«گربه سیاه» استقلال بدون تیم ماند


«گربه سیاه» استقلال بدون تیم ماند«گربه سیاه» استقلال بدون تیم ماند
محمداوسانی مهاجم تیم ملی دانشجویان که در آخرین روز نقل و انتقالات قرارداد خود را با باشگاه صبا فسخ کرد به دلیل حضور در کره جنوبی همراه با تیم دانشجویان نتوانست با تیم جدیدی قرارداد ببندد.

این بازیکن طی دو دیدار تدارکاتی با تیم استقلال موفق شد 7 بار دروازه تیم استقلال را باز کند تا از این حیث دارای یک رکورد منحصر به فرد باشد اما همین بازیکن که به دلیل عدم تعهد باشگاه صبا به مسایل مالی قراردادش از این تیم جدا شده فعلا تیم باشگاهی ندارندآبروریزی ابومسلم در afc + عکس

1:

تساوی 8 گله هستقلال در بازی دوستانه
دیدار تیم‌های هستقلال و تیم ملی دانشجویان با نتیجه 4 بر 4 به پایان رسید.
خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های هستقلال و تیم ملی دانشجویان از ساعت 18 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی و در حضور نزدیک به 250 تماشاگر انجام شد.


:: دور دوم مسابقات پیش بینی لیگ برتر - هفته دوازدهم ::
نیمه اول این مسابقه با نتیجه یک بر یک به پایان رسیده بود اما در کمال تعجب بازی در پایان با نتیجه 4 بر 4 به پایان رسید.


ضد آبی :)
هر 4 گل تیم ملی دانشجویان را محمد اوسانی به ثمر رساند که گل‌های وی روی اشتباهات بچه‌ گانه مدافعان و دروازه‌بان هستقلال از خط دروازه این تیم عبور کرد.


بزرگمردی به نام امیر قلعه نوئی
اوسانی در نیمه دوم بارها و بارها مدافعان و دروازه‌بان هستقلال را دریبل کرد و در حالی که رحمتی درون دروازه بود این بازیکن 3 گل در نیمه دوم و یک گل در نیمه اول به ثمر رساند.


:: دور دوم مسابقات پیش بینی لیگ برتر - هفته سیزدهم ::
گل‌های تیم ملی هستقلال را مگویان، برهانی (پنالتی)، علیرضا رمضانی و فرشید اسماعیلی (پنالتی) به ثمر رساندند.

محمد اوسانی در بازی دوستانه هستقلال در ورزشگاه شهر قدس هم 3 گل به ثمر رسانده بود که در مجموع دو بازی موفق شد 7 بار دروازه آبی‌پوشان را باز کند که البته در اون مسابقه خبری از مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو نبود.

در جریان این مسابقه فرشاد کرمی مربی تیم ملی دانشجویان و دستیار توپالیدیس در تیم راه‌آهن بارها به عملکرد داور مسابقه اعتراض کرد.

تیم فوتبال هستقلال فردا یک جلسه تمرین ریکاوری انجام خواهد کرد.


ضد قرمز - ضد ل..گ...ی


50 out of 100 based on 25 user ratings 250 reviews

@