تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا


تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صباتساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا
هفته بيست‌ويکم ليگ برتر فوتبال
تساوي مس کرمان و تراکتورسازي در خانه


هفته بيست‌ويکم مسابقات ليگ برتر فوتبال با ثبت 2 نتيجه تساوي در تبريز و کرمان پيگيري شد.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا هفته بيست‌ويکم ليگ برتر فوتبال از ساعت 14:30 امروز (شنبه) با برگزاري 2 ديدار در شهرهاي تبريز و کرمان پيگيري شد که در پايان اين ديدارها نتايج زير رقم خورد:

تراکتورسازي تبريز صفر - فجرسپاسي شيراز صفر

اخراج: حميد جوکار (52 - فجرسپاسي)

مس کرمان 2 - سايپاي البرز 2

گل‌ها: هادي تاميني (45) و ادينيو (53) براي مس کرمان و کاوه رضايي (يک) و علي زينالي (23) براي سايپا
پيروزي خارج از خانه گسترش فولاد مقابل داماش


تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در ديدار مقابل داماش به برتري رسيد.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا ديدار دو تيم داماش گيلان و گسترش فولاد تبريز در چارچوب هفته بيست‌ويکم ليگ برتر عصر امروز از ساعت 15 در ورزشگاه عضدي برگزار شد که در پايان گسترش توانست با نتيجه 2 بر يک مقابل ميزبان خود به برتري برسد.

مهرداد بايرامي در دقيقه 9 و جابر انصاري در دقيقه 76 براي گسترش فولاد و محمدرضا مهدوي در دقيقه 52 براي داماش گلزني کردند.

روح الله سيف‌الهي از داماش در دقيقه 93 با دريافت کارت زرد دوم از زمين اخراج شد.

مهدي تارتار در اولين حضور خود روي نيمکت گسترش فولاد توانست 3 امتياز خارج از خانه را کسب کند. تبريزي‌ها با اين برد 23 امتيازي شدند و با 2 پله صعود در رده نهم برنامه گرفتند.برتري سپاهان مقابل صباي قم


تيم فوتبال سپاهان در ديدار مقابل صباي قم توانست به برتري دست يابد.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا ديدار تيم‌هاي صباي قم و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته بيست‌ويکم ليگ برتر فوتبال عصر امروز از ساعت 15 در ورزشگاه يادگار امام قم با حضور حدود 300 تماشاگر برگزار شد.

در اين ديدار شاگردان کرانچار در دقيقه 11 توسط مهدي شريفي به گل رسيدند. سپاهان با اين برد 36 امتيازي شد و با يک پله صعود در رده پنجم برنامه گرفت. صباي قم نيز دوازدهمين شکست خود را در اين فصل تجربه کرد که در بين تيم‌هاي حاضر در ليگ بيشترين تعداد باخت را از آن خود کرده باشد.

هادي عقيلي مدافع سپاهان در اين ديدار مصدوم شد و در دقيقه 41 جاي خود را به علي احمدي داد.

در پايان اين مسابقه هواداران حاضر در ورزشگاه به عملکرد صمد مرفاوي اعتراض کردند.مروري بر برنامه نود شب گذشته

1:

مظلومي: به روانشناس اعتقادي ندارم


سرمربي مس کرمان فرمود: در اين مقطع از فصل به روانشناس اعتقادي ندارم چون بازيکنان تيمم بيمار نيستند.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا پرايشانز مظلومي پس از تساايشان 2 بر 2 تيمش مقابل سايپا فرمود: در نبود 5 بازيکن خودمان واقعيات سختي داشتيم و وقتي که مي‌خواستيم تيم را هجومي نماييم مهاجم نداشتم و مجبور شدم مدافع به زمين بفرستم.

به نقل از فارس، ايشان ادامه داد: در اين واقعيات بازي سخت هست مخصوصا براي تيم ما که از لحاظ روحي و رواني مسئله دارد دريافت گل در دقيقه يک مسابقه مشکلاتي ايجاد مي‌کند و باعث مي‌شود جمع کردن تيم سخت شود.


ريبري و بنزما دادگاهي شدند
با اين حال بچه‌هاي ما زحمت خود را کشيدند و توانستيم بازي 2 بر صفر باخته را برگردانيم.

مظلومي تأکيد کرد: پس از اينکه بازي مساايشان شد احساس بازيکنانمان بر منطق‌شان غلبه کرد و اونها رو به توپ‌هاي بلند آوردند.


عقاب آسیا در بیمارستان بستری شد
در اين وقت هرچقدر داد زدم تا بازي را رايشان زمين ببرند اين کار را نکردند و به خاطر همين اون طور که دوست داشتيم بازي از آب درنيامد.


Afc به دنبال کاهش 4 سهميه مستقيم در آسيا
بايد قبول کنيم که کمبودهايي داريم که به ما لطمه مي‌زند.

سرمربي مس يادآور شد: از لحاظ روحي و رواني مشکل داريم اما اعتقادي به کار با روانشناس ندارم چون بازيکنان ما بيمار نيستند، خودم درس روانشناسي خواندم و در حال تزريق راهکارهايي مبني بر اين امر هستيم تا بهتر شايشانم.

ايشان اضافه کرد: اگر مي‌خواهيم کار روحي و رواني کنيم بايد از اول فصل در کنار تيم يک روانشناس باشد و هستفاده از روانشناس در اين مقطع را به صلاح نمي‌دانم.

مظلومي در خصوص برخورد ناپسند اسماعيل بيگي با هواداران فرمود: حتما با اين بازيکن برخورد مي‌کنم اما تماشاگران هم استقامت داشته باشند چرا که اين بازيکن جوان و بي‌تجربه هست و شايد کاري بکند که به صلاحش نيست.

ايشان در پايان در خصوص تعامل تيمش با تيم زير 22 سال فرمود: ما مجبوريم به اين تيم بازيکن بدهيم چون پرسپوليس نيستيم.


شکست شاگردان دایی مقابل گسترش فولاد/ پرسپولیس از قهرمانی دور شد

2:

ناظمي:‌ به داد داماش برسيد


سرمربي تيم داماش فرمود: اين‌قدر از مشکلات فرموده‌ايم که خسته شده‌ايم.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا افشين ناظمي در نشست خبري سپس بازي با گسترش فولاد تبريز فرمود: بازي خوبي بود.


رويانيان از پرسپوليس کناره‌گيري کرد
هردو تيم فوتبال خوبي بازي کردند.


استقلال با شکست ذوب‌آهن راهی نیمه نهایی جام حذفی شد
با توجه به اين‌که سپس بازي با هستقلال چند روزي تمرين نکرديم اين مساله به ما لطمه زد.


عابدزاده: مردم برايم دعا کنند
ما در بازي امروز سوار بر جريان بازي بوديم و برعکس جريان بازي گل خورديم.

از لحاظ تاکتيکي ناتوان نبوديم.

موقعيت‌هايي داشتيم ولي نتوانستيم از اونها هستفاده کنيم.

به نقل ايسنا، ايشان در مورد مسائل مالي تيمش فرمود: اين‌قدر از اين مشکلات فرموده‌ايم که خسته شده‌ايم.

ما مشکل داريم و وقتي اين مشکلات را بيان مي‌کنيم به اين دليل هست که مشکل حل شود.

منظورمان اين نيست که پول به تيم برسد تا بازيکن جديد بگيريم بلکه هرچه زودتر پول به ما تزريق نمايند تا تمرکز بازيکنانمان برگردد.

ناظمي در پايان فرمود: ما بازيکن نمي‌خواهيم ولي همين بازيکناني که داريم بايد تمرکز داشته باشند تا در زمين اهداف تاکتيکي‌مان را پياده نمايند.

مثلا امين متوسل‌زاده به دليل مشکلات مالي در هفته‌ي گذشته چند روزي همراه ما نبود.

اميدوارم قبل از اين‌که دير شود به داد تيممان برسند.


3:

مرفاايشان:از عملکرد بازيکنانم راضي نيستم


سرمربي تيم فوتبال صبا فرمود: از عملکرد بازيکنانم در نيمه اول رضايت ندارم زيرا اونچه که فرموده بوديم در زمين پياده نکردند.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا صمد مرفاايشان پس از شکست صبا مقابل سپاهان فراخوان نمود: من از عملکرد بازيکنانم در نيمه اول راضي نيستم، در خط دفاع و حمله واقعيات خوبي نداشتيم.

اين موضوع باعث شد که سپاهان بر بازي تسلط پيدا کند و در پايان اون به برتري برسد.

به نقل از فارس، ايشان ادامه داد: بازيکنانم در نيمه اول اونچه را که مي‌خواستيم انجام ندادند اما در نيمه دوم کم‌کم بهتر شدند.

سپاهان بازي خوبي را به نمايش گذاشت و اونها انگيزه لازم را داشتند که در پايان توانستند سه امتياز بازي را هم کسب نمايند.

سرمربي صبا يادآور شد: بازيکنانم بايد بيشتر احساس مسئوليت نمايند تا در آينده بتوانيم نتايج لازم را کسب کنيم.

گلي که دريافت کرديم رايشان همان تاکتيکي بود که تأکيد داشتيم از اين طريق گل دريافت نکنيم اما باز هم از همان نقطه دچار مشکل شديم.

مرفاايشان در مورد اينکه چرا به بازيکنان جوانش ميدان نمي‌دهد، تصريح کرد: هرکس يک وظيفه‌اي دارد.

هم‌اکنون يک نيم‌فصل گذشته و کدام بازيکن جوان بوده که توانسته به تيم کمک کند که شما اين سؤال را مي‌پرسيد؟ وقتي که به بازيکن جوان هم ميدان مي‌دهم سطح تيم پائين مي‌آيد.

ايشان با تمجيد از عملکرد رضا عنايتي فرمود: خجالت‌آور هست که غلامرضا عنايتي با وجود سن و سالي که دارد رايشان پاي بازيکن حريف تکل مي‌رود اما بازيکن جوان ما فقط نظاره‌گر هست.

ما هيچ بازيکني را طرد نکرديم بلکه اونها را جذب مي‌کنيم اما بضاعت ما همين هست و اميدوارم با پتانسيلي که داريم بتوانيم در آينده نتايج بهتري کسب کنيم.

4:

کرانچار: به بازيکنان جوانم ايمان دارم


سرمربي تيم فوتبال سپاهان فرمود: من به بازيکنان جوان خود ايمان دارم و مي‌دانم که اونها اشتباه نمي‌نمايند.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا زلاتکو کرانچار پس از پيروزي يک بر صفر سپاهان مقابل صباي قم فراخوان نمود: همانطور که روز گذشته هم در کنفرانس مطبوعاتي فرمودم ما براي کسب سه امتياز به ميدان آمديم بازي خوبي به نمايش گذاشتيم، مي‌دانستيم که بازي دشواري مقابل صبا خواهيم داشت.

البته صبا هم عملکرد خوبي داشت و به هر دو تيم تبريک مي‌گايشانم.

به نقل فارس، ايشان ادامه داد: بازيکنان ما مي‌دانستند که براي برنامه گرفتن در کورس قهرماني بايد سه امتياز بازي را کسب نمايند به همين جهت همان دستوراتي که در تمرينات به اونها داده بوديم به خوبي در زمين اجرا کردند و توانستند سه امتياز کسب نمايند.

سرمربي سپاهان درباره هستفاده از بازيکنان جوان خاطرنشان کرد: من به بازيکنان جوانم ايمان دارم.

اميرحسين کرمي با هفده سال سن و حسين شريفي محصولات آکادمي فوتبال سپاهان هستند.

مي‌دانم که اونها هيچ اشتباهي در زمين نخواهند داشت، من مي‌خواستم در بازي‌هاي گذشته از حضور اونها در زمين هستفاده کنم اما اين اتفاق رخ نداد و در اين بازي به اونها ميدان دادم.

کرانچار در خصوص وضعيت جواهير سوکاي تصريح کرد: او مرحله ترميمي خود را پشت سر گذاشته و هم‌اکنون در وضعيت خوبي به سر مي‌برد البته کمي با آمادگي‌اش فاصله دارد و مي‌خواهيم به مرور وقت واقعيات را براي حضور 100%ي او فراهم کنيم.

ايشان درباره حضور سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا فرمود: يک بازيکن هلندي‌الاصل به تيم ما اضافه مي‌شود و فکر مي‌کنم با بازگشت سوکاي و محرم نايشاندکيا مشکلي براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا نخواهيم داشت.

کرانچار در مورد اينکه شايعاتي مبني بر مربيگري نايشاندکيا براي فصل آينده مطرح شده هست، فرمود: تمام پز

5:

جلالي: صحبت کنم براي تراکتور بد مي‌شود


در حالي که بازي تراکتورسازي و فجرسپاسي بيش از يک ساعت هست به پايان رسيده، مجيد جلالي از رختکن خارج نشده هست.

اين موضوع در حالي رخ مي‌دهد که صحبت‌هايي مبني بر هستعفاي او از سرمربيگري تراکتورسازي مطرح بود.


تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا مجيد جلالي که شايعاتي مبني بر رفتنش از اين تيم مطرح شده بود، در حالي که بازي اين تيم مقابل فجر سپاسي حدود يک ساعت هست که به پايان رسيده ولي مجيد جلالي از رختکن تيمش خارج نمي‌شود و به خبرنگاران اظهار کرده که مصاحبه نخواهد کرد.

او خطاب به يکي از خبرنگاراني که به داخل رختکن رفته بود، اظهار کرد: اگر در حال حاضر صحبت کنم براي تراکتورسازي بد مي‌شود، چون در حال حاضر عصباني هستم و براي اين تيم زحمات زيادي کشيده‌ام.

به نقل از ايسنا، فرهاد پورغلامي نيز از خبرنگاران درخواست کرد تا اصراري براي مصاحبه جلالي نداشته باشند، زيرا واقعيات روحي خوبي ندارد.

او که اتومبيل شخصي خود را به هستاديوم آورده، منتظر هست تا مجيد جلالي از رختکن خارج شده و به همراه ايشان هستاديوم را ترک کند.

در حال حاضر چراغ‌هاي هستاديوم هم خاموش شده ولي هنوز جلالي از رختکن بيرون نيامده هست.

هواداران تراکتورسازي در پايان بازي شعارهايي را عليه زيني‌زاده، مديرعامل اين باشگاه سر دادند.


6:

پورغلامي: جلالي برود من نيز مي‌روم


مربي تيم تراکتورسازي مي‌گايشاند در ادامه ليگ تيمش بازي‌هاي آساني دارد اما رقيبان‌شان با هم بازي خواهند کرد.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا فرهاد پورغلامي در نشست خبري پس از بازي با فجر سپاسي اظهار کرد: ما پيش‌بيني مي‌کرديم که در زمين يخ‌زده نمي‌شود فوتبال خوبي را ارائه کرد چه برسد در صورتي که تيم حريف کاملا دفاعي بازي کند.

يک موقعيت صد% گل را نيز از دست داديم.

گرفتن اين يک امتياز در اين واقعيات جايشان کار بزرگي بود که توانستيم اين کار را اجرا کنيم.

البته بر رايشان تمام کردن‌ها مشکلاتي داشتيم.

به نقل از ايسنا، ايشان ادامه داد: دفاع کردن تيمي در هستاديوم يادگار امام با وضع چمنش راحت هست اما حمله کردن بسيار دشوار مي‌باشد.

ايشان درباره اينکه آيا مجيد جلالي از اين تيم برود ايشان نيز اين تيم را ترک خواهد کرد يا خير فرمود: اگر مجيد جلالي برود، من هم مي‌روم چون با هم آمده‌ايم و با هم خواهيم رفت.

پورغلامي بيان کرد: صحبت‌هاي هواداران تيم و تشايشانق‌هاي اونان در نتيجه بازي تاثير گذاشت و بازيکنان و کادر فني را از لحاظ روحي و رواني تحت تاثير برنامه داد.

هيچ بازيکني در وقت در تراکتورسازي کم کاري نکرده و با جان و دل تلاش کرده هست.

ايشان درباره اينکه آيا قهرماني براي تراکتورسازي دير شده هست يا خير فرمود: براي تراکتورسازي هنوز قهرماني دير نشده هست زيرا در هفته‌هاي آينده رقيبان‌مان با يکديگر بازي دارند ولي ما بازي‌هاي آساني داريم.

او در پايان فرمود: در صورت رفتن‌مان از تراکتور براي اين تيم آرزايشان موفقيت مي‌کنم ولي در صورتي که در اين تيم بمانيم تمام تلاش مان را براي موفقيت اين تيم انجام خواهيم داد.


7:

انتقاد ياوري از خرج‌هاي بي حساب فوتبال


سرمربي فجر سپاسي مي‌گايشاند که در فوتبال پول‌هاي مفت که خرج مي‌شود مشکلات زيادي را به وجود آورده و از اين‌که براي فجر هزينه‌هاي زيادي نشده دلخور هست.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا محمود ياوري در کنفرانس خبري سپس بازي با تراکتورسازي اظهار کرد: بازي کسل‌ نماينده‌اي نبود.

ما براي اين بازي خيلي زحمت کشيده بوديم و برنامه‌ي ما هستفاده از ضدحملات بود.

داور در اين مسابقه اشتباهات زيادي داشت و کمک داور آفسايد نگرفت و بازيکن ما را بدون دليل اخراج کرد.

متاسفانه بايد داورهاي جوان کشور را تحمل کرد.

به نقل ايسنا، ايشان ادامه داد: ما براي يک امتياز آمده بوديم و يک امتياز را هم گرفتيم.

البته واقعيات بازي به گونه‌اي بود که مي‌توانستيم سه امتياز را هم کسب کنيم.

ياوري فرمود: در فوتبال پول‌هاي مفت زياد مشکلات بسياري به وجود آورده.

من صحبتم با کساني هست که هزينه‌هاي زيادي را براي تراکتور مي‌نمايند.

مي‌خواهم بدانم چرا اين هزينه‌ها را براي فجر نمي‌نمايند؟ تيم فجر 11 بازيکن سرباز دارد (صدام اگر الان به ايران حمله مي‌کرد من خودم با اين 11 سربازم پدرش را درمي‌آورديم).

سرمربي فجرسپاسي در پايان فرمود: من واقعا به خودم افتخار مي‌کنم که روزي سرمربي تراکتور بودم.

تراکتور وقت توني اوليايشانرا بسيار بهتر از تراکتور فعلي هست.


8:

فيرات: تساايشان نه به درد ما خورد و نه مس


سرمربي سايپا فرمود: در بازي مقابل مس نتيجه تساايشان حاصل شد که نه به درد ما مي‌خورد و نه به درد حريف.

تساوی مس و تراکتور در خانه/پیروزی گسترشدر برابر داماش/برد سپاهان مقابل صبا انگين فيرات پس از تساايشان 2 بر 2 تيمش مقابل مس کرمان فرمود: مي‌دانستيم بازي سختي داريم و پيش‌بيني ما هم همين بود.

مس آمده بود محکم بازي کند اما ما هم طبق ميلمان بازي را آغاز کرده و حتي به گل هم رسيديم.

در ادامه بازي را کنترل کرديم تا از گل‌هايمان محافظت کنيم اما اشتباه کرديم و در دقايق پاياني نيمه اول گلي را دريافت کرديم که کارمان را سخت کرد.

به نقل از فارس، ايشان ادامه داد: اگر 2 بر صفر به رختکن رفته بوديم قطعا برنده ميدان مي‌شديم اما نيمه دوم با يک گل اختلاف آغاز شد و مسلم بود که مس براي جبران انگيزه زيادي دارد که باز هم دفاع ما اشتباه کرد و موقعيت گل به حريف داد.

فيرات يادآور شد: پس از تساايشان مس رو به توپ‌هاي بلند آورد که البته مشکلي براي ما ايجاد نکرد چراکه موقعيت‌هاي ما باز هم به مراتب خطرناک‌تر و بهتر بود و اگر بازيکنان ما به خصوص کاوه رضايي در زدن ضربات آخر دقت مي‌کردند حتما 3 امتياز اين مسابقه براي سايپا بود.

در نهايت نتيجه تساايشان حاصل شد که نه به درد ما مي‌خورد و نه مس.

ايشان اضافه کرد: بايد به فکر بازي‌هاي سخت هفته‌هاي بعد باشيم با اين حال براي مس هم که طرفداران خوبي دارد آرزايشان موفقيت مي‌کنم و اميدوارم از اين پس نتايج خوبي کسب نمايند.


76 out of 100 based on 76 user ratings 526 reviews

@