برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان


برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفانبرتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان
تيم فوتبال پرسپوليس با برتري برابر راه آهن سورينت پس از 110 هفته به صدر جدول رده بندي ليگ برتر صعود کرد.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

هفته چهاردهم مسابقات فوتبال ليگ برتر از ساعت 15:30 امروز (يکشنبه) با برگزاري 3 ديدار پيگيري شد که در حساس‌ترين ديدار پرسپوليس در ورزشگاه تختي تهران ميهمان راه‌آهن سورينت بود، ديداري که در پايان به برتري يک بر صفر پرسپوليس انجاميد تا اين تيم به صدر جدول صعود کند.

به گزارش تسنيم،پرسپوليس که براي رسيدن به صدر جدول به 3 امتياز ديدار مقابل راه‌آهن چشم دوخته بود در نيمه نخست اين بازي به هيچ عنوان چهره يک تيم باانگيزه صدرنشيني را نداشت و سردرگم و بي‌برنامه نشان مي‌داد.

در روزي که علي دايي به علت محروميت روي سکوهاي ورزشگاه کنار رويانيان نشسته بود، تيم پرسپوليس در نيمه نخست بازي تنها يک بار روي دروازه راه آهن خطر جدي ايجاد کرد که آنهم مربوط به دقيقه 19 بود، جايي که سيدمهدي سيدصالحي پس از دريافت پاس محمدرضا خلعتبري با دروازه بان راه‌آهن تک به تک شد که توپ را به بيرون زد.

پرسپوليس در دقيقه 21 بازي توانست دروازه راه‌آهن را باز کند اما ثانيه‌اي قبل از اينکه سيدمهدي سيدصالحي تور دروازه فلاح‌زاده را به لرزه درآورد داور در سوت خود به نشانه خطاي بنگر که آخرين پاس را به مهاجم سرخپوشان داده بود، دميد.

در نيمه اول که با نتيجه تساوي بدون گل به اتمام رسيد، توپ بيشتر در ميانه ميدان ضربه خورد و تيم‌ها با شوتزني به دنبال گشودن دروازه هم بودند که راه به جايي نبردند و به اميد گلزني در نيمه دوم و رسيدن به 3 امتياز در نيمه دوم به رختکن رفتند.

سرخپوشان در آغاز نيمه دوم خيلي زود به گل رسيدند. پس از آنکه در دقيقه 46 سيدمهدي سيدصالحي توسط مدافعان راه‌آهن پشت محوطه جريمه اين تيم متوقف شد داور اعلام خطا کرد که ضربه خطا را محمدرضا خلعتبري در دقيقه 47 با ضربه‌اي فني به تور دروازه شاگردان ابراهيم‌زاده چسباند.

راه آهن پس از گل پرسپوليس برنامه‌اي براي تغيير نتيجه نداشت و ضربه‌اي که رضا خالقي‌فر در دقيقه 55 از زاويه بسته زد، قابل ذکرترين فرصت اين تيم براي جبران گل خورده بود.

در شرايطي که تيم راه‌آهن سردرگم نشان مي‌داد، اين تيم پرسپوليس بود که در دقيقه 66 توسط سيدمهدي سيدصالحي تير افقي دروازه فلاح‌زاده را به لرزه درآورد. مهاجم پرسپوليس ارسال عاليشاه را با ضربه سر همراه کرد که به جاي تور به تير دروازه نشست.

10 دقيقه پاياني مسابقه را مي توان بي هيچ برو، برگشتي به نام راه‌آهن نوشت. توفان راه‌آهن از دقيقه 81 آغاز شد. در فاصله 9 دقيقه مانده به پايان بازي بهنام برزاي در مصافي تک به تک با نيسلون ناکام ماند و قبل از آنکه ضربه برگشتي را بزند توسط عليرضا حقيقي متوقف شد که داور از کنار اين خطاي مشکوک به پنالتي به سادگي گذشت.

بهادر عبدي که در دقيقه 86 نتوانست از 6 قدم دروازه نيلسون را باز کند در دقيقه 88 تير دروازه سرخپوشان را به لرزه درآورد.

در 2 ديدار ديگر امروز که در شيراز و اهواز برگزار شد، نتايج زير رقم خورد:

* فجرسپاسي شيراز صفر - سايپاي البرز يک

گل: سجاد شهباززاده (38)

* استقلال خوزستان يک - تراکتورسازي تبريز 4

گل‌ها: ميلاد ميدوادي (44) براي استقلال و کريم انصاري‌فرد (8، 83 و 87) و حبيب گرداني (43) براي تراکتورسازيپيشکسوتان پرسپوليس-ميلان هفتم آذر در آزادي

1:

خلعتبري بازيکن برتروکريمي بازيکن اخلاق شدند


بازيکنان اخلاق و فني ديدار تيم‌هاي راه‌آهن و پرسپوليس مشخص شدند

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

به نقل فارس، پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل راه آهن در هفته چهاردهم ليگ برتر محمدرضا خلعتبري به عنوان بازيکن برتر فني و ابراهيم کريمي به عنوان بازيکن برتر اخلاق ميدان انتخاب شدند.


نصرالله سجادي هم از مجلس راي اعتماد نگرفت


معرفي گودرزي به عنوان وزير پيشنهادي ورزش

2:

نوري: دلمان براي صدر جدول تنگ شده بود

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: دلمان براي صدر جدول تنگ شده بود و خوشحالم که توانستيم به اين جايگاه برسيم.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

محمد نوري پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل راه‌آهن عنوان کرد: براي رسيدن به اين سه امتياز زحمت زيادي کشيديم مستحق اين پيروزي بوديم و خوشحالم که توانستيم اون را کسب کنيم.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: در اين زمين بهتر از اين نمي شد بازي کنيم.


حضور 5 ستاره ميلان در ايران قطعي شد
باران باريده بود و واقعيات زمين هم خودتان ديديد که چگونه بود اما واقعا اين برد لذت ديگري داشت و خيلي شيرين بود.


منچستريونايتد برابر آرسنال به برتري رسيد
اميدوارم با يک برد ديگر نيم فصل را به پايان برسانيم.

اين بازيکن تصريح کرد: راه‌آهن با انگيزه وارد ميدان شده بود اما در مقابل هواداران که در اين هوا به ورزشگاه آمده بودند ما توانستيم به برترين برسيم.


محرم نويدکيا: مصدوميتم برطرف نشود فوتبال را کنار مي‌گذارم
کسب پيروزي در اين ديدار که 6 امتيازي بود لذت‌بخش بود.


ورزشکار مشهور استرالیا، مسلمان شد
دلمان براي صدر جدول تنگ شده بود که خوشحالم به اين جايگاه رسيديم اما اين پايان کار ما نيست و اميدوارم تا پايان فصل اين روند ادامه داشته باشد.


تشريح آخرين وضعيت مصدومان استقلال

3:

نیلســــــون عــــالی ود

گل خلعتبری هم زیبـــــا

4:

عاليشاه: بايد بيشتر از يک گل مي‌زديم


بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: در زمين ناهموار تختي حتي بازي محلات هم نبايد انجام شود.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

اميد عاليشاه پس از پيروزي يک بر صفر برابر راه‌آهن در جمع خبرنگاران فرمود: هر تيمي مقابل ما بازي مي‌کند انرژي‌اش 3 برابر مي‌شود اما ما مستحق برد بوديم و بايد بيش از يک گل مي‌زديم با اين حال خدا را شکر که سپس 110 هفته صدرنشين شديم و توانستيم دل هواداران را شاد کنيم.

به نقل از فارس،ايشان با انتقاد از زمين ورزشگاه تختي فرمود: اين زمين اونقدر ناهموار هست که حتي بازي محلات هم نبايد در اون انجام شود چه برسد به ليگ برتر.


5:

غلامپور: اميدوارم آخر فصل قهرمان شايشانم


مربي دروازه‌باني تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: با صدرنشيني در هفته چهاردهم به کسي جام نمي‌دهند و اميدوارم در آخر فصل بتوانيم موفق شايشانم.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

بهزاد غلامپور پس از پيروزي يک بر صفر مقابل راه‌آهن در جمع خبرنگاران فرمود: اگرچه به صدرنشيني در هفته چهاردهم جام نمي‌دهند اما اين صدرنشيني براي روحيه تيم بسيار خوب هست و به تيم روحيه داد.

اميدوارم در پايان فصل بتوانيم موفق شايشانم و جام قهرماني بگيريم.

به نقل فارس،ايشان در مورد وضعيت دروزاه‌بان‌هاي پرسپوليس فرمود: 4 دروازه‌بان خوب داريم، نيلسون آماده، حقيقي ملي‌پوش، عابدزاده و محمدي همگي دروازه‌بان‌هاي خوبي هستند و اين علي دايي هست که تصميم مي‌گيرد چه کسي درون دروازه برنامه بگيرد.

همه براي موفقيت تيم تلاش مي‌نمايند.


6:

حقيقي: خدا را شکر که به صدر جدول رسيديم


هافبک تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: خدا را شکر که پس از مدت‌ها توانستيم به صدر جدول رده بندي ليگ برتر برسيم.
برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

رضا حقيقي پس از برتري يک بر صفر تيمش مقابل راه‌آهن سورينت در جمع خبرنگاران فراخوان نمود: خدا را شکر که بازي را برديم و توانستيم به صدر جدول ليگ برتر برسيم.

به نقل تسنيم،ايشان اضافه کرد: با اين حال بازي اصلاً کيفيت لازم را نداشت و دليل اون هم به کيفيت زمين چمن ورزشگاه تختي باز مي‌گشت.

اگر دوربين رايشان زمين متمرکز مي‌شد مي‌ديديد که چمن ورزشگاه تکه‌تکه هست و گايشانا از جاي ديگري چمن را به چمن ورزشگاه متصل کرده بودند.

در اين چمن اصلاً نمي‌شد به خوبي بازي کرد.


7:

حسيني: مستحق پيروزي بوديم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: از مسئولان خواهش مي‌کنم در ورزشگاه تختي شهرستان تهران بازي انجام ننمايند زيرا ممکن هست بازيکني به شدت مصدوم شود.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

سيدجلال حسيني پس از پيروزي يک بر صفر برابر راه‌آهن در جمع خبرنگاران فرمود: خدا را شکر که برديم و صدرنشين شديم ما مستحق اين پيروزي بوديم.

راه‌آهن تيم کوچکي نيست اما توانستيم از موقعيت خودمان نهايت هستفاده را ببريم و به صدر جدول صعود کنيم.

به نقل فارس،ايشان با اشاره به واقعيات ناهموار زمين تختي فرمود: از مسئولان يک خواهش دارم اينکه در اين زمين ناهموار بازي انجام ننمايند در وسط بازي يک تکه چمن در مي‌آيد و حالت بدي به وجود مي‌آيد اميدوارم تا قبل از اونکه بازيکني در اين زمين به شدت آسيب ببيند برگزاري بازي در ورزشگاه تختي را لغو نمايند نه اونکه وقتي فردي مصدوم شد.


8:

صادقيان: زمين ورزشگاه تختي افتضاح بود

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: زمين ورزشگاه تختي همه چيز بود جز زمين فوتبال و در يک کلام بايد بگايشانم افتضاح بود.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان


به نقل فارس، پيام صادقيان پس از پيروزي يک بر صفر مقابل راه‌آهن در جمع خبرنگاران فرمود: بازي خيلي خوبي انجام داديم اون هم در زميني که همه چيز بود جز زمين فوتبال ما توانستيم يک بر صفر راه‌آهني را شکست دهيم که چند لايه دفاع مي‌کرد و خوشبختانه پيروز شديم و به صدر جدول آمديم اميدوارم بتوانيم صدرنشيني را حفظ کنيم.

ايشان زمين ورزشگاه تختي را بسيار نامناسب دانست و فرمود: اين زمين در يک کلام افتضاح بود افتضاح.


9:

دايي:اگربه حاشيه برايشانم اوضاع مابه هم مي‌ريزد


سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: تاکنون اون حمايتي که دولت بايد از پرسپوليس مي‌کرد صورت نگرفته و اين براي ما مشکل ايجاد کرده هست.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

علي دايي سپس کنفرانس مطبوعاتي پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل راه‌آهن فرمود: هر دو تيم در نيمه دوم بازي خوبي ارائه کردند، در نيمه اول با وجود اينکه % مالکيت ما بر توپ و ميدان بيشتر بود اما نتوانستيم موقعيت ايجاد کنيم، خوشبختانه در نيمه دوم به گل رسيديم و مي‌توانستيم فاصله را بيشتر کنيم که اين مسئله تحقق نيافت.

به هر حال در يک واقعيات سخت 3 امتياز با ارزش گرفتيم، اولين پيروزي خارج از خانه ما بود که اين مسئله اعتماد به نفس ما را افزايش داده و قوت قلبي براي تيم مي‌شود.

به نقل فارس،ايشان اضافه کرد: کيفيت زمين بر واقعيات مسابقه اثر گذاشت اما دو تيم در نيمه دوم عملکرد خوبي داشتند.

سرمربي پرسپوليس در جواب به اين سوال که وزير ورزش رأي نياورد و اين مسئله در کار پرسپوليس که زير نظر وزارت ورزش فعاليت مي‌کند تأثير مي‌گذارد، فراخوان نمود: اجازه بدهيد به اين مسئله جواب ندهم چرا که دوست ندارم وارد اين مسائل شوم.

پرسپوليس براي دولت هست و بايد وزير مشخص شود.

تا تکليف وزير مشخص نشود خيلي مسائل در پرسپوليس نامعلوم مي‌ماند تا الان با خيلي از واقعيات کنار آمديم و اون حمايتي که دولت بايد از پرسپوليس انجام مي‌داده صورت نگرفته و اين مي‌تواند رايشان کارش تأثير بگذارد، چيز ديگري نمي‌خواهم بگايشانم.

دايي در مورد اتمام دو جلسه محروميتش از حضور در کنار زمين عنوان کرد: همکاران خوبي دارم که مي‌توانند به راحتي پرسپوليس را هدايت نمايند.

دوست نداشتم رايشان سکوها باشم و در اين دو مسابقه خيلي اذيت شدم.

سعي مي‌کنم در ادامه تيم را به خوبي رهبري کنم، باز هم مي‌گايشانم از همکارانم تشکر مي‌کنم که در اين دو بازي پرسپوليس را به خوبي هدايت کردند.

سرمربي پرسپوليس در جواب به اين سوال که پس از تعايشانض‌هاي او تيم دچار افت شد، خاطر نشان کرد: هر کس نظري دارد، من کار خودم را مي‌کنم و کاري به اين چيزها ندارم، دنبال3 امتياز بوديم که خوشبختانه برنده شديم، شما هم نظر خودتان را داريد و براي شما محترم هست.

ايشان در مورد اينکه تعايشانض محمدرضا خلعتبري چه دليلي داشت؟ تأکيد کرد: من تشخيص مي‌دهم چه کسي مي‌تواند بهتر به ما کمک کند، احساس کردم محمدرضا در اون مقطع از بازي از لحاظ بدني دچار افت شد به همين خاطر قاسم دهنايشان را آورديم تا با دوندگي بيشتر به ما از جهت دوندگي کمک کند.

به غير از اين مسئله موضوع ديگري در ميان نبود.

بهترين نيمکت را داريم.

بازيکنان ما چه يک دقيقه و چه 90 دقيقه بازي نمايند مهم اين هست که مثمرثمر باشند، خلعتبري امروز يک ضربه کاشته زيبايي زد که از توان هر بازيکني بر نمي‌آيد.

او توانست به خوبي از خلاقيتش هستفاده کند.

دايي در مورد حضور محمد رايشانانيان تأکيد کرد: تيم متعلق به مديرعامل هست ، مطمئنا حضور او مي‌تواند به ما کمک کند.

لازم مي‌دانم از هواداران پرسپوليس نيز تشکر کنم، تنها يک ايراد کوچک مي‌گيرم و اون اين هست که نبايد به ديگران کاري داشته باشد، اونها در ورزشگاه فقط بايد تيم خود را تشايشانق نمايند.

دنبال حاشيه و چيز ديگري نيستيم، اونها اگر قدرتمند تيم را حمايت نمايند پيروز مي‌شايشانم اما اگر بخواهند وارد حاشيه شوند مطمئنا اوضاع ما به هم مي‌ريزد.

هواداران کمک کردند که به اين جايگاه رسيديم و اجازه ندهد با مسائل حاشيه‌اي وضعيت ما به هم بخورد.


10:

بنگر: اميدوارم صدر جدول را حفظ کنيم


مدافع تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: هم اکنون تيم‌هايي که پايين‌تر از ما برنامه دارند بايد سرشان را بالا بگيرند و ما را ببينند.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

محسن بنگر پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل راه‌آهن عنوان کرد: بازي در اين زمينه افتضاح خيلي سخت بود اصلا نمي‌شد بازي کرد.

در هر صورت بازي بدي نبود و خدا را شکر در اين زمين توانستيم به برتري برسيم و گل نخورديم.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: بهتر از اين نمي‌شد در اين زمين بازي کرد.

يک هستارت معمولي هم در اين زمين نتوانستيم بزنيم.

واقعيات زمين افتضاح بود.

مدافع پرسپوليس در مورد اينکه مدير مجموعه ورزشي تختي واقعيات زمين را مناسب دانسته، يادآور شد:‌او به عنوان يک تماشاگر به بازي نگاه مي‌کرده و اگر من هم از تلايشانزيون و جايگاه هواداران بازي را نگاه مي‌کردم زمين خيلي خوبي را متصور مي‌شدم.

بنگر در مورد صدرنشيني پرسپوليس پس از 110 هفته فرمود: خوشحالم که پس از چند سال صدرنشين شديم.

حالا ديگر تيم‌هايي که پايين‌تر از ما برنامه دارند بايد سرشان را بلند نمايند تا ما را ببينند.

اميدوارم بتوانيم صدر جدولي را حفظ کنيم.


11:

نیلسون: فکر نمی کردیم حریف در دقایق پایانی این قدر فشار بیاورد/ صدر مبارک


برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان

دروازه بان تیم پرسپولیس فرمود:فکر نمی کردیم تیم حریف در دقایق پایانی این قدر فشار بیاورد.

نیلسون پس از پیروزی تیمش در بازی مقابل سورینت در فرمود و گویی درباره بازی تیمش مقابل سورینت عنوان کرد:بازی خوبی بود.به سه امتیاز رسیدیم و از این نتیجه خوشحالیم.

وی ادامه داد:بازی سختی را پشت سرگذاشتیم.فکر نمی کردیم تیم حریف در دقایق پایانی این قدر فشار بیاورد.توانستیم به خوبی از گلی که زدیم دفاع کنیم و به صدر برسیم.صدرنشینی را به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم به این روند ادامه بدهیم.


12:

قرباني:
داور مي‌توانست يک پنالتي براي راه‌آهن بگيرد


مدافع تيم فوتبال راه‌آهن فرمود: داور مي‌توانست يک پنالتي براي ما بگيرد.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان پيروز قرباني پس از شکست يک بر صفر مقابل پرسپوليس در جمع خبرنگاران فرمود: با اين بازي مطمئناً راه‌آهن آينده روشني در پيش دارد و مي‌توانيم در جدول ليگ بالا بياييم بازيکنان ما به خصوص در نيمه دوم بسيار خوب بازي کردند.

جوانان تيم ما عالي بودند اما اين نتيجه به سود ما رقم نخورد.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: واقعيات تيم ما خوب نبود و باخت‌هاي اخير باعث شده بود که خودباوري بازيکنانمان کم شود اما با اين بازي خودباوري اونها برگشت.

قرباني در مورد کيفيت زمين ورزشگاه تختي فرمود: کيفيت زمين افتضاح بود و بسيار نامطلوب اما بازيکنان ما و جوانان ما در اين زمين خوب بازي کردند بيشتر بازي ما رايشان زمين هست و حتي داور مي‌توانست در دقيقه 81 يک پنالتي به سود ما بگيرد.

قرباني در مورد رايشانارايشاني با علي دايي فرمود:‌ خوشحالم که سپس مدت‌ها توانستم دو اسطوره فوتبال ايران يعني علي دايي و کريم باقري را ببينم فصل گذشته فصل بسيار خوبي با علي دايي داشتيم.

13:

ابراهيم‌زاده: چرا داور بازي ما تغيير کرد؟


سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن سورينت پس از شکست برابر پرسپوليس از تغيير داور بازي و عملکرد تيم داوري انتقاد کرد.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان منصور ابراهيم‌زاده سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن سورينت پس از شکست يک بر صفر تيمش برابر پرسپوليس در نشست خبري فرمود: در ابتدا به بازيکنانم تبريک مي‌گايشانم که در طول بازي تمام اونچه از اونها خواسته بوديم انجام دادند و فقط بدشانسي آورديم که توپ‌هايمان به گل تبديل نشد.

به نقل ايسنا،سرمربي راه‌آهن در ادامه به سراغ عملکرد داوري بازي رفت و با انتقاد از او فرمود: در دقيقه 81 داور خطاي صد% پرسپوليس را نگرفت و در صحنه ديگر مي‌توانست سيدجلال حسيني را اخراج کند، چون با آرنج به صورت بازيکن ما زده بود.

در ادامه خبرنگاري از ابراهيم‌زاده پرسيد که فکر نمي‌کند، صحبت‌هاي چند وقت اخير پرسپوليسي‌ها عليه داوران رايشان عملکرد داوران تاثيرگذار بوده هست؟ ابراهيم‌زاده جواب داد: احساسم اين بود که داور مي‌توانست يک پنالتي براي ما بگيرد و بازيکن پرسپوليس را اخراج کند اما اينکه حرف و حديث‌هاي روزهاي اخير رايشان عملکرد داوران تاثير گذاشته باشد، بايد از سايشان امت و کارشناسان قضاوت شود.

سوال من اين هست که چرا بايد داور بازي ما که برنامه بود عليرضا فغاني باشد، تغيير کرد و کسي قضاوت را برعهده گرفت که مدت‌هاست داوري نکرده؟

در ادامه خبرنگاري از ابراهيم‌زاده پرسيد که آيا منظور او از اين حرف‌ها اين هست که اشتباه داوري علت باخت تيمش بوده هست؟ ايشان جواب داد: به نظر شما من چنين حرفي زدم؟ من فرمودم اشتباه داور در عدم موفقيت ما تاثير داشت و نفرمودم علت باخت ما بوده هست.

اگر بازيکني که يار ما را با آرنج زد، اخراج مي‌شد و براي ما پنالتي مي‌گرفتند، خيلي چيزها فرق مي‌کرد.

ايشان در ادامه و در جواب به اين سوال که چرا انتقادش از تغيير داور بازي را قبل از بازي کتبا به کميته داوران ارائه نکرده هست، فرمود: اين مساله به مديريت باشگاه برمي‌گردد.

اونها حتما اين کار را کرده‌اند و من در جريان نيستم.

ابراهيم‌زاده در پايان فرمود: بازيکنان ما امروز خوب و آگاهانه بازي کردند و نشان دادند که ساوقت تيمي و نحوه فوتبال بازي کردن چگونه هست.
14:

خلعتبري: پرسپوليس شايستگي صدر را دارد


مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: پرسپوليس شايستگي صدر جدول را دارد و اميدوارم در اين جايگاه بمانيم.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان محمدرضا خلعتبري پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل راه‌آهن، اظهار داشت: ما شايستگي رسيدن به صدر جدول را داشتيم تمام بازيکنان، کادر فني، مديران باشگاه تلاش مي‌نمايند تا بتوانيم در صدر جدول بمانيم اميدوارم تا پايان فصل بتوانيم اين جايگاه را حفظ کنيم.

به نقل فارس،ايشان در مورد کيفيت زمين تختي تصريح کرد: به هيچ عنوان کيفيت مطلوبي نداشت خوشحالم در اين زمين توانستيم سه امتياز را کسب کنيم.

مهاجم پرسپوليس در مورد اينکه آيا بازي کردن در اين زمين‌ها خوب هست تصريح کرد: به هر حال تيم‌هايي مثل سايپا، راه‌آهن و نفت مي‌خواهند از ميزباني خود هستفاده نمايند اگر زمين کيفيت لازم را داشته باشد مشکلي ندارد.

ايشان در مورد انتخابش به عنوان بهترين بازيکن ميدان يادآور شد: اين انتخاب کارشناسان بود همه بازيکنان تلاش کردند و کارشناسان من را انتخاب کردند.

خلعتبري درباره گلي که داز ضربه ايستگاهي به ثمر رساند، فرمود: خدا را شکر توانستيم گل سه امتيازي به ثمر برسانم کيفيت زمين نامناسب بود و خوشحالم که رايشان ضربه ايستگاهي به گل رسيديم.

من در سال گذشته در ديدار با داماش هم از رايشان ضربه ايستگاهي به گل رسيدم و دو سه بار به تيرک دروازه زده بودم.

مهاجم پرسپوليس درباره قضاوت داور فرمود: حاجي‌پور داور خوبي بود حالا در چند صحنه داور تحت فشار برنامه مي‌گيرد و برخي بازيکنان هم اعتراض مي‌نمايند.

ايشان درباره نبود علي دايي فرمود: تمام تلاش خود را انجام مي‌داديم که در نبود دايي بتوانيم پيروز شايشانم، در بازي‌هاي آينده او در کنار زمين خواهد بود و مشکلي وجود ندارد.

15:

عبدي: نيلسون فراتر از آسياست


بازيکن تيم فوتبال راه‌آهن سورينت فرمود: بازيکنان تيم پرسپوليس فراموش ننمايند که فوتبالشان را از چه زمين‌هايي آغاز کردند.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان بهادر عبدي پس از شکست يک بر صفر راه‌آهن مقابل پرسپوليس در مورد اعتراض بازيکنان سرخ‌پوش به زمين چمن ورزشگاه تختي فراخوان نمود: اکثر بازيکنان پرسپوليس دوستان من هستند.

اونها در تيم‌هاي شهرستاني بازي مي‌کردند و همه ما از زمين‌هاي خراب وارد فوتبال شده‌ايم، درست نيست حالا که يکي دو سال به تيم بزرگي چون پرسپوليس آمده‌اند اون مسائل را فراموش نمايند.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: تمام بازيکنان اول فوتبال خود را از زمين‌هاي خراب شروع کردند، پرسپوليس هم اين برد را مديون دعاي هواداران خود هست.

عبدي در مورد سرمربي پرسپوليس يادآور شد: دايي تأثيرگذارترين آدم زندگي من هست چه در زندگي فوتبال و چه زندگي شخصي‌ام.

او تأثيرگذار بوده و دعاگايشان او هستم.

ايشان در مورد اينکه راه‌آهن بدشانس بوده و توپ او به تيرک خورد، تصريح کرد: ما دائم بدشانسي آورديم، نيلسون هم توپ‌هاي خوبي را دفع کرد، او فراتر از آسياست و فکر مي‌کنم توپ‌هايي که او در بازي امروز دفع کرد هر دروازه‌باني نمي‌تواند دفع کند.

16:

جلالي:
تراکتورسازي نيم‌فصل دوم حرف‌هاي زيادي دارد


سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي فرمود:احساس مي‌کنم عده‌اي اين بازي را براي هستقلالي‌ها حساس کرده بودند و در واقع بازي خوب را از اونها گرفتند.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان مجيد جلالي پس از برتري چهار بر يک مقابل هستقلال خوزستان فراخوان نمود: من هستقلال را تيم خوبي مي‌دانستم و اين را هم به خوبي مي‌دانستم که اونها در 20 دقيقه آخر بازي بهتر خواهند شد اما ما سنجيده با تفکر و دور از احساس بازي کرديم و به موفقيت رسيديم.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: احساس مي‌کنم عده‌اي اين بازي را براي هستقلالي‌ها حساس کرده بودند و در واقع بازي خوب را از اونها گرفتند.

هواداران و رقيبان تراکتورسازي ما را باور کردند و مطمئن باشيد اين تيم در نيم‌فصل دوم حرف‌هاي زيادي براي فرمودن خواهد داشت.

سرمربي تراکتورسازي با اشاره به اينکه براي غلبه بر هستقلال برنامه داشتيم، فرمود: ما اونها را به جلو خوانديم و تک‌مهاجممان را به گل‌زني مشغول کرديم.

جلالي در مورد هواداران اهوازي عنوان کرد: فقط مي‌گايشانم اونها امروز بد نبودند.

من از اونها تشکر مي‌کنم که واقعيت‌گرا هستند.

سرمربي تراکتورسازي که دو فصل پيش هدايت فولاد خوزستان را برعهده داشت در خصوص اين تيم فرمود: اونها تيم خوبي بوده و در کورس قهرماني هستند.

شريفات و بختيار رحماني پيشرفت فوق‌العاده‌اي کردند.

ايشان در خصوص بازي‌هاي نيم‌فصل عنوان کرد: ليگ ما در نيم‌فصل بهتر از سال گذشته بود.

سرمربي تراکتورسازي در خصوص ديدار با هستقلال تأکيد کرد: ما براي بازي با هستقلال بايد خيلي خوب تمرين کنيم تا به هدف خود برسيم چون در اين بازي مي‌خواهيم موجوديت خود را براي پيشرفت بيشتر و هستارت براي قهرماني نشان دهيم.

17:

ايشانسي: شايسته دريافت 4 گل نبوديم


سرمربي تيم فوتبال هستقلال خوزستان فرمود: مقابل تراکتورسازي مستحق دريافت 4 گل نبوديم.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان عبدالله ايشانسي پس از شکست سنگين 4 بر يک مقابل تراکتورسازي فراخوان نمود: ما در اين بازي شايسته دريافت 4 گل نبوديم بازي را ما انجام داديم، ما حمله کرديم اما تراکتورسازي گل زد.

من از هواداران اهوازي که در اين مسابقه هستقبال خوبي داشتند خجالت مي‌کشم.

تراکتورسازي با فکر بازي کرد و به نتيجه مطلوبش رسيد.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: از نظر بدني واقعاً خسته بوديم چون مسافرت با اتوبوس به همدان بازيکنان ما را خسته کرده بود اي کاش در جام حذفي شرکت نمي‌کرديم چون تاوان سختي را پس داديم.

سرمربي هستقلال خوزستان در خصوص نيم‌فصل دوم عنوان کرد: براي نيم‌فصل دوم 5 بازيکن را مازاد فراخوان نموده و به جاي اونها نفرات جديد خواهيم گرفت.

18:

انصاري‌فرد: هدفم آقاي گلي هست


مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي فرمود: تک‌تک گلهايم را به هواداران دلسوز و خوب تراکتورسازي تقديم مي‌کنم.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان کريم انصاري‌فرد پس از زدن سه گل به هستقلال خوزستان و دادن يک پاس گل در فرمود‌وگو با خبرنگار فارس، فراخوان نمود:‌خدا را شکر در واقعياتي که به سه امتياز بازي نياز داشتيم مقابل تيم خوبي خوزستاني به نتيجه لازم رسيديم.

ايشان اضافه کرد: تک‌تک گلهايم را به هواداران خونگرم تراکتورسازي و اونهايي که پشت سر تيم خود هستند تقديم مي‌کنم و اميدوارم به ما کمک کند تا انشالله در انتهاي فصل به خواسته خودمان برسيم.

انصاري‌فرد ادامه داد: هدف من آقاي گلي هست اما از همه چيز مهمتر برايم برد تراکتور و سربلندي اين تيم هست.

هر وقت بتوانم براي تيم محبوبم گل مي‌زنم و اگر هم نشد پاس گل مي‌دهم.

ما کار سختي داريم اما اين بازي تمام شد و از امروز به بازي بعدي فکر مي‌کنيم اميدوارم اين برد لحظاتي از اوقات هواداران خوب و خونگرم ما را شاد کرده باشد.

البته زحمات تک تک بازيکنان را نبايد ناديده گرفت چون همه ما براي اين برد زحمت کشيديم.

19:

سيدصالحي:
همين که سالم بيرون آمديم خداراشکر مي‌کنم


مهاجم پرسپوليس فرمود: همين که در پايان بازي سالم و بدون مصدوميت بيرون آمديم خدا را شکر مي‌کنم.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان سيدمهدي سيدصالحي پس از برتري تيمش مقابل راه‌آهن سورينت فرمود: اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و ما همچنان در صدر جدول رده‌بندي برنامه بگيريم.

به نقل تسنيم،ايشان ادامه داد: زمين بازي افتضاح و احتمال وجود مصدوميت خيلي زياد بود.

در اين زمين نتوانستيم بازي هميشگي خود را ارائه دهيم اما همين که سالم و بدون مصدوميت از ميدان خارج شديم خدا را شکر مي‌کنم.

مهاجم پرسپوليس فرمود: امروز روزي من نبود که گلزني کنم اما اين برد و کسب اين نتيجه عنايت خدا بود که ما صدرنشين شايشانم.

20:

فيرات:گلي که زديم به علت بدي چمن بود


سرمربي تيم فوتبال سايپا فرمود: چمن ورزشگاه وضعيت نابساماني داشت و گلي هم که زديم به علت بدي چمن ورزشگاه بود.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان انگين فيرات پس از پيروزي يک بر صفر سايپا مقابل فجر سپاسي عنوان کرد: از بازيکنانم بسيار تشکر مي‌کنم که پس از 120 دقيقه بازي در اين ديدار به خوبي بازي کردند و عملکرد خوبي را از خود به نمايش گذاشتند، توانستيم به پيروزي دست يابيم.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: به جز وقتي که بازيکنمان اخراج شد و مجبور شديم دفاعي بازي کنيم توپ و ميدان را در اختيار داشتيم خوشحالم که به اين برد دست يافتيم.

سرمربي سايپا با اشاره به وضعيت زمين ورزشگاه حافظيه فرمود: براي شيراز متأسفم که با اين قدرت فوتبالي و اين هوادار چنين زميني را دارد گلي که ما هم زديم به علت خرابي زمين بود توپ به زمين برخورد کرد و بلند شد.

21:

ياوري: اونقدر در مورد زمين فرمودم که خسته شدم


سرمربي تيم فوتبال فجر سپاسي فرمود: اونقدر در مورد بدي زمين فرموده‌ام که ديگر خسته شده‌ام.

برتري پرسپوليس،تراکتور و سايپا برابر حريفان محمود ياوري پس از شکست يک بر صفر فجر سپاسي مقابل سايپا فراخوان نمود: من اونقدر در مورد زمين صحبت کردم که ديگر خسته شده‌ام.

چرا به اين زمين رسيدگي نمي‌نمايند مسئولان بايد تلاش خود را اجرا کنند تا وضعيت زمين بهتر شود.

به نقل فارس،ايشان ادامه داد: امروز تمرين بسيار بدي بود نمي‌شد فرمود فوتبال.

بازيکنان بسيار بد ظاهر شدند من به هيئت‌مديره هم فرمودم که تيم بايد تقايشانت شود.

مشکلات زيادي داريم.

سرمربي فجر سپاسي تأکيد کرد: 70% تيم نياز به تعايشانض دارد همه بايد کمک نمايند تا تيم بتواند واقعيات ايده‌آلي داشته باشد از مسئولان هستاني هم تقاضا دارم که به تيم کمک نمايند.

ايشان با اشاره به اشتباه داور تصريح کرد: من در برخي مواقع به دايي حق مي‌دهم داور قضاوت خوبي نداشت البته ما معتقديم که همانطور که به بازيکن جوان بايد ميدان داد به داور جوان هم بايد ميدان بدهيم اما نه اينکه دائم به ضرر ما تمام شود.

22:

اگر اشتباه نكنم گل پرسپوليس نيمه ي اول سالم بود...

حالا بازم شك دارم چون تلايشانزيون فقط 2 بار نشون داد
اون صحنه هم كه حقيقي تكل رفت رايشان پاي بازيكن راه آهن به شخصه چيزي نديدم كه بگم پنالتي بود
به هر حال رايشان اين زمين خوب بوديم، آقاي ابراهيم زاده هم خيلي ادعاي فوتبال پاكش ميشه بايد از خداشم باشه تايشان آزادي بازي كنه نه اينكه اصرار كنن كه بيان تايشان اينجور زمين ها با هستقلال و پرسپوليس بازي كنن تا با شانس و اتفاق امتياز بگيرن!
تختي با اين وضع چمن بخوره تو سر راه آهن و نفت


68 out of 100 based on 53 user ratings 928 reviews

@