لیست متلک های عادل فردوسی پور


لیست متلک های عادل فردوسی پور



لیست متلک های عادل فردوسی پور
برای او فرقی نمی کند کدام بازی را گزارش می کند. سر وقت تکه اش را می اندازد. مثلا در همین فینال جام ملت های اروپا درباره کالچوپولی در ایتالیا و سقوط یوونتوس گفت: «در ایتالیا تیمی را که تبانی کرد فرستادند دسته اول ولی ما در ایران، تیمی را که در لیگ فوتسال تبانی کرده بود، فرستادیم آسیا!» یا با طعنه سراغ مهاجم های میلیاردی لیگ برتر رفت: «الان نگرانی فورودارهای میلیاردی ایران این است که نکند مربیان ما از روی دل بوسکه تقلید کنند و تیمشان را بدون مهاجم بفرستند داخل زمین!»

جنس تکه پرانی های عادل برای شنونده های تلویزیونی جذاب است. او از هر موقعیتی برای تکه پرانی استفاده می کند؛ چه در فینال اروپا و چه در فینال جام جهانی. اولین تکه ماندگار فردوسی پور در جام جهانی ۹۸ رقم خورد؛ وقتی مایکل اوون آن گل به یادماندنی را به آرژانتین زد و عادل گفت: «چه میکنه این اوون.» از گزارش های او در سال های اخیر تکه های زیادی به یادگار مانده که در این گزارش بخشی از آنها را مرور می کنیم…

*از زوایایی، با این شکل موها بالوتلی شبیه سرندیپیتی شده!(در جریان بازی فینال اروپا بین اسپانیا و ایتالیا)

*همه آستین کوتاه پوشیدن، فقط دژاگه آستین بلند داره. همه هم می دونیم دلیلش چیه. فقط کاش واسه پشت گردنش هم یه فکری می کردن!(در بازی ایران و قطر، کنایه از خالکوبی های اشکان)

*این ماتراتزی هم اینقدر خالکوبی کرده که انگار آستین بلند پوشیده(در جریان یکی از بازی ایتالیا)

*اینجا هم تماس تلفنی خیلی خودجوش قطع می‌شه(وقتی داشت با یکی از منتقدان وزارت ورزش حرف می زد و ناگهان تماس قطع شد)

*مزدک یک رقیب حرفه ای و بسیار جدی است که ممنون دارش هستم!(کپ زدن از روی قلعه نویی در یک گفت و گو)

*حالا اونجا بازیکنی که گل زده را می‌زنند… معلوم نیست اگر گل نمی‌زد چه کارش می‌کردند!(در جریان یکی از بازی ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۶)

*قبل از شروع بازی‌ها بعضی از کامپیوترها پیش بینی کرده بودند جمهوری چک حتی تا پای قهرمانی هم بالا می‌آید. مثل اینکه چک‌ها هم از همان کامپیوترهایی استفاده کردند که مسئولان فدراسیون فوتبال ما قبل از بازیهای جام جهانی از آنها استفاده می‌کردند!(بعد از حذف چک از جام جهانی ۲۰۰۶)

*اگه مسولان برگزاری بازی فیلم های بازی های «ذوب آهن – ملوان» یا «ذوب آهن – فولاد» را در لیگ ما می دیدند تا حالا بازی را ادامه داده بودند ‌و دقیقه ۴۰ , ۵۰ اش تموم شده بود. تازه مسولان اوکراینی فرقون هم نداشتن وگرنه استفاده می کردند!(در جام ملت های اروپا و بازی اخیر اوکراین و فرانسه که به دلیل بارندگی تعطیل شد و با تاخیر انجام شد)

*آنگولایی‌ها خوب ضرباتشان را از کنار دروازه ما بیرون می‌زنند/واقعا کسی از تعویض‌های برانکو سر در نمی‌آورد/برهانی با نوک بینی توپ را کنترل می‌کند/حالا دایی توپی را که به او می‌رسد با سر از جلوی دروازه آنگولا دور می‌کند!/ در این لحظه پدیده جام(شجاعی) اجباراً وارد زمین می‌شود/دایی خیلی دوست دارد در این بازی گل بزند!(تکه های به یاد ماندنی عادل فردوسی پور در جریان بازی ایران و آنگولا در جام جهانی ۲۰۰۶)

*خداحافظ علی دایی، خداحافظ تیم ملی(بعد از شکست تیم ملی مقابل مکزیک در جام جهانی ۲۰۰۶)

*خداحافظ جام جهانی، خداحافظ برانکو(بعد از شکست تیم ملی مقابل پرتغال در جام جهانی ۲۰۰۶)

*می گویند سید جلال با رقمی میلیاردی به پرسپولیس پیوسته است.خیلی بالاتر از سقف قرارداد. البته سقف قرارداد چیزی است که فقط باعث خنده بازیکنانی می شود که رقم های میلیاردی می بندند (متلک او به سقف قرارداد وقتی هنگام گزارش بازی بد ایران برابر قطر سعی کرد خودش را شاد کند)

*تقریبا ۹۰ هزار نفر به ورزشگاه آمده اند تا این بازی را از نزدیک تماشا کنند. البته ما منتظر هستیم تا مسئولان ورزشگاه یک عددی را مثل همیشه اعلام کنند و مثلا بگویند ۹۲۳۰۰ نفر! (متلک او به مسولان ورزشگاه آزادی در بازی ایران و قطر)

*آقا اجازه می دهید کله ام را روی میز بکویم؟(پاسخ خنده دار او در جواب به یکی از مسولان کمیته آموزش فدراسیون که گفت مربیان بالای ۶۰ سال از جمله فرگوسن نباید مربیگری کنند!)

*اگر مسولان اسپانیایی هم مثل مسولان ما بودند الان در اسپانیا دو روز تعطیل عمومی اعلام می شد!(بعد از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۰ و خطاب به مسولان داخلی)

*سعدی اگر بود می گفت مزد آن گرفت جان برادر که لابی سیاسی کرد (در جریان بحث های انتقال نفت تهران به اراک)

*ببخشید که مجبور شدیم مهمان سیاسی بیاوریم! ولی به هر حال این اتفاق افتاد و ما امشب مهمان نمایندگان محترم مردم هستیم که سیاسی هستند و می خواهیم اگر بشود بر سر این بحث کنیم که بگوییم آقا جون دست از سر فوتبال بردارید. (در یکی از برنامه های ۹۰ وقتی دو نماینده مجلس میهمان بودند)

*طرفداران سپاهان خیلی خودجوش بنر درست کردن علیه ما(در یکی از برنامه های ۹۰ وقتی که تصاویری از شعارها علیه خودش پخش می‌شد)

*چرا می خند؟(کپی برداری از سوتی طرفدار تراکتور سازی که گفته بود: چرا آقای فردوسی پور می خند)

*مشکل شما در پرتغال حل شد اما در ایران روشی هست که ناخن را در نمونه ادرار می اندازند و مشکل دوپینگ حل می شود. نگران نباشید آقای کروش،با این روش ها در ایران به زودی آشنا می شوید(وقتی با کروش درباره ماجرای اختلافاتش با کمیته دوپینگ فدراسیون پرتغال بحث می کرد)

*خوبی ال‌کلاسیکو این است که همیشه برنده دارد، برعکس بعضی دربی‌ها! (در یکی از ال کلاسیکو و به طنعه از تساوی های متعدد در دربی تهران.)

*این قدر سقوط مبارک همه را خوشحال کرده که حتی قهرمانی هم خوش اخلاق شده. (در یکی از برنامه های ۹۰ و بعد از مشاهده کردن خنده های قهرمانی، داور همیشه بداخلاق لیگ برتر)

*محمد نصرتی وقتی به سایپا گل زد به سمت هواداران رفت و حرف هایی را به زبان آورد که فقط افراد بالای ۲۵ سال قابلیت شنیدنش را دارند! او غیر قابل کنترل بود و ما تلاش زیادی کردیم تا مقابل دهان او را در تلویزیون شطرنجی کنیم!(در یکی از برنامه های ۹۰)

*خداحافظ آقای بد لباس! (بعد از حذف برزیل از جام جهانی ۲۰۱۰ با دونگا که از ابتدای جام به نوع لباس پوشیدنش گیر داده بود)

*این پرویز مظلومی است که دارد از روی فنس می‌پرد. احتمالا دارد دنبال سبیل‌هایش می‌گردد.(بعد از نشان دادن عکسی از مظلومی که در آن پرویز خان در حال پریدن از روی فنس کنار زمین بود)

*حالا جمعیت به سرعت بارباپاپا تغییر موضع می دهند و استیلی را تشویق می کنند.(بعد از گل تساوی پرسپولیس مقابل ملوان در اولین بازی فصل قبل)

*جالب است که باران تندی می آید اما پرویز مظلومی بازی را از کنار زمین نگاه می کند و زیر باران ایستاده.(تکه بامزه عادل فردوسی پور در جریان بازی استقلال و ذوب آهن در پلی آف لیگ قهرمانان)

*اسم حنیف در لیست آسیایی استقلال سهیل است بگذارید ببینم ذوب آهنی ها در تیم شان امین یا ایمون ندارند. خوب خیال رحمتی می تواند راحت باشد.(تکه به رحمتی در همان بازی پلی آف استقلال و ذوب آهن در آسیا)

*خسرو با خوشحالی مضاعف به آغوش مظلومی می رود که سال قبل وقتی از استقلال جدا شد گفت می رود چون از مظلومی شاکی است که در تیم ملی ب بازی اش نمی داده.(در جریان یکی از بازی های استقلال)

*الان آقای کفاشیان به من یه اس ام داده که توش نوشته فیلم هندی!(بعد از پخش گزارشی درباره وضعیت ستاره های قدیمی فوتبال. عادل در برنامه ۹۰ اس ام اس کفاشیان را برای همه خواند)

*کمیته انضباطی دایی را ممنوع المصاحبه کرده است،اما او اگر می خواهد مادام العمر محروم شود سری به همشهری اش بزند!(طعنه عادل به حسین رضازاده بعد از محرومیت سعید علی حسینی به دلیل دوپینگ در وزنه برداری)

*اینم تعویض رویایی علی پروین (بازی پرسپولیس-فمهرپاسی سال۱۳۸۱ که ابراهیم اسدی بلافاصله پس از ورود به زمین گل زد)

*عجب فوتبالیستیه این علی دایی، همیشه در لحظات حساس به داد تیم ما می رسه (بازی ایران-عربستان، جده،مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲، اشاره به گل مساوی ایران توسط علی دایی)

*ما اینجا سابقه برگزاری مسابقه همزمان داشتیم که با ۸ – ۹ دقیقه اختلاف اونم فقط سر یه جوراب برگزار شد.(در بازی اخیر هلند و آلمان در جام ملت ها)

*بازی دارد سرد و کسل‌کننده دنبال می‌شود. حداقل آرش برهانی هم در زمین نیست که کمی به جذابیت‌های کار اضافه کند! ( در حاشیه بازی استقلال-‌راه‌آهن در لیگ برتر)

*سپاهان خوب و قابل‌توجه بازی نکرده، البته اگر منجر به صدور بیانیه نشود!(درحاشیه پخش قسمت‌هایی از باز سپاهان در برنامه نود و با اشاره به بیانیه سپاهانی‌ها علیه او)

*البته دونگا مدعی نیست که کره‌شمالی رو مثل کف دستش می‌شناسد.(اشاره به ادعای افشین قطبی در حین گزارش بازی برزیل و کره‌شمالی در جام جهانی ۲۰۱۰)

*با این بازی خوبی که با‌دامکی انجام می‌دهد، شاید دیگر نیازی به تماس از طرف سازمان نباشد.(اشاره به خروج بادامکی از فهرست پرسپولیسی‌ها در داربی با تماس از سوی سازمان تربیت‌بدنی، در حین گزارش بازی پرسپولیس و مس در لیگ نهم)

*مسلما این توپ گل می‌شد، اگر دایی ۵سال جوان‌تر بود.(یکی از ده‌ها متلک فردوسی‌پور به دایی در جام‌جهانی ۲۰۰۶، این‌بار در حین گزارش بازی ایران و آنگولا.)

*حالا بایرنی‌ها کاملا بهت‌زده شده‌اند. هیچ‌وقت در طول عمرشان با چنین پدیده‌ای مواجه نشده بودند.(اشاره به اوت دستی علی علیزاده در بازی بایرن مونیخ و پرسپولیس)



برنامه کامل فصل چهاردهم ليگ برتر اعلام شد

1:

ممنون،جالب بود


حرکت ارزشمند امیر حسین صادقی....

2:



تیتر امروز روزنامه های ورزشی(کریمی و دیگر هیچ)

3:

ممنون Titanعزیز


بیانیه پرسپولیس برای خداحافظی کریمی

4:

عادل حرف نداره خیلی ازش خوشم میاد ..


نگاهی به خداحافظی غریبانه ستاره‌های فوتبال ایران
ادمیه که مغزش پره


گرانترین بازیکن لیگ 14 فوتبال معرفی شد

5:


6:

برای او فرقی نمی کند کدام بازی را نقل می کند.

سر وقت تکه اش را می اندازد.

مثلا در همین فینال جام ملت های اروپا درباره کالچوپولی در ایتالیا و سقوط یوونتوس فرمود: «در ایتالیا تیمی را که تبانی کرد فرستادند دسته اول ولی ما در ایران، تیمی را که در لیگ فوتسال تبانی کرده بود، فرستادیم آسیا!» یا با طعنه سراغ مهاجم های میلیاردی لیگ برتر رفت: «الان نگرانی فورودارهای میلیاردی ایران این هست که نکند مربیان ما از روی دل بوسکه تقلید نمايند و تیمشان را بدون مهاجم بفرستند داخل زمین!» جنس تکه پرانی های عادل برای شنونده های تلویزیونی جذاب هست.

او از هر موقعیتی برای تکه پرانی هستفاده می کند؛ چه در فینال اروپا و چه در فینال جام جهانی.

اولین تکه ماندگار فردوسی پور در جام جهانی ۹۸ رقم خورد؛ وقتی مایکل اوون اون گل به یادماندنی را به آرژانتین زد و عادل فرمود: «چه میکنه این اوون.» از نقل های او در سال های اخیر تکه های زیادی به یادگار مانده که در این نقل بخشی از اونها را مرور می کنیم…
*از زوایایی، با این شکل موها بالوتلی شبیه سرندیپیتی شده!(در جریان بازی فینال اروپا بین اسپانیا و ایتالیا)
*همه آستین کوتاه پوشیدن، فقط دژاگه آستین بلند داره.

همه هم می دونیم دلیلش چیه.

فقط کاش واسه پشت گردنش هم یه فکری می کردن!(در بازی ایران و قطر، کنایه از خالکوبی های اشکان)
*این ماتراتزی هم اینقدر خالکوبی کرده که انگار آستین بلند پوشیده(در جریان یکی از بازی ایتالیا)
*اینجا هم تماس تلفنی خیلی خودجوش قطع میشه(وقتی داشت با یکی از منتقدان وزارت ورزش حرف می زد و ناگهان تماس قطع شد)
*مزدک یک رقیب حرفه ای و بسیار جدی هست که ممنون دارش هستم!(کپ زدن از روی قلعه نویی در یک فرمود و گو)
*حالا اونجا بازیکنی که گل زده را میزنند… معلوم نیست اگر گل نمیزد چه کارش میکردند!(در جریان یکی از بازی ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۶)
*قبل از شروع بازیها بعضی از کامپیوترها پیش بینی کرده بودند جمهوری چک حتی تا پای قهرمانی هم بالا میآید.

مثل اینکه چکها هم از همان کامپیوترهایی هستفاده کردند که مسئولان فدراسیون فوتبال ما قبل از بازیهای جام جهانی از اونها هستفاده میکردند!(سپس حذف چک از جام جهانی ۲۰۰۶)
*اگه مسولان برگزاری بازی فیلم های بازی های «ذوب آهن – ملوان» یا «ذوب آهن – فولاد» را در لیگ ما می دیدند تا حالا بازی را ادامه داده بودند و دقیقه ۴۰ , ۵۰ اش تموم شده بود.

تازه مسولان اوکراینی فرقون هم نداشتن وگرنه هستفاده می کردند!(در جام ملت های اروپا و بازی اخیر اوکراین و فرانسه که به دلیل بارندگی تعطیل شد و با تاخیر انجام شد)
*اونگولاییها خوب ضرباتشان را از کنار دروازه ما بیرون میزنند/واقعا کسی از تعویضهای برانکو سر در نمیآورد/برهانی با نوک بینی توپ را کنترل میکند/حالا دایی توپی را که به او میرسد با سر از جلوی دروازه اونگولا دور میکند!/ در این لحظه پدیده جام(شجاعی) اجباراً وارد زمین میشود/دایی خیلی دوست دارد در این بازی گل بزند!(تکه های به یاد ماندنی عادل فردوسی پور در جریان بازی ایران و اونگولا در جام جهانی ۲۰۰۶)
*خداحافظ علی دایی، خداحافظ تیم ملی(سپس شکست تیم ملی مقابل مکزیک در جام جهانی ۲۰۰۶)
*خداحافظ جام جهانی، خداحافظ برانکو(سپس شکست تیم ملی مقابل پرتغال در جام جهانی ۲۰۰۶)
*می گویند سید جلال با رقمی میلیاردی به پرسپولیس پیوسته هست.خیلی بالاتر از سقف قرارداد.

البته سقف قرارداد چیزی هست که فقط باعث خنده بازیکنانی می شود که رقم های میلیاردی می بندند (متلک او به سقف قرارداد وقتی هنگام نقل بازی بد ایران برابر قطر سعی کرد خودش را شاد کند)
*تقریبا ۹۰ هزار نفر به ورزشگاه آمده اند تا این بازی را از نزدیک تماشا نمايند.

البته ما منتظر هستیم تا مسئولان ورزشگاه یک عددی را مثل همیشه فراخوان نمايند و مثلا بگویند ۹۲۳۰۰ نفر! (متلک او به مسولان ورزشگاه آزادی در بازی ایران و قطر)
*آقا اجازه می دهید کله ام را روی میز بکویم؟(جواب خنده دار او در جواب به یکی از مسولان کمیته آموزش فدراسیون که فرمود مربیان بالای ۶۰ سال از جمله فرگوسن نباید مربیگری نمايند!)
*اگر مسولان اسپانیایی هم مثل مسولان ما بودند الان در اسپانیا دو روز تعطیل عمومی فراخوان می شد!(سپس قهرمانی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۰ و خطاب به مسولان داخلی)
*سعدی اگر بود می فرمود مزد اون گرفت جان برادر که لابی سیاسی کرد (در جریان بحث های انتقال نفت شهرستان تهران به اراک)
*ببخشید که مجبور شدیم مهمان سیاسی بیاوریم! ولی به هر حال این اتفاق افتاد و ما امشب مهمان نمایندگان محترم امت هستیم که سیاسی هستند و می خواهیم اگر بشود بر سر این بحث کنیم که بگوییم آقا جون دست از سر فوتبال بردارید.

(در یکی از برنامه های ۹۰ وقتی دو نماینده مجلس میهمان بودند)
*طرفداران سپاهان خیلی خودجوش بنر درست کردن علیه ما(در یکی از برنامه های ۹۰ وقتی که تصاویری از شعارها علیه خودش پخش میشد)
*چرا می خند؟(کپی برداری از سوتی طرفدار تراکتور سازی که فرموده بود: چرا آقای فردوسی پور می خند)
*مسئله شما در پرتغال حل شد اما در ایران روشی هست که ناخن را در نمونه ادرار می اندازند و مشکل دوپینگ حل می شود.

نگران نباشید آقای کروش،با این روش ها در ایران به زودی آشنا می شوید(وقتی با کروش درباره ماجرای اختلافاتش با کمیته دوپینگ فدراسیون پرتغال بحث می کرد)
*خوبی الکلاسیکو این هست که همیشه برنده دارد، برعکس بعضی دربیها! (در یکی از ال کلاسیکو و به طنعه از تساوی های متعدد در دربی تهران.)
*این قدر سقوط مبارک همه را خوشحال کرده که حتی قهرمانی هم خوش اخلاق شده.

(در یکی از برنامه های ۹۰ و سپس مشاهده کردن خنده های قهرمانی، داور همیشه بداخلاق لیگ برتر)
*محمد نصرتی وقتی به سایپا گل زد به سمت هواداران رفت و حرف هایی را به زبان آورد که فقط افراد بالای ۲۵ سال قابلیت شنیدنش را دارند! او غیر قابل کنترل بود و ما تلاش زیادی کردیم تا مقابل دهان او را در تلویزیون شطرنجی کنیم!(در یکی از برنامه های ۹۰)
*خداحافظ آقای بد لباس! (سپس حذف برزیل از جام جهانی ۲۰۱۰ با دونگا که از ابتدای جام به نوع پوشش پوشیدنش گیر داده بود)
*این پرویز مظلومی هست که دارد از روی فنس میپرد.

احتمالا دارد دنبال سبیلهایش میگردد.(سپس نشان دادن عکسی از مظلومی که در اون پرویز خان در حال پریدن از روی فنس کنار زمین بود)
*حالا جمعیت به سرعت بارباپاپا تغییر موضع می دهند و هستیلی را تشویق می نمايند.(سپس گل تساوی پرسپولیس مقابل ملوان در اولین بازی فصل قبل)
*جالب هست که باران تندی می آید اما پرویز مظلومی بازی را از کنار زمین نگاه می کند و زیر باران ایستاده.(تکه بامزه عادل فردوسی پور در جریان بازی هستقلال و ذوب آهن در پلی آف لیگ قهرمانان)
*اسم حنیف در لیست آسیایی هستقلال سهیل هست بگذارید ببینم ذوب آهنی ها در تیم شان امین یا ایمون ندارند.

خوب خیال رحمتی می تواند راحت باشد.(تکه به رحمتی در همان بازی پلی آف هستقلال و ذوب آهن در آسیا)
*خسرو با خوشحالی مضاعف به آغوش مظلومی می رود که سال قبل وقتی از هستقلال جدا شد فرمود می رود چون از مظلومی شاکی هست که در تیم ملی ب بازی اش نمی داده.(در جریان یکی از بازی های هستقلال)
*الان آقای کفاشیان به من یه اس ام داده که توش نوشته فیلم هندی!(سپس پخش گزارشی درباره وضعیت ستاره های قدیمی فوتبال.

عادل در برنامه ۹۰ اس ام اس کفاشیان را برای همه خواند)

*کمیته انضباطی دایی را ممنوع المصاحبه کرده هست،اما او اگر می خواهد مادام العمر محروم شود سری به همشهری اش بزند!(طعنه عادل به حسین رضازاده سپس محرومیت سعید علی حسینی به دلیل دوپینگ در وزنه برداری)
*اینم تعویض رویایی علی پروین (بازی پرسپولیس-فجرسپاسی سال۱۳۸۱ که ابراهیم اسدی بلافاصله پس از ورود به زمین گل زد)
*عجب فوتبالیستیه این علی دایی، همیشه در لحظات حساس به داد تیم ما می رسه (بازی ایران-حجاز، جده،مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲، اشاره به گل مساوی ایران توسط علی دایی)
*ما اینجا سابقه برگزاری مسابقه هموقت داشتیم که با ۸ – ۹ دقیقه اختلاف اونم فقط سر یه جوراب انجام شد.(در بازی اخیر هلند و آلمان در جام ملت ها)
*بازی دارد سرد و کسلنماينده دنبال میشود.

حداقل آرش برهانی هم در زمین نیست که کمی به جذابیتهای کار اضافه کند! ( در حاشیه بازی هستقلال-راهآهن در لیگ برتر)
*سپاهان خوب و قابلتوجه بازی نکرده، البته اگر منجر به صدور بیانیه نشود!(درحاشیه پخش قسمتهایی از باز سپاهان در برنامه نود و با اشاره به بیانیه سپاهانیها علیه او)
*البته دونگا مدعی نیست که کرهشمالی رو مثل کف دستش میشناسد.(اشاره به ادعای افشین قطبی در حین نقل بازی برزیل و کرهشمالی در جام جهانی ۲۰۱۰)
*با این بازی خوبی که بادامکی انجام میدهد، شاید دیگر نیازی به تماس از طرف ساوقت نباشد.(اشاره به خروج بادامکی از فهرست پرسپولیسیها در داربی با تماس از سوی ساوقت تربیتبدنی، در حین نقل بازی پرسپولیس و مس در لیگ نهم)
*مسلما این توپ گل میشد، اگر دایی ۵سال جوانتر بود.(یکی از دهها متلک فردوسیپور به دایی در جامجهانی ۲۰۰۶، اینبار در حین نقل بازی ایران و اونگولا.)
*حالا بایرنیها کاملا بهتزده شدهاند.

هیچوقت در طول عمرشان با چنین پدیدهای مواجه نشده بودند.(اشاره به اوت دستی علی علیزاده در بازی بایرن مونیخ و پرسپولیس)

7:

تو بازی هستقلال و سپاهان هم حرفهاش شنیدنی بود

8:

ادغام با تاپیک مشابه

9:

بسیار عالی
بهترین گزارشگرِ


62 out of 100 based on 57 user ratings 982 reviews

@