سيد جلال حسيني رسما به الأهلي پيوست


سيد جلال حسيني رسما به الأهلي پيوستسيد جلال حسيني رسما به الأهلي پيوست
مدافع تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس رسما به الأهلي قطر پيوست.

سيد جلال حسيني رسما به الأهلي پيوست سيد جلال حسيني سرانجام پس از مذاکرات طولاني با پرسپوليس با اين باشگاه به توافق نرسيد و از اين تيم جدا شد.

به نقل از ايسنا، سايت رسمي باشگاه الأهلي نوشت که سيد جلال حسيني با باشگاه الأهلي به توافق نهايي رسيد و به زودي در قطر حاضر مي‌شود تا در تست پزشکي باشگاه شرکت کند و به رسانه‌ها معرفي شود.

سيد جلال حسيني تنها بازيکن ايراني نيست که در الأهلي بازي مي‌کند. مجتبي جباري هم فصل قبل جانشين فريدون زندي در اين تيم شد و فصل بسيار خوبي را پشت سرگذاشت.

سايت باشگاه الأهلي خبر توافق با سيد جلال حسيني را در حالي منتشر کرد که پيش از اين خود اين بازيکن توافق با اين باشگاه قطري را رد کرده بود و همين مساله مسئولان و هواداران پرسپوليس را اميدوار کرد.خيز کي‌روش براي رکوردشکني در تيم‌ملي‌

1:

توافق رسمي سيد جلال و الاهلي امضا نشده

مدير برنامه‌هاي سيد جلال حسيني تاييد کرد که باشگاه الاهلي و الجيش قطر رسماً با سيدجلال حسيني وارد مذاکره شدند، اما تا کنون قرارداد رسمي امضا نشده هست.

سيد جلال حسيني رسما به الأهلي پيوست

پس از حرف و حديث‌هاي فراوان در خصوص وضعيت سيدجلال حسيني و ماندن يا رفتنش از پرسپوليس، باشگاه الاهلي و الجيش قطر رسماً با فرستادن نماينده اي در 48 ساعت گذشته با سيدجلال حسيني براي عقد قرارداد وارد مذاکره شدند، اين در واقعياتي هست که رقم باشگاه الاهلي براي جذب سيدجلال حسيني خيلي بيشتر از الجيش قطر هست.

سيدجلال حسيني و نماينده باشگاه الاهلي در جلسه برگزارشده با يکديگر به توافقاتي رسيده‌اند، اما هنوز هيچ قرارداد رسمي امضاء نشده هست، از همين رو سيدرضا حسيني مدير برنامه‌هاي سيدجلال حسيني که برادر او نيز هست در فرمود‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري فارس فراخوان نمود: در خصوص موضوع سيدجلال و باشگاه پرسپوليس باور کنيد همکاري‌هاي لازم انجام شد و حتي مذاکرات به دور دوم کشيده شد که هم ما و هم باشگاه اميدوار بوديم که با يکديگر به توافق برسيم اما فعلاً هيچ توافقي حاصل نشده هست.

به نقل از فارس، ايشان اضافه کرد: از طرفي ديگر، باشگاه الجيش و الاهلي خواهان سيدجلال هستند و حتي براي مذاکره، باشگاه الاهلي که تمايل بيشتري دارد به شهرستان تهران آمد و مذاکراتي را با ما داشت، اما همچنان هيچ قراردادي امضاء نشده هست، البته قطري‌ها خيلي عجله دارند اين اتفاق بيفتد.

حسيني در جواب به سؤالي که تا چه وقتي تکليف سيدجلال مشخص خواهد شد؟، فرمود: انشاءالله تا دوشنبه تکليف نهايي سيدجلال مشخص خواهد شد و بايد ببينيم سرنوشت او چه مي‌شود.

ايشان درباره مذاکرات روز پنج‌شنبه عليرضا رحيمي با سيدجلال که فرموده مي‌شود طرفين با يکديگر توافق خوبي کرده‌اند و حتي رحيمي ابراز اميدواري کرد که امکان دارد سيدجلال در پرسپوليس بماند نيز فرمود: اين دور دوم صحبت‌ها بود، اما فعلاً سپس اون حرف‌ها هيچ اتفاقي نيفتاده، ما هم منتظريم و مطمئن باشيد سيدجلال به خود اجازه نداد که به پرسپوليس پشت کند و هيچ وقت هم زياده‌خواه نبود و بايد ببينيم که انشاءالله چه اتفاقي خواهد افتاد.

مدير برنامه‌هاي مدافع قرمزپوشان درباره سؤالي ديگر که باشگاه الاهلي فراخوان نموده که رسماً با سيدجلال قرارداد بسته فرمود: بالاخره ديداري در شهرستان تهران انجام شده و مسئولان الاهلي نيز حتي قرارداد اوليه را نيز براي امضا به ما نشان دادند که قرارداد خوبي بود، اما هنوز قراردادي از سايشان سيدجلال امضاء نشده هست.


پيشنهاد يونايتد براي خريد مارکو روخو

2:

برای صحبت های پایانی؛ رحیمی سیدجلال را به باشگاه پرسپولیس دعوت کردسيد جلال حسيني رسما به الأهلي پيوست

بحث ماندن یا رفتن سید جلال حسینی در پرسپولیس این روزها دردسر عجیبی برای قرمزپوشان به وجود آورده اما در جدیدترین تصمیم علیرضا رحیمی در دور دوم مذاکرات خود از سید جلال حسینی خواست تا برای رفع سوتفاهم ها و برخی مشکلات و مذاکره مستقیم با وی به باشگاه پرسپولیس بیاید و در جلسه ای تمام مشکلات را حل کند.

فرمودنی هست، سید جلال موافقت خود را فراخوان نموده اما هنوز خبری از حضور وی در باشگاه پرسپولیس نشده هست.

رحیمی در حالی این پیشنهاد را به سید جلال داده، که سایت باشگاه الاهلی قطر فراخوان نموده با این بازیکن ایرانی به توافق نهایی رسیده هست.


قلعه‌نویی: ۱۳ هفته تا نیم فصل مانده؛ کو تا قهرمانی؟!/


یادداشت روز: تناسخ به سبک ایرانی / حالا نوبت توست پیام

3:

گیجمون کردید ک
:|


قول صادقیان به پیوس؛ دیگر تکرار نمی‌ شود

4:

اینا همش حاشیه اس
مطمئن باش امسال تو ایران بازی میکنه


ستاره مصدوم فوتبال: زودتر عملم کن آقای دکتر

5:ساپریسا در انتظار نتیجه مذاکره اومانا با پرسپولیس

6:

سیدجلال حسینی رسماً به تیم فوتبال الاهلی پیوست/ سفر به قطر تا 48 ساعت آیندهسيد جلال حسيني رسما به الأهلي پيوست

یکی از ملی پوشان تیم فوتبال پرسپولیس که در چند روز گذشته حرف و حدیث درباره ماندن و یا رفتنش از پرسپولیس زیاد بود، سیدجلال حسینی مدافع قرمزپوشان بود.

از همین رو پس از صحبت های انجام شده بالاخره این بازیکن به مدت یک سال با الاهلی قطر به توافق رسید.

سید رضا حسینی مدیر برنامه های سیدجلال حسینی در فرمود وگویی فراخوان نمود: پس از شرایطی که برای سیدجلال و پرسپولیس پیش آمد سیدجلال حسینی به مدت یکسال با قطری ها و باشگاه الاهلی به توافق رسید و ظرف 48 ساعت آینده برای گرفتن منزل و امکانات در قطر راهی این کشور می شود.

وی اضافه کرد: سپس طبق توافقاتی که انجام شده سیدجلال باید در اردوی الاهلی قطر در اتریش حضور پیدا کند.

این در شرایطی هست که مبلغ قرارداد سیدجلال با قطری ها مطلوب بوده و اونها با جدیت دنبال این بازیکن بودند.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: البته این توافق تازه انجام شده و سیدجلال اولویت اولش پرسپولیس بود اما با اتفاقاتی که پیش آمد به قطر ی ها جواب مثبت داد.74 out of 100 based on 29 user ratings 454 reviews

@