اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال


اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسالاخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
سلام دوستان عزیز خواهشآ از این لحظه به بعد تمامیه اخبار مرتبط به نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر
رو توو این تاپیک برنامه بدید و بیرون از این تاپیک, تاپیکی ایجاد نکنیداخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسالبيش از حد به كي‌روش آزادي داده‌ايم

1:

مهم شود


پاشازاده: قلعه‌نويي چرا بايد فرهاد را خراب كند؟!

2:

دبیر ساوقت لیگ با اشاره به اینکه باشگاهها در روز قرعهکشی جام حذفی به وقت و نحوه برگزاری رای مثبت دادند،فرمود: تیم ها میتوانند با رعایت قوانین نقل و انتقالات در نیم فصل تا 7 بازیکن را به خدمت بگیرند که پس از صدور کارت بازی میتوانند تیمهایشان را در جامحذفی همراهی نمايند.


دیسیپلین قلعه‌نویی و کی‌روش شبیه هم است/ مثل زرینچه بازی ‌می‌کنم

علی کاظمی در فرمودگو با خبرنگار مهر، در مورد برگزاری مرحله نخست مسابقات فصل جاری جام حذفی در تعطیلات نیم فصل و اعتراض برخی از مدیران و مربیان تیمهای شرکت نماينده در این جام به این برنامهریزی ضمن بیان مطلب فوق فرمود: در وقت برگزاری قرعهکشی مسابقات، از همه در خصوص وقت و نحوه برگزاری این جام رایگیری شد و به اون رای مثبت داده شد.


نایب قهرمانی نوجوانان پرسپولیس در تورنمنت مالزی

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات نیم فصل یک روز پس از برگزاری هفته هفدهم یعنی روز 14 آذرماه آغاز میشود، تیمها میتوانند پس از ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود در هیات فوتبال هستان مربوطه و دریافت کارت بازی از ساوقت لیگ، از نفرات جدید در مسابقات جام حذفی هستفاده نمايند، البته در صورتی که قوانین موجود را رعایت کرده باشند.


بازگشت ماورايي کاسياس به دروازه رئال

دبیر ساوقت لیگ همچنین خاطرنشان کرد: همانطور که اشاره شده فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ دوازدهم از 14 آذرماه آغاز شده و تا شنبه دوم دیماه (02/10/91) ادامه خواهد داشت و تیمها در صورت داشتن جای خالی، خروج بازیکن مصدوم از لیست و فسخ قرارداد با یک بازیکن طبق مقررات موجود، میتوانند تا سقف 7 بازیکن جدید جذب نمايند.


منوچهری: می توانیم پرسپولیس را حذف کنیم

کاظمی در مورد ادغام ساوقت لیگ حرفهای و ساوقت لیگ آزادگان و تشکیل "ساوقت لیگ فوتبال" فراخوان نمود: طبیعتا با تشکیل این ساوقت جدید، علاوه بر تغییر آئیننامهها، ساختار مجمع، هیات رئیسه و شرح وظایف اون هم تغییراتی خواهد کرد که پس از تصویت ابتدایی در مجمع ساوقت لیگ و تائید نهایی توسط هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، مسابقات فصل آینده طبق قوانین جدید انجام میشود.


جلال حسيني: استرس اين بازي خيلي بالاست/ مشكلم با پرسپوليس مالي نبود/

وی در خصوص سهیمههای فوتبال باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم تاکید کرد: در این مدت ساوقت لیگ و فدراسیون فوتبال تلاش مضاعفی انجام دادند تا با حل مشکلات موجود، تعداد سهمیههای ایران در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را افزایش دهند که خوشبختانه توانستیم با توجه به معظلات موجود در زیر ساختها از جمله در ورزشگاهها، سهمیه خوبی را کسب کنیم.


خلعتبری: من و کرانچار با پرسپولیس مذاکره نکرده‌ایم/

دبیر ساوقت لیگ در پایان فرمود: تصور شخصی من این هست که باشگاهها و ورزشگاههای ایران پیشرفت خوبی داشتهاند اما بحث دریافت سهمیه مانند کنکور، رقابتی بین همه کشورها هست و تمام کشورها دوست دارند بیشترین سهمیه را از اون خود نمايند.


3:

خبرگزاری پرسپولیس : پرسپولیس قصد دارد در نیم فصل دو بازیکن دیگر به خدمت بگیرد.

مانوئل ژوزه پس از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن به این مسئله اعتراف کرد سرپرست باید بازیکنان با کیفیتی جذب کند اما نفرمود در چه پست هایی تا بازیکنان حاضر در این پست ها روحیه خود را از دست ندهند.

ژوزه وقتی به این موضوع اشاره داشت که خبرنگاری از او در مورد عملکرد فشنگچی سوال کرد.

بدون تردید یکی از پست های مد نظر ژوزه برای تقویت شدن مدافع - هافبک چپ هست.

جایی که مهرداد پولادی ، علیرضا نورمحمدی ، مهرزاد معدنچی و امیرحسین فشنگچی در اون حضور دارند.

که از بین اونها پولادی تا حدودی مورد پسند ژوزه می باشد اما او هم در سه بازی اخیری که برای پرسپولیس انجام داده دو بار در نیمه اول تعویض شده و به جای او قاضی و رضایی مهاجم وارد بازی شده اند.

ژوزه که ثابت کرده تعداد بازیکنان در یک پست برای او اهمیتی ندارد و فقط به کیفیت عملکرد توجه می کند، دیوید کارنی هسترالیایی را برای این پست نخواست و به نظر می رسد خودش یا اطرافیانش قصد دارند یک بازیکن احتمالا خارجی برای پرسپولیس پیدا نمايند.

نیکبخت هم دیگر بازیکنی بود که از سوی رویانیان برای به خدمت گرفتن در این پست پیشنهاد شد.

پست دیگر که مد نظر ژوزه برای تقویت شدن هست هافبک دفاعی بود که با پیوستن رضا حقیقی به جمع سرخپوشان دیگر بعید هست این تیم در این پست بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد.

می ماند یک پست دیگر که به نظر می رسد مهاجم گوش کلاسیک هست.

پرسپولیس به اندازه کافی مهاجم نوک دارد و به همین خاطر ژوزه راضی به جدایی ایمون زاید شد اما او خیلی بین شاگردانش گشت تا مهاجم سرعتی ، دریبل زن و دو پای مد نظر خود را پیدا کند.

نوروزی تا حدی توانست خواسته های او را برآورده سازد اما جانشین مطمئنی برای وی پیدا نکرد.

رضایی برای پست هافبک - مهاجم راست خوب هست اما نه به اندازه ای که خواسته های ژوزه را در دو سمت محوطه جریمه برآورده کند.

البته تا این لحظه سرمربی پرسپولیس هنوز بازیکنان مد نظرش را به رویانیان معرفی نکرده و برنامه هست به زودی این کار را اجرا کند.


4:

امیر قلعه نویی برای تقویت هستقلال دست روی 7 بازیکن گذاشته هست که از میان اون ها به طور قطع 4 بازیکن به هستقلال خواهند آمد.به نقل قدس اونلاین، امیر قلعه نویی برای تقویت هستقلال دست روی برخی بازیکنان لیگ برتری گذاشته و می کوشد به هرشکل ممکن هستقلال را که در آستانه قهرمانی نیم فصل هم قراردارد در نیم فصل دوم با جذب نفرات مورد نظر تقویت کند.

البته هستقلال با اینکه غایب های زیادی در هفته های اخیر داشته اما نتایج خوبی گرفته به طوری که 4 امتیاز با تیم دوم جدول فاصله دارد.
اما قلعه نویی که دشواری های نیم فصل دوم لیگ برتر را بارها و بارها تجربه کرده هست و می داند در کوران مسابقات ممکن هست موقعیت های خوبش را در صدرجدول از دست بدهد قصد دارد بازیکنانی را در نیم فصل دوم به هستقلال اضافه کند.

آبی ها برای تقویت تیم شان دو مهاجم می خواهند که یکی از اون ها رضا عنایتی خواهد بود.بازیکنی که در مس کرمان شرایط مطلوبی هم دارد.دیگر بازیکن مورد نظر آبی ها یک عراقی نام آشنا هست، اما اگر عماد رضا به هستقلال نیاید و مشکلات مالیاتی اش دردسرساز بشود امیر قلعه نویی با ایگور کاسترو وارد مذاکره خواهد شد.

محمد مهدی نظری مهاجم تیم فجر نیز یکی از مردان مورد نظر قلعه نویی هست.

اما از میلاد زنید پور نیز به عنوان یکی از بازیکنان مورد نظر قلعه نویی یاد شده هست.

او در سپاهان شرایط مطلوبی ندارد.

شاید این بازیکن در نهایت با محمد غلامی که این مهاجم هم در سپاهان شرایط خوبی ندارد به هستقلال بیاید.آبی ها البته احمد جمشیدیان دیگر بازیکن سپاهان را هم مورد توجه قرارداده اند.

شاید این هافبک نیز ناگهان سر از هستقلال درآورد.البته عباس محمد رضایی نیز یکی دیگر از بازیکنان مورد نظر امیر قلعه نویی هست که او نیز مانند نظری ر تیم فجر بازی می کند.با در نظر گرفتن نام این اسامی می توان به این نتیجه رسید که آبی ها در حال حاضر هفت بازیکن را مورد نظر قرارداده اند البته اگر طی روزهای آتی اسمای جدید لو نرود.

از میان این بازیکنان به طور قطع امیر قلعه نویی 4 بازیکن را به خدمت خواهد گرفت.


5:

خط قرمز کشيدن رايشان نام برخي از بازيکنان، از تصميمات جديد باشگاه سپاهان و کادرفني اين تيم هست.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
تيم سپاهان با 27 امتياز در رده دوم جدول هست و با 4 امتياز اختلاف نسبت به هستقلال، تعقيب نماينده آبي پوشان براي رسيدن به صدر هست.

به نقل فارس، سپاهان با 24 گل زده و 17 گل خورده در حالي صاحب عنوان دوم ليگ هست که شايد اگر روزگار بهتري در درون خود داشت امروز مي توانست با اقتدار بيشتر و امتياز بهتري در صدر جدول باشد.

در اين تيم اتفاقاتي رخ مي دهد که کمي عجيب به نظر مي رسد.

صرف نظر از اينکه چه هزينه هايي در ابتداي فصل براي جذب بازيکنان جديد اين تيم شد که خود مبحث جداگانه اي را مي طلبد، بايد فرمود خريدهاي جديد زردپوشان در فصل جاري بيش از اينکه کمک حال قهرمان فصل پيش ايران بوده باشند به حاشيه تبديل شده اند.

از سايشان ديگر، برخي از بازيکنان فصل پيش اين تيم نيز دچار حاشيه هايي شده اند که در صورت خروج اونها از اين تيم، سپاهان دچار بحران از نظر تعداد نيرايشان انساني مي شود.

نزديک به 2 هفته هست که بازيکناني مانند حسن اشجاري، ميلاد زنيدپور و هادي تاميني اجازه حضور در تمرينات را ندارند.

فرموده مي شود مسائل انضباطي دليل اين تصميم باشگاه و کادرفني بوده هست.


با نگاهي موشکافانه به خريدهاي جديد سپاهان مشخص ميشود برخي از اين خريدها در فصل جديد اصلا به چشم نيامده اند.

اگر از بازي چند دقيقه اي مجيد غلام نژاد بگذريم اين سوال پيش ميآيد که چرا چند هفته اي هست از حضور عادل کلاه کج در ترکيب 18 نفره اين تيم خبري نيست؟ تکليف محمد غلامي که اکثر اوقات از رايشان نيمکت بازي ها را نظاره مي نمايد چه مي شود؟


ميلاد زنيدپور هم مدت هاست که آهنگ جدايي سر داده و شايد يکي از دلايل اينکه اين روزها اجازه تمرين ندارد همين سر دادن سرود جدايي باشد.

وضعيت محمدباقر صادقي هم گايشاناست.

اين دروزاه بان جوان تا کنون نتوانسته سنگربان مطمئني نشان دهد و احتمالا به همين دليل هست که از گوشه و کنار خبرهايي مبني بر مذاکره باشگاه با دروازه باناني چون شهاب گردان و وحيد طالب لو شنيده مي شود هر چند که باشگاه سپاهان هر گونه مذاکره را تکذيب کرده هست.


اين روزها بحث جدايي احمد جمشيديان هم داغ شده و فرموده مي شود برنامه هست با يکي از بازيکنان هستقلال معاوضه شود.

بايد منتظر شد و ديد عليرضا رحيمي مديرعامل سپاهان چه تدبيري براي اين اتفاقات دارد؟ شنيده ها حاکي هست که کرانچار براي تصميم گيري در هستفاده از بازيکنان اختيار تام دارد و به همين دليل برخي از بازيکنان با او سازگاري ندارند اما عده اي هم مي گايشانند رحيمي خود خواسته تا برخي از بازيکنان فعلا در تمرين حضور نداشته باشند.


منبع:ورزش3

6:

سايت گل- با پرسپوليسي شدن رضا حقيقي شايعه جدايي سامان آقاوقتي از اين تيم هر روز بيش از قبل قوت ميگيرد.
امروز اوجنيوز نقل داد سامان آقاوقتی که طی هفتههای گذشته شایعاتی مبنی بر جداییاش از پرسپولیس منتشر شده بود با باشگاه پیکان به توافقات نهایی نزدیک شده هست و به احتمال زیاد در نیمفصل به این تیم میپیوندد.
تنها نکتهای که هنوز قطعی نشده هست، نظر نهایی مانوئل ژوزه هست که اگر جدایی آقاوقتی با موافقت او همراه شود، وی در نیمفصل پیراهن پیکان را بر تن خواهد کرد.

این در حالی هست که آقاوقتی در آغاز فصل قرارداد دو سالهای با پرسپولیس امضا کرد و به همین دلیل در صورت حضور در پیکان با این تیم قراردادی قرضی به مدت نیمفصل منعقد خواهد کرد.


7:

خبرگزاری پرسپولیس : با نظر مسئولان باشگاه پرسپولیس و ژوزه ترانسفر انصاریفرد به سلتیک اسکاتلند منتفی شد.

مسئولان باشگاه سلتیک اسکاتلند در چند مدت گذشته 2 بار با سرخپوشان برای انتقال کریم انصاریفرد به تیم خود مذاکراتی انجام داده و پیشنهادهای خود را به قرمزپوشان در قالب چند بند فراخوان نمودهاند، اما با بررسیهای انجام شده و نظر ژوزه و مسئولان باشگاه پرسپولیس بالاخره با این درخواست تیم اسکاتلندی رسما مخالفت شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس فراخوان نمودند که با توجه به شرایط پرسپولیس فعلا به حضور این بازیکن در این تیم نیاز هست.


8:

یکی از مسئولان باشگاه هستقلال از توافق نهایی این باشگاه با هافبک فجرسپاسی و امضای قرارداد با وی پس از بازی با فولاد اظهار داشت.


به نقل خبرنگار مهر، پس از اونکه سه باشگاه لیگ برتری از جمله باشگاه پرسپولیس به طور جدی در صدد جذب عباس محمد رضایی، هافبک هجومی تیم فجرسپاسی بر آمدند، سرانجام این بازیکن با مسئولان باشگاه هستقلال به توافق نهایی رسید تا در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر پیراهن هستقلال را بر تن کند.یکی از مسئولان باشگاه هستقلال ضمن تایید این خبر به خبرنگار مهر، فرمود: "پیش از سفر فتح الله زاده به مالزی ، وی با عباس محمد رضایی به توافق نهایی رسیده و این بازیکن در حال حاضر رضایت نامه خود از باشگاه فجر را نیز در دست دارد".وی اضافه کرد: " در حال حاضر قرارداد این بازیکن تنظیم شده و برنامه هست که وی اون را پس از بازی با فولاد به امضا برساند تا این قرارداد را در نقل و انتقالات نیم فصل در هیات فوتبال شهرستان تهران به ثبت برسانیم".قبل از این تیم فوتبال پرسپولیس رضا حقیقی دیگر بازیکن تاثیرگذار تیم فجرسپاسی شیراز را با قراردادی دو و نیم ساله به خدمت گرفته بود تا این بازیکن هم از نیم فصل دوم برای سرخپوشان به میدان برود.


9:

سه بازیکن از جمع آبیها جدا میشوند
با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات نیم فصل در لیگ برتر فوتبال ایران، تیمها به دنبال این هستند تا بازیکنانی را جذب نمايند و بتوانند نقاط ضعف خود را بپوشانند.
تیم هستقلال هم برای حضوری موفق در ادامه رقابتها می خواهد بازیکنانی را جذب کند که کادر فنی بتواند به خوبی از اونها هستفاده کند.
در لیست مورد نظر امیر قلعه نویی نفراتی همانند غلامرضا عنایتی، احمد جمشیدیان، عباس محمدرضایی، اسماعیل شریفات، احسان حاج صفی و عماد محمد رضا برنامه دارند که آبی پوشان قصد جذب اونها را دارند.
یکی از روزنامههای صبح امروز فراخوان نموده که به احتمال فراوان لیام ردی دروازه بان هسترالیایی به همراه میلاد میداودی یا امین منوچهری در نیم فصل از هستقلال جدا خواهند شد.


esteghlaltehranfc.com

10:

به نقل خبرگزاری فارس، عباس محمدرضایی که نیم فصل اول در تیم فجر سپاسی بازی میکرد پس از فسخ قرارداد با این تیم و جلسهای که امروز با مسئولان تیم هستقلال انجام کرد، به عضویت آبیپوشان پایتخت درآمد.قرارداد این بازیکن با هستقلال یکسال و نیم هست و محمدرضایی روز 14 آذر ماه قرارداد خود را به صورت رسمی در هیئت فوتبال ثبت خواهد کرد.


11:

بازيکن آفريقايي که چند روزي بود در تمرينات داماش گيلان حضور داشت با اين تيم قرارداد بست.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
بوبکر کبه روز دوشنبه رسما به تيم فوتبال داماش گيلان پيوست.

به نقل ايسنا،ايشان با حضور در دفتر باشگاه داماش گيلان در رشت و در حضور امير عابديني مديرعامل باشگاه قرارداد خود را براي مدت يک فصل و نيم امضا کرد و بدين ترتيب از نيمفصل دوم ليگ برتر فصل جاري، داماش گيلان را همراهي خواهد کرد.

ايشان 25 سال سن دارد و امسال در ليگ ملي فرانسه يا همان ليگ دسته سوم فرانسه (با حضور 20 تيم) بازي کرده هست.

کبه امسال براي تيمش 7 بازي انجام داده که طي اونها 3 گل به ثمر رسانده هست.

ايشان از سال 2003 تا 2005 عضو تيم ملي زير 20 سال مالي بوده که 17 بازي در اون انجام داده و 5 گل به ثمر رسانده هست.

اين بازيکن از سال 2005 تا 2007 هم عضو تيم ملي زير 23 سال بورکينافاسو بوده که در 15 بازي موفق به 7 بار گلزني شده هست.منبع:ورزش3

12:

باشگاه هستقلال به دنبال جذب رضا عنایتی در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر هست.به نقل خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، مدتهاست که بحث حضور مهاجم تیم فوتبال مس کرمان در هستقلال شنیده می شود و در این میان هستقلالی ها بارها تمایل خود را برای به خدمت گرفتن عنایتی ابراز کرده اند و از اونجایی که این بازیکن در لیست مورد نظر قلعه نویی برای نقل و انتقالات نیم فصل وجود دارد، برنامه هست هستقلالی ها دوباره با باشگاه مس درباره این انتقال مذاکره نمايند.فرمودنی هست؛ با بازگشت فتح الله زاده از مالزی دور جدید مذاکرات هستقلال با مس برای حضور عنایتی در جمع آبی پوشان آغاز می شود.


13:

امیر قلعه نویی برای تقویت هستقلال در نیم فصل دوم بازیکنانی همچون سیدصالحی و حاج صفی را هم مورد توجه قرارداده هست و دور از ذهن نیست این دو نیز به صف بازیکنان جدید هستقلال بپیوندند.به نقل قدس اونلاین، باشگاه هستقلال برای تقویت تیم خود دست روی برخی بازیکنان لیگ برتری گذاشته هست.

به تازگی لیستی از بازیکنان مورد نظر امیر قلعه نویی منتشر شد اما انگار دامنه بازیکنان مورد توجه امیر قلعه نویی بیش از این ها هست.فرموده می شود نزدیکان باشگاه هستقلال باب مذاکره با سید مهدی سیصالحی و احسان حاج صفی را باز کرده اند و این دو بازیکن که ظاهرا از شرایط خود در تیم تراکتورسازی تبریز راضی نیستند می خواهند در نیم فصل دوم برای آبی ها پایتخت به میدان بروند.بدون شک وقتی مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز چنین اخباری را بشنوند خوشحال نخواهند شد چرا که حضور این دو بازیکن در هستقلال منجر به تقویت یکی از رقبای شان خواهد شد.

البته فرموده می شود حاج صفی با سپاهان هم مذاکراتی انجام داده هست.


14:

سایت گل- یک مهاجم کامرونی برای حضور در تمرینات هستقلال به ایران می آید.

به نقل از اوج نیوز،
الویس انکام که سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود و تجربه حضور در لیگ مصر را هم دارد،با انجام مراحل اداری حضورش در ایران،طی روزهای آتی به شهرستان تهران خواهد آمد تا در صورت موافقت کادر فنی هستقلال،پیراهن آبی را برتن کند.

پیش از این،باشگاه هستقلال مذاکراتی را برای حضور یک مهاجم صرب تبار در ایران انجام داده بود.


15:

خودت به تیمی منتقل نشدی ندا خانم؟

16:

سایت گل- مدافع تیم نفت آبادان در آستانه پیوستن به تیم داماش گیلان قراردارد.

آلفردو کاسیمیرو سرمربی پرتغالی نفت آبادان قصد دارد برای نیمفصل دوم یک خانهتکانی پايه ی در این تیم به راه بیاندازد و در همین راستا هم لیست مازادی را به باشگاه ارائه داده هست که در این لیست نام ابوذر رحیمی مدافع شمالی این تیم هم به چشم میخورد.
ظاهرا این بازیکن هم از مدتی پیش از این قضیه مطلع بوده چراکه برای نیمفصل دوم مذاکراتی را با باشگاه داماش گیلان، باشگاه سابق خود انجام داده هست.

رحیمی در حالی در لیست مازاد کاسیمیرو برنامه گرفته که در تمامی بازیهای این تیم فیکس بوده هست.


17:

آبیته – باشگاه صنعت نفت آبادان برای تقویت دروازه خود دست روی دروازهبان هسترالیایی هستقلال گذاشته هست.

لیام ردی در نیم فصل نتوانست برای هستقلال به میدان برود اما باشگاه صنعت نفت مذاکراتی با مدیربرنامه ردی انجام داده تا شاید اگر آبیها موافقت خود را فراخوان نمايند این دروازهبان در نیم فصل دوم زرد پوش بشود اما اگر این انتقال صورت بگیرد هستقلال در ازای اون چه چیزی از نفتیهای شهر آبادان خواهد گرفت؟ معمولا در اینگونه مواقع یا پولی دریافت میشود یا بازیکنی از تیم نفت گرفته خواهد شد که احتمال دومی بیشتر هست.

صنعت نفت بازیکنانی دارد که شاید امیر قلعهنویی بدش نیاید اون را به خدمت بگیرد.

از اونجا که نفتیها هم آه در بساط ندارند! ممکن هست در نهایت با انتقال یکی از این بازیکنان؛ ابوذررحیمی، رسول نویدکیا، علی ممبینی یا روح ا… عرب به هستقلال موافقت نمايند.

به این ترتیب میتوان یکی از این بازیکنان را به لیست بازیکنان مورد نظر هستقلال راه داد!

18:

هی...
ن داداش مینیسک پام کش اومده فعلا تو هستراحتم!!!

19:

بازيکنان تيمهاي فوتبال ابومسلم و مس رفسنجان در آستانه پيوستن به فجر سپاسي برنامه دارند.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال

پس از جدايي رضا حقيقي، عباس محمدرضايي، حسين خسرايشان، بابک لطيفي و رضا جلالي از تيم فوتبال فجرسپاسي اين تيم چند بازيکن جديد به خدمت گرفت.

به نقل مهر، يونس شاکري بازيکن تيم فوتبال ابومسلم خراسان و مسلم فيروزآبادي دو بازيکن ديگر هستند که با باشگاه فجر صحبت هايي انجام داده و در آستانه پيوستن به اين تيم ليگ برتري هستند.

احمد عاري سرپرست تيم فوتبال فجرسپاسي با بيان اين مطلب، فرمود: يونس شاکري براي حضور در تيم فجر اظهار تمايل کرده و به فرموده خودش قراردادش نيم فصل با ابومسلم تمام شده هست.

ايشان اضافه کرد: اگر مانعي پيش نيايد شاکري امروز به ما ملحق مي شود.

همينطور مسلم فيروزآبادي رضايت سرمربي مس سرچشمه را جمع کرده و به زودي به تيم فجر مي آيد.


سرپرست تيم فوتبال فجر همينطور جدايي سعيد قزل بازيکن اين تيم را تکذيب کرد و فرمود: قزل نيم فصل جايي نمي رود و در فجر مي ماند.

منبع: varzesh3

20:

خبرگزاری فارس: مهاجم سابق تیم فوتبال ترکتورسازی امروز با حضور در هیئت فوتبال شهرستان تهران قرارداد یک سالهونیمه خود را با هستقلال ثبت کرد.
به نقل خبرگزاری فارس، فرزاد حاتمی صبح امروز با حضور در هیئت فوتبال شهرستان تهران قرارداد یک ساله و نیمه خود را با هستقلال ثبت کرد.این بازیکن در نیم فصل اول با پیراهن تراکتورسازی تبریز به میدان می رفت اما پس از مشکلاتی که برایش ایجاد شد با دریافت رضایتنامه تصمیم به جدایی از این تیم گرفت.پیش از این حاتمی در تراکتورسازی و سپاهان نیز سابقه همکاری با امیر قلعه نویی را داشته هست.


21:

جدایی میداودی از هستقلال تقریبا قطعی هست و این بازیکن به زودی سر از اصفهان و تیم سپاهان درخواهد آورد.
به نقل قدس اونلاین، درحالی که علی فتح الله زاده در جلسه ای که با میداودی داشت اجازه جدایی به این مهاجم را نداد اما میداودی برای جدایی از هستقلال کاملا مصر هست و مذاکراتی با باشگاه سپاهان هم انجام داده هست.

به احتمال زیاد میلاد تا آخر هفته قرارداد خود را با باشگاه سپاهان قطعی خواهد کرد و به این تیم اصفهانی خواهد پیوست.

میداودی حدود یک سال هست که در هستقلال شرایط مطلوبی ندارد و امیر قلعه نویی هم از وی خواسته برای احیای دوباره به صورت قرضی به تیم دیگری برود و فصل بعد دوباره به هستقلال برگردد.

انتهای خبر/ قدس اونلاین / کد خبر: 89824

22:

به احتمال فراوان 2 باشگاه هستقلال و نفت شهرستان تهران طي روزهاي آتي بر سر معاوضه بازيکنانشان با يکديگر مذاکره خواهند کرد.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
به نقل از فارس، مسئولان 2 باشگاه هستقلال و نفت طي روزهاي آينده بر سر معاوضه بازيکنانشان با يکديگر مذاکره خواهند کرد.بحث تعايشانض ميثم حسيني و امين منوچهري براي هستقلالي ها کاملا جدي هست.

فرموده مي شود تا روزهاي آينده مذاکرات جدي تر براي جابه جايي اين 2بازيکن آبي پوش با ساير باشگاه ها انجام خواهد شد.يعقوب کريمي و ايمان موسايشان، 2 بازيکن مدنظر هستقلاليها براي پوشيدن پيراهن آبي به حساب ميآيند و شايد امين منوچهري و ميثم حسيني در نيم فصل دوم با پيراهن نفت به ميدان برود.ميلاد ميداودي ديگر بازيکني هست که از جمع هستقلاليها جدا خواهد شد اما هنوز موفق به دريافت رضايتنامه از فتحاللهزاده نشده هست.تاکنون عباس محمدرضايي، حسن اشجاري و حجت چهارمحالي براي حضور در هستقلال قرارداد خود را رسمي کردند.منبع:ورزش3

23:

آرش افشين براي شرکت در تمرينات تيم ليل فرانسه روز چهارشنبه به فرانسه سفر مي نمايد.مهاجم تيم فولاد خوزستان ابتدا روز سه شنبه به شهرستان تهران مي آيد و سپس روز چهارشنبه به فرانسه مي رود.آرش افشين به مدت 10 روز در تمرينات اين تيم شرکت مي نمايد تا در صورت جلب نظر مثبت کادر فني اين تيم با اين باشگاه قرارداد ببندد.ايشان پيش از اين هم به فرانسه رفته و دو روزي در تست اين تيم شرکت و توجهات اوليه را به خود جلب کرد.


ورزش3

24:

بازیکن صربستانی مورد نظر باشگاه مورد پسند قلعهنویی برنامه نگرفت.به نقل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بویان زاییچ که مورد نظر باشگاه هستقلال بود، دیروز (شنبه) تست پزشکی داد ولی با وجود قبولی در تست پزشکی، امکان حضور در هستقلال را نیافت.

دلیل این امر مخالفت امیر قلعهنویی، سرمربی آبیپوشان فراخوان شده هست.برنامه هست یک بازیکن برزیلی به عنوان جایگزین زاییچ به ایران بیاید تا مراحل پزشکی و فنی را زیر نظر باشگاه هستقلال اجرا کند.

این بازیکن برزیلی چهارشنبه به ایران میآید.همچنین علی امیری، معاون اجرایی باشگاه هستقلال در فرمودوگو با ایسنا مذاکره باشگاهش را با فرزاد حاتمی، بازیکن تراکتورسازی تکذیب کرد.


25:

فوتبال ایران/مهاجم 28 ساله برزیلی برای مذاکره با باشگاه هستقلال به شهرستان تهران می آید.به نقل اوج نیوز،پس از خروج نام سه بازیکن خارجی هستقلال از فهرست این تیم، کادر فنی آبی پوشان در تلاش هست سه بازیکن خارجی جدید را جذب کند

اونها سپس به توافق نرسیدن با بویان زاییچ مذاکرات اولیه را با کلبرسون روزاریو دوس سانتوس آغاز کردند.این مهاجم 28 ساله که سابقه حضور در لیگ برزیل را در کارنامه خود به همراه دارد برنامه هست برای انجام مذاکرات اولیه با باشگاه هستقلال به شهرستان تهران سفر کند.


26:

سایت گل – هر چند احسان حاج صفی در این هفته های پایانی نیم فصل اول لیگ برتر به ترکیب اصلی تراکتورسازی برگشته و بازی های خوبی هم ارائه می داد اما ظاهرا این بازیکن به زودی به تیم قبلی اش سپاهان باز خواهد گشت.
ظاهرا در اجلاس روز آینده مدیران باشگاه های لیگ برتری که در تبریز انجام خواهد شد رحیمی مدیر عامل باشگاه سپاهان قصد دارد با همتای خود در باشگاه تراکتورسازی در خصوص بازگرداندن حاج صفی به اصفهان صحبت کند.

به نظر می رسد خود حاج صفی هم که الان همراه با تیم ملی در کویت به سر می برد نیز با بازگشت به تیمی که در اون اوج گرفت و به تیم ملی رسید راضی هست.


27:

سايت گل- سرمربی تیم مس از جدایی قطعی یک بازیکن تیمش در نیمفصل دوم بازیهای لیگ برتر خبر میدهد و اونقدر برروی این مسئله تاکید داد که بیان میکند حتی اگر بازیکنی را هم نتوانیم جذب کنیم باز هم این بازیکن را کنار خواهیم گذاشت.
هر چند قاسمپور نامی از این بازیکن نمیبرد اما شواهد و قرائن حکایت از اون دارد که این بازیکن کسی نیست جز حسین کاظمی که خیلی راحت میتوان او را فاجعهبارترین خرید این فصل تیم فوتبال مس عنوان کرد.

کاظمی که فصل قبل شرایط نسبتا خوبی در تیم راهآهن داشت و به واسطه نام و سابقهاش در بازیهای ابتدايي مس در ترکیب ثابت این تیم برنامه گرفت اما مس در تمامی اون بازیها شكست خورد و وقتي با امتیاز آشتی کرد که کاظمی از ترکیب تیم خارج شد!
كاظمي به احتمال زياد به نفت شهرستان تهران خواهد رفت.

ضمن اينكه تيم مس برای نیمفصل دوم به دنبال یک مهاجم ایرانی و یک هافبک خارجی میگردد و بهترین خبر برای هواداران اين تيم هم ماندن عنایتی برای نیمفصل دوم هست.

ظاهرا برنامه نیست بازیکن شاخص دیگری از مس جدا شود.


28:

سايت گل- كارنامه علي دايي و راهآهن در نيمفصل اول راضيكننده بود اما با اين حال دايي هم قصد دارد تيمش را براي حضور در دور برگشت بيشتر تقايشانت كند.
راهآهن نيمفصل اول ليگ دوازدهم را با موفقيت به پايان رساند.

شاگردان دايي با كسب 29 امتياز در جمع 5 تيم بالاي جدول برنامه گرفتند تا به موفقيت در بازيهاي نيمفصل دوم اميدوار باشند.

علي دايي براي تقايشانت راهآهن در نيمفصل دوم برنامههاي ايشانژهاي در سر دارد.

جذب يك هافبك نفوذي و مهاجم در دستور كار علي دايي برنامه دارد.

دايي براي پوشاندن نقاط ضعف راهآهن رايشان حسين بادامكي، محمد غلامي و سعيد دقيقي دست گذاشته هست.

حسين بادامكي پس از ماجراهايي كه سپس تعايشانض شدن در ملوان به وجود آورد بدش نميآيد نيمفصل دوم را در راهآهن توپ بزند.

البته فرموده مي شود مذاكراتي بين طرفين انجام شده اما هنوز به مرحله نهايي و امضاي قرارداد نرسيده هست.
از طرفي جذب يك مهاجم از بين محمد غلامي و سعيد دقيقي هم در دستور كار مسئولان راهآهن برنامه دارد.

سعيد دقيقي با سايپاييها به مشكل خورده و بعيد نيست سر از راهآهن در بياورد.

هر چند باید منتظر فراخوان نظر مجتبي تقايشان باشیم چون او به این بازیکن احتیاج دارد.

بحث جذب محمد غلامي هم در باشگاه راهآهن وجود دارد اما مسئولان سپاهان با جدايي مهاجم خود مخالفت كردهاند تا علي دايي همچنان به دنبال جذب يك علي دايي در خط حمله تيمش باشد؛ یعنی بازیکنی که ویژگیهایی شبیه او داشته باشد.


29:

به نقل سرویس ورزشی برنا، از چندی پیس صحبت هایی در مورد حضور علی حمودی مدافع سمت راست هستقلال در هانوفر آلمان مطرح شده بود و حتی رایزنی هایی در این زمینه صورت گرفت تا حمودی در نیم فصل به آلمان برود و در تمرینات هانوفر حضور پیدا کند.اما با توجه به این که هستقلال میخواهد در ادامه مسابقات لیگ برتر، بازی های جام حذفی و رقابت های آسیایی عملکرد خوبی را نشان بدهد، این بازیکن را از دست نمی دهد.با این شرایط و بر پايه نظر امیر قلعه نویی حضور حمودی در هانوفر منتفی شده هست.


30:

احتمال معاوضه میداودی با جمشیدیان
دروزهای باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات نیم فصل این احتمال وجود دارد که باشگاه های هستقلال و سپاهان دو بازیکن بزرگ خود را با یکدیگر معاوضه نمايند.به نقل قدس اونلاین، میلاد میدوادی پایش را در یک کفش کرده که از هستقلال برود.

امیر قلعه نویی موافق هست و این جدایی مقطعی را باعث بازگشت میلاد می داند اما فتح الله زاده انگار دوست ندارد میداودی همین چند ماه هم از هستقلال دو باشد.

با این حال در باشگاه هستقلال طرح معاوضه میداودی با یکی از بازیکنان سپاهان شکل گرفته و دراین راستا مذاکراتی هم شده هست.

ظاهرا باشگاه هستقلال خواستار جذب احمد جمشیدیان هست اما باشگاه سپاهان که در خط میانی عادل کلاه کج را از دست داده نمی خواهد این هافبک را هم از دست بدهد چرا که در این صورت با مشکلاتی رو به رو خواهد شد.

به هرشکل هنوز این پرونده بسته نشده و احتمال جا به جایی میداودی با جمشیدیان وجود دارد.


31:

به نقل خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، امین منوچهری در جلسه ای که امروز با علی فتح الله زاده داشت، توانست با وی برای جدایی از هستقلال به توافق برسد.


فتح الله زاده هم رضایت نامه منوچهری را برای جدایی از هستقلال صادر کرد و برنامه هست این بازیکن ظرف روزهای آینده تیم بعدی خود را انتخاب کند.


پیش از این اخباری درباره معاوضه منوچهری با رضا عنایتی شنیده می شد که باشگاه مس با این معاوضه موافقت نکرد.


32:

هافبک جديد تيم فوتبال پيکان قرارداد خود را با اين تيم به ثبت رساند.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
به نقل فارس، داود حقي که به تازگي با مسئولان باشگاه پيکان به توافق رسيده بود و حتي در بازي دوستانه روز گذشته هستقلال مقابل پيکان به ميدان رفت امروز با حضور در هيئت فوتبال شهرستان تهران قرارداد يک ساله خود را با اين تيم به ثبت رساند.

منبع:ورزش

33:

ˈرضا عابدینیˈ روز چهارشنبه به ایرنا اضافه کرد: در وقت نقل و انتقالات نیم فصل دوازدهمین دوره لیگ برترفوتبال ایرانˈعباس محمدرضاییˈوˈحسن اشجاریˈ به عنوان سهمیه بزرگسال با باشگاه هستقلال قرارداد ثبت کردند.وی با بیان اینکه هر تیم لیگ برتری می تواند قرارداد 22 بازیکن بزرگسال را ثبت کند، فراخوان نمود:درفهرست بازیکنان بزرگسال تیم هستقلال 18بازیکن ثبت بودکه باثبت قرارداد محمد رضایی و اشجاری، دو جای دیگر برای ثبت قرارداد بازیکنان بزرگسال در این تیم دیده می شود.وی با بیان اینکه هر تیم پنج بازیکن زیر 28سال می تواند جذب کند، اضافه کرد: البته در وقت نقل وانتقالات نیم فصل لیگ برتر،ˈفرزاد حاتمیˈوˈحجت چهارمحالی ˈ نیز با باشگاه هستقلال قرارداد ثبت کردند که این دو بازیکن جزو سهمیه های زیر 28سال محسوب می شوند.دبیرهیات فوتبال هستان شهرستان تهران فرمود: ˈایمان مبعلیˈوˈمحمد محمدیˈ پیش از آغاز دوازدهمین دوره لیگ برتر قرارداد خود را با باشگاه هستقلال فسخ کرده اند و ˈفریدون زندیˈ و ˈرودریگو توزیˈ نیز درنیم فصل نخست از تیم هستقلال جدا شده اند و بازیکن دیگری به طور رسمی از فهرست تیم هستقلال خارج نشده هست.عابدینی بااشاره به اینکه تیم ها می توانند چهاربازیکن خارجی شامل سه بازیکن بین المللی ویک آسیایی جذب نمايند، یادآورشد: بازیکنان ایرانی که درلیگ های خارجی بازی کرده اند جزوسهمیه خارجی محسوب نمی شونداما برای نقل و انتقالات مشمول قوانین بین المللی خواهند شد.با توجه به اظهارات دبیرهیات فوتبال هستان تهران، در صورتی که ˈفرهاد مجیدیˈ کاپیتان اسبق تیم فوتبال هستقلال شهرستان تهران بخواهد به این تیم بازگردد مشکلی برای ثبت قرارداد او وجود ندارد.امروز (چهارشنبه) به نقل از ˈمصطفی شهبازیˈ مسوول نقل و انتقالات ساوقت لیگ فدراسیون فوتبال فراخوان شد که در فهرست تیم فوتبال هستقلال شهرستان تهران برای جذب ˈفرهاد مجیدیˈ جای خالی وجود ندارد.


34:

مهاجم سابق تيم فوتبال هستقلال و 3 بازيکن ديگر به مس سرچشمه پيوست.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
باشگاه مس سرچشمه فراز فاطمي مهاجم سابق هستقلال، ميلاد محمدي از صنعت ساري، فخرالدين شهراني از هستقلال اهواز، حسين بابايي از نفت شهرستان تهران را جذب کرد.

به نقل فارس،از تيم مس سرچشمه مسلم فيروز آبادي به فجرسپاسي، مسعود ابراهيمي به مس رفسنجان، هادي خنيفر به هستقلال اهواز رفتند.
منبع:ورزش

35:

مجتبي زارعي مهاجم نيم فصل نخست تيم گهر درود با باشگاه آلومينيوم به توافق رسيد از اين رو در نيم فصل دوم با پيراهن تيم آلومينيوم به زمين مسابقه مي رود.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
به نقل باشگاه خبرنگاران، تيم آلومينيوم هرمزگان در خط حمله، هافبک در نيم فصل با مشکلاتي مواجه بوده هست مسئولان اين باشگاه براي رفع نقاط ضعف خود در اين دو خط در پي جذب بازيکن مورد نياز بودند مجتبي زارعي يکي از بازيکنان مورد نياز ميثاقيان براي برنامه گرفتن در خط حمله آلومينيوم بوده هست مسئولان باشگاه پس از توافق با مسئولان باشگاه گهر، زارعي را به خدمت گرفتند.

فرمودني هست، علاوه بر زارعي مسئولان باشگاه خراسان به خدمت گرفتن 1 بازيکن مهاجم ديگر و 2 هافبک نيز هستند.منبع:ورزش3

36:

نقل خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس با فراخوان کادر فنی قصد دارند در این فصل نقاط ضعف تیم خود را از بین ببرند.

از همین رو با برخی بازیکنان وارد مذاکره شدند.
پس از تایید یحیی گل محمدی مسئولان باشگاه با عادل کلاه کج شب گذشته در هتل المپیک جلسه ای انجام کردند و با این بازیکن برای دو سال به توافق رسیند.
کلاهکج امروز سپس ظهر یا فردا قرارداد خود را در هیئت فوتبال هستان شهرستان تهران ثبت می کند.
این بازیکن که نیم فصل اول در سپاهان بازی می کرد برای سال اول با پرسپولیس به توافق مالی رسیده و برای سال دوم باید با مسئولان این باشگاه مذاکره کند

37:

خبرگزاری پرسپولیس : جدایی سید جلال حسینی از پرسپولیس پس از صحبت با مدیرعامل باشگاه منتفی شد.

پس از پایان نیم فصل اول دو تیم اماراتی با سید جلال حسینی وارد مذاکره شدند و این بازیکن هم فراخوان نموده بود شاید در نیم فصل دوم از جمع سرخپوشان جدا شود.

پس از فرمودوگو با رویانیان و مخالفت کادر فنی نسبت به جدایی جلال حسینی از پرسپولیس پیوستن این بازیکن به تیم اماراتی منتفی شد و این بازیکن تا انتهای فصل در پرسپولیس می ماند

38:

شایعاتی که ابتدای فصل و پس از عقد قرارداد نکو با هستقلال شنیده میشد درحال تحقق بود.

اون روزها هیچ کس باورش نمی شد جواد در حالی به هستقلال آمده که اوساسونا همچنان مشتری پروپا قرص او هست و میخواهد او را نگه دارد.حالا که اوساسونا به بد وضعی در لالیگاه دچار شده چاره کار را در بازگشت جواد می بیند.

در خط میانی قرمزهای شهرپامپولونا بازیکنی سپس نکو ندرخشیده هست و هر روز اوضاع این تیم اسفبارتر می شود.

از زبان جواد نکونام چند روز پیش در تمرینات هستقلال شنیده شد که مدیرباشگاه اوساسونا تماسی با او داشته و به کاپیتان تیم ملی ایران فرموده هست اگر میتوانی قراردادت را فسخ کن و به اوساسونا بیا.اون روز نکونام میان همبازی هایش در هستقلال پرده از این تماس تلفنی برداشت و طبق معمول خبر آرام آرام دهان به دهان شد و به اینجا رسید.

البته همان طور که همه می دانستند بحث رفتن جواد به اسپانیا به چند روز پیش مربوط نمی شد.

اوساسونا همان روزی که نکو را از دست داد اظهار پشیمانی کرد.شاید اگر وضعیت مالی بد این باشگاه نبود جواد همچنان در پامپولونا می ماند.

اوساسونا نکو را می خواهد، اما همان طور که پیش بینی می شد علی فتح ا...

زاده اجازه نداد به قول خودش قزل آلایش جدا شده و به اسپانیا برگردد.

مدیرعاملی که خود نیز شایعه رفتنش از هستقلال شنیده میشود! جلسه ای که با نکو انجام کرد و در این جلسه آب پاکی را روی دست قزل آلایش ریخت و فرمود: « تا من هستم تو هم هستی!»

از طرفی باشگاه النصر امارات هم هست که در مکاتبه خود با باشگاه هستقلال فراخوان نموده حاضر هست یک میلیون دلار به عنوان حق رضایتنامه پرداخت کند.

در این اوضاع و احوال مالی تیمها، یک میلیون دلار می تواند باشگاهی را از این رو به اون رو کند با قیمت دلار امروز یک میلیون دلار نزدیک به 3 میلیارد تومان می شود که پول بسیار قابل توجهی هست و اقتصاد هستقلال را دچار دگرگونی فراوانی می کند.

بااین حال علی فتح ا...

زاده که رنج بسیاری به لحاظ مالی می کشد و خرج و مخارج کمپ، کمرش را شکسته، اما دوست ندارد در این بحران مالی بازهم جواد را از کف بدهد.

رفتن جواد شاید از نگاه فتح ا...

زاده به مثابه از دست رفتن جام قهرمانی هم بود، به همین دلیل حاجی فتح ا...

زاده ساعاتی پس از حضور نکو در برنامه 90 بیدرنگ او را به دفترکارش در باشگاه هستقلال فراخواند و به جواد فراخوان نمود باید بمانی و اوساسونا هم باید فکر جذب بازیکن دیگری باشد.حالا قزل آلا دوباره به آغوش آبیها بازگشته هست.

فتح ا...

زاده پای پرواز جواد را منصرف کرد تا شاید کاپیتان تیم ملی پس از قهرمانی با هستقلال در لیگ دوازدهم از این تیم جدا بشود.

جواد حالا هست؛ تا پایان قراردادش و تا وقتی با هستقلال توافق رسمی کرده هست.کاپیتان جواد دوباره مبارک آبیها...


39:

به نقل فارس، ايشانسنته آرزه بازيکن بوليايشانايي که عضو تيم شارلواي بلژيک بود امروز با باشگاه هستقلال قرارداد امضا کرد و رسما آبي پوش شد.

40:

نمیدونم کلاه کج رو که تو سپاهان نیمکت نشن بوده چرا گرفتند،شاید هم شرایط اینطور بوده و بازیکن بهتری در دسترس نیست

به هر حال امیدوارم با اومدن کریمی و رضا حقیقی مشکل خط میانی پرسپولیس حل بشه

41:

به نظر ِ من هم خرید ِ کلاه کج اصلا عاقلانه نیست .
یه پوئن منفی برای ِ سردار .


42:

معاوضه دواستقلالي بامهاجم نفت قطعي شد


مديران عامل دو باشگاه هستقلال و نفت شهرستان تهران عصر چهارشنبه توافق‌نامه‌‎اي مبني بر معاوضه و انتقال دائمي سه بازيکن را امضا کردند.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال به نقل پايگاه خبري مهر، مديران عامل دو باشگاه نفت شهرستان تهران و هستقلال عصر روز چهارشنبه توافق نامه‌اي را براي معاوضه و انتقال دائمي دو بازيکن هستقلال با يک بازيکن نفت شهرستان تهران به امضاي نهايي رساندند که بر پايه اين توافق نامه امين منوچهري و ميثم حسيني با ايمان موسايشان معاوضه شدند که اين انتقالات به صورت قرضي نبوده بلکه به صورت دائمي هست.

منصور قنبرزاده ضمن تاييد اين خبر فرمود: باشگاه‌هاي زيادي خواستار به خدمت گرفتن امين منوچهري و ميثم حسيني بودند اما خوشبختانه ما بدون اونکه وجهي بپردازيم طي يک توافق نامه رسمي موفق به معاوضه اين دو بازيکن با ايمان موسايشان شديم.

ايشان با بيان اينکه اين نقل و انتقال‌ها به صورت دائمي صورت گرفته نه قرضي هست، در خصوص جزئيات اون فراخوان نمود: قرارداد امين منوچهري با هستقلال سه ساله و ميثم حسيني نيز تا پايان فصل جاري هست، بنابراين عين اين قراردادها به باشگاه نفت شهرستان تهران منتقل شده و ما متعهد شديم باقيمانده مبلغ مالي قرارداد اين دو بازيکن در نيم فصل دوم را بپردازيم.

مديرعامل باشگاه نفت شهرستان تهران در مورد ايمان موسايشان تصريح کرد: قرارداد موسايشان با باشگاه نفت هم سه ساله بود که عين اين قرارداد و تعهدات مندرج در اون به باشگاه هستقلال منتقل مي‌شود.

همينطور متعهد شديم 40 % باقيمانده از قرارداد ايمان موسايشان در فصل جاري را نيز بپردازيم، به همين دليل هستقلال در مورد پرداخت 40 % باقيمانده از قرارداد اين بازيکن تعهدي ندارد.

قنبرزاده با بيان اينکه با مديرعامل باشگاه سپاهان براي جذب هادي تاميني به توافق نرسيده، فرمود: در حال حاضر به دنبال جابه‌جايي يک بازيکن ليگ برتري ديگر نيز هستيم که در صورت نهايي شدن اين معاوضه، نام اون بازيکن را فراخوان مي‌کنيم.

43:

باشگاه نفت آبادان با دو بازيکن جديد قرارداد امضا کردند.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
به نقل از سايت رسمي باشگاه صنعت نفت آبادان، مهدي کياني و هادي رمضاني پس از به توافق رسيدن با مدير عامل باشگاه صنعت نفت آبادان به اين تيم پيوستند.

مهدي کياني از داماش گيلان و هادي رمضاني از مس سرچشمه رفسنجان با امضاي قرارداد داخلي به جمع بازيکنان تيم فوتبال صنعت نفت اضافه شدند.

قرارداد اين دو بازيکن تا آخر فصل جاري مسابقات ليگ برتر فوتبال هست.

حسين کعبي، علي عساکره، مهدي کياني، و هادي رمضاني بازيکناني هستند که در فصل نقل و انتقالات ليگ برتر به تيم صنعت نفت آبادان پيوستند.

منبع:ورزش3

44:

تيم فوتبال صباي قم در تلاش براي حضوري قايشانتر در نيم فصل دوم رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور يک مدافع به خدمت گرفت.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
بر پايه وقت تعيين شده از سايشان ساوقت ليگ برتر فدراسيون فوتبال وقت زيادي به پايان مهلت نقل و انتقالات نيم فصل بازيهاي دوازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور جام خليج فارس باقي نمانده هست.

مجوز نقل و انتقال بازيکن در بازار نقل و انتقالات نيم فصل ليگ دوازدهم از روز چهاردهم آذر ماه آغاز شده هست و تا روز دوم دي ماه ادامه دارد و تيمهايي که قصد جابهجايي بازيکن دارند تا روز شنبه هفته آينده ميتوانند از اين موقعيت هستفاده نمايند.

در اين موقعيت مغتنم که تيمها براي رفع نقايص و تقايشانت خطوط سه گانه خود به دست آوردهاند، کمتر تيمي هست که نسبت به جابهجايي بازيکن و خريد مهرههاي جديد و جدا کردن بازيکن مازاد اقدام نکرده باشد.

صباي قم که امسال حضور دو سرمربي را بر رايشان نيمکت خود در دوازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور تجربه ميکند و اکنون در مکان سيزدهم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال موقعيت خوبي ندارد، سرانجام يک بازيکن جديد به خدمت گرفت.

کادر فني تيم فوتبال صباي قم که در رأس اونها عبدالصمد مرفاايشان برنامه دارد در تلاش براي تقايشانت تيم خود به منظور جبران امتيازات از دست رفته در نيم فصل نخست با ميثم خسرايشان که تخصص بازي کردن در سمت چپ خط دفاعي را دارد به توافق رسيد.

خسرايشان در حالي به تيم فوتبال صباي قم پيوست که در نيم فصل نخست ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور صباي قم بازيهاي خود را در اين پست با برنامه دادن محمد امين آرام طبع بازيکن فصل قبل تيم آلومينيوم هرمزگان آغاز کرد اما بعد از مصدوميت اين بازيکن ديگر نتوانست بازيکن جانشين مطمئني براي اين پست باشد تا اينکه مدافع سابق تيمهاي شاهين و فولاد به صباي قم پيوست.منبع:ورزش3

45:

بازيکن پيشين تيم فوتبال سپاهان فرمود: سه پيشنهاد خارجي از قزاقستان، آذربايجان و چين دارم.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
هادي تأميني در مورد جدايي اش از تيم سپاهان فرمود: رضايتنامه ام را از تيم سپاهان دريافت کردم.

در حال مذاکره و بررسي واقعيات هستم تا تيم جديدم را انتخاب کنم.


به نقل فارس، ايشان در مورد اينکه فرموده مي شود برنامه هست به ملوان بپيوندد عنوان کرد: در حال مذاکره و صحبت هستم و اگر کارم درست شود با عقد قراردادي براي نيم فصل به ملوان مي پيوندم.

از نفت شهرستان تهران و 3 باشگاه خارجي از کشورهاي قزاقستان، چين و آذربايجان نيز پيشنهاد داشتم.

اگر امسال نشد سال بعد فوتبالم را در خارج دنبال خواهم کرد.


تأميني تأکيد کرد: ملوان تيم خودم هست و علاقه بسيار زيادي به اين تيم دارم.

در رده هاي سني پايه عضو اين تيم بودم و چند سالي هم با آقاي احمدزاده سابقه همکاري داشتم.

به هرحال در چند روز آينده همه چيز مشخص مي شود.


ايشان در مورد اينکه چه شد تصميم به جدايي از سپاهان گرفت تصريح کرد: در سپاهان بازي هاي بسيار خوبي انجام دادم، در 9 بازي ابتدايي فصل به صورت ثابت بازي کردم اما نمي دانم چرا يک مرتبه به نيمکت منتقل شدم.

البته من با تشکيلات تيم سپاهان هيچ مشکلي ندارم و آقاي رحيمي به خاطر اينکه حامي تيم و بازيکنان بودند تشکر مي نمايم.

در کل به خاطر برخي مسائل با کادر فني، تصميم به جدايي گرفتم.

بهتر هست در مورد اين موضوع کارشناسان نظر بدهند که چطور بازيکني که 9 بازي ثابت بوده يک مرتبه به نيمکت منتقل مي شود.


منبع:ورزش3

46:

سایت گل- ˈایگور کاستروˈ، بازیکن برزیلی سابق ذوب آهن در یک قدمی تراکتورسازی متوقف شد.

به نقل گل این برزیلی موطلایی که هر از چندگاهی خبر حضورش در یک تیم لیگ برتری منتشر می شود حضور در جمع قرمزپوشان تبریزی را نشانه رفته بود با مخالفت سرمربی پرتغالی مواجه شد که خود روند نقل و انتقالات را در دست گرفته هست.

مدیرعامل تراکتورسازی در این باره فرمود : توافق های اولیه با این بازیکن انجام شده بود اما ˈتونی اولیویراˈ، سرمربی تیم به همراه کادر فنی نظرمساعدی روی وی نداشتند از این رو مذاکرات را ادامه ندادیم.


47:

باشگاه پرسپوليس به دنبال جذب رضا عنايتي هست.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال
به نقل ايسنا، در حالي که تنها 4 روز به پايان مهلت نقل و انتقالات نيم فصل باقي مانده، از باشگاه پرسپوليس خبر ميرسد که مديران اين باشگاه براي نيم فصل دوم به دنبال به خدمت گرفتن رضا عنايتي بازيکن فعلي مس کرمان هستند.

رايشانانيان براي جذب اين بازيکن به طور مستقيم با مسئولان ارشد شرکت ملي صنايع مس ايران وارد مذاکره شده و قصد دارد بازيکن سابق هستقلال را به خط حمله تيمش اضافه کند.48:

سایت گل – احسان حاجصفی برای تراکتورسازی یک بازیکن معمولی نبوداو از معدود چپ پاهای درجه یک فوتبال ایران هست و به همین دلیل یکی از گرانقیمتترینها! بازیکنی که حضورش در تراکتورسازی یک هدیه آسمانی بود.

حاجصفی که به دلیل رسیدن به وقت سربازی مجبور به ترک سپاهان شد در یک و نیم فصل حضور در تبریز همچنان روند درخشان فوتبال خود را حفظ کرد اگر چه سرمربی تراکتورسازی تونی اولیویرا مدتی با او دچار مشکل بود و نیمکتنشین و سکوشیناش کرد.

حاج صفی در شرایطی که تیم تراکتور سازی نیاز مبرمی به او داشت از این تیم جدا شد ، البته از اینکه چه عللو عواملی موجب شد تا این ستاره چپ پای ملی پوش علاقه ای برای ماندن در این تیم نداشته باشد ، موضوع جداگانهای هست ، اما این جدایی را باید یکی از بهترین وخاطره انگیز ترین بدرقه بازیکن غیر بومی در چند سال اخیر دانست .

از دیشب که خبر مربوط به خداحافظی این بازیکن روی خروجی سایت گل برنامه داده شد ، در یک اقدام جالب اکثریت قریب به اتفاق هواداران تراکتوری در شرایطی که از جدایی این بازیکن نمی توا نستند راضی باشند با قدر دانی از زحمات احسان حاج صفی بدرقه ای بیاد ماندی را برای وی رقم زدند .

طرفداران تراکتورسازی با این حرکت نشان دادند اون چه درباره خوش هستقبال و بدرقه بودنشان به گوش میرسد چندان هم حقیقت ندارد اگر چه یک مورد هستثنایی هم در ای میان وجود دارد که البتهشاید طرفدارها در این زمینه چندان نقش نداشتند و موضوع از جای دیگری آب میخورد جایی که مدیرعامل فعلی و سرمربی فصل پیش اختلاف شدید خود را رسانهای کردند و جو ملتهب بین ایندو به سکوهای یادگار رسید.

در هر حال همه میدانند که توپ این فوتبال گرد گرد هست و هر بازیکن یا مربی یا مدیری ممکن هست دوباره به خانهای برگردد که وقتی اونجا را ترک کرده بود بنابراین چه خوب هست مثل همه حرفهایها مراقب احساساتمان باشیم.


49:

سایت گل - میلاد میداوودی با باشگاه الومینیوم بهتوافق اولیه رسد.

به نقل گل این مهاجم که به تازگی از هستقلال جدا شده در مذاکرات اولیه با آلومینیوم به توافق رسیده و اختمالا فردا صبح قرارداد خود را در هیئت فوتبال هرمزگان ثبت می کند.

شاید اب و هوای جنوب دوباره او را تبدیل به همان بازیکنی کند که می شناختیم.

در صورت این قرارداد میداوودی خیلی زود به هستقلال و قلعه نویی خواهد رسید.


50:

خبرگزاری پرسپولیس : سه بازیکن از تیم صبای قم مد نظر یحیی گل محمدی سرمربی موقت تیم فوتبال پرسپولیس برنامه گرفته اند.

یحیی گل محمدی این روزها چند بازیکنرا در لیست مازاد پرسپولیس برنامه داده تا از این طریق و با خالی کردن لیست پرسپولیس بتواند مقدمات حضور نفراتو بازیکنان مورد نظر خود را به جمع سرخپوشان فراهم کند.

میلاد نوری اولین بازیکنی بود که مربی جوان پرسپولیس از او خواست تا با دریافت رضایت نامه از صبا به پرسپولیس ملخق شود.هرچند که مسئولان باشگاه صبای قم با این انتقال مخالفت کردند.

دیوید ویکروم هافبک 20 ساله و آفریقایی صبا که از شیرین فراز به این تیم پیوسته دومین بازیکن مد نظر گل محمدی هست که دو روز قبل مسئولان باشگاه قمی به ویکروم فراخوان کردند که رضایت نامه او را برای پرسپولیسصادر نخواهند کرد.

سومین بازیکن مورد نظر یحیی گل محمدی هم فرید کریمی هست که البته هنوز مشخص نیست باشگاه صبای قم با انتقال این بازیکن هم مخالفت می نمايند یا نه.

باشگاه پرسپولیس بسیار امیدوار هست تا شرایطی را برای جا به جایی سامان آقاوقتی با یکی ازاین بازیکنان فراهم کند.

از همین رو گل محمدی و مسئولان باشگاه پرسپولیس در انتظار جواب نهایی همتایان خود در باشگاه صبای قم هستند.


51:

ه نقل خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، سامان آقاوقتی که در لیست مازاد پرسپولیس برنامه گرفته هست، به احتمال فراوان به صبای قم می رود.

در این خصوص مسئولین صبا با رویانیان جلسه ای را انجام کرده اند و توافقات نهایی حاصل شده هست.


52:

به نقل خبرگزاری فارس، عادل کلاهکج هافبک جدید تیم پرسپولیس پس از اینکه جواد کاظمیان و اسماعیلزاده از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شدند، صبح امروز رسما با حضور در هیئت فوتبال هستان شهرستان تهران قرارداد خود را به مدت دو سال و نیم در هیئت فوتبال هستان شهرستان تهران ثبت کرد.

قرارداد کلاه کج با پرسپولیسیها توافقی هست و مسائل مالی دو سال آینده نیز برنامه هست به صورت توافقی با یکدیگر به توافق رسیده شود.

همچنین مجتبی حسینی یکی از دستیاران یحیی گل محمدی نیز در هیئت فوتبال شهرستان تهران حاضر شد و قرارداد خود را ثبت کرد.


53:

حميد علي‌عسگر ازپرسپوليس کنارگذاشته شد


با تصميم سرمربي تيم، حميد علي‌عسگر از پرسپوليس کنار گذاشته شد.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال با تصميم يحيي گل‌محمدي، سرمربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس، حميد علي‌عسگر از اين تيم کنار گذاشته شد.

به نقل فارس،به ايشان پيشنهاد داده شده با يک بازيکن ديگر معاوضه شود که او نيز به شدت از اين بابت عصباني هست.

معلوم نيست در روزهاي آينده چه اتفاقي در قبال اين بازيکن خواهد افتاد اما اون چيزي که مشخص هست گل‌محمدي اين بازيکن را نمي‌خواهد.

54:

حميد علي‌عسگر ازپرسپوليس کنارگذاشته شد


با تصميم سرمربي تيم، حميد علي‌عسگر از پرسپوليس کنار گذاشته شد.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال با تصميم يحيي گل‌محمدي، سرمربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس، حميد علي‌عسگر از اين تيم کنار گذاشته شد.

به نقل فارس،به ايشان پيشنهاد داده شده با يک بازيکن ديگر معاوضه شود که او نيز به شدت از اين بابت عصباني هست.

معلوم نيست در روزهاي آينده چه اتفاقي در قبال اين بازيکن خواهد افتاد اما اون چيزي که مشخص هست گل‌محمدي اين بازيکن را نمي‌خواهد.

55:


فرهاد مجیدی روز شنبه قراردادش را با هستقلال ثبت خواهد کرد.
وی که روز دوشنبه با مدیرعامل هستقلال برای بازگشت به این تیم به توافق رسید،روز شنبه با حضور در هیات فوتبال قرارداد جدیدش را با آبی پوشان امضا می کند.


مجیدی عصر روز شنبه در تمرین هستقلال حضور خواهد یافت تا بدین ترتیب به شایعات مربوط به احتمال عدم ثبت قراردادش با این تیم پایان دهد.پس از اتفاقاتی که دوشنبه شب در حاشیه جلسه میان مجیدی و فتح الله زاده انجام شد،شایعاتی مبنی بر پشیمانی مجیدی برای پیوستن به هستقلال منتشر شده بود.


وی در دور نخست تمریناتش به صورت اختصاصی زیر نظر امیر حاجی قاسم،بدنساز هستقلال تمرین خواهد کرد و پس از دو هفته به تمرینات گروهی اضافه می شود.

56:

چشم و دلتون روشن زری خانم!!!!!

57:

مرررررررسی
به امید گل زدن فرهاد تو دربی

58:

1استقلال سایت گل - هستقلالی ها امروز یک هافبک نفوذی اروپایی را به جمع خود اضافه خواهند کرد .

فیلم های این بازیکن را هفته گذشته امیر قلعه نویی و علی فتح الله زاده مشاهده کردند و بلافاصله درخواست خود را برای جذب او آماده کردند .

برنامه هست که این بازیکن به صورت 6 ماهه و قرضی از یک تیم مطرح صربستانی به هستقلال بپیوندد .

فرموده می شود که این هافبک قامت بلندی دارد و پست تخصصی او هافبک نفوذی و هافبک راست خواهد بود .

قرارداد او امروز در هیئت فوتبال تهرانبه ثبت خواهد رسید .


59:

به نقل پايگاه خبري مهر، هوگو ماچادوکه ابتداي فصل با پيکان قرارداد بسته بود و به صورت غير منتظرهايمجددا به ذوب آهن پيوسته بود، در تعطيلات نيم فصل با باشگاه صنعتنفت به توافق رسيد و نيم فصل دوم در آبادان بازي خواهد کرد.

ماچادو پس از گرفتن رضايتنامه و تسايشانه حساب از باشگاه ذوب آهن با مديران صنعت نفت مذاکره کرد و امروز قراردادش را با اين تيم آباداني امضا ميکند.

ماچادو سهميه خارجي نفت آبادان به حساب ميآيد و جايگزين "مارکو شيميچ" دروازه بان کروات اين تيم شده هست.

"ديگو ملو" هافبک پرتغالي نفت آبادان براي جدايي از اين باشگاه به توافق نرسيد و در آبادان ماندني شد.

همينطور سيامک سرلک هافبک سابق فولاد خوزستان هم با صنعت نفت به توافق رسيد و امروز قراردادش را با اينباشگاه امضا ميکند.

پيش از اين حسين کعبي، هادي رمضاني، علي عساکره و مهدي کياني در نقل و انتقالات نيم فصل به صنعت نفت اضافه شده بودند

60:

سایت گل - مهدی رحمتی دروازه بان هستقلال که شایعه نارضایتی اش شنیده می شود ، در هستقلال به کار ادامه خواهد داد.

به نقل گل ، در حالیکه شنیده شده هست رحمتی باب مذاکره با سپاهان را باز کرده ، خوروش سرپرست سپاهان این شایعه را کاملا تکذیب می کند و می گوید:حرفهایی که درباره جذب گلر ازطرف تیم ما زده می شود ، امروز سپس ظهر نهایی می شود.

او در این بازه که مدام گلر به سپاهانخواهد آمد ادامه می دهد: اجازه بدهید دراین باره حرف نزنم اما حضور دوباره رحمتی در سپاهان کاملا شایعه هست.


61:

سرپرست تیم مس كرمان، فرمود: 'منصور تنهایی' بازیكن تیم سایپا در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال، به تیم مس كرمان پیوست.

'احمد نخعی' روز چهارشنبه در فرمود و گو با ایرنا اضافه کرد: تیم ما نیاز به یك بازیكن مهاجم داشت كه با نظر سرمربی تیم، تنهایی را جذب كرده ایم كه البته هنوز قرارداد رسمی او در هیات فوتبال هستان كرمان به ثبت نرسیده هست.

وی بیان كرد: تیم مس كرمان قرارداد داخلی خود را با این بازیكن به مدت یك سال و نیم منعقد كرده هست و از روز گذشته در تمرینات تیم مس كرمان حضور دارد.

وی ادامه داد: تنهایی، سال گذشته در تیم شاهین بوشهر بازی های بسیار خوبی را از خود نشان داد و مورد پسند كادر فنی بود.

نخعی، با اشاره به اینكه نخستین دیدار دور برگشت تیم مس كرمان در لیگ برتر مقابل تیم سپاهان اصفهان هست، فرمود: قصد داشتیم دیدار تداركاتی را با تیم فجر سپاسی در نیم فصل انجام كنیم كه به دلیل دیدار این تیم در جام حذفی این امكان وجود نداشت.

سرپرست تیم مس كرمان، اظهار كرد: تا روز پنجم دی ماه وقت دیدار با سپاهان به تمرینات تیم در كرمان ادامه می دهیم و برنامه خاصی برای اردو و بازی تداركاتی نداریم.

وی اضافه کرد: 'جلال كرمی'، 'مصطفی شجاعی' و 'مهدی محمدی' سه بازیكن مصدوم تیم هم اكنون شرایط مناسبی دارند و به بازی با سپاهان می رسند.

نخعی، فرمود: 'وحید اسماعیل بیگی'، 'شجاع خلیل زاده' و 'احمد حسن زاده' سه بازیكن ملی پوش تیم مس كرمان نیز از امروز در تمرینات تیم مس كرمان شركت خواهند كرد.ك/3

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 80463426

62:

شهاب گردان از پرسپوليس جدا شد

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد خود را با اين تيم فسخ کرد.

به نقل ايسنا، شهاب گردان که از چندي پيش زمزمه‌ اختلافش با باشگاه پرسپوليس و نارضايتي‌اش از واقعياتش در اين تيم مطرح شده بود، در نهايت قرارداد خود را با اين تيم فسخ کرد.

گردان فصل قبل دروازه‌بان شماره يک ذوب آهن بود و عملکرد بسيار خوبي در اين تيم داشت، اما پس از پيوستن به پرسپوليس نتوانست عملکرد خوبي داشته باشد و در اکثر بازي‌هاي نيم فصل اول نيمکت نشين بود.

او پس از فسخ قراردادش با پرسپوليس به احتمال زياد به سپاهان خواهد پيوست.


63:

آقاوقتي به راه ‌آهن پيوست

هافبک پرسپوليس پس از دريافت رضايتنامه از مسئولان باشگاه اين باشگاه به راه‌آهن پيوست.

به نقل فارس، سامان آقاوقتي که با فراخوان گل‌محمدي در ليست مازاد قرمزپوشان برنامه گرفت پس از جلسات متوالي ظهر امروز رضايتنامه خود را از باشگاه پرسپوليس گرفت و با عقد قراردادي به مدت يک سال و نيم به تيم راه آهن پيوست.

فرمودني هست قرارداد آقاوقتي با پرسپوليسي‌ها دو سال و نيم بود که با توافق طرفين فسخ شد.


64:

قرارداد گردان با سپاهان ثبت شد

قرارداد دروازه‌بان جديد تيم فوتبال سپاهان با اين تيم در هيئت فوتبال ثبت شد.

شهاب گردان که صبح امروز قرارداد خود را با باشگاه پرسپوليس فسخ کرد سپس ظهر راهي اصفهان شد.

اين بازيکن که در شهرستان تهران با عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه سپاهان به توافق رسيده بود عصر امروز قرارداد خود را با اين تيم اصفهاني ثبت کرد.

خوروش سرپرست تيم فوتبال سپاهان ضمن تاييد اين خبر فرمود: گردان با حضور در هيئت فوتبال اصفهان قرارداد يک سال و نيمه خود را با سپاهان به ثبت رساند.

گردان در پرسپوليس نيم‌فصل موفقي نداشت و در اکثر بازي‌ها نيمکت‌نشين بود.


65:


1-سپاهان

قهرمان 4 دوره لیگ برتر که نیم فصل اول رقابت‌های امسال را هم با قهرمانی نیم‌فصل به پایان رساند(با تفاضل گل بهتر نسبت به هستقلال)، ترتیب ورود و خروج نامتعادلی از لحاظ تعداد خرید و فروش‌های خود پشت سر گذاشته و به ازای نشان دادن در خروجی به 5 بازیکن از جمله عادل کلاه کج، حسن اشجاری، میلاد زنیدپور، هادی تامینی، رضا محمدی تنها 3 بازیکن را جذب کردند.

سپاهان برای حل مشکل دروازه‌بانی دست به دامان دروازه‌بان نیمکت‌نشین پرسپولیس یعنی شهاب گردان شد؛ برای پر کردن جای اشجاری به میلان سوشیک هسترالیایی رضایت داد و احسان حاج‌صفی را پس از کلی دردسر از تراکتورسازی پس گرفت.

البته صحبت از جدایی احمد جمشیدیان و چند مهره دیگر و جذب بازیکنانی نظیر سیدمهدی رحمتی، وحید طالب‌لو و ...نیز از این تیم به گوش رسید که در نهایت سپاهانی‌ها به همان‌هایی که در بالا اشاره شد، کفایت کردند.

2-استقلال

آبی‌پوشان برای نیم فصل دوم تغییرات زیادی داشتند و امیر قلعه‌نویی از موقعيتی که به وجود آمد، نهایت بهره را برده و حسابی هستقلال را متحول کرد.

حسن اشجاری، عباس محمدرضایی، فرزاد حاتمی، سیدایمان موسوی، ویسنته آرزه و فرهاد مجیدی در لیست سرمربی هستقلال برای نیم‌فصل دوم برنامه گرفته و جذب این تیم شدند.

نکته قابل توجه اینکه این خریدها خیلی زود جواب داده و هستقلال مراحل نخست جام حذفی را با درخشش همین خریدهای جدید به سلامت به پایان برد.

چهره دگرگون شده و صعودی هستقلال نسبت به نیم‌فصل اول، بازگشت دوباره جباری به ترکیب تیمی و مجیدی در کنار ملی‌پوشانی نظیر رحمتی، منتظری، نکونام و حیدری می‌تواند نویدبخش روزهای روشنی برای آبی ها باشد.

در این بین جانواریو، میثم حسینی، محمد انصاری، میلاد میداودی، امین منوچهری و لیام ردی به همراه فریدون زندی و توزی که همان نیمه‌های راه نیم فصل اول از جمع هستقلالی‌ها جدا شدند از خروجی‌های هستقلال بودند، هرچند که در روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالات صحبت از ترانسفر حمودی، نکونام و مهدی رحمتی به گوش می‌رسید اما این اتفاق مانند پیوستن بازیکنانی مثل یعقوب کریمی، وحید طالب‌لو، رضا عنایتی و یک بازیکن برزیلی هیچگاه محقق نشد.


بدون شک جذب فرهاد مجیدی و بازگشت شماره 7 به جمع آبی پوشان چهره هستقلال را در نیم فصل دوم جذاب تر می کند.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال

3-فولاد

هر اندازه هستقلال در این موقعيت چهره‌اش را تغییر داد، تیم سوم جدول یعنی فولاد خوزستان که 8 بازی اخیر لیگ برتر را بدون شکست پشت سر گذاشته هست، خرید خاصی نکرد تا شاگردان حسین فرکی در موقعيتی که برای خرید و فروش بازیکن وجود داشت، بیشترین ثبات را داشته باشند.

از فولاد خبر می‌رسد که شاید آرش افشین در صورتی که مسئولان لیل فرانسه از عملکرد او در وقتی که در تمرینات این تیم حضور داشت، خوششان آمده باشد، از این تیم رفتنی باشد و بس.

4- ملوان

قوی سپید خزر نیز که در نیم فصل اول با هستخدام منصور احمدزاده به مربع صدرنشینان اضافه شد، برای دست نخوردن ترکیب تیمی و ادامه همین روند موفقیت خیلی دست به جیب نشد و کادرفنی ملوان برای رفع نقاط ضعف خود در فاز دفاعی تنها به خرید هادی تأمینی از سپاهان بسنده کردند.

البته صحبت از انتقال بادامکی به راه‌آهن نیز به گوش می‌رسید، اما بازیکن سابق پرسپولیس مانند امیر حاج‌محمدی و علیرضا جراح‌کار راه خروج از انزلی را پیش نگرفته و در ملوان ماندگار شد.

البته شایعه حضور دنی اولروم نیز در ملوان وجود داشت که به نظر می‌رسد مهاجم پشت خط مانده سال‌های اخیر فوتبال ایران یک بار دیگر از حضور در لیگ برتر باوقتده باشد.

5- راه آهن

تیم علی دایی نیز در نیم فصل اول در هفته‌های پایانی متحول شده و نتایج تحسین‌برانگیزی را کسب کرد؛ با این حال دایی هم از موقعيت نقل و انتقالات زمستانی بهره لازم را برد و با 3 خرید تقریبا با کیفیت در راستای قدرتمندتر شدن ترکیب راه‌آهن برای نیم‌فصل دوم قدم برداشت.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال

به این ترتیب ایگور کاسترو که حتی با آلومینیوم نیز قرارداد داخلی امضا کرده بود به همراه سامان آقاوقتی و حمید علی‌عسگر، مازادهای پرسپولیس در روزهای پایانی شاگرد علی دایی شدند تا ادامه لیگ دوازدهم را در تیم راه‌آهن سپری نمايند.

در مقابل کعبی، علی امیری و ایمان‌ رزاقی‌راد نیز از جمع بازیکنان راه‌آهن جدا شدند.

6-تراکتورسازی

نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا نیز خیلی دیر دست به کار شد و پس از دست دادن چند بازیکن خارجی در اواسط نیم فصل اول و سپس فرزاد حاتمی و احسان حاج صفی در نیم فصل، 3 خرید دیرهنگام را انجام داد تا دست تونی اولیویرای پرتغالی برای نیم فصل دوم خیلی خالی نباشد.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال

تراکتوری‌ها هم جاناتان برزیلی، جواد کاظمیان پرسپولیسی و حبیب گردانی شهرداری تبریز را برای نیم‌فصل دوم به خدمت گرفتند، هرچند که به نظر می‌رسید تراکتورسازی به خاطر اهمیت دیدارهای آسیایی خریدهای با کیفیت تری را در دستور کار برنامه دهد اما پس از شکست این تیم از داماش در جام حذفی و هستعفای بد موقع جعفری از مدیریت تراکتورسازان، موقعيت‌ چند خرید دیگر در روزهای پایانی نقل و انتقالات مثل آب خوردن از دست رفت!

7-سایپا

سایپا نیز کمترین تغییر و تحول را داشت و بابک لطیفی در ازای منصور تنهایی و محسن یوسفی به جمع شاگردان مجتبی تقوی اضافه شد.

8-فجرسپاسی

پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای فجری‌ها با تراژدی تلخی همراه بود چراکه هرچه سرهنگ یاوری رشته بود را سرخابی‌های پایتخت پنبه کردند تا راهی جز زدن چوب حراج به ستاره‌های فجر وجود نداشته باشد.

فجری‌ها ابتدا رضا حقیقی را به پرسپولیس فروختند و سپس به انتقال محمدرضایی به هستقلال رضایت دادند تا بهترین‌های خود را از دست رفته ببینند.

در ادامه خروجی‌های سرهنگ لیست بلندی بود که بازیکنانی چون بابک لطیفی، دیگو ماکسیمو، محمد خزایی، رضا جلالی، حسین خسروی، دغاغله و مولایی را شامل می‌شد تا به ازای این تعداد محمد انصاری، مسلم فیروزآبادی، حسین فاضلی و محمد فرامرزی به جمع شاگردان یاوری اضافه شوند.

در روز پایانی نیز حسین کاظمی راهی فجرسپاسی شد.

9-مس کرمان

پس از منتفی شدن حضور عنایتی در هستقلال و سپس در پرسپولیس، ابراهیم قاسمپور ضمن کنار گذاشتن حسین کاظمی از فهرست بازیکنان خود تنها به خرید یک مهاجم به نام منصور تنهایی بسنده کرد.

10-نفت تهران

به نقل فارس، پدیده فصل گذشته لیگ برتر در رقابت‌های امسال همراه با سرمربی اصفهانی خود یعنی منصور ابراهیم‌زاده خیلی توقعات را برآورده نکرد و با کسب نتایجی دور از انتظار نیم فصل اول را با رتبه دهمی جدول به پایان رساند.

نفتی‌ها برای تقویت تیم خود در ادامه لیگ ابتدا محسن یوسفی را از سایپا خریدند و سپس در یک جابجایی پرحرف و حدیث 2 بازیکن هستقلال یعنی میثم حسینی و امین منوچهری را با ایمان موسوی تعویض کردند.

11-داماش

داماشی‌ها نیز که پس از به روی کار آمدن حمید درخشان، نیم فصل اول را با کسب نتایجی درخور به پایان رساندند در همان هفته‌های پایانی یک خرید جنجالی آفریقایی به نام کبه بورکینافاسویی را به جمع خود اضافه کردند و سپس در موقعيت نقل و انتقالات با ابوذر رحیمی به توافق نهایی رسیدند.

مهدی کیانی، حسین کوشکی و مسعود زارعی نیز در نهایت از جمع شاگردان درخشان جدا شدند.

12-پرسپولیس

سرخ‌پوشان تهرانی که در ابتدای فصل با جذب 8 ملی‌پوش خود را به عنوان یک مدعی جدی قهرمانی مطرح کردند، با ادامه روند فصل یازدهم با جایگاه نازل دوازدهمی در پایان نیم فصل اول لیگ برتر فصل جاری به کار خود پایان دادند.

پرسپولیس که سرانجام با ژوزه قطع همکاری کرد، با روی کار آمدن گل‌محمدی %د تقویت ترکیب تیمی‌اش گام برداشت و در همین راستا نیز رضا حقیقی از فجر، عادل کلاه‌کج و رضا محمدی از سپاهان و پروویچ که سابقه حضور در ستاره سرخ بلگراد را دارد به خدمت این تیم درآمدند.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال

البته پرسپولیسی‌ها نیز همچون رقیب آبی‌پوش خود با حضور بازیکنان جدید در بازی جام حذفی خوش درخشیده و با برتری پرگل مقابل ملوان، اونها هم نویدبخش روزهای خوش به هوادرانشان در نیم فصل دوم لیگ برتر شدند.

همچنین سرخ‌ها با سامان آقاوقتی، جواد کاظمیان، سعید قدمی، افشین اسماعیل‌زاده، حمید علی‌عسگر، ایمون زاید و شهاب گردان نیز خداحافظی کردند.

13- صبای قم

دیگر نماینده آسیایی ایران که برنامه هست از مرحله پلی‌آف کار خود را آغاز کند در پنجره زمستانی نقل و انتقالات میثم خسروی را به خدمت گرفت و سهراب بختیاری زاده، مدافع پا به سن گذشته سابق خود را نیز بازگرداند.

در مقابل نیز محسن خلیلی از جمع شاگردان صمد مرفاوی جدا شد.

در این میان بحث جابجایی چند بازیکن صبایی‌ها با بازیکنان پرسپولیس از جمله معاوضه حامد لک و میلاد نوری با آقاوقتی و گردان بی‌نتیجه ماند.

در روز آخر نیز رزاقی‌راد به جمع شاگردان مرفاوی اضافه شد.

14- پیکان

تیم تازه‌وارد لیگ برتر در ابتدای فصل با هستخدام پدیده سرمربیگری فصل گذشته لیگ برتر یعنی عبدالله ویسی به رده‌های بالای جدول چشم دوخته بود که این امر به هر دلیلی محقق نشد و حتی کار تا انصراف ویسی از پیکان نیز پیش رفت.

این تیم نیز در پنجره زمستانی برای رفع نقاط ضعف و جدایی از جمع تیم‌های قعرنشین داود حقی، دیگو ماکسیمو، میلاد زنیدپور و حسین آشنا را جذب کرد و در مقابل نیز نادر احمدی، مصطفی عاقلی، سیدامیر میربزرگی، صادق گشنی و علی‌اکبر فرهنگ از جمع شاگردان ویسی خداحافظی کردند.

15-آلومینیوم

دیگر تیم تازه‌وارد لیگ برتر نیز برای رهایی از قعر جدول دو خرید نسبتاً با کیفیت را انجام داد و میلاد میداودی را از هستقلال و مجتبی زارعی را از گهر به خدمت گرفت و با کاسترو تا آستانه عقد قرارداد نیز پیش رفت.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال

تیم اکبر میثاقیان در نیم فصل دوم بازیکنی را در لیست خروجی برنامه نداد.

16-ذوب‌آهن

دیگر تیم اصفهانی لیگ برتر که برخلاف سپاهان در قعر جدول برنامه دارد، پس از برکناری کربکندی و نشاندن فرهاد کاظمی روی نیمکت، در نیم فصل دوم کاملا متحول شد و چهره کلی تیم خود را تغییر داد.

محمد برجلو، گئورگ گاسپاروف، فوفانا، علیرضا محمد و علی محسنی راهی اصفهان شدند و در ازای اون فرهاد کاظمی با ابراهیم محمدی، هوگو ماچادو، احمد محمدپور، میلاد میرترابی و چند بازیکن جوان دیگر خداحافظی کرد.

17-نفت آبادان

خوزستانی‌ها نیز در پنجره نقل و انتقالات زمستانی با توجه به نتایج ضعیفی که در نیم فصل اول کسب شد، سعی کردند تا با جذب چند بازیکن در ترکیب تیمی خود تغییر و تحول پايه ی ایجاد نمايند.

اخبار نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ فوتسال

بر همین پايه پس از ماندن صالحی در رأس مدیریت نفتی‌ها و روی کار آمدن کاستای پرتغالی حسین کعبی، علی عساکره، مهدی کیانی، هادی رمضانی، ماچادو و سیامک سرلک به جمع برزیلی‌های خوزستان پیوستند و مصطفی صبری مصدوم و سیمیچ نیز از لیست این تیم خارج شدند.

همچنین به نظر می‌رسد محسن خلیلی برای حضور در نفت راهی آبادان شده باشد.

18-گهر زاگرس

تیم قعرنشین لیگ برتر پس از حذف از جام حذفی تنها راه نجات را حضور موفق در نیم فصل دوم می‌بینند تا با ماندن در لیگ برتر به بزرگ‌ترین هدف خود برسند.

در همین راستا و پس از آمدن مایلی‌کهن به دورود این تیم نیز با خداحافظی با مجتبی زارعی، علیرضا محمد، هادی رکابی و سیامک سرلک و جذب بازیکنانی نظیر حامد پورعمران، امید سینگ، یزدان عباسیان، داود وکوک و ابوالفضل موسی‌پور با ترکیبی جوان برای رسیدن به هدفش تلاش خواهد کرد.

**جدال مغضوب‌ها با تیم‌های سابق

با پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر چند بازیکن مطرح تیم‌های خود را تغییر دادند تا تقابل چنین بازیکنانی با تیم‌های سابق خود از یک جهت جذابیت چنین دیدارهایی را بالا برده و از سوی دیگر خاطرات تلخ و شیرین هواداران را هم زنده کند.

از مهم‌ترین تقابل‌های بازیکن جدا شده با تیم‌های سابق می‌توان به حساس‌ترین و زودترین اونها یعنی میلاد میداودی با هستقلال در همین هفته اول نیم فصل دوم اشاره کرد.

میلاد که با کلی دردسر از هستقلال جدا شد برای این دیدار از انگیزه زیادی برخوردار هست تا ضمن نشان دادن خود به کادرفنی تیم سابق، مهیای حضور دوباره در تیم ملی شود.

در ادامه فصل نیز تقابل جواد کاظمیان، حمید علی‌عسگر و سامان آقاوقتی در ترکیب تیم‌های خود با پرسپولیس و میثم حسینی و امین منوچهری با هستقلال هیجان و جذابیت این دیدارها را دوچندان خواهد کرد.

*معروف‌ترین تقابل‌های نیم فصل دوم به شرح زیر هست:

عادل کلاه‌کج، میلاد زنیدپور، هادی تأمینی، حسن اشجاری و رضا محمدی با سپاهان

میلاد میداودی، امین منوچهری میثم و حسینی با هستقلال

حسین کعبی و ایمان رزاقی‌راد با راه آهن

فرزاد حاتمی و احسان حاج صفی با تراکتورسازی

محسن یوسفی با سایپا

رضا حقیقی و عباس محمدرضایی با فجرسپاسی

ایمان موسوی با نفت تهران

جواد کاظمیان، حمیدرضا علی‌عسگر، سامان آقاوقتی و شهاب گردان با پرسپولیس

هوگو ماچادو با ذوب‌آهن

مجتبی زارعی، علیرضا محمد، هادی رکابی و سیامک سرلک با گهر

ایگور کاسترو با ذوب‌اهن

حسین کاظمی با مس

در این میان حضور دوباره گردان در اصفهان و این بار در ترکیب دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان، حساسیت دربی این هستان را دوچندان خواهد کرد.

پنجره نقل و انتقالات زمستانی در حالی بسته شد که فقط وحید طالب‌لو بدون تیم ماند، ضمن اینکه عمادرضا نیز که صحبت حضورش در هستقلال به گوش می‌رسید از این امر باوقتد.

66:

دلم واسه میداوودی تو هستقلال تنگ میشه


50 out of 100 based on 15 user ratings 1090 reviews

@