برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران


برتري فولاد، سپاهان و نفت تهرانبرتري فولاد، سپاهان و نفت تهران
سپاهان مقابل تراکتورسازي به پيروزي رسيد و نفت تهران و فولاد خوزستان مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران هفته نوزدهم ليگ برتر فوتبال با انجام سه ديدار به صورت همزمان از ساعت 15 ادامه پيدا کرد. نتيجه اين سه مسابقه به شرح زير است:

تراکتورسازي يک - سپاهان 2

گل‌ها: مهدي شريفي دقيقه 1+45 اميد ابراهيمي 91 سپاهان، کريم انصاري‌فرد دقيقه 84 تراکتورسازي

داماش گيلان يک - فولاد خوزستان 2

گل‌ها: لوسيانو پريرا دقايق 45 و 48 فولاد، عليرضا نظيف‌کار دقيقه 53 پنالتي ملوان

نفت تهران 3 - راه آهن يک

گل‌ها: رضا نوروزي پنالتي دقيقه 37 و هادي نوروزي 86 ، مجتبي شيري 93 نفت تهران،‌ پيروزي قرباني دقيقه 45+2 راه آهن

اخراج: سامان آقازماني دقيقه 68 راه آهن

با اين نتايج نفت تهران با کسب امتياز 36 به رده دوم جدول صعود کرد. فولاد خوزستان با کسب امتياز 35 به رده سوم صعود کرد و تراکتورسازي با 33 امتياز به رده چهارم سقوط کرد. سپاهان نيز با 30 امتياز در رده ششُم ماند.

در حال حاضر پرسپوليس با کسب 36 امتياز و با تفاضل گل بهتر نسب به نفت تهران در صدر جدول برنامه دارد.

اين اولين شکست تراکتورسازي در خانه بود. سپاهان پس از هفت هفته نبردن، به پيروزي رسيد.ويلشر دليل توهين‌اش را اعلام کرد

1:

فرکي: اشتباهات داوري جزايشان از فوتبال هست


سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان با بيان اينکه اشتباهات داوري جزايشان از فوتبال هست، فرمود: 3 امتياز پر ارزش را در مقابل داماش کسب کرديم.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران حسين فرکي عصر امروز در کنفرانس خبري سپس ديدار داماش گيلان و فولاد خوزستان، اظهار کرد: توانستيم با تلاش بازيکانانمان به پيروزي خوبي دست يابيم.

به نقل از تسنيم، ايشان با بيان اينکه اين بازي برايمان سخت بود، اضافه کرد: داماش بازيکنان و کادر خوبي دارد و من امروز از نتيجه کسب شده 100% راضي هستم و سه امتياز پر ارزش را در مقابل داماش کسب کرديم.

سرمربي فولاد خوزستان فرمود: تمرينات خوبي در طول هفته داشتيم و با شناختي که از داماش داشتيم توانستيم بازي خوبي را ارائه دهيم.

فرکي با اشاره به روحيه بالاي بازيکنان فولاد براي رسيدن به پيروزي، تصريح کرد: اوناليوقت را بازيکنان فولاد به خوبي در زمين اجرا کرديم و به سه امتياز پرارزش رسيديم.

ايشان با تشکر از امت خونگرم گيلان و هواداران داماش خاطرنشان کرد: هواداران داماش بنده و تيم فولاد را تشايشانق کردند و بايد به اين تماشاچي‌ها احترام گذاشت و به خواسته‌هايشان توجه کرد.

سرمربي فولاد خوزستان با بيان اينکه از عدم حمايت مسئولان از داماش، افسوس خوردم، اظهار کرد: به مسائل داوري ورد نمي‌کنم.

فرکي با بيان اينکه اشتباه داوري جزايشان از فوتبال هست، اضافه کرد: از اشتباهات داوري ضرر کرده‌ايم ولي به داوري احترام مي‌گذارم.

ايشان تصريح کرد: مديريت ورزشي در فولاد الگايشان خوبي براي باشگاه‌ها هست.


برد مقابل ملوان بهترين هديه کريسمس برايم بود

2:

ناظمي: تيم داوري اشتباه کرد


سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان با اشاره به مشکلات مالي اين تيم، فرمود: مسئولان به داد داماش برسند.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران افشين ناظمي عصر امروز در کنفرانس خبري سپس ديدار داماش گيلان و فولاد خوزستان، اظهار کرد: رايشان اشتباه داوري و بازيکنمان گل خورديم.

به نقل از تسنيم، ايشان با بيان اينکه بازي خوب و پاياپايي بود، اضافه کرد: داور آفسايد چند متري را نگرفت و همان توپ پس از اوت شده به گل فولاد تبديل شد.

سرمربي داماش گيلان بااشاره به اينکه بازيکنانمان امروز مظلوم واقع شدند، فرمود: داماش با غيرت‌ترين بازيکنان را دارد و سه سال هست بازيکنان مظلومانه با داماش تمرين مي‌نمايند ولي به بازيکنان داماش کم‌لطفي شد.

ناظمي تصريح کرد: هفته گذشته بازيکنانمان به دليل مشکلات مالي يک جلسه تمرين نکردند، از مسئولان خواهش کرديم و از اونان متشکر م و مي‌دانم که کارهاي اداري وقت‌بر هست.

ايشان با اشاره به اينکه پنج بازيکن خروجي داديم ولي نتوانستيم حتي يک بازيکن جذب کنيم، خاطرنشان کرد: بازيکنان داماش مردانه در برابر مشکلات مالي تيم ايستاده‌اند و به عشق امت رشت تيم را ترک نکردند.


نصرتي از حضور در تمرينات تراکتور محروم شد

3:

ابراهيم‌زاده: نفت رايشان سه ضربه سه گل زد


سرمربي تيم فوتبال راه آهن با بيان اينکه بدبياري‌هاي تيمش ادامه دارد، فرمود: ما بازي قابل قبولي انجام داديم و به تيم نفت که از رايشان سه ضربه ايستگاهي سه گل زد تبريک مي‌گايشانم!

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران منصور ابراهيم‌زاده در نشست خبري بازي تيمش که با نتيجه 3 بر يک به سود نفت خاتمه يافت، اظهار کرد: به تيم نفت تبريک مي‌گايشانم که رايشان سه ضربه ايستگاهي توانست سه گل به تيم ما بزند.


مسي آخرين دور از ريکاوري خود را آغاز کرد
در طول مسابقه تيم راه آهن بازي قابل قبولي انجام داد.


شوچنکو: ميلان هنوز هم در قلب من است
همان طور که قبلا هم فرمودم تيم ما از نظر فوتبالي روز به روز بهتر مي‌شود.


ملوان در معرض کسر امتیاز/یک سی دی فحش در کمیته انضباطی
اما در نيمه دوم با اخراج بازيکن‌مان عملا بازي در اختيار حريف برنامه گرفت.

به نقل از ايسنا، ايشان اضافه کرد: همان طور که ديديد تيم ما در جريان مسابقه گل نخورد و فقط از رايشان ضربات ايستگاهي گل خورديم.


آغاز جنگ استقلال و پرسپولیس پس از 12 سال/ آسمان لیگ سرخابی شد
متاسفانه کماکان بدبياري‌ ما ادامه دارد.

ابراهيم زاده در واکنش به سوال ايسنا مبني بر اينکه سرمربي نفت معتقد بود علاوه بر سه گلي که به راه آهن زدند موقعيت‌هايي داشتند که مي‌توانستند با اختلاف گل بيشتري ببرند، اظهار کرد: به هر حال ما هم چنين موقعيت‌هايي داشتيم اگر امين منوچهري موقعيتي که به دست آورده بود را تبديل به گل مي‌کرد، الان واقعيات مي‌توانست متفاوت باشد طبيعتا اون‌ها برده‌اند و اين حرف را مي‌زنند اگر موقعيت‌هاي ما هم گل مي‌شد اين نتيجه به دست نمي‌آمد.

سرمربي راه آهن در جواب به سوال ديگر ايسنا در مورد اعتراض‌هايي که به داور مي‌شد و تاثير داوري در اين مسابقه تصريح کرد: من فکر مي‌کنم به خاطر نزديکي نيمکت تيم‌ها به زمين واقعيات بازي در اين هستاديوم متفاوت از ورزشگاه‌هاي ديگر هست، من در مورد داوري نمي‌توانم اظهارنظر دقيقي داشته باشم.


پیگیری استقلالی ها برای هافبک برزیلی
اگر اون پنالتي که داور به ضرر ما گرفت درست بود که هيچ، اما اگر اون پنالتي اشتباه بود، بايد بگايشانم براي چندمين بار هست که ما از ناحيه داوري ضربه مي‌خوريم.

من اون صحنه را به درستي نديدم اما همکاراني که ديدند مي‌فرمودند اون صحنه نمي‌توانست هند باشد.

ابراهيم‌زاده در واکنش به سوال يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه چرا پيروز قرباني در انتهاي مسابقه از الفاظ رکيکي در اعتراض به عملکرد بعضي بازيکنان‌تان هستفاده مي‌کرد فرمود: چيزي که مي‌گايشانيد را من نشنيدم البته شنيدم که او مي‌فرمود وسط زمين جاي تکل زدن نيست اما بايد بررسي کنم ببينم واقعا چه فرموده هست.

من فقط همين را شنيدم.

البته فکر مي‌کنم پيروز قرباني بازيکني هست که سعي کند با بازيکنان صحبت کند اما به کسي توهين نمي‌کند.

ايشان اضافه کرد: همان طور که ديديد تيم ما درست از وقتي که بازيکن‌مان اخراج شد به نوعي بازي را به حريف واگذار کرد.

بازيکن تيم ما در واقعياتي که ما در حال حمله بوديم اون خطا را به اشتباه انجام داد.


4:

آقاوقتي:از همه عذرخواهي مي‌کنم


بازيکن تيم فوتبال راه‌آهن فرمود: مسئوليت شکست مقابل نفت را بر عهده مي‌گيرم و از همه شرایط باشگاه عذرخواهي مي‌کنم.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران سامان آقاوقتي پس از شکست 3 بر يک راه‌آهن مقابل نفت فراخوان نمود: نمي‌دانم چرا داور من را اخراج کرد.

من در اون صحنه پشتم به بازيکن حريف بود.

با اين حال مسئوليت باخت را بر عهده مي‌گيرم و از همه شرایط باشگاه از مديريت، کادر فني و بازيکنان عذرخواهي مي‌کنم.

به نقل فارس، ايشان ادامه داد: سپس اخراج من واقعيات تيم به هم ريخت و ما شکست خورديم.

5:

نياز به اين همه لژيونر در تيم‌ ملي نيست


زلاتکو کرانچار سپاهان با اشاره به حساسيت بازي تيمش با تراکتور فرمود: اگر پيروز نمي‌شديم از کورس قهرماني عقب مي‌مانديم.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران سرمربي تيم سپاهان در نشست خبري پس از بازي با تراکتورسازي اظهار کرد: در فوتبال قانوني هست که يک تيم پس از ناکامي‌هاي زياد به موفقيت نيز مي‌رسد.

اين مسابقه براي ما حساس‌تر بود چون اگر ما پيروز نمي‌شديم از کورس قهرماني عقب مي‌مانديم، ولي تراکتور با توجه به باختش هنوز به حضورش در صدر اميدوار هست.

به نقل از ايسنا، ايشان ادامه داد: ما پس از 5 تساايشان يک بازي خوب را به نمايش گذاشتيم و حتي مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري نيز بزنيم.

کرانچار بيان کرد: ما امروز توانستيم مقابل تيم بزرگ تراکتور سه امتياز بگيريم به خاطر اين پيروزي به بازيکنانم تبريک مي‌گايشانم و به بازيکنان تراکتور نيز به خاطر بازي جوانمردانه تبريک مي‌گايشانم.

سرمربي سپاهان درباره واقعيات آب و هوايي تبريز فرمود: واقعيات آب و هوايي تبريز به ميزان زيادي به ضرر هر دو تيم تمام شد اما بيشتر به ضرر ما بود، ما با پاس‌هاي کوتاه براي خودمان موقعيت ایجاد مي‌کنيم اما تراکتور به چند بازيکن اصلي خود تکيه کرده هست.

ايشان در پايان فرمود: ما برنامه داريم با چند پيروزي پشت سر هم به سمت صدر جدول خيز برداريم.

اگر کي‌روش يا دستيارانش به تيم‌هاي شهرستاني هم نگاه بيشتري داشته باشند، نياز به جمع کردن اين همه بازيکن لژيونر در تيم ملي نيست.


6:

کريمي:الان در حد پوشيدن پيراهن تيم‌ملي نيستم


علي کريمي با ابراز اميدواري از موفقيت تيم ملي در جام جهاني فرمود: در حال حاضر خودم را در حدي نمي‌بينم که پيراهن تيم ملي را بپوشم اما با بالا بردن تمرين‌ها و تلاشم، سعي مي‌کنم تا واقعيات ايده‌آل را به دست بياورم.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران بازيکن تيم تراکتورسازي پس از شکست از سپاهان با ابراز نارضايتي از نتيجه به دست آمده خاطرنشان کرد: بازي از نظر نتيجه به هيچ عنوان خوب نبود ولي خوشحالم که بازي گرمي را در اين هواي سرد شاهد بوديم.

از هواداران‌مان براي حضور در ورزشگاه در اين واقعيات تشکر مي‌کنم اما از نتيجه به دست آمده شرمنده‌ايم.

به نقل ايسنا، بازيکن سابق تيم ملي در جواب به سوالي درباره اتفاقات پيش آمده در باشگاه پرسپوليس نيز فرمود: هنوز درباره چيزي که اتفاق نيفتاده نمي‌توان صحبت کرد.

من در حال حاضر تمرکزم بر رايشان تيم خودم هست ولي اميدوارم هر اتفاقي که در باشگاه پرسپوليس مي‌افتد به نفع اين تيم و هوادارانش باشد، هرچند که تا پايان فصل ممکن هست هزار اتفاق بيفتد.

او در جواب به سوالي درباره حکم صادر شده براي علي دايي نيز فرمود: من بايد اين سوال را جواب بدهم؟! من که رييس کميته هستيناف نيستم.

البته در اين ميان بايد اتهامات ثابت مي‌شد و بعد راي صادر مي‌شد.

اين جور اتفاقات براي فوتبال ما خوب نيست و اميدوارم ديگر شاهدش نباشيم.

کريمي درباره وضعيت تيم ملي و اينکه آيا واقعيات حضور در جام جهاني را دارد نيز اظهار کرد: هر کسي که مي‌خواهد در تيم ملي حضور داشته باشد، بايد خود را در وسط زمين اثبات کند.

من در حال حاضر خودم را در حدي نمي‌بينم که پيراهن تيم ملي را بپوشم.

يکي، دو مصدوميت داشتم که بايد با بيشتر کردن تمرين‌هاي خودم را به واقعيات ايده‌آل برسانم.

تراکتورسازي در حال حاضر در کورس قهرماني هست و من تلاشم را در اين تيم مي‌کنم.

بازيکن تراکتورسازي تصريح کرد: مطمئن باشيد وقتي خوب باشيم و حق‌مان باشد، به تيم ملي دعوت مي‌شايشانم و گرنه، دعوت نمي‌شايشانم.

من براي تيم ملي در جام جهاني آرزايشان موفقيت مي‌کنم.

او در جواب به سوالي درباره دعوت از بازيکنان لژيونر در ماه‌هاي اخير به تيم ملي ايران نيز اضافه کرد: اين رقابت همه جا وجود دارد.

بازيکنان بايد تلاش خود را براي حضور در تيم ملي بيشتر نمايند.

با حرف زدن که نمي‌توان خود را اثبات کرد.

بايد نسبت به اين اتفاقات حرفه‌اي برخورد کنيم و اگر در خود توانايي حضور در تيم ملي را مي‌بينيم بايد تلاش کنيم تا نظر مربي تيم ملي را عوض کنيم.

اگر بازيکني به درد تيم ملي مي‌خورد چرا نبايد در تيم ملي حضور داشته باشد؟

کريمي تصريح کرد: کساني مثل اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد در مرحله انتخابي جام جهاني باز‌ي‌هاي خوبي را براي تيم ملي انجام دادند و براي تيم ما موثر بودند.

کسي که مي‌خواهد در تيم ملي حضور داشته باشد بايد با بازي خوب خود طرز تفکر مربي را تغيير دهد.

بازيکن سابق تيم ملي درباره وضعيت تراکتور با توجه به گروه‌بنددي ليگ قهرمانان آسيا نيز فرمود: در گروه سختي برنامه گرفته‌ايم و براي صعود به مراحل بالاتر بايد تمام تلاش خود را به کار ببنديم.

در گروه‌مان دو تيم هستند که سابقه قهرماني در جام باشگاه‌ها را دارند و رقباي جدي ما هستند.

اما ما نيز تلاش‌مان را براي صعود به کار مي‌بنديم.


7:

جلالي: بازي را آغاز کرديم يخ‌زده بوديم!


سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي مي‌گايشاند تيمش در دو هفته اخير نزول کرده ولي با اين نزول، داستان ليگ هنوز تمام نشده هست.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران سرمربي تيم تراکتورسازي تبريز در نشست خبري پس از بازي با سپاهان اظهار کرد: ما وقتي بازي امروز را آغاز کرديم يک تيم يخ‌زده بوديم ولي نيمه دوم بهتر شديم اما در حالت کلي در اين دو هفته اخير نزول کرده‌ايم ولي با اين نزول کردن داستان ليگ هنوز تمام نشده هست و هنوز اتفاقات زيادي در انتظار همه تيم‌ها هست.

به نقل ايسنا، ايشان ادامه داد: ما در دو هفته اخير سه امتياز از دست داده‌ايم ولي نااميد نيستيم و به فکر بازي مقابل مس هستيم که به اميد خدا جبران کنيم.

ما در اين دو هفته اخير واقعيات خوبي براي تمرين کردن نداشتيم که در نتيجه‌هاي گرفته شده بي‌تاثير نيست.

جلالي اظهار کرد: ما اگر بازيکنان قدرتي داشته باشيم، مي‌توانيم از سرماي موجود تبريز به عنوان يک امتياز مثبت هستفاده کنيم ولي با بازيکنان و واقعيات موجود در تيم اين سرما به ضرر تيم هست که به همين دليل ما پس از بازي با مس، به تبريز برنخواهيم گشت و به شهرستان تهران خواهيم رفت که چند روز در اونجا تمرين و سپس در جام حذفي شرکت کنيم.

اين موضوع را نيز بگايشانم که برنامه‌ريزي براي مقابله با سرماي هواي تبريز مسئوليت من هست.


8:

رئيسي‌کيا: عملکرد آقاوقتي به تيم لطمه زد


مديرعامل باشگاه راه‌آهن سورينت فرمود: 25 % امتيازات‌مان را به علت داوري از دست داده‌ايم.

آيا در دنيا چنين اتفاقي رخ مي‌دهد؟


برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران صادق رئيسي‌کيا در خصوص شکست راه‌آهن مقابل نفت عنوان کرد: اون چيز که از همه بيشتر نمايان هست اين هست که ابراهيم‌زاده به عنوان مربي اخلاق انتخاب شده اما در اين فصل دو بار محروم شده هست، علت اين موضوع چيست؟ بايد اين مسئله را پيگيري کنيم که چرا اين اتفاق رخ مي‌دهد و ابراهيم‌زاده دوبار محروم مي‌شود.

اگر روش و اخلاق او تغيير کرده بايد به اين مسئله برسيم، اگر قائل به اين هستيم که او مربي اخلاق هست چرا دو بار محروميت براي او در نظر مي‌گيرند.

به نقل فارس، ايشان ادامه داد: محروميت او هم به دليل توهين بوده هست، بايد ديد مصاديق توهين چيست؟ ساير مربيان در کنار زمين اعتراضاتي مي‌نمايند اما برخوردي صورت نمي‌گيرد آيا اقداماتي که ابراهيم‌زاده در کنار زمين انجام مي‌دهد مصداق توهين هست؟ شبيه به اون رفتارها را افرادي ديگر انجام داده‌اند پس چرا اونها محروم نشده‌اند؟ اگر افراد ديگر انجام نداده‌اند بايد ديد ابراهيم‌زاده چرا امسال اين کارها را مي‌کند.

يک آسيب‌شناسي کنيم آيا هر سال اشتباهات نبوده هست؟ چرا امسال اين اعتراض‌ها صورت مي‌گيرد؟

مديرعامل باشگاه راه‌آهن سورينت تاکيد کرد: در مورد اينکه چرا باشگاه راه‌آهن اعتراضي به محروميت ابراهيم‌زاده نکرد، فرمود: روز چهارشنبه به ما ابلاغ شد که ابراهيم‌زاده محروم هست و ما هم جمعه بازي داشتيم، موقعيتي نداشتيم که بخواهيم اعتراض کنيم در واقع حکم هم قطعي بود و ما بايد اعاده دادرسي مي‌کرديم که پس از اون بار ديگر کميته انضباطي در مورد اون تصميم بگيرد.

محروميت اجرا شده و حالا چيزي نمانده که بخواهم اعتراض کنم.

برخي افراد توهين مي‌نمايند و بعد اونها را مي‌بخشند.

ما 25 % امتيازات‌مان را به علت داوري از دست داده‌ايم.

آيا در دنيا چنين اتفاقي رخ مي‌دهد؟

رئيسي‌کيا در مورد حضور ناظر AFC يادآور شد: به نظرم حضور ناظر داوري از کنفدراسيون فوتبال آسيا باعث شده بود که داور هسترس داشته باشد.

رئيسي‌کيا در مورد شکست راه‌آهن و اينکه همچنان اين تيم جزو تيم‌هاي پايين جدولي باقي ماند، فرمود: با توجه به نتايج امروز جايگاه‌مان در جدول تغييري نکرد اما ريسک نزديک بودن به انتهاي جدول همچنان ما را تعقيب مي‌کند، اميدوارم با نتايج بعدي اين مسائل را جبران کنيم.

ايشان در مورد اينکه آيا همچنان از ابراهيم‌زاده حمايت مي‌کند، تصريح کرد: بله او تا پايان فصل سرمربي ما خواهد بود.

مديرعامل باشگاه راه‌آهن سورينت در مورد اينکه چه اقدامي براي خارج شدن از اين وضعيت انجام خواهد داد، عنوان کرد: ما بازي خوبي انجام داديم با کيفيت بازي مشکلي نداريم امروز بيش از هرچيز عملکرد آقاوقتي به ما ضربه زد، اين موضوع هم ديگر به ابراهيم‌زاده و ساير بازيکنان برنمي‌گردد.

رئيسي‌کيا در مورد اينکه آيا با آقاوقتي برخوردي صورت مي‌گيرد يا خير، فرمود: در چارچوبي که سرمربي نظر داشته باشد، اقداماتي انجام مي‌دهيم.

9:

اميد ابراهيمي: از تعايشانضم ناراحت نبودم


هافبک تيم سپاهان فرمود:ما خوب گرم کرده بوديم و توانستيم کارمان را انجام بدهيم.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران اميد ابراهيمي پس از بازي سپاهان مقابل تراکتورسازي درباره اين مسابقه عنوان کرد: بازي پاياپاي و خوبي بود.ما در نيمه دوم بهتر بوديم و توانستيم بازي را به سود خود به پايان ببريم.

به نقل اوج، ايشان درباره اينکه آيا نسبت به تعايشانضش ناراحت بود فرمود: من اصلا از تعايشانضم ناراحت نبودم.به رختکن رفتم تا پوشش بپوشم.

ابراهيمي درباره سرماي هوا در تبريز و تاثير اون بر واقعيات بازي فراخوان نمود: مشکلي نبود.ما خوب گرم کرده بوديم و توانستيم کارمان را انجام بدهيم و سردمان نشد.

10:

احمدي: تراکتورسازي رو به بازي مستقيم آورد


دروازه بان تيم سپاهان فرمود:در اين بازي از حريف برتر بوديم و به اونچه مي خواستيم دست يافتيم.

برتري فولاد، سپاهان و نفت تهران رحمان احمدي پس از پيروزي تيمش در بازي مقابل تراکتورسازي عنوان کرد:بازي خيلي خوبي را سپري کرديم.به تبريز آمده بوديم تا امتياز بگيريم.خدا را شکر توانستيم با برد به خانه برگرديم.

به نقل اوج، ايشان ادامه داد:در نيمه دوم،تراکتورسازي رو به بازي مستقيم آورد.از همين رو ما توانستيم گل بزنيم و از موقعيت هايمان هم بهتر هستفاده کنيم.

احمدي تاکيد کرد:در اين بازي از حريف برتر بوديم و به اونچه مي خواستيم دست يافتيم.

ايشان درباره برنامه هاي تيم ملي فرمود:ما در کوران ليگ هستيم و الان صحبتي درباره تيم ملي ندارم.


74 out of 100 based on 29 user ratings 1054 reviews

@