فوری/ امیدواری برای صعود در اردوی ایران / فیفا دوپینگ بازیکن عراق را تایید کرد


فوری/ امیدواری برای صعود در اردوی ایران / فیفا دوپینگ بازیکن عراق را تایید کردفوری/ امیدواری برای صعود در اردوی ایران / فیفا دوپینگ بازیکن عراق را تایید کرد
فوری/ امیدواری برای صعود در اردوی ایران / فیفا دوپینگ بازیکن عراق را تایید کرد
وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به موضوع دوپینگ احتمالی یکی از بازیکنان تیم ملی عراق هنوز امیدواری برای صعود تیم ملی کشورمان به مرحله بعد وجود دارد.

به گزارش وب سایت نود، بازیکنان تیم ملی عراق در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی هتل کرون پلازا محل اقامت خود در شهر کانبرای استرالیا را ترک کردند و عازم سیدنی شدند.

البته تعدادی از هواداران عراقی در محوطه هتل هنوز حضور دارند.

همچنین هواداران ایرانی با توجه به خلوت شدن نسبی هتل به دلیل رفتن عراقی‌ها به سمت هتل محل اقامت تیم ملی آمدند و از مسئولان حراست هتل می‌خواستند با توجه به خلوت شدن هتل اجازه دهند آنها داخل لابی شوند تا بتوانند از نزدیک با ملی‌پوشان دیدار کنند که البته پس از ورود عده‌ای از هواداران به هتل به سمت سردار آزمون، رضا قوچان‌نژاد، علیرضا بیرانوند و ... رفتند و با آنها عکس یادگاری گرفتند.

همچنین با توجه به موضوع مطرح شده درباره دوپینگ احتمالی یکی از بازیکنان تیم ملی عراق هواداران تیم ملی از خبرنگاران پیگیر این ماجرا بودند.

جو حمایتی از تیم ملی هنوز وجود دارد و به نظر می‌رسد هواداران و ملی‌پوشان هنوزی امیدوار هستند که در صورتی که دوپینگ بازیکن تیم ملی عراق محرز شود نتیجه بازی به سود تیم ملی کشورمان برگردد. (به روز رسانی ۰۸:۵۰)نبی و مقدس برای بررسی دوپینگ بازیکن عراق راهی سیدنی شدند(به روز رسانی ۰۹:۱۴)


مسئولان تیم ملی کشورمان عازم سیدنی شدند تا در نشستی با مسئولان کنفدراسیون آسیا به موضوع دوپینگ بازیکن تیم ملی عراق رسیدگی کنند.


به گزارش وب سایت نود، امروز مهدی محمدنبی و هوشنگ مقدس از شهر کانبرا عازم سیدنی محل استبرنامه مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا شدند تا به موضوع دوپینگ عبدالزهرا بازیکن تیم ملی عراق رسیدگی کنند.

در همین رابطه مسئولان تیم ملی فوتبال کشورمان هزینه مربوط به این موضوع را به حساب AFC واریز کرده تا هرچه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی شود.

گفتنی است‌ اگر دوپینگ یا محرومیت بازیکن تیم ملی عراق که مقابل تیم ملی کشورمان بازی کرده محرز شود احتمال اینکه نتیجه بازی ایران و عراق سه بر صفر به سود کشورمان شود وجود دارد.

دیدار تیم های ملی ایران و عراق در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا روز گذشته در ضربات پنالتی به نفع عراق به پایان رسید و ایران از گردونه مسابقات کنار رفت.تصمیم‌گیری AFC درباره بازی ایران - عراق تا ۲۴ ساعت آینده (به روز رسانی ۱۲:۵۵)


مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه است با برگزاری جلسه‌ای فوق‌العاده در خصوص نتیجه دیدار ایران و عراق تصمیم‌گیری می‌کنند.

به گزارش وب سایت نود، مهدی محمدنبی و هوشنگ مقدس که برای پیگیری شکایت ایران از حضور علا عبدالزهرا، بازیکن دوپینگی عراق در بازی روز گذشته (جمعه) راهی سیدنی شده بودند، به کانبرا برگشتند.

سرپرست تیم ملی و سرپرست کاروان اعزامی ایران به استرالیا، صبح امروز (شنبه - به وقت محلی) راهی سیدنی شده بودند و با طرح شکایت نزد مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا به کانبرا برگشتند و به اردوی تیم ملی ملحق شدند.

مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه است در ۲۴ ساعت آینده جلسه‌ای فوری و فوق‌العاده برگزار کنند تا در خصوص نتیجه دیدار ایران و عراق تصمیم‌گیری شود. دیداری که با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسیده بود و در نهایت تیم ملی کشورمان در ضربات پنالتی با نتیجه ۷ بر ۶ شکست خورد.

عبدالزهرا در زمان حضورش در تراکتورسازی تبریز دوپینگ کرده بود و مسئولان تیم ملی معتقدند این بازیکن به دلیل محرومیت نمی‌توانسته عراق را در جام ملت‌های آسیا همراهی کند.مقدس: کمیته انضباطی فردا در مورد عبدالزهرا جلسه برگزار می‌کند(به روز رسانی ۱۳:۱۹)


سرپرست کاروان اعزامی ایران به استرالیا گفت: کمیته انضباطی مسابقات فردا در مورد مسئله علا عبدالزهرا تشکیل جلسه می‌دهد و تکلیف تیم ملی در رابطه با این اعتراض در همین روز مشخص می‌شود.

به گزارش وب سایت نود، هوشنگ مقدس و مهدی محمدنبی صبح امروز برای اعتراض نسبت به حضور علا عبدالزهرا بازیکن تیم ملی عراق در دیدار روز گذشته مقابل ایران به محل کمیته مسابقات جام ملت‌های آسیا رفتند.

این بازیکن در زمانی که عضو تراکتورسازی بود تست دوپینگش مثبت اعلام شد.

مقدس درمورد نشستی که امروز با مسئولان کمیته مسابقات داشتند، خاطرنشان کرد: در نشست امروز مدارک و مستنداتمان که خیلی کامل بود ارائه کردیم و آنها بعد از بررسی مدارک آنها را از ما تحویل گرفتند. برنامه است صبح فردا مسئولان کمیته انضباطی کنفداراسیون فوتبال آسیا در نشست اضطراری این موضوع را بررسی کنند و در نهایت تکلیف تیم ملی در همین روز مشخص می‌شود.

وی افزود: فیفا هم در جریان این موضوع برنامه داشته که نادو ۲ روز قبل از بازی ایران و عراق به فیفا اعلام کرده بود که عبدالزهرا محروم است که البته تا به این لحظه فیفا به ما جواب نداده اما جای امیدواری در این مورد وجود دارد. البته قصد دادن امید واهی به مردم نداریم. مدارک قانونی داریم و منتظر پاسخ کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم.

مقدس در مورد زمان بازگشت تیم ملی به ایران گفت: منتظریم تا تکلیف تیم ملی مشخص شود تا سپس در خصوص بازگشت به کاروان تیم به ایران تصمیم بگیریم.نامه فیفا به سازمان لیگ رسید؛ بازیکن عراق دوپینگی است(به روز رسانی ۱۳:۵۹)

فیفا با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ دوپینگ ملی‌پوش عراق را تایید کرد.

به گزارش وب سایت نود،فیفا امروز دوپینگ عبدالزهرا را مورد تایید برنامه داد و با ارسال نامه ای به سازمان لیگ تصریح کرد که این بازیکن دوپینگی است و حق شرکت در مسابقات را به دلیل محرومیت ندارد.

تیم ملی ایران روز گذشته مقابل عراق در ضربات پنالتی باخت در حالی که از این بازیکن دوپینگی در ترکیب خود استفاده کرده بود بنابراین احتمال دارد که نتیجه بازی به سود ایران تغییر کند.
منبع وبسایت رسمی 90درخشان: بعد از بازی با النصر از پرسپولیس جدا می‌شوم

1:

بنظر تا وقتي مشخص نشه كه فيفا محروميت فراخوان شده رو با وقت مشخص محروميت به فدراسيون عراق ارسال نكرده اوضاع به نفع عراقه ...

يعني حتما بايد ثابتشه فيفا به عراق نامه زده بوده كه بازيكنش تا فلان موقع محرومه ...

كه انشالله اگه ينطوري شده باشه 3 هيچ به نفع ايران بازي فراخوان ميشه...


من يكي كمتر از 10 % ....


خبر رسمی: برانکو سرمربی پرسپولیس شد
ولي اميدوارم !
نژاد‌فلاح: مالیات برانکو را پرداخت می‌کنیم

2:

مختصر عرض میکنم
عمرا نتیجه برگرده..مگه کشکه!اعتبار جام ملتهای آسیا رو قهوه ای کنن که چی بشه!


آخرین اخبار از وضعیت سرمربی جدید پرسپولیس

3:

یه بار همین چند وقت پیش فکر کنم تیم امید عراق بخاطر بازیکن دو اخطاره ما رفت بالا و ما که برده بودیم حذف شدیم.


مهدوی‌کیا دستیاری برانکو را رد کرد
تو بازی امیدها


پیش بازی پرسپولیس ـ النصر

4:

این بازیکن که فقط بازی با ایران بازی نکرده.اون 3 تا بازی قبلی چی
اینطوری کل جام بهم میریزه.
دلتون را الکی خوش نکنید


آسمانخراش سوریه ای علیه اولیویرا

5:

كه ديگه كسي جرات نكنه با بازيكن دوپينگي در جام معتبر اسيا بازي كنه


صدرنشینی آسیایی پرسپولیس با صدهزار تماشاگر/ النصر عربستان الخلاص!

6:

بسم الله الرحمن الرحیم
انشالله

7:

اینم حرفیه..


8:

خبر فوری:

برگزاری دوباره جام ملت های اسیا به خاطر تیم ملی ایران

9:

منم با شما موافقم.عمرا نتیجه برگرده/اگر یک تیم عربی به جای ما بود شاید احتمال برگشتنش بود اما ایران نه!
البته چنین اتفاقی 2 سال پیش بخاطر تخلف بازیکن سپاهان در جام باشگاه های اسیا افتاد و در حالی که سپاهان بازی را برده بود اما 3 بر 0 بازنده فراخوان شد و جام باشگاه های اسیا قهوی ای شد

10:

پس خداکنه قهوه ای بشه :))

11:

من که امیدوار نیستم چون اکثریت :

پول نفت بر عدالت و حقیقت برتری دارد (مگر اینکه سایر اعراب که کل فدراسیون فوتبال اسیا را اشغال کرده اند پشت عراق را خالی نمايند که بعید هست انان این کار را بنمايند تا ایران صعود کند مخصوصا با شرایط این جام که تنها دو تیم عربی توانستند صعود نمايند و بالا بروند .

)

12:

در شرایطی که هر لحظه در این باره خبر و شایعه تازه‌ای به گوش می‌رسد پرس و جوهای خبرنگار ما از مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان می‌دهد که afc در این باره موضع گیری خاصی نداشته و حکم رسمی محرومیت علا عبدالزهرا به خاطر دوپینگ از سوی مرجع خاصی فراخوان نشده بود.

این گره وقتی کورتر می‌شود که هنوز مشخص نیست که آیا حکم رسمی برای محرومیت علا عبدالزهرا از سوی فیفا صادر شده هست یا خیر؟ اگرچه پورکاظمی، دبیرکل پیشین ستاد ملی مبارزه با دوپینگ تایید کرده که بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی تبریز بر پايه فراخوان آزمایشگاه کلن آلمان مرتکب دوپینگ شده بود و مدارک این تخلف نیز در اختیار فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و نادوی عراق برنامه گرفته بوده ولی از برنامه معلوم هیچ حکم رسمی علیه این بازیکن صادر نشده هست.

علا عبدالزهرا در این مدت در لیگ باشگاهی کشور خود به طور رسمی به میدان رفته بود که این موضوع نیز خود نشان می‌دهد هیچ حکمی علیه وی صادر نشده هست که در این صورت کنفدراسیون فوتبال آسیا هم به نامه اعتراضی ایران مبنی بر تغییر نتیجه دیدار دو تیم جواب مثبتی نخواهد داد.

بر این پايه ، تنها شانس ایران برای بازگرداندن نتیجه بازی دو تیم این هست که فیفا در وقت مقرر علیه این بازیکن حکم رسمی محرومیت را صادر کرده باشد که در این صورت فدراسیون عراق مرتکب تخلف شده و نتیجه بازی تغییر خواهد کرد اما به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نداده بود چرا که به ادعای پورکاظمی، قبل از شروع جام ملت‌های آسیا نیز دکتر سجادی نامه رسمی را به afc ارسال کرده و خواستار ممانعت از حضور عبدالزهرا در این تورنمنت به خاطر دوپینگ شد اما این بازیکن در ترکیب تیمش به میدان رفت که بیانگر بلامانع بودن بازی کردن او بوده هست.

از یاد نبریم یک بار دیگر و درست سپس باخت ۳ بر یک تیم ملی ایران برابر بحرین در رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ ژاپن و کره بود که شایعه دوپینگ و محرومیت سه بازیکن حریف مطرح شد ولی با وجود جو رسانه‌ای که در اون وقت به راه افتاده بود تغییری در نتیجه حاصل نشد.


13:

خوب هست ...
اما بعید میدانم
در هر صورت امیدوارم ...


14:

درود
به قول معرف میگن ناامید شیطان هست
اینجا آسیا هست از این چیزا به وفور پیش میاد
یاد تون میاد یه بار هم برای تیم ملی امید با سرمربیگری علی منصوریان جلوی همین تیم ملی امید عراق برای المپیک لندن پیش آمده بود
شاید ایندفعه برای ما پیـــــــــــــــش بیاد

15:

من که با این اوضاع عراق وقتی میبینم تونستند از پس ایران بربیان میگم پیروزی حقشونه

حتی اگر همشون دوپینگ کرده باشند

16:

اتفاقا این که الان فیفا ثابت کرده ...

این مورد جای امیدی رو نمیذاره ...


معنی این جمله که " فیفا امروز تایید کرده دوپینگ رو " اینه که تا حالا تایید نشده بوده و الان تاییدش کردند ...


خب وقتی که تا الان تایید نشده بوده ..

اونوقت تخلف عبدالزهرا چیست ؟؟

17:


تایید شده ولی وقت اعلان محرومیت مهم هست

حالا جالب تر میشه اگر بر فرض مثال تایید هم بشه
این بازیکن هم جلوی اردن بازی کرده هم فلسطین خوب باید همه اون دو بازی رو عراق ببازنده بشه بعد اردن میاد بالا بعدش ایران باید با اردن بازی کنه
چه خر تو خر هست آسیا ها

18:

درود
نه اینطور نیست ..

فقط بازی هایی ترتیب اثر داده میشه که تیم مقابل ظرف 2 ساعت سپس بازی شکایت کرده باشه ...
اردن و فلسطین که اصلا حواسشون به این چیزا نبوده

19:

بازی با اردن! وقتش گذشته و غیر قابل بازگشته

ولی ایران هنوز وقت داره!

20:

درود

راستی علی رضا

یه زحمتی بکش!http://forum.hammihan.com/thread114659.html#post5066969

رای اتو داخل صندوق بنداز! و مشت محکمی بر دهان هستکبار بارسا و رئال بزن!

21:

ببین..اگر این بازیکن مورد اعتراض که اسمش نمیدونم چی هست..اگر این بابا در موقعی که بازی انجام میشده محروم محسوب میشده...این میشه هستفاده از بازیکن محروم و نتیجه به نفع ایران میشه!
ولی این که تست این بابا سپس بازی مثبت فراخوان بهش که تاثیری نداره تو نتیجه!..اگه سپس این تست و مشخص شدن دوپینگش محروم بشه و با وجود محرومیت مثلا تو بازی در برابر کره جنوبی بازی کنه..این میشه نتیجه بازی به نفع کره فراخوان میشه

22:

برفرض هم قبول کردند که از دید من کلهم همه شون میرن زیر سوال یه پنالتی بلد نیستیم بزنیم بازی نیجریه یادتون رفته دیگه همه امت برا پیروزی کل قران رو نظر کردند عراق که الان کشور اسیب دیده و جنگ زده ست روحیه اش برای برد از ما بهتر بود هر چند که اگر صعود کنیم من حال این همکار عراقی رو بگیرم دلم خنک میشه

23:

چی شد دوستان؟
صبح شد چرا خبری نیست ؟

24:

من که با این اوضاع عراق وقتی میبینم تونستند از پس ایران بربیان میگم پیروزی حقشونه

حتی اگر همشون دوپینگ کرده باشند

25:

اتفاقا این که الان فیفا ثابت کرده ...

این مورد جای امیدی رو نمیذاره ...


معنی این جمله که " فیفا امروز تایید کرده دوپینگ رو " اینه که تا حالا تایید نشده بوده و الان تاییدش کردند ...


خب وقتی که تا الان تایید نشده بوده ..

اونوقت تخلف عبدالزهرا چیست ؟؟

26:


تایید شده ولی وقت اعلان محرومیت مهم هست

حالا جالب تر میشه اگر بر فرض مثال تایید هم بشه
این بازیکن هم جلوی اردن بازی کرده هم فلسطین خوب باید همه اون دو بازی رو عراق ببازنده بشه بعد اردن میاد بالا بعدش ایران باید با اردن بازی کنه
چه خر تو خر هست آسیا ها

27:

درود
نه اینطور نیست ..

فقط بازی هایی ترتیب اثر داده میشه که تیم مقابل ظرف 2 ساعت سپس بازی شکایت کرده باشه ...
اردن و فلسطین که اصلا حواسشون به این چیزا نبوده

28:

بازی با اردن! وقتش گذشته و غیر قابل بازگشته

ولی ایران هنوز وقت داره!

29:

درود

راستی علی رضا

یه زحمتی بکش!http://forum.hammihan.com/thread114659.html#post5066969

رای اتو داخل صندوق بنداز! و مشت محکمی بر دهان هستکبار بارسا و رئال بزن!

30:

ببین..اگر این بازیکن مورد اعتراض که اسمش نمیدونم چی هست..اگر این بابا در موقعی که بازی انجام میشده محروم محسوب میشده...این میشه هستفاده از بازیکن محروم و نتیجه به نفع ایران میشه!
ولی این که تست این بابا سپس بازی مثبت فراخوان بهش که تاثیری نداره تو نتیجه!..اگه سپس این تست و مشخص شدن دوپینگش محروم بشه و با وجود محرومیت مثلا تو بازی در برابر کره جنوبی بازی کنه..این میشه نتیجه بازی به نفع کره فراخوان میشه

31:

برفرض هم قبول کردند که از دید من کلهم همه شون میرن زیر سوال یه پنالتی بلد نیستیم بزنیم بازی نیجریه یادتون رفته دیگه همه امت برا پیروزی کل قران رو نظر کردند عراق که الان کشور اسیب دیده و جنگ زده ست روحیه اش برای برد از ما بهتر بود هر چند که اگر صعود کنیم من حال این همکار عراقی رو بگیرم دلم خنک میشه

32:

چی شد دوستان؟
صبح شد چرا خبری نیست ؟


74 out of 100 based on 19 user ratings 994 reviews

@