قهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا


قهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسياقهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا
تيم بسکتبال مهرام با شکست پتروشيمي بندرامام قهرمان پانزدهمين دوره مسابقات بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا شد.

قهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا فينال پانزدهمين دوره مسابقات بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا که به ميزباني باشگاه مهرام در جريان بود، امروز بين تيم هاي پتروشيمي و مهرام برگزار شد که اين مسابقه را مهرام با نتيجه 90 بر 73 به سود خود به پايان برد و جام قهرماني را از آن خود کرد.

به گزارش فارس، در اين بازي که از ساعت 18 آغاز شد مهرام با ترکيب فريد اصلاني، صمد نيکخواه بهرامي، حامد حدادي، سام داگلاس و اوشين ساهاکيان وارد ميدان شد و در سوي ديگر مهران حاتمي پتروشيمي را با ترکيب مهدي کامراني. حامد آفاق، ارسلان کاظمي، گادزاريچ، اريک داوسون به ميدان فرستاد.

کوارتر اول اين رقابت بسيار حساس را پتروشيمي با نتيجه 21 بر 17 پيروز شد و در کوارتر دوم نيز پتروشيمي 22 بر 17 موفق شد به برتري برسد.

در کوارتر سوم پتروشيمي بازي ضعيفي را نسبت به نيمه اول به نمايش گذاشت و مهرام بهتر از فرصت‌ها استفاده کرد و در پايان 29 بر 16 پيروز شد و در کوارتر چهارم که اوج حساسيت بازي بود پتروشيمي بازي را از دست رفته مي‌ديد و مهرام همانند کوارتر سوم با قدرت در زمين ظاهر شده بود و توپ‌هاي اين تيم يکي پس از ديگري وارد سبد ميشد و مهرام موفق شد اين کوارتر را نيز با نتيجه 27 بر 14 به سود خود به پايان برساند.بهترین تمرین ها و ورزش های چربی سوز

1:

حواشي فينال بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا


ديدار فينال بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا بين دو تيم مهرام و پتروشيمي با حواشي زيادي همراه بود.

قهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا فينال پانزدهمين دوره مسابقات بسکتبال باشگاه‌هاي آسيا که به ميزباني باشگاه مهرام در جريان بود، امروز بين تيم هاي پتروشيمي و مهرام انجام شد و با حواشي زير همراه بود:

*حامد حدادي در صحنه‌اي با دوربين تلايشانزيون برخورد کرد.

*قبل از آغاز بازي به تذکر به تماشاگران پتروشيمي تذکر داده شد.

*مصطفي هاشمي هم در يک صحنه به داوري بازي اعتراض داشت.

*مصدوميت گادزاريچ بازيکن خارجي پتروشيمي از ناحيه کمر که موجب بيرون رفتن ايشان از ترکيب شد.

*حامد سهراب‌نژاد کاپيتان پتروشيمي هم مصدوم شد و به بيرون رفت.

*خبرنگاران با خانواده بازيکنان براي حضور در جايگاه خبرنگاران همکاري بسيار خوبي داشتند.

*ترکيب مهرام فريد اصلاني، صمد نيکخواه بهرامي، حامد حدادي، داگلاس و اوشين

*ترکيب پتروشيمي: مهدي کامراني.


گزارش استار آفريکا از تيم ملي ايران
حامد آفاق، ارسلان کاظمي، گادزاريچ، اريک داوسون

*همينطور محمدرضا قلي‌پور دارنده چهار مدال جهاني ووشو هم تو سالن برگزاري فينال حاضر هست و بازي را از نزديک تماشا مي‌کند.

*در کوارتر چهارم همينطور مهدي کامراني از پتروشيمي با دريافت 5 خطا از بازي اخراج شد.

*سام داگلاس هم از مهرام با 5 خطا اخراج شد.


'vوه کشتی کج تشکیل شد/////http://www.hammihan.com/group/WWE33

2:

هاشمي: از بسکتبال حمايت کرده و مي‌کنيم


رئيس کميته ملي المپيک با فراخوان حمايت از بسکتبال ابراز اميدواري کرد تا با پرداخت پاداش، بازيکنان و کادر فني تيم ملي با روحيه بالا عازم جام جهاني اسپانيا شوند.

قهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا کيومرث هاشمي پس از مراسم قهرماني مهرام در غرب آسيا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاهد بازي زيبايي بوديم که ملي پوشان بسکتبال ايران در اون درخشيدند.


ريبري:جام‌جهاني برزيل آخرين جام‌جهاني من است
هم بازيکنان پتروشيمي و هم بازيکنان مهرام عملکرد خوبي داشتند که در نهايت ديديم که اين مهرام بود که برنده ميدان شد.


تقلبي بودن لباس‌هاي تيم ملي صحت ندارد
من از ديدن اين بازي لذت بردم.

به نقل ايسنا، رييس کميته ملي المپيک در ادامه به برنامه‌هاي تيم ملي بسکتبال در سال آينده اشاره کرد و فرمود: تيم ملي بسکتبال ايران سال آينده جام جهاني و بازي‌هاي آسيايي را پيش رو دارد و با بايد با قدرت در مسابقات شرکت کند.


آغاز ليگ جهاني واليبال با جدال غول‌ها در برزيل
در جلسه‌اي که با مسوولان فدراسيون داشتيم، برنامه‌هاي تيم ملي مشخص شد و ما نيز فراخوان آمادگي براي حمايت از بسکتبال کرديم.


برنامه بازي‌هاي جام جهاني به وقت ايران
اولايشانت فدراسيون و البته ما بازي‌هاي آسيايي هست و برنامه‌هاي خود آقاي پچيروايشانچ بر موفقيت در اين بازي‌ها دارد.

او اضافه کرد: من به خود آقاي مشحون نيز فرمودم که تنها مدال باز‌هاي آسيايي را کم داريد که اميدوارم در سال آينده به اين مهم برسيد.


ویژه‌برنامه جام‌جهانی با اجرای جواد رضویان
البته فراموش نکنيد که بازي‌هاي آسيايي ميدان بزرگي هست و در جريان يک مسابقه اون هم بسکتبال نمي‌توان پيش‌بيني کرد.

هاشمي در جواب به سوال مبني بر اينکه آيا قول حمايت از فدراسيون و برنامه‌هايش مي‌دهيد بيان کرد: ما در اين جلسه نيز فراخوان آمادگي کرديم حتي برنامه‌اي نيز براي تجليل از قهرمانان خودمان داريم که هنوز پاداش‌هاي آسيايي را نگرفته‌اند و اين برنامه نيز ان‌شاءالله تيرماه سال آينده انجام خواهد شد تا قبل از جام جهاني انگيزه‌اي به بسکتباليست‌ها داده باشيم.


3:

حدادي امتيازآورترين و تأثيرگذارترين بازيکن فينال


ملي‌پوش بسکتبال ايران و مهرام به عنوان امتيازآورترين و تأثيرگذارترين بازيکن فينال باشگاه‌هاي غرب آسيا انتخاب شد.

قهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا فينال ليگ باشگاه‌هاي غرب آسيا امروز در شهرستان تهران انجام شد که مهرام توانست 90 بر 73 پتروشيمي بندر امام را شکست داده و قهرمان پانزدهمين دوره اين بازي‌ها شود.

در پايان اين مسابقه حامد حدادي از مهرام با کسب 33 امتياز و تأثيرگذاري 45 بهترين، پرامتيازترين و تأثيرگذارترين بازيکن ميدان بود.

پس از او صمد نيکخواه بهرامي با 31 امتياز و تأثيرگذاري 36 برنامه گرفت.

4:

هاشمي:
مهرام در ليگ‌برتر بسکتبال ايران هم بهتر مي‌شود


سرمربي تيم بسکتبال مهرام ايران فرمود: تيم مهرام با قهرماني در مسابقه هاي جام باشگاه هاي غرب آسيا در تهران، براي ادامه رقابت هاي ليگ برتر ايران نيز بهتر مي شود.

قهرماني مهرام در بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا مصطفي هاشمي عصر امروز (پنجشنبه) پس از قهرماني تيم بسکتبال مهرام در رقابت هاي جام باشگاه هاي غرب آسيا فراخوان نمود: بازي بسيار دشواري بود.

پتروشيمي عملکرد بسيار خوبي داشت و در اين ديدار حتي از رقابت هاي ليگ برتر نيز بهتر ظاهر شد.

به نقل ايرنا، ايشان اضافه کرد: پنج روز رقابت فشرده خسته نماينده بود اما از نظر واقعيات جسماني بازيکنان را آماده ادامه مسابقه هاي ليگ برتر باشگاه هاي ايران کرد.

ايشان خاطر نشان کرد: کسب قهرماني در رقابت هاي جام باشگاه هاي غرب آسيا سبب خواهد شد تا بازيکنان مهرام در ادامه ليگ برتر باشگاه هاي ايران بهتر ظاهر شوند.

تيم بسکتبال مهرام عصر امروز (پنجشنبه) با برتري 90 بر 73 مقابل پتروشيمي بندر امام (ره) ايران به مقام قهرماني رقابت هاي جام باشگاه هاي غرب آسيا دست يافت و نماينده کشورمان در مسابقه هاي قهرماني باشگاه هاي آسيا شد.


56 out of 100 based on 21 user ratings 346 reviews

@