اخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرمان


اخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرماناخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرمان
نباید نسبت به خواسته 30 میلیون هوادار بی‌تفاوت باشیم
گل‌محمدی:مگر نادانم لیست مازاد را در روزنامه‌ها منتشر کنم/می‌خواهیم در جام حذفی قهرمان شویم
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نادان نیستم لیست مازاد را در روزنامه‌ها منتشر کنم.

اخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرمان
به گزارش خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل مس کرمان گفت: این آخرین کنفرانس سال 91 است. پیشاپیش سال جدید را به همه تبریک می‌گویم. بازی حساسی داریم شرایط مس در جدول مثل تیم ماست و اگر می‌خواهیم در جدول شرایط خوبی داشته باشیم باید در این دیدار به پیروزی برسیم.
وی افزود: با هواداران 30 میلیونی طرف هستیم، کسانی که دوست دارند تیمشان همیشه برنده باشد و ما حق نداریم نسبت به خواسته و احساسات آن‌ها بی تفاوت باشیم. برای یک بازی تماشاگر پسند آماده‌ایم و می خواهیم 3 امتیاز را کسب کنیم.
گل محمدی در مورد اینکه به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها در جام حذفی انگیزه بیشتری دارند، گفت: شاید ناخواسته انگیزه های متفاوتی وجود داشته باشد و نمی‌توان این موضوع را کتمان کرد؛ اما با بازیکنان صحبت می‌کنیم که لیگ برتر را جدی بگیرند و این کار را هم انجام می‌دهند. در بازی قبل خود در 7 دقیقه 3 موقعیت داشتیم و این نشان می‌دهد بازی برای ما مهم بوده است. روی اتفاق به راه آهن باختیم. بازیکنان به این موضوع رسیدند که باید لیگ را مثل جام حذفی جدی بگیرند. بی‌تفاوت بودن کار درستی نیست و بازیکنان هم چنین تصمیمی ندارند این مسائله را به خوبی درک کردند.
گل محمدی در مورد انتشار لیست مازاد در یکی از روزنامه‌ها و اینکه رویانیان زمانی اعلام کرده بود از گل محمدی لیست مازاد می‌خواهد، عنوان کرد: مقطعی که رویانیان این صحبت را کرد، مقصود و هدفش این بود که در پرسپولیس سرمربی همه کاره است و از زدن آن حرف این هدف را داشته است. لیست مازادی وجود ندارد و حتی با دستیارانم هم در مورد این لیست چنین حرفی نزدم. همین بازیکنان 14 هفته نباختند و دلیلی ندارد با این لیست بخواهیم تیم را به هم بریزم. دیروز هم با بازیکنان صحبت کردم و گفتم چنین لیستی وجود ندارد. همه برای ما ارزشمند هستند. دیروز در مصاحبه گفتم مربی کم تجربه و نادانی باید باشم که لیست مازاد بدهم و مخصوصا این که بخواهم آن را در روزنامه‌ها منتشر کنم.
وی در مورد اینکه عابدینی اعلام کرده حاضر است 150 میلیون تومان بگیرند و در آزادی بازی کنند، گفت: چه در گیلان و چه در تهران بخواهیم بازی کنیم، آنقدر انگیزه داریم که از این مرحله عبور کنیم. صددرصد در آزادی بازی کردن برای ما بهتر است؛ اما بحث در اینجا این است که آیا این حرف‌ها برای برهم ریخته شدند حواس تیم ما مطرح می شود؟ ما اگر بخواهیم قهرمان شویم باید در هرجایی به میدان برویم، به موفقیت برسیم. اتفاقا در این مدت در دیدار‌های خارج از خانه بهتر عمل کردیم و تیم‌مان نظم خوبی داشته است. اگر در رشت برنامه باشد به میدان برویم باقدرت این کار را انجام می‌دهیم و می‌خواهیم هر طور شده در جام حذفی به قهرمانی برسیم.حالی که رونالدو از صهیونیست‌ها گرفت

1:

دیدار فردا هیچ فرقی با سایر بازی‌ها ندارد
بوناچیچ: آمده‌ایم پرسپولیس را ببریم/ بیمارم و حوصله حرف زدن ندارم
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال مس کرمان فرمود: آمده‌ایم که پرسپولیس را ببریم.


باشگاه نيوکاسل نمازخانه دار شد
بیمارم و حوصله حرف زدن ندارم.اخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرمان
به نقل خبرگزاری فارس، لوکا بوناچیچ در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس فرمود: آمده‌ایم که پرسپولیس را ببریم این بازی با سایر مسابقات هیچ فرقی ندارد.
وی در مورد اینکه آیا حرف دیگری راجع به بازی ندارد، فرمود: نه، آمده‌ایم برای برد.
سرمربی مس در مورد محرومان و مصدومان این تیم فرمود: مصطفی شجاعی 3 اخطاره هست و او را نداریم.
بوناچیچ در مورد اینکه انگیزه‌ای برای حضور در رتبه ششم دارید یا که خیر، فرمود: ششمی یا هفتمی هیچ فرقی ندارد.


مورينيو به رکورد فرگوسن مي‌رسد؟
فقط 3 تیم اول لیگ به آسیا می‌روند.


بلان: تیاگو سیلوا در حد بارسی و سامر است
پنجم، ششم و هفتم تقریبا در جایگاه یکسان برنامه دارند.
سرمربی مس کرمان که خودش فارسی صحبت می‌کرد و به مترجمش اجازه ترجمه نمی‌داد در مورد اینکه چه وقت‌هایی فارسی صحبت می‌کند، فرمود: هر وقتی که روز خوبی باشد و دوست داشته باشم فارسی حرف می‌زنم.
وی در مورد اینکه بازی با پرسپولیس برایش حساسیتی ندارد، فرمود: همه بازی‌ها 3 امتیاز دارند.


بازگشت آبیدال به ترکیب بارسلونا
من چه آلومینیوم را ببرم و چه پرسپولیس را، 3 امتیاز داریم و 18 باشگاه لیگ برتری هم هست.


بارسلونا از داور آلمانی شکایت کرد
من 25 سال هست که مربی‌ام.
بوناچیچ در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه مس کرمان از حذب آرش برهانی برای فصل آینده و تمدید قرارداد با او صحبت کرده، فرمود: من این چیزها را نمی‌دانم، اجازه بدهید فصل تمام شود.
سرمربی مس کرمان در مورد اینکه برخلاف نظر شما مدیران باشگاه می‌گویند، رتبه دوازدهمی با ششمی فرق می‌کند، فرمود: تیم اگر بازیکن خوب داشته باشد خوب بازی می‌کند.


نتایج هفته سی و یکم لیگ برتر/ صنعت نفت سقوط کرد کرد
مربی بدون بازیکن کاری نمی‌تواند بکند.


یک شهر و دو استقلال؛چطور ممکن است؟
مس کرمان اکنون چند بازیکن جوان آینده‌دار دارد بازیکنانی مثل حیدری، شجاعی، اسماعیل بیگی و ...
وی در مورد اینکه ظاهرا دوست ندارد خیلی صحبت کند، فرمود: من مریضم و حوصله حرف زدن ندارم، خسته‌ام.

مغزم خسته هست.

دکتر به من فرموده هستراحت کن اما من سر تمرینات می‌روم.


2:

واژگونی تیرآهن جلسه هماهنگی پرسپولیس و مس کرمان را برهم‌زد
خبرگزاری فارس: واژگونی یک تیر آهن از جرثقیل جلسه هماهنگی پرسپولیس و مس کرمان را برهم زد.


اخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرمانبه نقل خبرگزاری فارس، جلسه هماهنگی سرپرستان دو تیم پرسپولیس و مس کرمان قبل از نشست مطبوعاتی امروز در ساوقت لیگ انجام شد؛ اما در هنگام برگزاری این جلسه در ساختمان مجاور ساوقت لیگ ناگهان تیرآهنی از جرثقیلی که در حال نصب میله‌های یک ساختمان بود، جدا شد و بر روی خانه دیگری فرود آمد.
بر همین پايه با توجه به صدای مهیبی که در محوطه ساختمان و محل موردنظر پیش آمده بود ناگهان جلسه مس کرمان و پرسپولیس برهم خورد و حاضرین برای کمک به این افراد در محل حاضر شدند.
فرمودنی هست، سرانجام پس از صحبت‌های فراوان پس از حدود 50 دقیقه این جلسه مجددا انجام شد.


3:

فهرست 18نفره پرسپولیس برای بازی مس فراخوان شد/ قلم قرمز روی نام مهدوی‌کیا، کریمی و بنگر

اخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرمان


علی کریمی، مهدی مهدوی‌کیا، محسن بنگر، رضا محمدی، کنعانی، سیف‌اللهی، قدمی، احمدزاده، معدنچی و اسماعیل‌زاده در این بازی پرسپولیس را همراهی نخواهند کرد
سایت گل- فهرست 18 نفره پرسپولیس برای بازی مقابل مس کرمان مشخص شد.
به نقل گل بر پايه لیستی که کادر فنی پرسپولیس فراخوان نموده، نیلسون، امیر عابدزاده، امیرحسین فشنگچی، رضا نورمحمدی، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، مارکو پروویچ، عادل کلاه‌کج، محمدرضا خانزاده، میثم نقی‌زاده، ولادکو گروزدانوسکی، رضا حقیقی، محمد قاضی، کریم انصاری‌فرد، محمد نوری، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی 18بازیکن پرسپولیس برای مسابقه با مس هستند.
بدین ترتیب علی کریمی، مهدی مهدوی‌کیا، محسن بنگر، رضا محمدی، کنعانی، سیف‌اللهی، قدمی، احمدزاده، معدنچی و اسماعیل‌زاده در این بازی پرسپولیس را همراهی نخواهند کرد.

4:

با هستقلال، با صبا، با سپاهان و حالا با مس- عنایتی همیشه خطری هست

اخبار و حواشی بازی پرسپولیس _ مس کرمان
شاید اگر غلامرضا عنایتی در اوج دوران گلزنی خود برای 3 سال به امارات نمی‌رفت، حالا آماری بهتر از 5 گل زده برابر پرسپولیس داشت.
سایت گل - غلامرضا عنایتی خیلی دیر در فوتبال ایرانی چهره شد.

این مشهد مقدسی متولد 1355 (البته طبق شناسنامه) در سن 24 سالگی با پوشش ابومسلم در لیگ برتر درخشیدن آغاز کرد و دست برقضا در همان سال اول و به لطف هستقلال رشت که در هفته پایانی 9 - 2 به ابومسلم باخت و 7 گلش را هم عنایتی زد، این مهاجم ترکه ای آقای گل شد.

بعدها این آقای گلی را در هستقلال هم تکرار کرد و سالهای پرنوسانی را هم پشت سرگذاشت ولی طی این سالها اونچه که فراموش نکرد گلزنی به پرسپولیس بود.

عنایتی که با پوشش ابومسلم نتوانسته بود به پرسپولیس گل بزند، با پوشش هستقلال در بازی برگشت لیگ چهارم گل اول دربی را درون دروازه محمد محمدی برنامه داد تا در برد 3 - 2 تیمش شریک باشد.

بازی رفت لیگ پنجم هم تک گل دربی را درون دروازه پرسپولیس برنامه داد تا باعث برد 1 - صفر تیمش باشد.
بعد از لیگ پنجم عنایتی بار سفر به امارات را بست تا با پول های شیوخ بار زندگی خود را ببندد و همین هجران از فوتبال ایران باعث شد تا پرسپولیسی ها از گزند او در امان بمانند.

نیم فصل بازی در هستقلال در لیگ نهم اورا تبدیل به دندان پوسیده و ...

کرد تا دوباره برای نیم فصل به امارات برود و از شروع لیگ دهم با پیراهن سپاهان به لیگ برتر برگردد .

در سالی که خیلی پرفروغ نبود و در بازی رفت آخرین گل سپاهان را در دقیقه 86 از روی نقطه پنالتی درون دروازه پرسپولیس جای داد تا در نقره داغ کردن تیم علی دایی با نتیجه 4 - 1 سهم داشته باشد.

در لیگ یازدهم با پوشش صبای قم گل نزدن در بازی رفت را با دو گل بازی برگشت که هردو از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید جبران کرد تا باعث تساوی 2 - 2 دوتیم در شهرستان تهران شود.

به این ترتیب عنایتی تا به حال 5 بار در لیگ برتر دروازه پرسپولیس را بازکرده که همه اونها در ورزشگاه آزادی بوده هست.

حال این مهاجم باتجربه که در بازی رفت گلی نزد ، درغیاب مصطفی شجاعی (زننده هردو گل مس در بازی رفت) فردا امید اول خط حمله تیمش هست و در عین حال کابوسی برای پرسپولیس ! آیا عنایتی ششمین گل خود برابر پرسپولیس را هم می زند؟


50 out of 100 based on 15 user ratings 490 reviews

@