رونمایی از تیم 2022


رونمایی از تیم 2022رونمایی از تیم 2022
چهره هایی مثل میلاد محمدی، مهدی ترابی، حسین کنعانی، سعید عزت اللهی، محمدرضا اخباری، رامین رضائیان، کاوه رضایی علی کریمی و ... بازیکنانی بودند که در بازی مقابل گوام روی نیمکت تیم ملی نشستند و در دقایقی هم برای حضور در ترکیب اصلی وارد میدان شدند. در شرایطی که کارلوس کی روش برای حضور در جام جهانی 2018 پروسه تغییر نسل تیم ملی را با شیب ملایم آغاز کرده است، این پشتوانه ما را به حضور موفق در مرحله دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی امیدوار می کند.
ظهور جوان ها و درخشش آنها در ترکیب تیم ملی همواره به عنوان یکی از اهداف مهم تیم ملی به حساب می آید که کی روش در این زمینه نیز موفق عمل کرده است. با توجه به طراوت و جوانی این چهره ها خیلی هم عجیب نیست که این نیمکت را یکی از جذاب ترین نیمکت های تاریخ تیم ملی نام بگذاریم. اگرچه در دوره های مختلف تیم ملی ایران بدون شک نیمکت های پرستاره تری داشته و چهره های فوق العاده ای نیمکت نشین تیم ملی بوده اند.

منبعحسن بیت سعید هم آقای گل شد

1:

با فرموده شما موافقم اما همیت حمایت از آقای کی روش در همه مواقع ادامه داشته باشد و فقط با بردهای تیم از ایشان تعریف کنیم و به محض خدای ناکرده یک باخت از کوره در رفته و ایشان را متهم کنیم
به نظر من از وقتی که کی روش هدایت تیم ملی کشورمان را عهده دارشده از لحاظ پاس کاری خیلی بهتر شده قبلاً اصلاً بدین شکل پاسکاری نمی کردند.


62 out of 100 based on 37 user ratings 412 reviews

@