رقص دختر و پسر بالغ روی سن در منطقه آزاد+ عکس


رقص دختر و پسر بالغ روی سن در منطقه آزاد+ عکسرقص دختر و پسر بالغ روی سن در منطقه آزاد+ عکس
کد خبر:

۳۹۸۱۶۴

تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵
اجتماعی » جامعه

رقصیدن دختر و پسر بالغ با هم، به‌ کارگیری الفاظ رکیک و حرکات زننده همه در شوهای شبانه یکی از مناطق آزاد کشور رخ می‌دهد که در سایه نظارت اندک مسئولان برای اعتقادات مردم مشکل ایجاد می‌کند.
رقص دختر و پسر بالغ روی سن در منطقه آزاد+ عکس به گزارش مشرق، منطقه آزاد چیست؟ بنا به تعاریف بین‌المللی، منطقه آزاد محدوده حراست شده بندری و غیر بندری است که از شمول برخی از مقررات جاری کشور متبوع خارج بوده و با بهره‌گیری از مزایایی نظیر معافیت‌های مالیاتی، بخشودگی سود و عوارض گمرکی، عدم وجود تشریفات زاید ارزی، اداری و مقررات دست و پاگیر و همچنین سهولت و تسریع در فرآیندهای صادرات و واردات با جذب سرمایه گذاری خارجی و انتقال فناوری به توسعه سرزمین اصلی کمک می‌نماید.

از تمام این تعریف که یک تعریف بین‌المللی محسوب می‌شود استنباطی غیر از آزادی تجاری و اقتصادی برداشت نمی‌شود. به عبارت دیگر اگر به مکانی منطقه آزاد تجاری یا منطقه ویژه اقتصادی اطلاق شود به این معنا نیست که در آن منطقه کلا قوانین حاکم بر کشور باید زیرپا گذاشته شود.

ما در کشورمان بنا به دستور دین و شریعت عامه مردم یعنی تشیع قوانین متعددی داریم که همگی باید به آنها پایبند باشیم. به عنوان مثال از تخلف قانونی و حرام بودن شرعی عبور از چراغ قرمز به فتوای امام راحل گرفته تا رعایت حجاب و شئونات اسلامی در جمهوری اسلامی ایران.

74 ضربه شلاق برای تظاهر به عمل حرام در اماکن عمومی

در ماده 638 قانون مجازات اسلامی آمده است: «هرگاه کسی علناً در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل به حبس از 10 روز تا 2 ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد و در صورتی که مرتکب عملی شود که نفس آن عمل دارای کیفر نباشد؛ اما عفت عمومی را جریحه‌دار نماید، تنها به حبس از 10 روز تا 2 ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

تبصره- زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر می‌شوند، به حبس از 10 روز تا 2 ماه و یا 50 تا 500 هزار ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد.»

اما متاسفانه بعضی از افراد و گروه‌ها فکر کردند منطقه آزاد به این معناست که انجام هر کاری در آن منطقه آزاد است و آنجا مکانی برای عقده‌گشایی‌هایشان است.

ما هم‌اکنون بیش از 30 منطقه آزاد و ویژه اقتصادی در کشور داریم که بعضا بدون مشکل فعالیت می‌کنند ولی بین همه آنها یکی از مناطق آزاد متاسفانه از لحاظ فرهنگی و پایبندی به آداب و رسوم و قوانین ملی به سمت‌و‌سویی غیر از سمت‌وسوی نظام جمهوری اسلامی می‌رود.

برگزاری شوهای زننده در یکی از مناطق آزاد

این منطقه آزاد که خیلی مورد استقبال مردم و مقصد مسافران و توریست‌ها برنامه گرفته است با برگزاری شوهای مختلف و اشاعه بی‌بندوباری‌های بسیار زننده تیشه‌ای برداشته و به ریشه نظام جمهوری اسلامی می‌زند که متاسفانه از نگاه مسئولین ذی‌ربط پنهان مانده یا برخی سیاست‌ تغافل را برگزیده‌اند.

در برنامه شبانه‌ای که در این جزیره برگزار می‌شود، مجری دخترها و پسرهای نوجوان را به روی صحنه می‌آورد و از آنها می‌خواهد که به صورت آزادانه با موزیکی که پخش می شود، برقصند.

رقص دختر و پسر بالغ روی سن در منطقه آزاد+ عکس

از سویی این مجری با به کار بردن الفاظ بسیار زننده و حرکات شنیع و همچنین شوخی‌های بد با مجری خانم این برنامه و رقصیدن خود هنگام پخش موسیقی اقدام به انجام فعل حرام و ترویج آن در یک مکان عمومی می‌کند.

به همین دلیل با رئیس پلیس نظارت بر اماکن کل کشور این موضوع را در میان گذاشتیم تا ببینیم اقدام پلیس در این زمینه چیست؟

سرهنگ خلیل هلالی درباره اجرای اینگونه برنامه‌های گفت: اگر در تالارها و مکان‌های عمومی که ثبت شده است برگزار شود باید مجوز اخذ کنند و باید تعهداتی هم بدهند و اینچنین اتفاقاتی معمولا رخ نمی‌دهد.

وی ادامه داد: اگر این تالارها و آمفی تئاترها در واحدهای صنفی و بخش خصوصی باشد پلیس نظارت بر اماکن نظارت دارد و اگر در اماکن عمومی و غیرخصوصی باشد پلیس امنیت اخلاقی ناجا نظارت دارد.

سرهنگ هلالی معتقد است اماکنی که خصوصی هستند کاملا تحت نظارت پلیس اماکن هستند و در اماکن خصوصی به هیچ وجه چنین اتفاقاتی رخ نمی دهد.

برخورد قاطع پلیس با شکنندگان حریم اسلامی جامعه

رئیس پلیس نظارت بر اماکن کل کشور در مورد نحوه برخورد با اماکن متخلف گفت: برخوردهای ما معمولا بازدارنده است و مکانی هم که بیش از 10 روز بسته شود درآمد فرد کاملا قطع می‌شود. برگزاری اینگونه مراسمات دارای شرایطی است و اگر آن شرایط رعایت نشود آن مکان پلمپ خواهد شد و مجوز آن نیز باطل می‌شود.

وی درباره نحوه برخورد با مجریان متخلف گفت: مجری نیز باید دارای مجوز از وزارت ارشاد باشد و اگر ضوابط را رعایت نکند ما از وزارت ارشاد درخواست می‌کنیم که مجوز وی را لغو کنند. اگر اعمال این مجری مصداق مجرمانه داشته باشد پیگیری قضایی نیز می‌شود.

اینکه پلیس نظارت بر اماکن کل کشور در حال انجام وظایفش است شکی نیست اما دغدغه‌داشتن تمام مردم در پاسداری از حریم دین و شرع مقدس انگاره‌ای غیرقابل اغماض است که اهتمام همگانی را می‌طلبد.

لذا باید همه مردم نسبت به مشاهده رفتار شنیع و غیرقانونی و غیرشرعی حساس باشند و آن را به مسئولین ذی‌ربط خبر بدهند که این خود یکی از مصادیق نهی از منکر است.

یکی دیگر از نکاتی که انسان را به فکر فرو می‌برد این است که مجری این برنامه با صراحت تمام می‌گوید امشب فکر و قوه‌ تعقل را تعطیل کنید و فقط خوش بگذرانید. آیا این سخن شما را به یاد یک زندگی حیوانی نمی‌اندازد؟ به نوعی این سخنان توهین به مخاطبان نیست؟ آیا روش‌های بهتری برای خنداندن و شاد کردن مردم وجود ندارد؟

رقص دختر و پسر بالغ روی سن در منطقه آزاد+ عکس

طبق تمام ضوابط شرعی و قانونی نظام مقدس جمهوری اسلامی اینگونه حرکات و برگزاری اینگونه مراسمات خلاف است و باید از انجام آن ممانعت صورت بگیرد.

از اینگونه تئاترها و برنامه‌ها نه تنها در مناطق آزاد بلکه در پایتخت ایران اسلامی نیز اجرا می‌شود و متاسفانه هیچگونه نظارت اسلامی یا برخورد قاطعی با آنها نمی‌شود.

اسلام هیچگاه با شادی کردن و خندیدن مردم مشکلی نداشته و حتی در بین مسلمان‌ترین افراد که اهل‌بیت عصمت و طهارت هستند شوخی و مزاح وجود داشته است. به نمونه‌هایی زیر توجه کنید:

1. نعیمان، مرد شوخ طبعی بود. روزی عربی را با یک خیک عسل دید. آن را خرید و به خانه عایشه برد. رسول خدا(ص) پنداشت که به عنوان هدیه آورده است. نعیمان رفت و اعرابی بر در خانه پیامبر(ص) ایستاده بود. چون انتظارش طولانی شد، صدا زد: ای صاحب خانه! اگر پول ندارید، عسل را برگردانید. رسول خدا(ص) جریان را دریافت و قیمت عسل را به آن شخص پرداخت. پیامبر چون زمانی دیگر، نعمیان را دید، فرمود: چرا چنین کردی؟ گفت: دیدم رسول خدا(ص) عسل را دوست دارد و اعرابی هم یک خیک عسل داشت. پیامبر(ص) خدا از کار نعیمان خندید و به او هیچ گونه درشتی نکرد.
2. امام موسی بن جعفر(ع) فرموند: عربی بدوی نزد پیامبر(ص) آمد و هدیه و سوغاتی به پیامبر اهدا کرد. بعد همان ساعت گفت: پول هدیه و سوغات ما را بدهید. رسول خدا(ص) نیز خندیدند. پس از آن جریان هر وقت غمگین می‌شدند، می‌فرمودند: آن اعرابی کجاست. کاش پیش ما بیاید. (اصول کافی، ج 2)

3. روزی پیامبراکرم(ص) به پیرزنی از طایفه اشجع فرمود: ای‏ اشجعیه! بدان هرگز پیر زن داخل بهشت نمی‏‌شود.

پیر زن از شنیدن این حرف اندوهگین شد. بلال از راه رسید و با مشاهده آن صحنه، وضعیت زن را برای پیامبر نقل کرد. حضرت به بلال ‏فرمود: سیاه چهره‌گان هم به بهشت نمی‏‌روند. بلال نیز مانند پیر زن اندوهگین گشت. عباس، عموی پیامبر(ص)، بر آنها گذشت و پس از آگاهی ‏از حالشان، ماجرا را برای پیامبر(ص) بازگفت. پیامبر(ص) فرمود: پیرمردها هم به بهشت گام نمی‌نهند. آنگاه رسول خدا(ص) هر سه را طلبید و فرمود: خداوند اینان را با بهترین شکل ظاهری داخل بهشت می‏‌کند. سپس فرمود: خداوند آنهارا در قالب جوانانی نورانی وارد بهشت می‏‌سازد.

4. روزی پیامبر(ص)، به همراه بلال، از کوچه ای می‌گذشتند. بچه­‌ها مشغول بازی بودند. بچه­‌ها تا پیامبر(ص) را دیدند، دور او حلقه زدند و دامنش را گرفتند و گفتند: همان طور که حسن و حسین را بر شانه‌تان سوار می‌کنید، ما را هم بر شانه­ خود سوار کنید. بچه­‌ها هر یک گوشه­‌ای از دامن پیامبر(ص) را گرفته بودند و با شور و اشتیاق، همین جمله را تکرار می‌کردند. پیامبر(ص) با دیدن این همه شور و شوق، به بلال فرمودند: ای بلال! به منزل برو و هر چه پیدا کردی، بیاور تا خود را از این بچه ها بخرم.

بلال، با عجله رفت و با هشت گردو برگشت. پیامبر، هشت گردو را بین بچه­‌ها تقسیم کرد و بدین ترتیب، خود را از دست بچه­‌ها رها کردند و به همراه بلال، به راهشان ادامه دادند. در راه، پیامبر(ص) رو به بلال کردند و به مزاح گفتند: خدا برادرم، یوسف صدیق را رحمت کند. او را به مقداری پول بی ارزش فروختند و مرا نیز به هشت گردو معامله کردند.

5. امیرالمؤمنین(ع) فرمودند: پیامبر اسلام(ص)هرگاه مردی از اصحابش را غمگین می‌یافت او را با شوخی خرسند می­‌ساخت و می­‌فرمود: خداوند دشمن دارد کسی را که در روی برادرش چهره درهم کشد. سنن النبی(ص)ص128

اینها چند نمونه از شوخی‌های بسیار شیرین و زیبایی است که پیامبر مهربانی‌ها انجام می‌دادند و بیانگر این است که دین مبین اسلام با شوخی و خنده و شادی مخالف نیست اما به هر نوع شادی کردنی تن نمی‌دهد.

توصیه اسلام به مزاح و پرهیز از خشونت

پیامبر اکرم(ص) فرمودند: تفریح کنید و سرگرمی داشته باشید زیرا دوست ندارم که در دین شما خشونتی دیده شود.

شخصی به نام یونس شیبانی می‏گوید: امام صادق(ع) از من پرسید: مزاح شما با یکدیگر چگونه است؟ عرض کردم: بسیار اندک! حضرت فرمود: این گونه نباشید؛ زیرا مزاح کردن، [نشانه] حسن‏‌ایجاد است و تو می‏توانی به وسیله آن، برادر دینی‏ات را شادمان کنی. پیامبر(ص) نیز با افراد شوخی می‏کرد و منظورش، شاد کردن دل آنان بود.

اما از چه شوخی‌هایی در اسلام منع شده است.

پیامبر اسلام(ص) فرمودند: «اِنّی لَاَ مْزَحُ وَ لا اَقُولُ اِلاّ حَقّاً؛ من شوخی می‌‏کنم؛ ولی جز سخن حق نمی‏‌گویم».

همچنین از ایشان نقل شده که فرمودند: «خداوند، انسان شوخ طبعی را که در شوخی خود راستگو باشد، مؤاخذه نمی‌کند».

به مقتضای آداب و تعالیم جامع اسلام و سنت گرامی پیامبراکرم(ص) مزاح و شوخی تا زمانی که با گناه دیگری مانند تحقیر، تمسخر، افترا و... همراه نباشد، بلکه صرفاً جهت مسرور نمودن برادر دینی باشد کاری است پسندیده و مطلوب.

نکته‌ای که چه مسئولان و چه مردم باید به آن توجه کنند این است که هم‌اکنون در آستانه نوروز و تعطیلات نوروزی که زمان خوبی برای مسافرت است، هستیم.

قطعا شهرستان‌ها و اماکن تفریحی گوناگون مانند جزیره کیش برنامه‌های متعددی برای جذب گردشگر تهیه دیده‌اند (که متاسفانه برخی از مسئولین فقط جذب گردشگر برایشان مهم است و بدون رعایت هیچ ضابطه‌ای اقدام به اجرای آن برنامه‌ها می‌کنند) که با توجه به این موضوع ضرورت نظارت بیش‌ازپیش مسئولین روشن می‌شود و همچنین مردم نیز وظیفه دارند که هرگونه تخلفات شرعی و قانونی را اطلاع دهند.

امید است با جدیت نیروی انتظامی و ایجاد دغدغه شرعی برای مردم هم حرمت ایام فاطمیه که مقارن با نوروز شده است حفظ شود وهم شاهد شادی‌های بدون گناه باشیم.


منبع: فارسنقش سیستم های تهویه در کارکرد بهینه یخچال های فروشگاهی

1:

خوب رقصیدن شما چتونه ؟

میرن جهنم ؟ به شما چه ؟

من اگر باده پرستم باد خورم به تو چه ؟
من اگر غر میدم به تو چه ؟

حتمآ باید برن پولشون رو بدن به عربها یا ترکها برای 2 ساعت شادی .

خوبه روضه بگیرن بزنن تو سرشون یکی هم با اون چوب تبل بکوبن تو سرت و بعدش ....


مفهوم زیبایی در جهان سوم و کشور های پیشرفته...!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش هم خر خر گریه کنن .


مدیر وبسایت 98ia درگذشت!


مراسمات آیینی و شادی و رقص باید باشه و هر کسی مخالفه باید به دلیل مخالفت با امت و خیانت اجتماعی مجازات بشه .

اینها کسایی هستن که بدون شک ایران و ایرانی ذره ای براشون اهمیت نداره و مشتی وطن فروش هستن که در جهت منافع کشورهای بیگانه مخصوصآ کشورهای لاشخور منطقه مثل ترکیه و حجاز و اردن و .....


مرگ یک کارتن خواب در سرما / عکس
گام بر میدارن و اول اینکه میخوان امت شاد نباشن .


خودش باشد ولی مثل ما فکر کند
و اگر هم میخوان شاد باشن برن پول دلار بدن کشورهای دیگه .

صد در صد کسایی که مانع برگزاری آیینها و شادی های ایرانی ها هستن ، خیانتکار و شرایط اطلاعاتی کشورهای بیگانه هستن .


انواع ویترین های فروشگاهی و کاربری ان ها
چون این رفتارها و مخالفتها سالانه میلیاردها دلار از پول کشور بسیار غنی و ثروتمند ایران رو نصیب کشورهاشون میکنه و از طرفی شیوع افسردگی و بیماری های روانی و اجتماعی در ایران منافع خیلی خیلی زیادی برای کشورهای بیگانه مخصوصآ کشورهای لاشخور منطقه داره .


قانون جذب


چقدر ازاوضاع و احوال دوستت درهم میهن باخبری ؟

2:

به این میگویند تبلیغ غیرمستقیم نه اطلاع رسانی......


البته رسانه ارزشی! مشرق(دانسته یا ندانسته) زیاد از این گافها میدهد.....اما نظر من درباره این کار.....
بماند.....

الاون بگویم شر میشود و مورد عنایت برخی برادران برنامه میگیرم لذا بیخیال !!!!!! :-)

3:

جالب بود

4:

تصورش هم خنده داره...
همین جوری با هر حرکت بند دل این برادرها بریده میشه...


کلا انسان شرف مخلوقاته و باید حرکات فرشته مانند کنه...مثلا دو بال رو شونه هاش بچسبونه حرکات ریتمیک کنه...


5:

آرمان های ما چه میشود ؟

6:

ما آرمانمون سربلندی و پیشرفت ایران و رفاه و آزادی امته و برقراری عدالت هستش .

اون چیزی که احتمالآ مد نظر شماست آرمان ما ایرانی ها نیست .


7:

خیر
ما آرمان تشکیل حکومت اسلامی جهانی داریم .

کجای اسلام فرموده رن ها برقصن؟

8:

خاک بر سره مردی که اندام خود را تکان دهد(رقص)

9:

خوبه دیگه دوستان سیاستمدار شبکه بخاط یک اعملا ناشایست آل سعود چندین تاپیک میزنن
اما تو مناطق آزاد خیلیا میرن و میرقصن و کسی هم چیزی نمیگه
چون روشنفکری و قرن نوین شده
بابا بزن کف قشنگه رو برای اینجور خونواده ها که روشنفکرن و با امثال من مخالف هستند

10:

کدوم منطقه آزاد؟ اسمشو بگین خب

11:

اونوقت تو برای این آرمان تلاش میکنی و پالون رو میندازی روی ملت بدبخت ، کی سوار امت میشه ؟

12:

همونی که سوار هست دیگه .


13:

خوب چه اشکالی داره

14:

کنسرت رضا صادقی در تبریز رفته بودیم
یه چند نفر بالای سر امت ایستاده بودن و مواظب حرکاتشون بودن
نمیزاشتن امت حرکات موزون انجام بدن((نکته را گرفتین______________آهنگهای صادقی اصلا طوری نیست که بشه باهاش حرکت موزون انجام داد ولی با نوع کف زدن وسوت زدن اشاره و.....................امت کار داشتن)


15:

بابا پدرمون در اومد بسه دیگه چقد کولی بدیم پیرمون کردن من 25 ساله با فشار زندگی شدم هم سن بابام باور کنین شدم آخه هر چی میگه با پوست و هستخون درک میکنم


50 out of 100 based on 35 user ratings 610 reviews

@