استقلال باز هم باخت این بار به الریان


استقلال باز هم باخت این بار به الریاناستقلال باز هم باخت این بار به الریان
به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های الریان قطر و استقلال ایران از ساعت 19 در ورزشگاه احمد بن علی برگزار شد.
قضاوت این دیدار بر عهده امیر الزوان از کشور مالزی بود. وی به محمد علاالدین از الریان و هاشم بیک‌زاده و حنیف عمران‌زاده از استقلال کارت زرد نشان داد.
الریان در نیمه اول این دیدار روی اشتباه مهدی رحمتی که توپ از دستانش خارج شد در دقیقه 15 توسط اوچه به گل رسید. بعد از گل الریان استقلال توسط صادقی فرصت جبران داشت که ضربه این بازیکن به تیر دروازه اصابت کرد.
با شروع نیمه دوم استقلال قصد در اختیار گرفتن بازی را داشت ولی باز هم بازی متعادل بود. قلعه‌نویی که با اضافه کردن برهانی قصد داشت بازی را به تساوی بکشد به حملات خود ادامه داد و حتی کبه در دقیقه 70 ضربه‌ای خوب زد که با واکنش گلر حریف به تیر دروازه خورد.
در ادامه استقلالی ها باز هم حمله کردند و البته در ضد حملات نیز روی چند حرکت نزدیک بود گل دوم را دریافت کنند که ساموئل در یک ضد حمله توپ را از روی خط دروازه برگشت داد. در دقیقه 87 برهانی با گلر حریف تک به تک شد و توپ را روی دروازه ارسال کرد که باز هم راه به جایی نبرد سپس در دقیقه ۹۳ حتی رحمتی می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت تا استقلال با این شکست از دو بازی بدون امتیاز زمین بازی را ترک کند. استقلال بعد از شکست به مس کرمان در جام حذفی به ملوان در لیگ باخت و پس از تحمل شکست مقابل الشباب در آزادی این بار در خانه الریان شکستی دیگر را متحمل شد.
ترکیب استقلال:
سیدمهدی رحمتی،‌ حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، خسرو حیدری، علیرضا واحدی‌نیکبخت 72(احمد جمشیدیان)،ساموئل، پژمان نوری(46 هاشم بیک‌زاده)، ایمان مبعلی(67 آرش برهانی)،سیاوش اکبرپور ، بوبکر کبه و محمد قاضیکنایه جنجالی بالوتلی به رئال مادرید در توئیتر !

1:

من نیمه اول رو که دیدم الریان تیم خطرناکی نبود، روی همون اشتباه رحمتی به گل رسیدند ...


آرسنال با روبین کازان تماس گرفت


پيشنهاد حذف روسيه از جام جهاني 2014 رد شد

2:

استقلال با این دو باختی که داد کارش خیلی سخت شد
یه بازی هم تو امارات با الجزیره داره
فکر کنم الجزیره سخت ترین تیم این گروه باشه
هستقلال حداقل در این بازی با یه تساوی میتونست خودش رو بالا بکشه
اینم از جدول
البته تا قبل از بازی الجزیره و الشباب
استقلال باز هم باخت این بار به الریان
استقلال باز هم باخت این بار به الریان


ابراهيموويچ ديدار برگشت با چلسي را از دست داد

3:

حاشيه بازي الريان و هستقلال


سرمربي تيم فوتبال هستقلال نسبت به برخي تصميمات داور معترض بود.

استقلال باز هم باخت این بار به الریان امير قلعه نايشاني در جريان بازي به خصوص در نيمه دوم چند بار به داور بابت تصميماتي که داشت معترض شد.

* چند تن از بانوان ايراني در ورزشگاه حضور داشتند و اين بازي را از نزديک تماشا کردند.

* هواداران اندکي که اکثرا هواداران هستقلال بودند وقتي بازيکنان اين تيم چند موقعيت خوب گلزني را از دست دادند واکنش هاي جالبي داشتند و با حسرت فراوان بابت از دست دادن اين موقعيت ها با دست هاي گره کرده احساسات خود را نشان مي‌دادند.

* در دقايق پاياني بازي احمد جمشيديان تکل سنگيني رايشان پاي بازيکن حريف زد که با اعتراض سرمربي الريان روبرو شد.

* سپس پايان مسابقه بازيکنان هستقلال به سمت رحمتي رفته و به دروازه بان اين تيم دلداري دادند.

ديدار دو تيم با شکست هستقلال و با نتيجه يک بر صفر همراه شد.


کاروان استقلال به ايران بازگشت

4:

قلعه‌نايشاني: عدالت فوتبال رعايت نشد


سرمربي تيم فوتبال هستقلال فرمود: امروز عدالت فوتبال رعايت نشد.

استقلال باز هم باخت این بار به الریان به نقل از سايت باشگاه هستقلال، امير قلعه‌نايشاني، سرمربي هستقلال سپس شکست مقابل الريان در کنفرانس خبري فراخوان داشت: ابتدا به تيم الريان تبريک مي‌گايشانم به خاطر کسب اين پيروزي، همينطور به بچه‌هاي خودم خسته ‌نباشيد مي‌گايشانم اونها زحمات خود را کشيدند ولي بايد بگايشانم عدالت فوتبال امروز رعايت نشد.


گيگز در ليگ قهرمانان اروپا رکورد زد
ما بايد با اختلاف دو، سه گل برنده بازي مي‌شديم، اما خب جزيي از فوتبال شکست هست و امروز هم روزِ خوب دروازه‌بان الريان بود.

قلعه‌نايشاني ادامه داد: من يک گله از تيم الريان دارم فوتبال آسيا با اين نوع بازي پيشرفت نخواهد کرد.


تيم دوم اسپانيا در جام جهاني 2014 چقدر مي‌ارزد؟
بازيکنان الريان بارها در طول بازي خودشان را به زمين انداختند و وقت‌کشي کردند اگر برنامه هست پيروز شايشانم بايد با سرعت دادن به بازي و تاکتيک به سه امتياز برسيم، ولي به هر حال به الريان تبريک مي‌گايشانم.

سرمربي هستقلال در جواب به اين سوال که چرا در طول بازي توپ‌هايش به گل تبديل نشد، ادامه داد: بايد بگايشانم خيلي بدشانس بوديم و توپ‌هاي‌مان به گل تبديل نشد بازهم مي‌گايشانم امروز، روز خوب دروازه‌بان اونها بود.

قلعه‌نايشاني در پايان در جواب به اين سوال که چرا هستقلال تيم ايده‌آل فصل گذشته نيست، فرمود: من هم با شما موافق هستم خيلي از بازيکنان ما در واقعيات ايده‌آل خودشان نيستند تلاش مي‌کنيم در بازي‌هاي آينده بهتر ظاهر شايشانم.


در نوروز 93 چه گذشت؟

5:

دروازه‌بان‌الريان بهترين‌بازيکن ديدار با هستقلال شد


دروازه‌بان تيم فوتبال الريان بهترين بازيکن ديدار هستقلال و نماينده کشور قطر شد.

استقلال باز هم باخت این بار به الریان ديدار تيم هاي هستقلال و الريان با نتيجه يک بر صفر به سود ميزبان به پايان رسيد.

در اين ديدار دروازهبان تيم الريان به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب شد.عمر باري گلر و کاپيتان نماينده قطر از ديد کارشناسان بهترين بازيکن اين ديدار ش

6:

فتح‌الله‌زاده و وقتي به رختکن هستقلال نرفتند


مدير‌عامل و عضو هيات مديره هستقلال در رختکن اين تيم سپس بازي حضور پيدا نکردند.

استقلال باز هم باخت این بار به الریان تيم فوتبال هستقلال در دومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الريان تن به شکست داد.

پس از پايان اين ديدار فتح‌الله زاده و حسن وقتي بلافاصله ورزشگاه را ترک کرده و راهي محل اقامت آبي پوشان شدند.

کاروان هستقلال فردا سپس ظهر با پروازي چارتر به شهرستان تهران باز مي گردد.

7:

رحمتی : دیشب تلخ ترین شب زندگی ام بود.

سید مهدی رحمتی اظهار داشت: در همین ابتدای صحبت هایم باید از همه مربیان، بازیکنان و هم تیمی هایم و همچنین هواداران واقعی هستقلال عذر خواهی کنم و اعتراف می کنم دیشب تلخ ترین شب زندگی ام بود.
وی اضافه کرد : دیشب شب من نبود و متاسفانه هر چه از دقایق بازی می گذشت خود را بیشتر مدیون امت و بازیکنان و طرفداران هستقلال دیدم.می دانم فوتبالدوستان ایرانی از باخت مقابل تیم های عربی ناراحت می شوند که به همین دلیل از طرفداران هستقلال عذر می خواهم.

دروازه بان تیم هستقلال در خصوص اینکه سپس بازی واکنش هم تیمی هایش چه بود تصریح کرد: سپس اینکه بازی تمام شد قلعه نویی در رختکن فرمود فوتبال همین هست و اشکالی ندارد او می فرمود فدای سرت که این اتفاق افتاد.

بازیکنان نیز خیلی ناراحت بودند و حتی به من دلداری دادند که این موضوع ناراحتی من را دوچندان کرد.

اونها هر چه تلاش کردند من زحماتشان را بر باد دادم و حالا هم از این طریق از اونها عذر خواهی کرده و قول می دهم تمام تلاشم را برای صعود هستقلال به دور بعد بازی ها انجام بدهم.

رحمتی در پایان فرمود و گو با فارس فرمود: فکر می‌کنم در این چند سال برای هستقلال اینقدر خوب کار کرده باشم که طرفداران این اشتباهم را نادیده بگیرند، فوتبال همین هست ولی من یاد گرفته ام که احساس مسئولیت داشته باشم.

وقتی زحمت هم تیمی هایم را بر باد دادم باید این شهامت را داشته باشم که از همه عذر خواهی کنم و ترسی هم از این موضوع ندارم.

فقط امیدوارم خدا به من عزت بدهد تا رفتار پهلوانانه مربیان،بازیکنان و تمامی ارکان باشگاه هستقلال را جبران کنم.

آفتاب

8:

معلوم نی به سر هستقلال داره چی میاد که این چند بازی آخر همهش دارن میبازن
خدای من

9:

سلام

من بازی با الریان رو ندیدم ولی گلی که خوردیم رو در اخبار دیدم،مقصر باختمان در این بازی صد در صد رحتمی بود.........62 out of 100 based on 27 user ratings 652 reviews

@