صد در صدی برده‌اند. در کنار این دو تخلف عمده، تخلف بزرگ سومی هم دیده شده است. شرکت‏‌هایی بوده‌‏اند که ارز مرجع دریافت کرده‏‌اند تا کالاهای اساسی را وارد کشور کنند اما به جای کالای اساسی کالاهای لوکس مثلا خودرو وارد کشور کرده‌اند.بانک مرکزی نرخ تورم بهمن‌ ماه را اعلام کرد

1:

بازخوانی پرونده مفاسد دولت گذشته/

معاون اول رئیس‌جمهوری: با وجود فراخوان سیاست واگذاری فروش نفت به بخش خصوصی در دولت گذشته اما هیچگاه این وعده محقق نشد و به‌جای بخش خصوصی واقعی، 7/2 میلیارد دلار در اختیار فردی به نام برنامه گرفت که تاکنون به دولت باز نگشته هست.

چپاول نجومی دیگر : رونمایی از تخلف بزرگ 22 میلیارد دلاری!به نقل پارسینه، در دولت گذشته برای کنترل قیمت ارز، میلیاردها دلار از پول کشور را به صرافی‌های دوبی و هستانبول فروختند
وزیر امور اقتصادی و دارایی: بزرگترین مشکل اقتصادی ایران نقش بالای دولت در اون و فقدان بخش خصوصی توانمند هست
وزیر صنعت، معدن و تجارت: به طور قطع نجات تولید در صادرات هست.


پیشنهاد جدید دولت برای پرداخت یارانه نقدی!
از معاون اول رئیس جمهوری درخواست می‌کنیم در بودجه سال 94 ردیفی برای جوایز صادراتی در نظر بگیرند
وزیر جهادکشاورزی: تولید کشور هم‌اکنون اقتصادی نیست و تا این تولید اقتصادی نشود، مشکلات همچنان باقی خواهد ماند

گروه اقتصادی روزگذشته فعالان بخش خصوصی در چهل و سومین هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران میزبان معاون اول رئیس جمهوری و وزیران امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی بودند تا راه‌های همکاری بیشتر بخش خصوصی و دولت را بررسی نمايند.


افزایش قیمت سیگار رای نیاورد
در این جلسه معاون اول رئیس جمهوری با تأکید بر همکاری با بخش خصوصی واقعی نافرموده‌هایی از پشت پرده فسادهایی که طی سال‌های گذشته با نام همکاری با بخش خصوصی اتفاق افتاده هست و میلیارد‌ها دلار از سرمایه بیت المال را به تاراج برده هست، بیان کرد.
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به سیاست دولت گذشته در راستای سپردن فروش نفت به بخش خصوصی، فرمود: اگرچه این وعده از سوی دولت فراخوان شد، اما هیچگاه فروش نفت به بخش خصوصی واقعی سپرده نشد و این در شرایطی بود که 2 میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار کشور در اختیار فردی به نام بابک زنجانی برنامه گرفت که معادل این پول، یا نفت یا پول به او دادند که بین پیمانکاران فروش نفت توزیع کند.
اسحاق جهانگیری اضافه کرد: اگر پول بابک زنجانی به خزانه دولت برنگردد، روسیاهی اون برای کشور باقی خواهد ماند، چراکه امت منتظر هستند خبرهای بازگشت این پول به خزانه را بشنوند.


برق از اول اسفند ناگهان گران شد
وی تصریح کرد: تا این لحظه که نزدیک به یک سال از دستگیری او می‌گذرد، ما به عنوان دولت چیزی عایدمان نشده هست.


دلیل بی ثباتی عملکرد اقتصاد ایران چیست ؟
این پول در جایی هست که باید به بیت‌المال برگردد.
وی با بیان اینکه سؤال دولت این هست که این فرد چگونه وارد سیستم دولت شده و چطور درآمد دولت را تحصیل کرده هست، در حالی که جواب مشخصی به ما داده نمی‌شود و اگر جواب این سؤال مشخص نشود، به طور قطع افراد دیگری در سیستم دولت و حکومت نفوذ خواهند کرد.
جهانگیری ادامه داد: بخش خصوصی توانمند ایران هیچ گاه نمی‌تواند ساعت‌ها با رئیس کل موسسه مالي مرکزی جلسه خصوصی داشته باشد، در حالی که ما شنیده‌ایم که وی ساعت‌ها با رئیس کل موسسه مالي مرکزی در یک اتاق اختصاصی جلسه داشته هست و باید پرسید چه کسی پشت او بوده و دست‌های پشت پرده باید روشن شود.
22 میلیارد دلار ارز در خارج فروختند
جهانگیری، مورد دیگر اقتصادی دولت گذشته را افزایش نرخ ارز دانست و خاطرنشان کرد: برپايه تدبیر دولت گذشته و برای کنترل قیمت ارز، میلیاردها دلار از پول کشور را در قالب حواله یا پول نقد به صرافی‌های دوبی و هستانبول فروختند و ظرف ۱۷ ماه، ۲۲ میلیارد دلار پول کشور به خارج صادر شد، در حالی که این رقم بسیار تعجب آور هست.


رشد اقتصاد جهان تحت تاثیر بحران آب!
معاون اول رئیس جمهوری بیان کرد: در این میان کسانی هستند که به اسم فساد می‌خواهند حواس دولت را از پرونده‌های فعلی منحرف نمايند، در حالی که بنای دولت در مبارزه با فساد، عمل به قانون و صراحت در مقابل امت هست.
جهانگیری فرمود: دولت رقیب بخش خصوصی نیست و باید بسترساز فعالیت بخش خصوصی باشد.


نامه تشکرآمیز وزیر اقتصاد به رهبر معظم انقلاب
اصلی‌ترین کار ما توجه به صادرات هست.


وصول چک‌های رمزدار محتاطانه شد
وی موقعيت هستفاده از صندوق توسعه ملی را برای فعالان اقتصادی موقعيتی مهم دانست و فرمود: صندوق توسعه ملی ۱۰ میلیارد دلار پول دارد که برای سرمایه‌گذاری در بخش ارزی با سود ۶ % در سراسر کشور و ۴ % در هفت هستان محروم وام می‌دهد.
نقش پررنگ دولت بزرگترین مشکل اقتصاد کشور هست
دراین نشست همچنین وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه بزرگترین مشکل اقتصادی ایران نقش بالای دولت در اون و فقدان بخش خصوصی توانمند هست، فرمود: مهم‌ترین اقدام در جهت تولید و بهبود رشد اقتصادی و افزایش بهره‌وری اون هست که بخش خصوصی به جایگاه واقعی خود ارتقا یابد.

علی طیب نیا، اضافه کرد: بدون اصلاح فضای کسب و کار در کشور، راهبرد واگذاری نتیجه ناکارآمدی را به وجود آورده هست.

وی با بیان اینکه مجموعه‌ای از برنامه‌ها را برای بهبود فضای کسب و کار با بخش خصوصی دنبال خواهیم کرد، فراخوان نمود: به سادگی می‌توانیم به رتبه 70 فضای کسب و کار در دنیا دست پیدا کنیم ضمن اونکه طی سال گذشته 20 رتبه ایران در محیط کسب و کار جهانی بهبود یافته هست.
بنا نداریم مالیات واحدهای تولیدی را افزایش دهیم
وزیر اقتصاد همچنین در حاشیه نشست اتاق ایران در خصوص نرخ نفت در بودجه سال آینده، فرمود: سه سناریو برای این موضوع در نظر گرفته شده، البته چشم‌انداز روشنی برای این موضوع وجود ندارد.

برخی پیش‌بینی‌ها نرخ کمتر از 40 دلار و برخی بالای 70 دلار هست اما پیش‌بینی روشنی از قیمت نفت در دست نیست اما اونچه مد نظر هست سیاست‌های پولی، ‌ارزی و تجاری هست که بتواند در حالت‌های مختلف قابل تنظیم باشد.
آماده هستیم 50 % نیروهای خود را کاهش دهیم
وزیر صنعت، معدن و تجارت فرمود: این وزارتخانه آماده هست تا پایان دولت یازدهم 50 % نیروهای خود را کاهش دهد.

محمدرضا نعمت‌زاده در چهل و سومین نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، با بیان اینکه جایگاه سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری باید در کشور به جایگاه واقعی خود برسد، اضافه کرد: به طور قطع نجات تولید در صادرات هست.
وی سپس به قطع جوایز صادراتی از سال 90 اشاره کرد و فرمود: از معاون اول رئیس جمهوری درخواست می‌کنیم در بودجه سال 94 ردیفی برای جوایز صادراتی در نظر بگیرند.


تولید در کشور همچنان اقتصادی نیست
وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه عمده گلوگاه کشور در تولید هست، فرمود: تولید کشور هم‌اکنون اقتصادی نیست و تا این تولید اقتصادی نشود، مشکلات همچنان باقی خواهد ماند.
محمود حجتی با بیان اونکه هم‌اکنون در زمینه مرغ و تخم مرغ بحران تولید داریم، فراخوان نمود: هم‌اکنون یک میلیون تن ظرفیت مازاد تولید مرغ و تخم مرغ داریم و با وجود این به دنبال اعمال محدودیت هستیم و این کار به معنی اون هست که بهره‌وری و سرمایه‌گذاری کاهش خواهد یافت.
ایران
22 میلیارد دلار در 17 ماه از کشور خارج شد

2:

چرا یک نفر ازدوستان طرفدار دولت سابق به این تاپیک ها سرنمیزند

3:

تا ما امت یاد نگیریم یه دولت تا عرش بالا نبریم این فرمودگو فایده نداره
چه دولت احمدی نزاد چه روحانی

4:

انتقال بی بازگشت ۲۲ میلیارد دلار نفتی به دبی و هستانبول
به نقل گروه اقتصاد روناش ، پس از افشای موارد متعدد دست اندازی های چند هزار میلیارد ریالی به بیت المال، هزاران میلیارد ریال معوقات موسسه ماليی و سوءاستفاده های کلان در […]

پس از افشای موارد متعدد دست اندازی های چند هزار میلیارد ریالی به بیت المال، هزاران میلیارد ریال معوقات موسسه ماليی و سوءاستفاده های کلان در جریان صادرات نفت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری از انتقال ۲۲ میلیارد دلار نفتی ایران به دوبی و هستانبول پیش از آغاز کار دولت یازدهم اظهار داشته هست.
به نقل گروه اقتصاد روناش ، جهانگیری در یک نشست اقتصادی با اشاره به رانت نفتی در پوشش بخش خصوصی فرمود:با وجود فراخوان سیاست واگذاری فروش نفت به بخش خصوصی در دولت گذشته، اما هیچگاه فروش نفت به بخش خصوصی واقعی سپرده نشد و این در شرایطی بود که ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار کشور در اختیار فردی به نام بابک زنجانی برنامه گرفت که معادل این پول، یا نفت یا پول به او دادند که بین پیمانکاران فروش نفت توزیع کند.
چپاول نجومی دیگر : رونمایی از تخلف بزرگ 22 میلیارد دلاری!
جهانگیری در چهل و سومین نشست فعالان بخش خصوصی هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران که شنبه (دیروز) در شهرستان تهران انجام شد، اضافه کرد: اگر این پول به خزانه برنگردد، روسیاهی اون برای کشور باقی خواهد ماند، زیرا امت منتظرند خبرهای بازگشت این پول به خزانه را بشنوند.
وی تصریح کرد: تا این لحظه که نزدیک به یک سال از دستگیری او می گذرد، ما به عنوان دولت چیزی عایدمان نشده هست.

این پول در جایی هست که باید به بیت المال برگردد.
معاون اول رییس جمهوری همچنین به یک مورد جدید در این زمینه اشاره و اظهار کرد: برپايه تدبیر دولت گذشته و برای کنترل قیمت ارز، میلیاردها دلار از پول کشور را در قالب حواله یا پول نقد به صرافی های دوبی و هستانبول فروختند و ظرف ۱۷ ماه، ۲۲ میلیارد دلار پول کشور به خارج صادر شد، در حالی که این رقم بسیار تعجب آور هست.
اکنون پرونده مهاجرت دلارهای نفتی ایران به خارج از کَشور در کنار پرونده های متعدد دیگر از جمله سوءاستفاده های ۱۲ هزار میلیاردی، سه هزار میلیارد ریالی و از این دست پرونده ها در معرض دید افکار عمومی برنامه دارد که برپايه تاکید حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امت منتظر برخورد جدی با عاملان دستوری و اجرایی این اقدامات هستند تا چرخه این تخلفات برای همیشه متوقف شود.
تاخیر در رسیدگی به این پرونده ها سبب می شود تا متهمان و مقصران تخلفات مالی ضمن هستفاده از موقعيت پیش آمده با اعمال نفوذ و بهره گیری از شرایط خود، مانع هستیفای حقوق ملت شوند و چنین اتفاق احتمالی می تواند اعتماد عمومی امت به عزم سه قوه برای برخورد با فساد اداری و مالی را در کانون آسیب برنامه دهد و همچنین متخلفان را برای تکرار اقدامات خود جسورتر کند.
رهبر انقلاب اسلامی ۱۷ آذرماه در پیامی خطاب به سران سه قوه بیان کردند: «نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می کنم، لکن این سمینار و امثال اون بناست چه معجزه ای بکند؟ مگر وضعیت برای شما مسئولان سه قوه روشن نیست؟ با توجه به شرایط مناسب و امیدبخشی که از لحاظ همدلی و هماهنگی و همفکری بین مسئولان امر وجود دارد، چرا اقدام قاطع و پايه ی انجام نمی گیرد که نتیجه را همه بطور ملموس مشاهده نمايند.

توقع من از آقایان محترم این هست که چه با سمینار و چه بدون اون، تصمیمات قاطع و عملی بدون هرگونه ملاحظه ای بگیرند و اجرا نمايند.

موفق باشید.»
با توجه به این تاکید رهبر معظم انقلاب و همچنین واقعیت همگرایی کنونی بین سران سه قوه که می تواند در مبارزه با فساد اداری و مالی راهگشا باشد، امت انتظار دارند هر چه زودتر این پرونده ها بویژه انتقال ۲۲ میلیارد دلار در عرض ۱۷ ماه به خارج از کشور به صورت فوری در دستور کار قضایی برنامه گیرد.
وظیفه دولت ارائه به هنگام و روزآمد اطلاعات و اسناد این تخلفات به قوه قضاییه برای رسیدگی فوری هست تا این قوه نیز برپايه رسالت و وظیفه خود در حفظ و صیانت بیت المال برخوردی بدون اغماض با متخلفان اجرا کند و مجلس هم با هستفاده از بررسی های کارشناسی تجربه وقوع این تخلفات، خلاءهای قانونی را شناسایی کرده و برای جلوگیری از تکرار اونها قوانین بازدارنده و نظارتی کارآمدتر وضع کند.
از سوی دیگر، شمار فسادهای مالی و گستره اونها در چند سال گذشته نشان می دهد، ذره بین ساوقت های نظارتی بر سامانه های مالی و موسسه ماليی و همچنین مصرف بودجه و دلارهای نفتی نتوانسته قدرت بازدارندگی موثری داشته باشد و ضرورت دارد برای رفع کاستی ها و همچنین نفوذ احتمالی مجریان و عاملان تخلفات در بدنه های نظارتی، دولتی، تصمیم گیرنده و قضایی قطع شود.


انتقال بی بازگشت 22 میلیارد دلار نفتی به دبی و هستانبول

5:


کدام امت عزیز من

یک مشت مفت خور جیره خوار حمایت کردند

6:
پس از افشای مواد متعدد دست اندازی های چند هزار میلیارد ریالی به بیت المال، هزاران میلیارد ریال معوقات موسسه ماليی و سوءاستفاده های کلان در جریان صادرات نفت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری از انتقال 22 میلیارد دلار نفتی ایران به دوبی و هستانبول پیش از آغاز کار دولت یازدهم اظهار داشته هست.
به نقل بولتن نیوز،جهانگیری در یک نشست اقتصادی با اشاره به رانت نفتی در پوشش بخش خصوصی فرمود:با وجود فراخوان سیاست واگذاری فروش نفت به بخش خصوصی در دولت گذشته، اما هیچگاه فروش نفت به بخش خصوصی واقعی سپرده نشد و این در شرایطی بود که 2 میلیارد و 700 میلیون دلار کشور در اختیار فردی به نام بابک زنجانی برنامه گرفت که معادل این پول، یا نفت یا پول به او دادند که بین پیمانکاران فروش نفت توزیع کند.

جهانگیری در چهل و سومین نشست فعالان بخش خصوصی هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران که شنبه (دیروز) در شهرستان تهران انجام شد، اضافه کرد: اگر این پول به خزانه برنگردد، روسیاهی اون برای کشور باقی خواهد ماند، زیرا امت منتظرند خبرهای بازگشت این پول به خزانه را بشنوند.وی تصریح کرد: تا این لحظه که نزدیک به یک سال از دستگیری او می گذرد، ما به عنوان دولت چیزی عایدمان نشده هست.

این پول در جایی هست که باید به بیت المال برگردد.معاون اول رییس جمهوری همچنین به یک مورد جدید در این زمینه اشاره و اظهار کرد: برپايه تدبیر دولت گذشته و برای کنترل قیمت ارز، میلیاردها دلار از پول کشور را در قالب حواله یا پول نقد به صرافی های دوبی و هستانبول فروختند و ظرف 17 ماه، 22 میلیارد دلار پول کشور به خارج صادر شد، در حالی که این رقم بسیار تعجب آور هست.

اکنون پرونده مهاجرت دلارهای نفتی ایران به خارج از کَشور در کنار پرونده های متعدد دیگر از جمله سوءاستفاده های 12 هزار میلیاردی، سه هزار میلیارد ریالی و از این دست پرونده ها در معرض دید افکار عمومی برنامه دارد که برپايه تاکید حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امت منتظر برخورد جدی با عاملان دستوری و اجرایی این اقدامات هستند تا چرخه این تخلفات برای همیشه متوقف شود.

تاخیر در رسیدگی به این پرونده ها سبب می شود تا متهمان و مقصران تخلفات مالی ضمن هستفاده از موقعيت پیش آمده با اعمال نفوذ و بهره گیری از شرایط خود، مانع هستیفای حقوق ملت شوند و چنین اتفاق احتمالی می تواند اعتماد عمومی امت به عزم سه قوه برای برخورد با فساد اداری و مالی را در کانون آسیب برنامه دهد و همچنین متخلفان را برای تکرار اقدامات خود جسورتر کند.

رهبر انقلاب اسلامی 17 آذرماه در پیامی خطاب به سران سه قوه بیان کردند: «نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می کنم، لکن این سمینار و امثال اون بناست چه معجزه ای بکند؟ مگر وضعیت برای شما مسئولان سه قوه روشن نیست؟ با توجه به شرایط مناسب و امیدبخشی که از لحاظ همدلی و هماهنگی و همفکری بین مسئولان امر وجود دارد، چرا اقدام قاطع و پايه ی انجام نمی گیرد که نتیجه را همه بطور ملموس مشاهده نمايند.

توقع من از آقایان محترم این هست که چه با سمینار و چه بدون اون، تصمیمات قاطع و عملی بدون هرگونه ملاحظه ای بگیرند و اجرا نمايند.

موفق باشید.»

با توجه به این تاکید رهبر معظم انقلاب و همچنین واقعیت همگرایی کنونی بین سران سه قوه که می تواند در مبارزه با فساد اداری و مالی راهگشا باشد، امت انتظار دارند هر چه زودتر این پرونده ها بویژه انتقال 22 میلیارد دلار در عرض 17 ماه به خارج از کشور به صورت فوری در دستور کار قضایی برنامه گیرد.

وظیفه دولت ارائه به هنگام و روزآمد اطلاعات و اسناد این تخلفات به قوه قضاییه برای رسیدگی فوری هست تا این قوه نیز برپايه رسالت و وظیفه خود در حفظ و صیانت بیت المال برخوردی بدون اغماض با متخلفان اجرا کند و مجلس هم با هستفاده از بررسی های کارشناسی تجربه وقوع این تخلفات، خلاءهای قانونی را شناسایی کرده و برای جلوگیری از تکرار اونها قوانین بازدارنده و نظارتی کارآمدتر وضع کند.از سوی دیگر، شمار فسادهای مالی و گستره اونها در چند سال گذشته نشان می دهد، ذره بین ساوقت های نظارتی بر سامانه های مالی و موسسه ماليی و همچنین مصرف بودجه و دلارهای نفتی نتوانسته قدرت بازدارندگی موثری داشته باشد و ضرورت دارد برای رفع کاستی ها و همچنین نفوذ احتمالی مجریان و عاملان تخلفات در بدنه های نظارتی، دولتی، تصمیم گیرنده و قضایی قطع شود.

افشاءفساد 22میلیارددلاری دولت احمدی نژاد

7:

خب،حتما طرفدار ندارد

8:

درود


از نظر روش سیاسی فرمودم تا دیروز دولت احمدی نژاد رو بهتر می دونستن
امروز روحانی فردا هم که......

وقتیم از تخلف هر کدوم صحبت میشه رو به دفاع و زدن میارن

این همون تعصبه

9:

نظر تعدادی از خوانندگان پارسینه

اینها که مهم نیست.

فقط اسرائیل مهم هست که باید نابود شود.

حضرت علی (ع) می فرماید تا کوخی خراب نشود کاخی ساخته نمی شود.

چه کاخ هایی با پول بیت المال ساختند!!!
این همه دردسر برای تحریم هایی بود که آقای دکتر احمدی نژاد برای مملکت به ارمغان آوردن ،وقتی آقای دکتر میگن تحریم ها کاغذ پاره هایی بیش نیستن با فکر اینجا رو میکردن ،تا مجبور نباشند برای فروش نفتی که دنیا برای گرفتنش باید التماس نمايند ما برای فروشش بایدبه امسال بابک زنجانی ها اعتماد کنیم و این افراد هم به همین راحتی پول بیت المال رو بردارن واسه خودشون.

وقتی مطبوعات آزاد نباشند که این جور وقایع را رصد نمايند و اطلاع رسانی اجرا کنند و از اونها خواسته می شود یا بهتر بگوییم به اونها تکلیف می گردد ننویسید معلومه که به این جاها می رسیم.


10:

رفتند گل پچینند!

11:

عزیز من

وقتی مطبوعات ازاد نباشد

احزاب جرات نفس کشیدن نداشته باشند

و همه چیز فدا یک چیز شود میشود این


اگر همان روز اول دزدی این این دولت و هر دولت دیگری رو شده بود چگونه امت بخواهند تعصب نشان دهند!

مشکل اینجاست این بابا 8 سال کشور رو نابود کرد همه حکومتی ها براش دست میزدند و امت بینوا هم مصیبتها را تحمل میکردند

الان که میخوان کلا احمدی نژاد را حذف نمايند این دزدیها بر ملا میشه

اگر احمدی نژاد در دسته خودی بود هنوز، حتی یک ریال هم کشف نمیشد

12:


موافقم

اما حمایت طرفداران هیچ جای فرمودگویی نمیذاره

13:

هیچ کسی ازروحانی دفاع نمی کند
همین الان معلومه که اقای روحانی چه گلی به سراین امت زده
اما اون چیزی که مشخصه دولت عدالت حرفی رابرای فرمودن نگذاشته
مشکل ازسیستم وحاکمیت هست

14:

درود

این همان چیزی هست که اگر بهترین افتصاد دان ها و سیاست مدارهای دنیا هم دولت ایران را در دست بگیرند کار بجایی نمیبرند

وگرنه در یک سیستم سالم اصلا نه احمدی نژاد و نه روحانی و نه خاتمی موقعيت عرضه اندام پیدا نمینمايند که کار به اینجاها بکشد

15:

مبارک پاک ترین دولت تاریخ !! باشه

من واقعا در عجبم این حامیانشون؛ این تندروها

چطور وجدانشون قبول میکنه بازم ازینا طرفداری میکنن!

16:

بله دقیقا
سیستم انحصاری وبسته ادم فاسد میخواهد و درست هم میکند

17:


وجدان واجه فراموش شده ایست این روزها

18:

من فقط یه سوال دارم تو دولت های گذشته هیچ تخلفی نمیشد؟؟؟ یا میشده و گندش رو در نمیارن؟؟؟
دردم از یار هست و ...


19:

دوست گرامی هیچ کس ازدولتهای قبلی حمایت نمیکند
صد% دردولتهای قبلی هم گندکاری بود
اماخودت بشوقاضی ومنصف به نظرت دراین حدبود
نه کارنامه اقتصادی سیاسی قابل دفاعی دارد ونه کارنامه سلامتی درمبارزه بافساد دارد
تازه خوداین دولت دستش درفسادبوده نمونه اش هم بارها دراین تالارتاپیک زده شده

20:

شعارشون این بود : ما میتوانیم!

خوب لابد تونستن دیگه...


21:

عزیز من کدوم ماستبندی میگه ماست من ترشه؟

این عزیزانِ تندرو هم لابد یه دستی داشتن و یه هلی دادن این چرخ اقتصادو...

بالاخره چرخ اقتصاد هم باید بچرخه...


22:

کا ملا موفق بودنددر عمل کردن به شعارهایشان

23:

چی بگم این پولها حق من و امثال من و یا بهتر بگم بیت المال نبوده ؟؟؟؟؟

من چجوری حقمو بگیرم اصلا این امکان وجود داره !!!!!!

لعنت خدا بر ظالمان بخورین و شکم هاتونو از حرام پر کنین بخورین که قبل شما هم خیلی ها خوردن

24:

خدا کمکشون کرده گرامی وگرنه یه آدم به تنهایی که نمیتونه این همه کار تو 8 سال بکنه

باید دید چه حکمتی در این کار بوده...

برادران تندرو بیان تفسیر کنن خواهشن

این عمار؟

25:

هم خدا کمکشان کرده هم ...
مامنتظرافاضات دوستانیم اما مثل اینکه رویشان نمیشود بیایند

26:


گرامی ببخشیدا هرچی میخوای بهم فحش بده بعدن ولی بزار اینو بگم

بخدا امثال شما رو که میبینم برام اثبات میشه که لیاقتتون همینه، نه بیشتر


ببخشید

27:

سیاست اونها( خصوصا در بحث اقتصادی) عین دیانت اونهاست !!!!!!!!!
اقتصاد مقاومتی یعنی مستضعفان مقاومت نمايند تا مستکبران، بتوانند سالی دوبار اتومبیل مدل جدید عوض نمايند!!!!!!!
موی دختران و شلوار پسران، خیانت به شهداست اما این اختلاسها و سایر اختلاسها که علنی نشده، فقط یکمقدار تخلف هست!!!!!!!!

28:

خوب که چی؟؟
چرا این امت..اینها توی این تاپیک نمیفهمن که روحانی یا احمدینژاد یا هرکی دیگه...چه فرقی داره؟
پول امته اینا...هرپست فطرتی که خورده و برده...اینکه تو بیای بگی دیدی اوونکه من طرفدارشم بهتره یا اوون بخواد دلیل بیاره..یه عده هم تو این بگومگوها دارن میخورن و میخندن به این جنگ قرمز و آبی که بین امت راه انداختن و به امت اینطور القا کردن که شعور سیاسی یعنی طرفدار یکی از اینا بودن!!
به خدا اینها همشون یکی هستن...احمدینژآد رو روحانی یکی هستن..بفهمید...

بابا بفهمید...این پولا داره میره بیرون از مملکت..نون رو به راحتی گرون میکنن..بنزین جهانیش پایین میاد..باز همون قیمته تو ایران..بابا ما تو ایران بحران شغل داریم..کیفت در زندگی فاجعست..کی میخواین بفهمین که این 22 میلیار دلار مهمه...نه احمدینژاد و روحانی...
هرکی تو این مملکت بتونه میکنه ..هرکی..یکم فک کنید لامصبا..چی هستین شما آخه..تا کی میخواین اینقدر ساده لوحانه ژست فهم سیاسی بگیرید؟

29:

درود بر شما
احسنت
ماهم دقیقا این رومیگیم که همشون از یک کاسه میخورن وهیچ فرقی با هم ندارن
ما میگیم چرا شما از یک فرد که مملکت رو به باد فنا داده ازش اینطوری دفاع میکنید
راستی چرا یکی از این ها نیومده توی این تاپیک ها

30:

مثل روز روشنه که ملت رو تاراج کردن ...

!
همه فقیر و درمانده و گرفتار

....

احتمالا این پولا رو هم همون لولویی برده که ممه رو برده بود !

31:

باسلام.
من یک سوال برام مطرح شده هست درکل این قضایا:
پس باکدام پول درسالهای قبل این مملکت اداره میشده هست؟علی الظاهربااینهمه درآمددوستان درسالهای قبل عملا پولی باقی نمی مانده هست برای مملکت چرخانیدن.


32:

برگ زرين ديگري از پرونده معطر دولت مهرورزي

33:

3000 ميليارد لايك
خيلي عالي فرمودي

34:

مشکل نه احمدی نژاد هست نه روحانی.هر شخصی دیگری هم بیاید باز همون آش و همون کاسه.مشکل از نظام پاک ماست.......فقط نمیدانم چرا نام اسلام را یدک میکشد
اون موقعی که دوره ی ریئس جمهوری شخصی هست میگویند منزه از هرگونه اختلاسی هست اما همین که دوره ی ریئس جمهوری اش تمام شد فساد هاش معلوم میشود
همشون سر و ته یه کرباسن.راستی این اختلاس هم تقصیر بانوان هست که بد حجابی مینمايند و در خانه نمی مانند که همسرداری نمايند

35:

احتمال زیاد بله تقصیر شما خانم هاست که هم میهن هم میاید

36:

بخور بخور در مجموع

هر کی یه تیکه ای میکنه می بره

37:

بله درسته چون باید به همسر داری برسیم

38:

نظر یکی به نظر ایشان نزدیک بود


تو خود بخوان حدیث مفصل قبل از زدوده شدن ارسال توسط عقده ای ها

39:

حالا اگر یه نفر 22 هزار تومن سرقت کنه سریع نیروی انتظامی پیگیرش میشه و دستگیرش مینمايند و چوب تو آستینش مینمايند ولی چون 22 میلیارد دلار دزدیده شده تا حالا کسی اصلا کاریشون نداشته و تازه تازه دارند موضوع رو بررسی مینمايند !
به یزدان اگر ما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم !

40:

خدارو شکر که در کشور عزیزمون ایران همیشه یه چیزی واسه رونمایی هست
اگه تخلف نبود چی داشتیم واسه رونمایی؟

41:

يك اخطاري براي من اومده كه راجع به اون افراد معلوم الحال روشنگري نكن و همه جا رو به هم ريختي و اگه ادامه بدي كارت ميديم بهتو...
به همين خاطر دنبال يك تالار با دموكراسي كامل ميگردم نه تالار جهت دار اگه كسي سراغ داره بگه كوچ كنيم اونجا
حيف اين ترافيكي كه براي اينجا مصرف كردم

42:

اگه شما پیدا کردی به من هم بگو

43:

خوب معلومه چی میاد میگه...
اینها همش توطئست..خدمات احمدینژاد رو هیچ کسی در قرن اخیر انجام نداده و از ازن حرفا!!

ببین دوست عزیزم
یه مثالی تو مهندسی سیستم هست..که از آمار هستفاده میکنه
میگه فرض بگیر یه چهار راهی هست توی خیابون..این چهار راه دائما دچار به هم ریختگی در تردد هست و به صورت آماری مثلا هر ماه 30 تا تصادف توش میشه و کلی مشکل ترافیک ایجاد میکنه..
خوب تقصیر کیه؟راننده ها؟عابرای پیاده؟ماشینها؟
در مهندسی سیستم میگن این چهار راه مشکل سیستمی داره..یعنی با آدمهای مختلف باز هم مشکل سر جاشه..
این مثال رو زدم که بگم این مملکت ما که از 36 سال پیش دچار همین مشکلات بوده و هر روز بدتر شده که بهتر نشده...خوب آدمهای مختلف اوومدن و رفتن توی مقامهای مختلف..ولی مشکل به هر حال سر جاشه...
پس این هم یه مشکل سیستمیه..اینکه بیایم بگیم فلانی متشکریم و فلانی بده یا فلانی یار رجاییه و فلانی لیبراله...اینها همش جنگ و سرگرمی برای بدنه ی جامعست وگرنه سیستم طوری ساخته شده که کسی که مقام بالاتری داره به راحتی میتونه اموال ملت رو بخوره یه آبم روش...ولی امت باز میان تو بازی که براشون طراحی شده می افتن...میگن نه فلانی خوبه و فلانی بده..این اوون کارو کرد و اوون این کارو..
ولی کسی متوجه نیست که اینجا یه سیستم وجود داره ...و این سیستمه که فاسده..و اجازه فساد میده...موقعيت فساد رو فراهم میکنه..
تحریم ایجاد میکنه خودش تا به بهانه ی تحریم بتونه مال ملت رو بخوره ..تحریم هایی که هیچ وقت هیچ خروجی برای امت عام نداشته و فقط هر روز هزینه دادن و سطح زندگیشون افت کرده ...
سیاست بازی بهانه هاست..مطمئن باش هیچوقت ایران بهانه هایی که منجر به تحریم شدنش میشن رو از بین نمیبره..چون سیستم با همین بهانه ها هست که داره خون امت رو توی شیشه میکنه و امت هم فکر میکنن دارن مقاومت میکنن و مشت در دهان آمریکا میزنن...
حال اونکه این سیستم داره بر پايه خوش آیند آمریکا..چین و روسیه کار میکنه
چطور اینو میفهمیم؟
وقتی میبینی هزینه ای که میدی حالا به هر بهانیه ای مبارزه با امپریالیسم یا هر مزخرف دیگه ای...وقتی میبینی این هزینه از دست آوردت خیلی کوچیکتره و هر روز هم هزینه هایت بزرگتر و دست آورد هات کوچیکتر و خنده دار تر میشن...مطمئن باش که این بازی دقیقا برعکسه...
یعنی تو داری ثروتت رو تو جیب یکی دیگه میریزی و این کارها فقط بهانه ای هست که ملتت بهت اعتراض نکنن که این 35 سال با این حرفا زندگی خوش رو از ما گرفتین و حالا دارین همون کارو میکنین؟
این مبارزه ی الکی با امپریالیسم این موقعيتو میده که تحت پوشش مبارزه با امپریالیسم درواقع از امپریالیسم حمایت نمايند..
دنیا بدون سیاستمدارها خیلی آرومتر از اینی که امروز میبینید خواهد بود...
کسی فکر میکنه که یه شهروند ایرانی چه مشکلی با یه شهروند فرانسوی یا آمریکایی داره؟
این سیاستمدارها هستن که جنگها رو راه میندازن و امت هزینه هاش رو میدن..و بدتر میشه این حالت وقتی که این جنگ اصلا جنگ نباشه...یه شو و نمایش باشه برای ادامه چپاول ثروت یک ملت و عقب مانده و بدبخت نگهداشتن امتشون..

کی اینا رو میفهمه؟؟؟هیشکی..
حالا هی بگید فلانی متشکریم و فلانی خدمتگزار امته..:))

44:

حکایت کشور ما حکایت همان برنامه ایست که سال ها پیش از سیما پخش می شد .

یادتان که هست برنامه ای که شعارش "بخور بخور تندتر بخور" بود !!!

45:

مثل روز روشنه که ملت رو تاراج کردن ...

!
همه فقیر و درمانده و گرفتار

....

احتمالا این پولا رو هم همون لولویی برده که ممه رو برده بود !

46:

باسلام.
من یک سوال برام مطرح شده هست درکل این قضایا:
پس باکدام پول درسالهای قبل این مملکت اداره میشده هست؟علی الظاهربااینهمه درآمددوستان درسالهای قبل عملا پولی باقی نمی مانده هست برای مملکت چرخانیدن.


47:

برگ زرين ديگري از پرونده معطر دولت مهرورزي

48:

3000 ميليارد لايك
خيلي عالي فرمودي

49:

مشکل نه احمدی نژاد هست نه روحانی.هر شخصی دیگری هم بیاید باز همون آش و همون کاسه.مشکل از نظام پاک ماست.......فقط نمیدانم چرا نام اسلام را یدک میکشد
اون موقعی که دوره ی ریئس جمهوری شخصی هست میگویند منزه از هرگونه اختلاسی هست اما همین که دوره ی ریئس جمهوری اش تمام شد فساد هاش معلوم میشود
همشون سر و ته یه کرباسن.راستی این اختلاس هم تقصیر بانوان هست که بد حجابی مینمايند و در خانه نمی مانند که همسرداری نمايند

50:

احتمال زیاد بله تقصیر شما خانم هاست که هم میهن هم میاید

51:

بخور بخور در مجموع

هر کی یه تیکه ای میکنه می بره

52:

بله درسته چون باید به همسر داری برسیم

53:

نظر یکی به نظر ایشان نزدیک بود


تو خود بخوان حدیث مفصل قبل از زدوده شدن ارسال توسط عقده ای ها

54:

حالا اگر یه نفر 22 هزار تومن سرقت کنه سریع نیروی انتظامی پیگیرش میشه و دستگیرش مینمايند و چوب تو آستینش مینمايند ولی چون 22 میلیارد دلار دزدیده شده تا حالا کسی اصلا کاریشون نداشته و تازه تازه دارند موضوع رو بررسی مینمايند !
به یزدان اگر ما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم !

55:

خدارو شکر که در کشور عزیزمون ایران همیشه یه چیزی واسه رونمایی هست
اگه تخلف نبود چی داشتیم واسه رونمایی؟

56:

يك اخطاري براي من اومده كه راجع به اون افراد معلوم الحال روشنگري نكن و همه جا رو به هم ريختي و اگه ادامه بدي كارت ميديم بهتو...
به همين خاطر دنبال يك تالار با دموكراسي كامل ميگردم نه تالار جهت دار اگه كسي سراغ داره بگه كوچ كنيم اونجا
حيف اين ترافيكي كه براي اينجا مصرف كردم

57:

اگه شما پیدا کردی به من هم بگو

58:

خوب معلومه چی میاد میگه...
اینها همش توطئست..خدمات احمدینژاد رو هیچ کسی در قرن اخیر انجام نداده و از ازن حرفا!!

ببین دوست عزیزم
یه مثالی تو مهندسی سیستم هست..که از آمار هستفاده میکنه
میگه فرض بگیر یه چهار راهی هست توی خیابون..این چهار راه دائما دچار به هم ریختگی در تردد هست و به صورت آماری مثلا هر ماه 30 تا تصادف توش میشه و کلی مشکل ترافیک ایجاد میکنه..
خوب تقصیر کیه؟راننده ها؟عابرای پیاده؟ماشینها؟
در مهندسی سیستم میگن این چهار راه مشکل سیستمی داره..یعنی با آدمهای مختلف باز هم مشکل سر جاشه..
این مثال رو زدم که بگم این مملکت ما که از 36 سال پیش دچار همین مشکلات بوده و هر روز بدتر شده که بهتر نشده...خوب آدمهای مختلف اوومدن و رفتن توی مقامهای مختلف..ولی مشکل به هر حال سر جاشه...
پس این هم یه مشکل سیستمیه..اینکه بیایم بگیم فلانی متشکریم و فلانی بده یا فلانی یار رجاییه و فلانی لیبراله...اینها همش جنگ و سرگرمی برای بدنه ی جامعست وگرنه سیستم طوری ساخته شده که کسی که مقام بالاتری داره به راحتی میتونه اموال ملت رو بخوره یه آبم روش...ولی امت باز میان تو بازی که براشون طراحی شده می افتن...میگن نه فلانی خوبه و فلانی بده..این اوون کارو کرد و اوون این کارو..
ولی کسی متوجه نیست که اینجا یه سیستم وجود داره ...و این سیستمه که فاسده..و اجازه فساد میده...موقعيت فساد رو فراهم میکنه..
تحریم ایجاد میکنه خودش تا به بهانه ی تحریم بتونه مال ملت رو بخوره ..تحریم هایی که هیچ وقت هیچ خروجی برای امت عام نداشته و فقط هر روز هزینه دادن و سطح زندگیشون افت کرده ...
سیاست بازی بهانه هاست..مطمئن باش هیچوقت ایران بهانه هایی که منجر به تحریم شدنش میشن رو از بین نمیبره..چون سیستم با همین بهانه ها هست که داره خون امت رو توی شیشه میکنه و امت هم فکر میکنن دارن مقاومت میکنن و مشت در دهان آمریکا میزنن...
حال اونکه این سیستم داره بر پايه خوش آیند آمریکا..چین و روسیه کار میکنه
چطور اینو میفهمیم؟
وقتی میبینی هزینه ای که میدی حالا به هر بهانیه ای مبارزه با امپریالیسم یا هر مزخرف دیگه ای...وقتی میبینی این هزینه از دست آوردت خیلی کوچیکتره و هر روز هم هزینه هایت بزرگتر و دست آورد هات کوچیکتر و خنده دار تر میشن...مطمئن باش که این بازی دقیقا برعکسه...
یعنی تو داری ثروتت رو تو جیب یکی دیگه میریزی و این کارها فقط بهانه ای هست که ملتت بهت اعتراض نکنن که این 35 سال با این حرفا زندگی خوش رو از ما گرفتین و حالا دارین همون کارو میکنین؟
این مبارزه ی الکی با امپریالیسم این موقعيتو میده که تحت پوشش مبارزه با امپریالیسم درواقع از امپریالیسم حمایت نمايند..
دنیا بدون سیاستمدارها خیلی آرومتر از اینی که امروز میبینید خواهد بود...
کسی فکر میکنه که یه شهروند ایرانی چه مشکلی با یه شهروند فرانسوی یا آمریکایی داره؟
این سیاستمدارها هستن که جنگها رو راه میندازن و امت هزینه هاش رو میدن..و بدتر میشه این حالت وقتی که این جنگ اصلا جنگ نباشه...یه شو و نمایش باشه برای ادامه چپاول ثروت یک ملت و عقب مانده و بدبخت نگهداشتن امتشون..

کی اینا رو میفهمه؟؟؟هیشکی..
حالا هی بگید فلانی متشکریم و فلانی خدمتگزار امته..:))

59:

حکایت کشور ما حکایت همان برنامه ایست که سال ها پیش از سیما پخش می شد .

یادتان که هست برنامه ای که شعارش "بخور بخور تندتر بخور" بود !!!

60:

نوشته اصلي بوسيله avini
.
نوشته اصلي بوسيله fallower
.
نوشته اصلي بوسيله ya-mohsen
.
نوشته اصلي بوسيله 313313h
.
درود دوستان شما به عنوان دوستداران و علاقه مندان احمدی نژاد (که طرفداران یک طیف سیاسی هستید به هر صورت)
چرا سکوت کردید؟
نظرتون در مورد این اختلاص ها و چپاولها و دزدی ها چیست؟ به نظرتون خوبه یا بده؟
(سکوت علامت رضاست؟)

شاید چون مبلغ چپاول بنظرتون پول خورد هست تصمیم دارید از اعتراض و مطالبه حق چشم پوشی کنید؟
این عمار؟

61:


قلم های خود را نازک کنید و سطرها را نزدیک به هم گیرید و زیادتی کلمات را حذف کنید و مقاصد و منظورها را در نظر بگیرید! بر حذر می دارم شما را از پر حرفی و پر نویسی، زیرا، اموال مسلمانان نمی تواند این گونه خسارت ها را تحمل کند.

امام علی علیه السلام بحار الانوار، ج 76، ص 49، میزان الحکمة، ج 9، ص 308، خصال، ص .219

خداوکیلی اینا چطور میخوان جواب بدن.در جمله بالا امام علی (ع) نوشتن در یک برگه ان هم با سطرهای فاصله دار را خیانت به مسلمانان میدانند.حال شما خودت 22 میلیارد را ببین دیگه


«مدعم» از خدمتکاران پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم در یکی از جنگ ها، همراه وی بود .او، در اون جنگ، به تیر دشمن شهید گشت.مسلمانان، کنار پیکر او گرد آمده، می فرمودند: بهشت بر تو گوارا باد! ولی پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم سخنی نمی فرمود و خشمناک به نظر می رسید.حاضران، علت خشم را نمی دانستند که ناگهان پیامبر فرمود:
نه هرگز، سوگند به خداوندی که جان محمد در دست اوست! روپوش او هم اکنون وی را در میان آتش شعله ور خود می سوزاند، چون، او، اون روپوش را از بیت المال مسلمانان (بدون رعایت مقررات) و از روی خیانت برداشته بود.سیره ی ابن هشام، ج 3، ص .354

62:

اصلا شما به چه علت از من نقل قول گرفتید؟؟؟

من به هیچ کدام از احزاب و جناح بندی های سیاسی علاقه ای ندارم...

در اینجا هم اعتراضم رو با برنامه دادن مطالب روزنامه ی آرمان نشان دادم:


محمدرضا رحیمی به پنج سال و 90 روز حبس و پرداخت سه میلیارد و 850 میلیون تومان محکوم شد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن


احتمالا شما طرفدار احمدی نژاد هستید؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلا می فرمودید عکس های آواتار شما نشان دهنده ی علاقه ی شما به این افراد هست مثلا وقتی که در آواتارتان عکس امام خمینی(ره) را گذاشتید این کلمات گهربار را بیان فرمودید!

63:

نگران نباش من بهت میگم چرا؟
چون این دوستان الان روشون نمیشه
بعدهم الان میان میگن ما که طرفدار احمدی نژاد نبودیم

64:

به نظر من بزرگتر از ضرر مالی و اقتصادی اینگونه اختلاس ها و دزدی ها ضرر ذهنی و بی اعتمادی ای هست که به جامعه زده می شود
وقتی که بی اعتمادی که درجامعه نسبت به مسئولان به وجود بیاد همه انگیزه ها گرفته میشه من نوعی چنانچه به دولتمردان اعتماد داشتم شاید حاضر بودم به جای 8 ساعت کار 10 ساعت کار کنم و اون 2 ساعت رو مجانی برای دولت و درآمد مملکت و پیشرفت کار میکردم اما وقتی این دزدی های کلان دیده میشه و بدتر از اون رفتاری که با این دزدان میشه (طرف چند هزار میلیارد میدزده بعد میگن 3 میلیارد بده به عنوان جریمه زندان هم که یه وثیقه بزار حله) وقتی این ها دیده میشه به یکباره اعتمادها فرو میریزه و دیگه من نوعی حاضر نیست 2 ساعت مجانی که هیچی حتی حاضر نیست 1 دقیقه با وجدان برای این مملکت کار کنه که چی بشه من کار کنم که یکی دیگه بخوره
به نظر شخصی من این ضرر (بی اعتمادی و بی انگیزگی در میان امت) بسیار سنگین تر از ضرر مالی و اقتصادی ای هست که به جامعه وارد میشه

65:

گمون نکنم امت اونقدر ساده باشن ک با فریاد دزد بدنبال دزد بیفتن

66:

من طرفدار احمدی نژادم...
خیلیم آدم خوبی بوده

67:

وقتی در دوران به منصب رسیدن اصولگرایان مسئله شهرام جزایری و رشوه خواری اصلاح طلبان رو علم کرده بودند! حالا هم نوبت به اصلاح طلبان رسیده ...

این چرخه در کشور پایان ناپذیر هست!


صورت مسئله همان هست فقط رنگ عوض میکند! حال چه اصلاح طلب! چه اصولگرا! چه احمدی نژاد! و چه .....


68:

بقول همان ضرب المثل معروف "خر همان خر هست پالانش عوض شده "

69:

البته حیف خر

70:

درود

افترا

تهمت

فرار از طرف مباحثه

ترس

غرض

از این نوشته ی شما کاملا هویداست...

در کل هم میهن بگردید اگر یک پست در حمایت یک حزب سیاسی ارسال کرده باشم

اونگاه هر چه قدر دلتان می خواهد بنده را مورد هجوم برنامه دهید.

مهر افزون


71:

گوش امت از شنیدن خبرهای اختلاس و رانت و چپاول پر هست ...
الان چیزی که امت عطش اون را دارند برخورد حداکثری با شرایط این اختلاس ها همراه با افشای نام شان و شرایط پشت صحنه ...
نیاز این هست که مدیران جدید بدانند سرنوشت دست اندازی در بیت المال چیست ، شاید درد ورنج امت با برخوردهای حداکثری التیام یابد.


72:

کمیته پیگیری خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور در مجلس تشکیل می‌شود

چپاول نجومی دیگر : رونمایی از تخلف بزرگ 22 میلیارد دلاری! اقتصاد > اقتصاد‌ملی - این روزها اخباری از خروج ۲۲میلیارد دلار از کشور توسط صرافی‌ها در سال‌های پایانی فعالیت دولت گذشته منتشر شده که زمزمه‌های شناسایی نوع دیگری از فساد را ایجاد کرده هست.


شخصي به نام «ك» نيز به‌عنوان انتقال‌دهنده اين ميزان ارز مطرح شده هست.

اين موضوع نخستين‌بار به‌طور سربسته توسط اسحاق‌جهانگيري، معاون اول رئيس‌جمهور در جمع نمايندگان اتاق بازرگاني مطرح شد.عضو كميسيون اقتصادي مجلس در اين زمينه به تسنيم فرمود: كميته‌اي در كميسيون اقتصادي مجلس براي رسيدگي به ماجراي خروج ۲۲ميليارد دلار ارز از كشور در دوره فعاليت دولت قبل تشكيل خواهد شد.

عبدالكريم رجبي فراخوان نمود: كارگروه مذكور بايد رسيدگي كند كه اين ميزان دلار از كجا آمده و چرا از كشور خارج شده هست؟ به همين‌خاطر با تشكيل اين كارگروه از دولتمردان دعوت مي‌كنيم كه مستندات خود را به كميسيون ارائه دهند.
اين عضو كميسيون اقتصادي مجلس تأكيد كرد: درصورتي كه ثابت شود اين اتفاق افتاده و 22ميليارد دلار ارز از كشور خارج شده هست، بايد بدون‌اغماض با افرادي كه چنين كاري كرده‌اند، برخورد شود.فرمودني هست معاون اول رئيس‌جمهور در چهل و سومين نشست فعالان بخش خصوصي هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني ايران فرموده بود كه برپايه تدبير دولت گذشته و براي كنترل قيمت ارز، ميلياردها دلار از پول كشور را در قالب حواله يا پول نقد به صرافي‌هاي دوبي و هستانبول فروختند و ظرف 17ماه، 22ميليارد دلار پول كشور به خارج صادر شد.

جهانگيري همينطور چند روز قبل در رودبار تأكيد كرد كه 22ميليارد دلار ارز از كشور خارج كردند كه 30% اون توسط يك صراف انجام شد و اين پرونده در حال پيگيري هست.


کمیته پیگیری خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور در مجلس تشکیل می‌شود

73:

قائم‌مقام موسسه مالي مرکزی با فراخوان اینکه مداخله موسسه مالي مرکزی در دولت قبل و در سال های 90 و 91 در بازار ارز صحت دارد، فرمود: مستندات خروج 22میلیارد دلار ارز از کشور در دولت گذشته در موسسه مالي مرکزی موجود هست.

قائم‌مقام موسسه مالي مرکزی با فراخوان اینکه مداخله موسسه مالي مرکزی در دولت قبل و در سال های 90 و 91 در بازار ارز صحت دارد، فرمود: مستندات خروج 22میلیارد دلار ارز از کشور در دولت گذشته در موسسه مالي مرکزی موجود هست.
اکبر کمیجانی در فرمود‌وگو با خبرنگار تسنیم که پرسید: "طبق فراخوان معاون اول رئیس جمهور دولت قبل 22 میلیارد دلار ارز را از طریق چند صرافی از کشور خارج کرده هست، آیا مستندات این موضوع در اختیار موسسه مالي مرکزی هست؟" فراخوان نمود: مستندات و سوابقی که خروج 22 میلیارد دلار ارز از کشور را تأیید کند در موسسه مالي مرکزی وجود دارد.
وی با تأیید خروج 22 میلیارد دلار ارز از کشور در دولت قبل، فرمود: بررسی‌های انجام شده دلالت بر این می‌کند که چنین حجمی از مداخلات ارزی وجود داشته هست ولی هم اکنون در خصوص رقم دقیق اون حضور ذهن ندارم.
قائم‌مقام موسسه مالي مرکزی در همین ارتباط اضافه کرد: قطعاً صحبت‌هایی که آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به اون اشاره کرده‌اند، با مستندات هست و دلایل متقنی هم برای اون وجود دارد.
کمیجانی تأکید کرد: مداخله موسسه مالي مرکزی در دولت قبل و در سال های 90 و 91 در بازار ارز صحت دارد.
به نقل تسنیم، معاون اول رئیس جمهوری در چهل و سومین نشست فعالان بخش خصوصی هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران فرموده بود: برپايه تدبیر دولت گذشته و برای کنترل قیمت ارز، میلیاردها دلار از پول کشور را در قالب حواله یا پول نقد به صرافی‌های دوبی و هستانبول فروختند و ظرف 17 ماه، 22 میلیارد دلار پول کشور به خارج صادر شد، در حالی که این رقم بسیار تعجب‌آور هست.‬
جهانگیری همچنین چند روز قبل در رودبار تأکید کرد که 22 میلیارد دلار ارز از کشور خارج کردند که 30 % اون توسط یک صراف انجام شد و این پرونده در حال پیگیری هست.
فرمودنی هست، عبدالکریم رجبی در فرمود‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با ورود کمیسیون اقتصادی به پرونده خروج 22 میلیارد دلار ارز در دولت قبل فرموده بود: باید کارگروهی در مجلس و به‌ویژه در کمیسیون اقتصادی برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.
وی همچنین اضافه کرد: کارگروه مذکور باید رسیدگی کند این میزان دلار از کجا آمده و چرا از کشور خارج شده هست؟ به همین خاطر با تشکیل این کارگروه از دولت‌مردان دعوت می‌کنیم که مستندات خود را به کمیسیون ارائه دهند.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: در صورتی که ثابت شود این اتفاق افتاده و 22 میلیارد دلار ارز از کشور خارج شده هست، باید بدون اغماض با افرادی که چنین کاری را کرده‌اند، برخورد شود.
http://www.tabnak.ir/fa/news/470303/%D8%AA%D8%A3%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%DB%B2%DB%B2%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D 8%AF-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C

74:

ای بابا ی وقتی به خودمون میایم میبینم کل مملکت تکوندنو رفتن

75:

نوشته اصلي بوسيله avini
.
نوشته اصلي بوسيله fallower
.
نوشته اصلي بوسيله ya-mohsen
.
نوشته اصلي بوسيله 313313h
.
درود دوستان شما به عنوان دوستداران و علاقه مندان احمدی نژاد (که طرفداران یک طیف سیاسی هستید به هر صورت)
چرا سکوت کردید؟
نظرتون در مورد این اختلاص ها و چپاولها و دزدی ها چیست؟ به نظرتون خوبه یا بده؟
(سکوت علامت رضاست؟)

شاید چون مبلغ چپاول بنظرتون پول خورد هست تصمیم دارید از اعتراض و مطالبه حق چشم پوشی کنید؟
این عمار؟

76:


قلم های خود را نازک کنید و سطرها را نزدیک به هم گیرید و زیادتی کلمات را حذف کنید و مقاصد و منظورها را در نظر بگیرید! بر حذر می دارم شما را از پر حرفی و پر نویسی، زیرا، اموال مسلمانان نمی تواند این گونه خسارت ها را تحمل کند.

امام علی علیه السلام بحار الانوار، ج 76، ص 49، میزان الحکمة، ج 9، ص 308، خصال، ص .219

خداوکیلی اینا چطور میخوان جواب بدن.در جمله بالا امام علی (ع) نوشتن در یک برگه ان هم با سطرهای فاصله دار را خیانت به مسلمانان میدانند.حال شما خودت 22 میلیارد را ببین دیگه


«مدعم» از خدمتکاران پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم در یکی از جنگ ها، همراه وی بود .او، در اون جنگ، به تیر دشمن شهید گشت.مسلمانان، کنار پیکر او گرد آمده، می فرمودند: بهشت بر تو گوارا باد! ولی پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم سخنی نمی فرمود و خشمناک به نظر می رسید.حاضران، علت خشم را نمی دانستند که ناگهان پیامبر فرمود:
نه هرگز، سوگند به خداوندی که جان محمد در دست اوست! روپوش او هم اکنون وی را در میان آتش شعله ور خود می سوزاند، چون، او، اون روپوش را از بیت المال مسلمانان (بدون رعایت مقررات) و از روی خیانت برداشته بود.سیره ی ابن هشام، ج 3، ص .354

77:

اصلا شما به چه علت از من نقل قول گرفتید؟؟؟

من به هیچ کدام از احزاب و جناح بندی های سیاسی علاقه ای ندارم...

در اینجا هم اعتراضم رو با برنامه دادن مطالب روزنامه ی آرمان نشان دادم:


محمدرضا رحیمی به پنج سال و 90 روز حبس و پرداخت سه میلیارد و 850 میلیون تومان محکوم شد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن


احتمالا شما طرفدار احمدی نژاد هستید؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلا می فرمودید عکس های آواتار شما نشان دهنده ی علاقه ی شما به این افراد هست مثلا وقتی که در آواتارتان عکس امام خمینی(ره) را گذاشتید این کلمات گهربار را بیان فرمودید!

78:

نگران نباش من بهت میگم چرا؟
چون این دوستان الان روشون نمیشه
بعدهم الان میان میگن ما که طرفدار احمدی نژاد نبودیم

79:

به نظر من بزرگتر از ضرر مالی و اقتصادی اینگونه اختلاس ها و دزدی ها ضرر ذهنی و بی اعتمادی ای هست که به جامعه زده می شود
وقتی که بی اعتمادی که درجامعه نسبت به مسئولان به وجود بیاد همه انگیزه ها گرفته میشه من نوعی چنانچه به دولتمردان اعتماد داشتم شاید حاضر بودم به جای 8 ساعت کار 10 ساعت کار کنم و اون 2 ساعت رو مجانی برای دولت و درآمد مملکت و پیشرفت کار میکردم اما وقتی این دزدی های کلان دیده میشه و بدتر از اون رفتاری که با این دزدان میشه (طرف چند هزار میلیارد میدزده بعد میگن 3 میلیارد بده به عنوان جریمه زندان هم که یه وثیقه بزار حله) وقتی این ها دیده میشه به یکباره اعتمادها فرو میریزه و دیگه من نوعی حاضر نیست 2 ساعت مجانی که هیچی حتی حاضر نیست 1 دقیقه با وجدان برای این مملکت کار کنه که چی بشه من کار کنم که یکی دیگه بخوره
به نظر شخصی من این ضرر (بی اعتمادی و بی انگیزگی در میان امت) بسیار سنگین تر از ضرر مالی و اقتصادی ای هست که به جامعه وارد میشه

80:

گمون نکنم امت اونقدر ساده باشن ک با فریاد دزد بدنبال دزد بیفتن

81:

من طرفدار احمدی نژادم...
خیلیم آدم خوبی بوده

82:

وقتی در دوران به منصب رسیدن اصولگرایان مسئله شهرام جزایری و رشوه خواری اصلاح طلبان رو علم کرده بودند! حالا هم نوبت به اصلاح طلبان رسیده ...

این چرخه در کشور پایان ناپذیر هست!


صورت مسئله همان هست فقط رنگ عوض میکند! حال چه اصلاح طلب! چه اصولگرا! چه احمدی نژاد! و چه .....


83:

بقول همان ضرب المثل معروف "خر همان خر هست پالانش عوض شده "

84:

البته حیف خر

85:

درود

افترا

تهمت

فرار از طرف مباحثه

ترس

غرض

از این نوشته ی شما کاملا هویداست...

در کل هم میهن بگردید اگر یک پست در حمایت یک حزب سیاسی ارسال کرده باشم

اونگاه هر چه قدر دلتان می خواهد بنده را مورد هجوم برنامه دهید.

مهر افزون


86:

گوش امت از شنیدن خبرهای اختلاس و رانت و چپاول پر هست ...
الان چیزی که امت عطش اون را دارند برخورد حداکثری با شرایط این اختلاس ها همراه با افشای نام شان و شرایط پشت صحنه ...
نیاز این هست که مدیران جدید بدانند سرنوشت دست اندازی در بیت المال چیست ، شاید درد ورنج امت با برخوردهای حداکثری التیام یابد.


87:

کمیته پیگیری خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور در مجلس تشکیل می‌شود

چپاول نجومی دیگر : رونمایی از تخلف بزرگ 22 میلیارد دلاری! اقتصاد > اقتصاد‌ملی - این روزها اخباری از خروج ۲۲میلیارد دلار از کشور توسط صرافی‌ها در سال‌های پایانی فعالیت دولت گذشته منتشر شده که زمزمه‌های شناسایی نوع دیگری از فساد را ایجاد کرده هست.


شخصي به نام «ك» نيز به‌عنوان انتقال‌دهنده اين ميزان ارز مطرح شده هست.

اين موضوع نخستين‌بار به‌طور سربسته توسط اسحاق‌جهانگيري، معاون اول رئيس‌جمهور در جمع نمايندگان اتاق بازرگاني مطرح شد.عضو كميسيون اقتصادي مجلس در اين زمينه به تسنيم فرمود: كميته‌اي در كميسيون اقتصادي مجلس براي رسيدگي به ماجراي خروج ۲۲ميليارد دلار ارز از كشور در دوره فعاليت دولت قبل تشكيل خواهد شد.

عبدالكريم رجبي فراخوان نمود: كارگروه مذكور بايد رسيدگي كند كه اين ميزان دلار از كجا آمده و چرا از كشور خارج شده هست؟ به همين‌خاطر با تشكيل اين كارگروه از دولتمردان دعوت مي‌كنيم كه مستندات خود را به كميسيون ارائه دهند.
اين عضو كميسيون اقتصادي مجلس تأكيد كرد: درصورتي كه ثابت شود اين اتفاق افتاده و 22ميليارد دلار ارز از كشور خارج شده هست، بايد بدون‌اغماض با افرادي كه چنين كاري كرده‌اند، برخورد شود.فرمودني هست معاون اول رئيس‌جمهور در چهل و سومين نشست فعالان بخش خصوصي هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني ايران فرموده بود كه برپايه تدبير دولت گذشته و براي كنترل قيمت ارز، ميلياردها دلار از پول كشور را در قالب حواله يا پول نقد به صرافي‌هاي دوبي و هستانبول فروختند و ظرف 17ماه، 22ميليارد دلار پول كشور به خارج صادر شد.

جهانگيري همينطور چند روز قبل در رودبار تأكيد كرد كه 22ميليارد دلار ارز از كشور خارج كردند كه 30% اون توسط يك صراف انجام شد و اين پرونده در حال پيگيري هست.


کمیته پیگیری خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور در مجلس تشکیل می‌شود

88:

قائم‌مقام موسسه مالي مرکزی با فراخوان اینکه مداخله موسسه مالي مرکزی در دولت قبل و در سال های 90 و 91 در بازار ارز صحت دارد، فرمود: مستندات خروج 22میلیارد دلار ارز از کشور در دولت گذشته در موسسه مالي مرکزی موجود هست.

قائم‌مقام موسسه مالي مرکزی با فراخوان اینکه مداخله موسسه مالي مرکزی در دولت قبل و در سال های 90 و 91 در بازار ارز صحت دارد، فرمود: مستندات خروج 22میلیارد دلار ارز از کشور در دولت گذشته در موسسه مالي مرکزی موجود هست.
اکبر کمیجانی در فرمود‌وگو با خبرنگار تسنیم که پرسید: "طبق فراخوان معاون اول رئیس جمهور دولت قبل 22 میلیارد دلار ارز را از طریق چند صرافی از کشور خارج کرده هست، آیا مستندات این موضوع در اختیار موسسه مالي مرکزی هست؟" فراخوان نمود: مستندات و سوابقی که خروج 22 میلیارد دلار ارز از کشور را تأیید کند در موسسه مالي مرکزی وجود دارد.
وی با تأیید خروج 22 میلیارد دلار ارز از کشور در دولت قبل، فرمود: بررسی‌های انجام شده دلالت بر این می‌کند که چنین حجمی از مداخلات ارزی وجود داشته هست ولی هم اکنون در خصوص رقم دقیق اون حضور ذهن ندارم.
قائم‌مقام موسسه مالي مرکزی در همین ارتباط اضافه کرد: قطعاً صحبت‌هایی که آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به اون اشاره کرده‌اند، با مستندات هست و دلایل متقنی هم برای اون وجود دارد.
کمیجانی تأکید کرد: مداخله موسسه مالي مرکزی در دولت قبل و در سال های 90 و 91 در بازار ارز صحت دارد.
به نقل تسنیم، معاون اول رئیس جمهوری در چهل و سومین نشست فعالان بخش خصوصی هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران فرموده بود: برپايه تدبیر دولت گذشته و برای کنترل قیمت ارز، میلیاردها دلار از پول کشور را در قالب حواله یا پول نقد به صرافی‌های دوبی و هستانبول فروختند و ظرف 17 ماه، 22 میلیارد دلار پول کشور به خارج صادر شد، در حالی که این رقم بسیار تعجب‌آور هست.‬
جهانگیری همچنین چند روز قبل در رودبار تأکید کرد که 22 میلیارد دلار ارز از کشور خارج کردند که 30 % اون توسط یک صراف انجام شد و این پرونده در حال پیگیری هست.
فرمودنی هست، عبدالکریم رجبی در فرمود‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با ورود کمیسیون اقتصادی به پرونده خروج 22 میلیارد دلار ارز در دولت قبل فرموده بود: باید کارگروهی در مجلس و به‌ویژه در کمیسیون اقتصادی برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.
وی همچنین اضافه کرد: کارگروه مذکور باید رسیدگی کند این میزان دلار از کجا آمده و چرا از کشور خارج شده هست؟ به همین خاطر با تشکیل این کارگروه از دولت‌مردان دعوت می‌کنیم که مستندات خود را به کمیسیون ارائه دهند.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: در صورتی که ثابت شود این اتفاق افتاده و 22 میلیارد دلار ارز از کشور خارج شده هست، باید بدون اغماض با افرادی که چنین کاری را کرده‌اند، برخورد شود.
http://www.tabnak.ir/fa/news/470303/%D8%AA%D8%A3%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%DB%B2%DB%B2%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D 8%AF-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C

89:

ای بابا ی وقتی به خودمون میایم میبینم کل مملکت تکوندنو رفتن

90:

درود
یا یه ایران دیگه یه جای دیگه ساختن

91:

درود
یا یه ایران دیگه یه جای دیگه ساختن


56 out of 100 based on 61 user ratings 1186 reviews

@