حـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهان


حـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهانحـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهان
محل فروش بليت ديدار سپاهان - پرسپوليس

جلسه هماهنگي ديدار تيم‌هاي سپاهان و پرسپوليس در هفته يازدهم ليگ برتر فوتبال با حضور عوامل اجرايي و انتظامي در فرمانداري لنجان برگزار شد.

حـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهان

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هیات فوتبال استان اصفهان؛ دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور روز جمعه از ساعت 18:30 در ورزشگاه فولادشهر برگزار می‌شود.

در این راستا علیرضا جهانشاهی دبیر هیات فوتبال استان اصفهان گفت: جلسه هماهنگی این دیدار با حضور معاون فرمانداری لنجان نماینده باشگاه سپاهان، یگان ویژه انتظامی استان اصفهان، نیروی انتظامی شهرستان لنجان، حراست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان در محل فرمانداری لنجان برگزار شد.

وی با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: درب ورزشگاه فولادشهر جهت ورود تماشاگران دو تیم با هماهنگی یگان ویژه انتظامی استان اصفهان از ساعت 14 باز می‌شود.

دبیر هیات فوتبال استان اصفهان ادامه داد: طبق هماهنگی انجام گرفته 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه فولادشهر در اختیار هواداران تیم پرسپولیس و 90 درصد از ظرفیت این ورزشگاه در اختیار هواداران تیم سپاهان برنامه گرفته می‌گیرد.

جهانشاهی با بیان این مطلب عنوان کرد: جایگاه‌های 16، 17 و 18 ورزشگاه فولادشهر در بازی هفته یازدهم به هواداران تیم پرسپولیس و سایر جایگاه‌ها به هواداران تیم سپاهان اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه بلیط‌های این دیدار در دو رنگ متفاوت و همراه با هولوگرام هیات فوتبال به فروش خواهد رسید، خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد هواداران تیم سپاهان اصفهان از ساعت 9 صبح روز جمعه با مراجعه به ورزشگاه‌های انقلاب، پیروزی و همچنین کانون هواداران باشگاه سپاهان نسبت به خرید بلیط اقدام کنند.4 نامزد نهایی ریاست فیفا معرفی شدند + تصاویر

1:

اعتراض پرسپوليس به معافيت شجاع خليل‎زاده


جدال‌هاي پرسپوليس و سپاهان همواره پر از تنش و حاشيه هايي در داخل و خارج از ميدان بوده هست.

حـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهان

اگر در دهه های 50، 60 و 70 سپاهان لقمه گلوگیری برای پرسپولیس نبود و سرخپوشان همیشه یک بازی یک طرفه را پشت سر می‌گذاشتند اما طی 2 دهه گذشته سپاهان یکی از اصلی‌ترین رقبای پرسپولیس محسوب شده و در بزنگاه های مختلف افتخارات و جام های زیادی را از سرخپوشان دریغ کرده هست.


پیکان 1 – نفت تهران 1؛ شادی رقبای علی منصور
به همین دلیل رویارویی این دو تیم همواره یکی از پرتنش های جدال های فوتبال باشگاهی ما بوده هست.

به نقل "ورزش سه"، حال پرسپولیس و سپاهان برنامه هست روز جمعه در دیداری دیگر به مصاف هم بروند و همین مساله باعث شده تا از چند روز قبل از اون پیش لرزه های این دیدار اخبار و حرف و حدیث های زیادی را در فوتبال ایران ایجاد کند.


حواشــــی بازی پرسپولیس- پدیده
پرسپولیسی ها در تازه ترین اظهارنظر و ادعایی که علیه سپاهانی ها مطرح کرده اند این هست که شجاع خلیل‌زاده مدافع مازندرانی سپاهان جزو افرادی بوده که کارت معافیتش دارای اشکال هست و بنابراین مثل حسین ماهینی باید پشت خط بماند.


صعود 10 پله‌ای ایران در رده‌بندی فیفا
پرسپولیسی ها مدعی هستند در همان لیستی که نام حسین ماهینی شماره یک اون و علی حمودی شماره 2 اون را به خود اختصاص داده، شجاع خلیل‌زاده شماره هفتم این لیست 10نفره محسوب می‌ شود.


پدیده 0– پرسپولیس1؛ مشتهای گره کرده درخشان
اگرچه مسوولان باشگاه پرسپولیس تا به حال موفق نشدند مسوولان ساوقت لیگ و بخصوص تاج را به محرومیت شجاع خلیل‌زاده قانع نمايند اما به شدت به این اعتقاد دارند که شجاع خلیل‌زاده حضورش در این دیدار غیرقانونی بوده و همچون ماهینی و حمودی نباید در این مسابقه حاضر شود.


استقلال، فولاد و سپاهان به هم چسبیدند
گویا در این میان جلساتی نیز به صورت حضوری و تلفنی با تاج و دیگر اعضای ساوقت لیگ صورت گرفته که هنوز اونچه که مدنظر پرسپولیسی ها بود حاصل نشده هست.


کرار جاسم دو جلسه محروم شد
به همین خاطر اونها درگیر این فرضیه هستند که فدراسیون فوتبال در حال مماشات با چند باشگاه هست.


انریکه: مسی از سیاره دیگری آمده است
باشگاه های که برنامه هست بازیکنان سرباز اونها سپس پایان تعطیلات فراخوان شود.


2:

فردا در مورد صادقيان تصميم گيري مي شود

با وجود اين که 2 روز بيشتر به بازي پرسپوليس برابر سپاهان باقي نمانده هست با اين حال هنوز کميته هستيناف تصميمي در باره حکم پيام صادقيان نگرفته هست.

حـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهان

به نقل "ورزش سه"، پيش از اين پرسپوليس درخواست داده بود تا حکم صادقيان براي بازي با سپاهان به حالت تعليق در بيايد تا اونها بتواننند بازيکنان شان را براي اين بازي در اختيار داشته باشند.با اين حال فرشاد سپهر، دبير کميته هستتيناف به "ورزش سه" فرمود: که هنوز کميته هستيناف جلسه اي را در اين باره تشکيل نداده هست: هنوز جلسه اي براي صادقيان در کميته هستيناف تشکيل نشده هست.

امکان دارد فردا اين جلسه تشکيل شود و راي اون را صادر کنيم.

3:

کمیته هستیناف به خواسته باشگاه پرسپولیس توجهی نکردحـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهان

با فراخوان اسامی محرومین هفته یازدهم از سوی ساوقت لیگ مشخص شد پیام صادقیان نمی تواند پرسپولیس را در بازی با سپاهان همراهی کند.ساوقت لیگ در فراخوان نام اسامی محرومان هفته یازدهم نام پیام صادقیان را هم برنامه داده و این بدان معناست که کمیته هستیناف این بازیکن را نبخشیده هست.صالحی رئیس کمیته هستیناف ضمن تایید این خبر به کاپ فراخوان نمود: محرومیت صادقیان همچنان ادامه دارد و او در همان تاریخ فراخوان شده که 23 مهر هست محرومیتش به پایان می رسد.

باشگاه پرسپولیس اوایل هفته با ارسال نامه ای به کمیته هستیناف خواهان بخشش باقی مانده محرومیت پیام صادقیان شده بود که این کمیته به خواسته این باشگاه توجهی نکرد.


4:

ترکيب پرسپوليس و سپاهان فراخوان شد


ترکيب دو تيم پرسپوليس و سپاهان مشخص شد.

حـــواشی بازی پـرسپــــولیس - سپـــاهان

ترکیب تیم پرسپوليس:
نیلسون، محسن بنگر، اومانیا، محمد نوری، محمدرضا خانزاده، رضا حقیقی، رضا نورمحمدی، امید عالیشاه، محمد عباس‌زاده، مهدی طارمی و هادی نوروزی

ترکیب تیم سپاهان :
رحمان احمدی، شجاع خلیل‌زاده، هادی عقیلی، احسان حاج‌صفی، وریا غفوری، عبدالله کرمی، محرم نویدکیا،، لوسیانو پریرا، مهدی شریفی، حسین پاپی و محمد‌رضا خلعتبری

دیدار دو تیم از ساعت 18:30 در ورزشگاه فولاد شهر آغاز می‌شود.

5:

سپاهان باید یه 4 -5 تایی میزد ..


ولی ما به همون یکی هم راضی هستیم
فورزا سپاهان : دی
سپاهان ماموریتش رو ( که شکست پرسپولیس بود ) به خوبی انجام داد ...


فقط امیدوارم دیگه نبره ...

چون داره واسه هستقلال خطر ساز میشه

6:

من بازی رو ندیدم ولی باز خوبه ما 1 گل خوردیم شما که 3 تا از سپاهان خوردین :دی
اگه قراره ما نتیجه نگیریم ایشالله هم سپاهان هم تراکتور فقط ببرن:دی
حیف شد فولادم باخت

7:

الحق و والنصاف حق سپاهان بود :))
همه ی بازی دست سپاهان بود خصوصا نیمه دوم خیلی موقعیت داشتن ...
حالا که ما فعلا دوم هستیم ..

شما نهم :))
تراکتور هنوز گذرش به هستقلال نخورده ....دو تا گل واسشون کنار گذاشتیم


56 out of 100 based on 21 user ratings 646 reviews

@